10 grynųjų paskolų svetainių, pvz., „CashNetUSA“

Atraskite geriausias svetaines, tokias kaip CashNetUSA:

Jei patekote į šį puslapį, greičiausiai jums reikia pinigų greitai. Nesvarbu, ar vėluojate apmokėti kai kurias sąskaitas, ar net jei patyrėte automobilio avariją ir norite ją kuo greičiau sutvarkyti, mūsų internetinių geriausių paskolų svetainių sąrašas padės išvesti jus iš savo sunkumų.

Kai ateina tie momentai gyvenime, kai turite padengti išlaidas neplanuotai situacijai, pvz., Galimai susirgti, mechaniškai sugesti, pakeisti sugadintą prietaisą namuose ar panašiai, teisinga ir idealu yra turėti santaupų, kad gautumėte iš pataisos. Problema ta, kad ne visi turime santaupų.

Norėdami išspręsti kylančią problemą, daugelis žmonių turi pasinaudoti trumpalaikėmis paskolomis. Tiesą sakant, jie dažniausiai yra vienintelis pasirinkimas daugeliui žmonių.

Štai kodėl būtina kreiptis į skolintoją ir manyti, kad daugelis darbo įsipareigojimų šiandien negali eiti į biurą, kad taptų populiariomis tam skirtomis svetainėmis.

Nuo 2003 m. „CashNetUSA“ buvo labai įvertinta trumpalaikių paskolų įmonė, besididžiuojanti greitais patvirtinimais, ilgą dešimtmetį trukusia profesine patirtimi ir tūkstančiais teigiamų klientų atsiliepimų. Bendrovė daugiausia rūpinasi asmenimis, kuriems reikalingos greitos, mažai pinigų gaunančios sumos.

Ar „CashNetUSA“ yra jums tinkama įmonė?

Kodėl „CashNetUSA“ išsiskiria

Kai internete ieškote geriausių paskolų iki atlyginimo dienos, sunku iš tikrųjų žinoti, kuo užsiimate. Trumpalaikės paskolos, pavyzdžiui, „CashNetUSA“ teikiamos paskolos, gali būti labai slidžios, todėl žmonėms dažnai paslysta ir įstringa palūkanų normos.

Nors „CashNetUSA“ turi keletą padarytų klaidų istorijų, bendri realių klientų, besinaudojančių jų paskolų paslaugomis, atsiliepimai buvo teigiami. Be to, be jokių pastangų gauti priėmimą per jų įmonę ir kuo daugiau patikimumo galite jiems parodyti, tuo mažiau mokėsite galų gale!

Nors tai ir negali būti pigiausias pasirinkimas turintiems gerą ar gerą kreditą, neginčytina, kad „CashNetUSA“ yra greita ir patikima. Jų ilgametė patirtis ne tik prakalba už jų sugebėjimą profesionaliai veikti, ir paneigia abejones, kurias klientams gali kilti dėl jų veiklos.

Kaip taikyti

„CashNetUSA“ veikia su paskolos internetu paraiška, tačiau, jei norite, galite kreiptis ir telefonu. Tiesiog būkite pasirengę pasirašyti sutartis ir visus dokumentus, pateiktus elektroniniu būdu.

Norėdami gauti patvirtinimą, jums net nereikia turėti kredito, tiesiog banko sąskaitos ir tam tikrų pajamų įrodymų. Bet koks jūsų patikimumo šaltinis gali sumažinti jūsų įkainius, priklausomai nuo to, kokį saugumą galite jiems pasiūlyti, todėl visada geriausia bandyti pateikti tvarias pajamas. Jūs turite būti 18 metų ar vyresnis ir būti vienoje iš valstybių, kur „CashNetUSA“ yra tinkama.

Kai pateiksite paraišką, priėmimas bus greitas ir jūs gausite savo lėšas kitą darbo dieną! Grąžindami paskolą galite grąžinti visą mokėjimą ir išskaityti iš banko sąskaitos arba atlikti dalinius mokėjimus internetu. Abi parinktys turi savo priežastis, tačiau paskolos, mokant mokėjimo dieną, visada turėtumėte kuo greičiau sumokėti visą sumą, kad sumažintumėte aukštas palūkanas ir sutaupytumėte pinigų.

Paskolos kaip „CashNetUSA“

„CashNetUSA“ paskolos yra lengvai pritaikomos, ir dauguma jų pervedamos per kelias dienas. Ši internetinė finansavimo įmonė be jokio kredito patikrinimo gali įnešti į jūsų sąskaitą vos 300 USD arba 1000 USD. Viskas, ko jums reikia norint gauti paskolą šioje svetainėje, yra galiojanti banko sąskaita ir stabilus darbas.

Nors šis straipsnis nėra „CashNetUSA“ apžvalgos ar apžvalgos, neginčytina, kad ši internetinė įmonė šiuo metu užima svarbiausią vaidmenį šioje augančioje rinkoje. Nepaisant to, mes parengėme geriausių jūsų turimų alternatyvų paskolai gauti sąrašą.

