50 būdų, kaip atsikratyti paskolos skolos iki mokėjimo dienos

Jūsų automobilis sugenda.

Jūsų taupomojoje sąskaitoje nėra pinigų 300 USD vertės remontui padengti. Bet jūsų banko sąskaita yra tuščia ir vėl negalėsite praleisti darbo.

Paskolos iki atlyginimo gavimas yra greitas ir paprastas sprendimas, kai grynųjų yra nedaug ir jūs susiduriate su finansine krize. Tačiau, kaip žino daugiau nei 80% žmonių, imančių paskolą iki atlyginimo gauti paskolą iki atlyginimo yra lengva, žinant, kaip tai padaryti gauti iš paskolų iki atlyginimo nėra; jie veda jus į skolų ciklą, kurio išvengti neįmanoma.

300 USD paskola gali greitai susikaupti iki 2800 USD paskolos, susijusios su mokėjimo diena, ir jūs mokėsite 2100 USD per mėnesį vien tik mokesčiais. Ši situacija negali būti ištverta. Turite pradėti savęs klausinėti …

Kaip atsikratyti paskolų iki atlyginimo

Norite ištrūkti iš skolų spąstų, tačiau nežinote, kaip gauti pagalbos paskolų mokėjimo dieną. Taigi, mes dalijamės savo privalomų perskaityti 50 būdų, kaip išeiti iš paskolų, mokamų iki atlyginimo, spąstais. Jei manėte, kad tai neįmanoma, pagalvokite dar kartą. Mes sudarėme šį sąrašą, kad visi (taip, net ir jūs) galų gale išvengtumėte paskolos iki atlyginimo ciklo.

1. Paskolos konsolidavimas iki atlyginimo dienos

Kai bandote valdyti kelias, jei ne kelias dešimtis, paskolų vienu metu, visoms skirtingoms palūkanų normoms ir mėnesio įmokoms, beveik neįmanoma jų visų stebėti. Mokėjimo dienos paskolos konsolidavimas apima šiuos kelis mėnesinius mokėjimus ir sujungia juos į vieną, lengvai mokamą mėnesinę įmoką. Kai dirbate su paskolų, suteikiančių paskolų iki atlyginimo, pagalbos įmone, jie taip pat gali: sumažinti bendrą palūkanų normą, gauti paskolų davėjus iš banko sąskaitos, sustabdyti erzinančius telefono skambučius ir sumažinti jūsų mėnesio įmoką iki prieinamos sumos. Jei norite sužinoti daugiau apie pagalbą teikiant paskolas, susisiekite su mūsų komanda šiandien!

Štai ko galite tikėtis susisiekę su „REAL PDL HELP“ paskolų specialistu:

  • Paprašysime pateikti tam tikrą informaciją. Į tai bus įtrauktas paskolų, mokamų per dieną, skaičius, paskolų įmonės, iš kurių skolinote, dienos ir visa skolinga suma.
  • Gavę šiuos duomenis, nustatysime geriausią jūsų situacijos pagalbos tipą. Kai kuriems klientams, turintiems pakankamai pinigų srautų, a skolų sureguliavimas gali būti geras sprendimas. Skolos apmokėjimas naudojamas dažniau, kai yra viena didelė skola vienam kreditoriui. Atsiskaitymas apima mokėjimą mažiau nei mokama kaip viena vienkartinė išmoka.

Kitas variantas yra gauti skolos konsolidavimo paskola. Tai neužtikrintą skolą paverčia užtikrinta skola. Jūsų nauja paskola naudojama visoms jūsų dabartinėms paskoloms apmokėti.

  • Tikra PDL pagalba gali jums padėti darbo dienos paskolos konsolidavimas. Tai vienintelė programa, kurią siūlome. Paskolų konsolidavimo iki atlyginimo dienos programa gali sumažinti arba panaikinti esamų paskolų palūkanas ir mokesčius, sumažinti mėnesinius mokėjimus, sumažinti bendrą sumą, kurią reikia mokėti, sustabdyti išieškojimo agentų skambučius ir neleisti kreditoriams išskaityti lėšų iš jūsų atsiskaitomosios sąskaitos.

