Štai pigios paskolos, kurias ieškojote iki atlyginimo

Trumpalaikės paskolos, dar vadinamos paskolomis iki atlyginimo, gali būti patogi kredito forma, kai jos reikia, tačiau jos taip pat būna daug brangesnės nei kitos paskolos.

Daugumoje valstybių yra apriboti mokesčiai ir palūkanos, kurias gali mokėti trumpalaikių paskolų teikėjai, tačiau kai kurie tos pačios valstybės trumpalaikiai skolintojai gali būti labiau įperkami nei kiti. Palyginę savo galimybes, galite išvengti didelių mokesčių ir lėtesnio apdorojimo laiko.

Pigių trumpalaikių paskolų, į kurias galite kreiptis, pasirinkimas

Patikrinkite visų jus dominančių paslaugų teikėjų svetaines ir patvirtinkite, kad jie veikia jūsų gyvenamojoje valstybėje.

vardas

Produktas

Filtruoti vertybes

Paskolos suma

„OppLoans“ išsimokėtos paskolos

500–5000 USD

1 darbo diena

Tiesioginis indėlis, atitinka minimalių pajamų reikalavimus, gyvena reikalavimus atitinkančioje valstybėje

Pateikiama galimybė pakeisti terminą, kad neatsiliktumėte nuo grąžinimo.

„CashNetUSA“ paskola

Skiriasi pagal valstijas

Taip pat greitai, kaip tą pačią darbo dieną

Reguliarus pajamų šaltinis, banko sąskaita, JAV pilietis ar nuolatinis gyventojas, pilnametystės amžius jūsų valstijoje

Prisiregistruokite į savo nuolaidų programą, kad gautumėte prieigą prie kuponų ir pasiūlymų viskam, pradedant maitinimu ir baigiant mokesčių paslaugomis.

Tvirtas

1 000–25 000 USD

Nuo 2 iki 3 darbo dienų

Būkite įdarbintas, turėkite JAV banko sąskaitą, gyvenkite valstijoje, kurioje veikia „Stilt“, turėkite vieną iš šių vizų: F-1 ir OPT, H-1B, H4, O-1, L-1, TN, J-1, DACA arba būti JAV piliečiu.

Nėra žaliosios kortos? Jūs vis tiek galėtumėte gauti asmeninę paskolą.

„Fast5kLoans“ trumpalaikių paskolų prijungimo paslauga

100–35 000 USD

Kai tik kitą darbo dieną

Reguliarus pajamų šaltinis, patikrinama banko sąskaita, JAV pilietis, nuo 18 metų

Užmegzkite ryšį su keliais skolintojais, su kuriais galite pretenduoti – net jei turite blogą kreditą.

„LendYou“ trumpalaikės paskolos

100–2 500 USD

Nuo tos pačios darbo dienos iki 1 darbo dienos

1000 USD + mėnesinės pajamos, tiesioginis indėlis, JAV pilietis arba nuolatinis gyventojas, 18 metų amžiaus

Per kelias minutes gaukite potencialių skolintojų pasiūlymus užpildydami tik vieną internetinę formą.

Kaip šios paskolos veikia?

Pigi trumpalaikė paskola taiko mažesnes palūkanas ir mažesnius mokesčius, palyginti su panašiomis paskolomis. Dažniausiai valstijose galioja norminiai aktai, pagal kuriuos šios išlaidos neviršija tam tikro lygio. Kai kurie kreditoriai gali turėti mažesnius mokesčius ir mažesnes APR, žemiau įstatymų nustatytos viršutinės valstybės ribos, kad išliktų konkurencingi.

Pavyzdžiui, trumpalaikiai skolintojai Naujajame Hampšyre už trumpalaikes paskolas gali imti iki 36% metinę palūkanų normą, tačiau galite rasti skolintojų, kurie nori mokėti mažiau. Tai būtų kvalifikuota kaip pigi trumpalaikė paskola. Žinodami savo valstybės reglamentus, galite lengviau nustatyti kreditorius, kurie ima mažiau mokesčių ir turi mažesnę balandį.

Kai kurios valstijos neleidžia paskolų iki atlyginimo. Tokiu atveju, jei jums reikia papildomų pinigų, yra ir kitų variantų.

Sužinokite, kiek jūsų skolintojai gali imti jūsų valstybėje.