Šiose svetainėse, tokiose kaip „CashNetUSA“, paprastai taikomi tokie reikalavimai:

 • Turėkite bent 90 dienų dabartiniame darbe.
 • Turi mažiausiai 18 metų.
 • Būkite JAV pilietis arba nuolatinis gyventojas.
 • Skaičiuokite su maždaug 1000 USD per mėnesį pajamomis atskaičius mokesčius.
 • Turėkite galiojantį el. Pašto adresą
 • Nurodykite darbo telefono numerį ir namų telefono numerį.
 • Maksimali paskolos suma: 1 000 USD
 • Balandis: Iki 805%, priklausomai nuo kredito istorijos
 • Galimybė kitą dieną pasinaudoti savo lėšomis
 • Priimta 30 valstybių
 • Puikus klientų aptarnavimas visada prieinamas
 • Ilga sėkmingų sutarčių istorija ir teigiami atsiliepimai

Be to, dauguma šių svetainių, taip pat daugelis kitų, kurios šiuo metu nėra mūsų viršuje, nėra tiesioginiai skolintojai, bet siūlo jums galimybę susisiekti su skolintojų grupe – Dėl to svarbu, kad svetainė būtų bent kiek populiari, kad gautų konkurencingesnius jų pasiūlymus.

Turėdami tai omenyje ir tai, kad kiekviena svetainė turi galimybę veikti skirtingai, pažvelkime į svetaines:

USANewPaskola

Oficiali svetainė

„USANewLoan“ stengėsi supaprastinti registracijos procesą, kurį galite greitai pradėti tame pačiame svetainės ekrane.

Norėdami išspręsti vis didėjančią piratavimo ir informacijos vagystės problemą, jie turi galingus šifravimus, kurie užtikrina, kad jūsų asmeninė informacija išliktų privati.

Svetainės veikimas yra paprastas, užpildykite formą, o jūsų duomenys kartu su išsamia informacija apie paraišką siunčiami skolintojų tinklui, kurie analizuoja užklausą ir pateikia jūsų atvejui pritaikytą pasiūlymą.

DUK skyriuje nagrinėjama 17 skolininkų problemų ir jis yra gerai parašytas. Svetainę lengva ištirti, o procesas yra intuityvus.

funkcijos

 • Paprasta ir greita internetinė programa.
 • Jie tvirtina, kad greitai nusprendžia, ar jūs turite paskolą, ar ne.
 • Paskolos iki atlyginimo paprastai yra nuo 100 iki 1 000 USD. Paskolos išsimokėtinai svyruoja nuo 100 iki 5000 USD.

Norėdami sužinoti daugiau apie „USANewLoan“: USANewLoan.com apžvalga


Oficiali svetainė

Kita jūsų turima svetainė, tokia kaip „CashNetUSA“, yra „ExtraLend“. Tai yra paskolų teikėjų ryšio paslauga, kurios pagrindinis tikslas yra susieti klientus, tokius kaip jūs, su asmeninių paskolų internetu teikėjais, kai iškyla finansinių poreikių.

Jūsų kreditoriams gali tekti atlikti kredito patikrinimą, kad žinotumėte jūsų patikimumą, tačiau jie negali laikyti jūsų kredito istorijos pagrindiniu veiksniu, patvirtinančiu jūsų finansavimo užklausą.

Internetinės formos užpildymas trunka apie 2 minutes, tada turite palaukti, kol pradėsite gauti pasiūlymus, o tai dažniausiai įvyksta per trumpą laiką. Kaip ir eidami į didelę agentūrą, jūsų pareiga yra atidžiai išanalizuoti kiekvieną pasiūlymą, kad įsitikintumėte, ar jis jums tinka, ir ar sutinkate su skolintojų sąlygomis.

Atminkite, kad nieko neprivalote, kol nenuspręsite priimti konkretaus pasiūlymo spustelėdami „priimti“.

funkcijos

 • Jie naudoja 256 bitų šifravimą, kurį teikia „256-SSL Secure“.
 • Paprastai kredito istorija nėra kritinė problema.
 • Galite užsisakyti nuo 200 iki 3000 USD.

„ExtraLend“ yra viena iš geriausių svetainių, pvz., „CashNetUSA“, kai jums reikia greitų lėšų internetu. Jų procesas yra labai greitas, o tai leidžia jums patekti į reikalingus pinigus vos per vieną darbo dieną. „ExtraLend“ gali paskolinti iki 3 000 USD per 24 valandas.

Taikydami itin greitas patvirtinimo procedūras, skolintojas gali būti patvirtintas greičiau nei per 1 valandą. „ExtraLend“ pasižymi geromis kainomis ir pateikia visą reikiamą informaciją tiesiog jų tinklalapyje. Niekada nesijaudinkite dėl savo asmens duomenų internete, nes „ExtraLend“ yra 100% saugi ir saugi naudojant savo 256 bitų SSL saugų šifravimą.