2. Nustokite prisiimti daugiau skolų

Norėdami išbristi iš dabartinės skolos, pirmiausia turite nustoti prisiimti daugiau skolų. Nustokite mokėti paskolų iki atlyginimo dieną ir įsipareigokite judėti pirmyn neimdami papildomų paskolų. Tai yra vienas paprasčiausių sprendimų, kaip išmokti išsiveržti iš paskolos iki atlyginimo, tačiau kartu ir vienas sunkiausių.

Turėsite griežtai drausminti savo finansus. Vienas iš būdų tai padaryti yra 50/30/20 taisyklės priėmimas.

Pagal šią taisyklę turėtumėte:

  • Paskirkite 50% savo pajamų būtiniausioms išlaidoms padengti. Tai apimtų nuomą, paskolos grąžinimą ir maistą.
  • Dar 30% jūsų uždarbio gali būti panaudota jūsų norams. Šiai kategorijai priklausytų valgymas, lankymasis kine ar kitos nuožiūra skiriamos išlaidos.
  • Galiausiai galite sutaupyti likusius 20 proc. Vis dėlto, jei esate skolingi paskolų įmonėms, kurios mokėjo darbo dieną, galite nustatyti, kad mokėjimas joms būtų prioritetas. Taupyti pinigus gali ateiti vėliau.

Žinoma, nereikia laikytis tikslių procentų, nurodytų 50/30/20 taisyklėje. Tiesą sakant, jei esate labai skolingas, patartina sumažinti savo nuožiūra pasirinktas išlaidas ir kuo greičiau pabandyti sumokėti paskolas.

3. Padidinkite savo pajamas

Pajamų padidinimas yra puikus būdas atsikratyti paskolos, mokamos iki atlyginimo. Padidinę savo pajamas, galite paimti visus papildomus pinigus, kuriuos uždirbote, ir tiesiogiai juos sumokėti paskolų iki atlyginimo išmokėjimui, kad nereikėtų toliau mokėti paskolų iki atlyginimo. Surasti papildomų pajamų yra lengviau, nei jūs manote. Skaitykite toliau idėjų.

4. Sumažinkite savo išlaidas

Kai sumažinsite savo išlaidas, visi šie papildomi pinigai, kuriuos jūs kitaip išleistumėte, gali būti nukreipti tiesiai į paskolų iki atlyginimo išieškojimą. Pašalinus nereikalingas išlaidas iš įprasto mėnesio biudžeto, išlaisvinama didžiulė jūsų pajamų dalis, padedanti gauti paskolą iki atlyginimo.

5. Paprašykite pakelti atlyginimą

Didinti pajamas kartais taip pat lengva, kaip prašyti pakelti. Atsisėskite su savo viršininku ir paklauskite apie tokią galimybę, galite būti nustebinti, ką tai gali padaryti jūsų pajamų, karjeros ir paskolos paskolos skolos srityje.

6. Dirbkite viršvalandžius

Kiekvieną savaitę užsiregistravus kelioms papildomoms valandoms, jūsų atlyginimas gali žymiai padidėti. Jei turite galimybę dirbti viršvalandžius, gausite pusantro apmokamo laiko, kuris tikrai. Tai yra paprastas būdas padidinti savo pajamas ir padėti išmokėti paskolas iki atlyginimo.

7. Surenkite kiemą / garažą

Atėjo laikas išvalyti palėpę (ir garažą)! Tai puiki proga šiek tiek nuvalyti rudenį, išvalyti viską, ko jums nereikia arba daugiau nebenaudojate, ir užsidirbti pinigų. Keli šimtai dolerių gali padėti padaryti didžiulį pokytį mokant paskolą iki atlyginimo.

keli šimtai dolerių iš parduodamo kiemo gali padėti greičiau sumokėti paskolas iki atlyginimo.