Kokios yra pigios trumpalaikės paskolos savybės?

Kai palyginsite pigių trumpalaikių paskolų galimybes, skolintojai paprastai turės šias savybes:

  • Mažesnė balandis. trumpalaikės paskolos apskaičiuoja procentinę palūkanų normą, tenkančią kiekvienam paskolos teikėjui. Pigios trumpalaikės paskolos reikalauja mažesnių palūkanų, nors MNP vis tiek gali būti didelė, palyginti su kitais tradicinio banko ar kredito kortelės kredito produktais.
  • Mokesčiai. Stebėkite vėluojančius mokesčius, paskolos refinansavimo mokesčius ir mokesčius už patvirtintų lėšų gavimą per debeto kortelę. Nors valstybiniai reglamentai reglamentuoja, kiek trumpalaikiai skolintojai gali imti, ir jei jūs galite refinansuoti, tai skiriasi valstybėse, o kai kurios valstijos apskritai neturi jokių taisyklių.
  • Paraiška internete ir patvirtinimas. Jei norite kreiptis, galite pateikti paraišką internetu. Paprastai nereikės išsiųsti jokių dokumentų faksu, o pristatymo laikas yra greitas, paprastai per kelias valandas arba kitą darbo dieną.
  • Pareiškėjai dėl blogo kredito priėmė. Jei turite blogą kreditą, vis tiek galite kreiptis dėl pigios trumpalaikės paskolos. Kredito davėjui daugiausia rūpi tai, kad galėsite grąžinti paskolą, todėl norint gauti patvirtinimą reikia turėti reguliarias pajamas.

Privalumai ir trūkumai

  • Keli variantai. Yra keletas tiesioginių trumpalaikių skolintojų, kuriuos galima palyginti internetu ir paskolų derinimo paslaugas, kurie gali rasti jums skolintoją.
  • Kreipkitės iš bet kur. Dauguma trumpalaikių skolintojų JAV veikia internete, ir yra daugybė galimybių, jei norite kreiptis į parduotuvę. Nepriklausomai nuo jūsų pageidavimų, jį lengva pritaikyti ir gauti reikalingų lėšų.
  • Blogas kreditas yra gerai. trumpalaikiai skolintojai paprastai skolina blogų kreditų pareiškėjams, ir jūs galite rasti skolintojų, kurie nepraneša trims pagrindinėms kredito ataskaitas teikiančioms agentūroms, todėl skolinimasis neturės įtakos jūsų kreditui.
  • Mokesčiai. Nors tai laikoma pigesnėmis trumpalaikių paskolų galimybėmis, trumpalaikės paskolos vis tiek yra brangi kredito forma. Saugokitės didelių MPN ir papildomų mokesčių už pavėluotus mokėjimus ar paskolos refinansavimą.
  • Trumpi grąžinimo grafikai. Jūs neturite daug laiko grąžinti trumpalaikę paskolą. Dauguma skolintojų reikalauja, kad visa suma būtų grąžinta per 30 dienų.
  • Nepriekaištingi skolintojai. Internete veikia daugybė nepriekaištingų skolintojų, kurie grobia žmones, turinčius blogą kreditą, todėl prieš kreipdamiesi įsitikinkite, kad įvertinote skolintoją.

Kaip gauti greitą trumpalaikę paskolą

Ar yra kažkas, ko turėčiau vengti?

Grąžinus paskolą vėliau nei numatyta, gali tekti mokėti gerokai didelius vėlavimo mokesčius, NSF mokesčius ir paskolos refinansavimo mokesčius, o tai gali neigiamai paveikti jūsų kredito reitingą.

Geras būdas sužinoti apie visus taikomus mokesčius yra atidžiai peržiūrėti paskolos sąlygas. Jei nemanote, kad galėsite laiku grąžinti paskolą, geriausia iš pradžių jos neišsiimti. Visi patikimi skolintojai pateiks visą informaciją apie jūsų paskolos sutartį, o jei jūs nesutinkate, jūs neturite jos pasirašyti.

Dažnai užduodami klausimai apie pigias trumpalaikes paskolasAr mano valstybėje galima gauti paskolų iki atlyginimo?

Palyginkite trumpalaikes paskolas savo valstybėje

Palyginkite trumpalaikes paskolas savo valstybėje

Parašykite komentarą