Norėdami sužinoti daugiau apie „ExtraLend“: Asmeninių įmokų paskola – „ExtraLend“ apžvalga


„iCashLoans“

Oficiali svetainė

Kaip ir kitos įmonės, užsiimančios paskolų internetu paraiškomis, „iCashLoans“ yra paprastas procesas, kurio darbo sistemą sudaro paprastos formos užpildymas.

Įvedate asmens ir darbo duomenis, siunčiamus skolintojų tinklui, kurie analizuoja jūsų prašymą ir parengia paskolos pasiūlymą pagal jūsų kredito reitingą, prašomą sumą ir kitus veiksnius.

Siekdami užtikrinti, kad jūsų duomenys nebūtų niekam atskleisti, kai jie siunčiami potencialiems skolintojams, jie sudarė aljansą su skaitmeninio saugumo kompanija „Comodo Secure“. Taip pat nuraminsite, kad jie turi mažai laiko internete. Jie šioje rinkoje yra nuo 2012 m.

Žvelgiant iš jų perspektyvos, būtina, kad visi galėtų naudotis paskolos galimybėmis, todėl jie yra pasiryžę padėti visiems vartotojams gauti paskolas.

Kiekvienas šio tinklo skolintojas leido greitai ir lengvai atlikti patvirtinimo procesą, paprastai be dokumentų ar formų, kuriais galima kopijuoti ir siųsti faksu.

funkcijos

 • Asmens duomenys užšifruoti naudojant „Comodo Secure“.
 • Greitas ryšys su skolintoju internetu.
 • Paprasta taikymas.
 • Didžiausia suma, prašoma 1000 USD.

Norėdami sužinoti daugiau apie „iCashLoans“: Paskolų prijungimo paslaugos – „icashloans“ apžvalga


Paskolų internetu tinklas

Oficiali svetainė

Paskolų internetu tinklas taip pat nėra tiesioginis skolintojas. Vis dėlto būsite ramūs, žinodami, kad dedate pagrįstas pastangas dirbdami tik su įsteigtais ir akredituotais skolintojais, kurie sąžiningai elgiasi su pradelstų sąskaitų rinkiniais.

Tai neatleidžia jūsų nuo atsakomybės analizuoti politiką, susijusią su skolintoju, kurį pasirinkote su jais.

Kreipimasis su jais yra panašus kaip tai daryti internetinėse svetainėse. Turite greitai užpildyti paprastą internetinę formą. Turėdami jūsų pateiktą informaciją, jie išsiunčia jūsų prašymą savo skolintojų tinklui ją išanalizuoti ir gali pateikti jūsų atvejui pritaikytą pasiūlymą.

Galite kreiptis ir tiesiog paskambinę.

Svetainė yra paprasto, bet efektyvaus dizaino, tame pačiame pagrindiniame puslapyje galite gauti atsakymus į dažniausiai kylančius rūpesčius, susijusius su tokio tipo paskolomis internetu, ir jų pasirinkimo priežastis. Jie yra OLA nariai.

funkcijos

 • Prašomos sumos svyruoja nuo 100 iki 50000 USD, trumpalaikės – iki 5000 USD.
 • Be trumpalaikių paskolų, jie taip pat siūlo asmenines paskolas ir avansus grynaisiais pinigais bei paskolą pristatymui.
 • OLA (Online Lender Alliance) narė.

Norėdami sužinoti daugiau apie paskolų internetu tinklą: Paskolų internetu apžvalga


247FastFund

Oficiali svetainė

Būdama internete nuo 2012 m., „247FastFund“ yra internetinė įmonė, kuri siekia skolininkų ir potencialių skolintojų sujungimo per savo skolintojų tinklą.

Ši svetainė siūlo tam tikrų pranašumų, pavyzdžiui, galimybę greitai gauti atsakymus į paraiškos patvirtinimą ar ne. Vis dėlto blogas dalykas yra tai, kad tai išvaduoja įmonę nuo mokesčių. Kiekvienas pasiūlymas, be kita ko, gali būti skirtingas.

Įėję į svetainę pastebėsite, kad ji yra paprasto dizaino, o užpildyti formą yra labai lengva. Be to, pagrindinio puslapio pabaigoje jūs turite prieigą prie kitos svarbios informacijos, tokios kaip paskolos politika, kodėl jas rinktis, kas yra E. sutikimas, informacija apie juos ir kontaktinė informacija, be kita ko.

Jų motyvas yra padėti žmonėms gauti vidutinės ar trumpalaikės paskolos, kurioms dėl įvairių priežasčių nepavyksta to padaryti tradicinėmis priemonėmis.

Kadangi jie nėra skolintojai ar skolinimo partneriai, jie negali atsakyti į klausimus apie budėjimo ar patvirtintas paskolas, kurias aiškiai …

Parašykite komentarą