8. Raskite ne visą darbo dieną darbo valandomis

Dirbti dienos metu? Raskite ne visą darbo laiką vykstančius koncertus, kaip užsidirbti papildomų pinigų ankstų rytą ar vakarą / vėlai naktį. Galbūt jūs pristatote laikraščius (taip, tai vis tiek dalykas) arba dirbate kavinėje prieš eidami į 9–5. Arba praleiskite vakarus pristatydami picą ar patiekdami barą. Bet kokiu atveju pasirinkus ne visą darbo dieną darbą, galite gauti papildomų pinigų, kad galėtumėte pasinaudoti paskolomis iki atlyginimo.

9. Išleiskite mažiau nei uždirbate

Kai išleidžiate mažiau nei uždirbate, po sąskaitų apmokėjimo lieka pinigų. Skamba paprastai, tačiau tiek daug žmonių išleidžia daugiau, nei uždirba, ir toliau patenka į skolų spąstus. Kai po kiekvieno atsiskaitymo laikotarpio lieka pinigų, galite lėtai taupyti ir padėti sumokėti paskolą iki atlyginimo.

10. Nustok valgyti lauke

Valgyti lauke brangu. Galite lengvai išleisti 2 ar 3 kartus daugiau, nei išleistumėte namie gaminamam patiekalui. Įsipareigokite nustoti valgyti lauke, kol neišeisite iš paskolų, mokamų iki atlyginimo, spąstų. Tada paimkite visus tuos papildomus pinigus, kuriuos paprastai išleidžiate restoranuose (200–300 USD per mėnesį) ir padėkite juos į savo fondą, kad gautumėte paskolų iki atlyginimo.

11. Pradėkite šalutinį verslą

Uždirbkite šiek tiek pinigų šalutiniame versle. Yra šimtai variantų nuo vejos pjovimo iki vaikų priežiūros iki tam tikro jūsų paties parduodamo produkto pardavimo. Paverskite savo pomėgį verslu ir uždirbkite papildomų pinigų, kad gautumėte iš paskolų iki atlyginimo.

12. Pradėkite naudoti kuponus

Pinigai, sutaupyti už maisto prekes, reiškia daugiau pinigų, kuriuos galite skirti savo paskoloms iki atlyginimo. Kuponų naudojimas yra puikus būdas sumažinti mėnesio maisto sąskaitą. Yra daugybė išteklių internete, kad sužinotumėte daugiau gauti kuo daugiau naudos iš kuponavimo.

13. Sukurkite skubios pagalbos fondą

Niekada neplanuojate nuleisti padangos, susmulkinti danties ar skubėti skubėti pas šunį. Jūs nežinote, kada įvyks finansinė nepaprastoji padėtis, tačiau žinote, kad jos įvyks. Taigi, užuot laukę, kol susitrauksite grynaisiais, ir bandydami greitai rasti grynųjų (o tai lemia daugiau paskolų iki atlyginimo), sukurkite skubios pagalbos fondą. Tai neleis jums toliau eiti į skolų skolinimo dieną.

14. Nustokite per daug išlaidauti

Valgymas lauke. Drabužiai. Naujas telefonas. Koncertas. Norėdami išbristi iš skolų, turite nustoti išlaidauti visus šiuos dalykus, kurie nėra būtini dalykai. Dėl per didelių išlaidų atsiranda vis daugiau skolų. Iškirpkite jį iš savo gyvenimo ir būsite pakeliui į tai, kad negalėtumėte gauti paskolų iki atlyginimo.

15. Valgio ruošimas

Kai planuojate iš anksto ir ruošiatės ruošti maistą, rečiau išleidžiate fasuotą maistą ir nevalgykite. Paruoškite savo patiekalus savaitei savo mažiausiai užimta diena ir laikykite juos šaldytuve arba šaldiklyje. Sutaupysite laiko ir pinigų, kurie padės išmokėti paskolas iki atlyginimo!

16. Sukurkite biudžetą

Jei neturite biudžeto, yra didelė tikimybė, kad kiekvieną mėnesį išleidžiate papildomų pinigų to net nepastebėdami. Biudžetas parodo, kur eina jūsų pinigai ir kiek tiksliai eina. Biudžetas taip pat leidžia planuoti taip, kad tiksliai žinotumėte, kiek galite tikėtis išleisti ir kiek liks po visų sąskaitų apmokėjimo. Daugeliui žmonių biudžeto sudarymas padeda rasti papildomų pinigų, kurių net nesuprato turintys. Bet kokie papildomi pinigai yra pinigai, kuriuos galima panaudoti išieškant paskolos iš darbo dienos. Nežinote, kaip sukurti biudžetą? Peržiūrėkite mūsų vadovą kaip susikurti ir naudoti mėnesio biudžetą.

17. Užsidirbkite pinigų „eBay“

Žmonės padarė karjerą pardavinėdami daiktus „eBay“. Jei norite užsidirbti papildomų pinigų, kad gautumėte pagalbos dėl paskolos, susijusios su paskolos mokėjimo diena, atlikite nedidelį tyrimą ir sužinokite, ką (ir kaip) galite perparduoti „eBay“, kad gautumėte didelį pelną.

18. Išnuomokite kambarį savo namuose

Visi tai daro! Ačiū „Airbnb“, papildomame kambaryje savo namuose galite užsidirbti papildomų pinigų.

19. Pradėkite šoninį šurmulį

Šoninis šurmulys yra šalutinis darbas, leidžiantis be pagrindinio pajamų šaltinio gauti papildomų pajamų. „Money Peach“ dalijasi 68 geriausiais šoniniais šurmuliais, taip pat tą, kurį jie naudojo perpus sutrumpindami laiką, kurio prireikė sumokėti skolą.

20. Pasinaudokite kepimo įgūdžiais

Panaudokite kepimo įgūdžius. Suraskite savo kepinių išpardavimą. Praneškite kaimynams, kad šią Padėkos dieną parduosite savo garsųjį moliūgų pyragą. Arba turite receptą kažkam, kas patinka visiems? Bananų duona? Sausainiai? Sausainiai su šokolado gabaliukais? Pradėkite juos parduoti draugams ir šeimos nariams. Paskleisk žodį „Facebook“. Šiek tiek papildomų grynųjų gali labai padėti sumokėti paskolas.

21. Pasinaudokite atostogų sezonu

Atostogų sezonas yra puikus metų laikas rasti darbą ne visą darbo dieną ir užsidirbti papildomų pinigų. Pasinaudokite užimtu metų laiku ir išnaudokite visas papildomas valandas.

22. Parduok senus daiktus, kurių tau nebereikia, „Craigslist“

Laikas išvalyti spintas ir garažą. Jei neturite laiko organizuoti kiemo / garažo pardavimo, pabandykite parduoti visus šiuos daiktus „Craigslist“. Galite parduoti viską, pradedant dideliais prietaisais, baigiant baldais, baigiant elektronika ir senomis virtuvės bei namų apyvokos reikmenimis. Ir jūs galite uždirbti daug pinigų už daiktus, kurių šiaip nenaudotumėte.

23. Būkite kūrybingi!

Užsidėkite verslininko kepurę! Galvok už dėžutės ribų. Aplink jus yra šimtai galimybių padidinti savo pajamas ir sumažinti išlaidas, kad padėtumėte gauti paskolą iki atlyginimo.

24. Nupjaukite kabelį

Nesijaudink! Nereikia praleisti visų mėgstamų laidų. Patikrinkite šiuos 5 kabelio nukirpimo būdus ir sutaupykite šimtus per mėnesį nepraleisdami mėgstamiausio televizoriaus.

25. Pradėti …

Parašykite komentarą