6 mėnesių paskolos, 6 mėnesių paskolos tiesioginiai skolintojai JK

6 mėnesių „Dot Dot“ paskola leidžia greitai ir paprastai internetu kreiptis dėl 100–1000 svarų sterlingų.

Mes suprantame, kad kartais jums reikia greitai padėti, todėl per kelias minutes galite gauti pradinį sprendimą. Paskolą grąžinate per 6 mėnesius įprastomis dalimis, nurodydami tikslią kainą, kai kreipiatės. Tai taip paprasta.

Mes iš anksto imame tik tas palūkanas, dėl kurių susitariame su jumis – nėra jokių paslėptų išlaidų ar pavėluotų mokėjimų. Naudokitės mūsų paskolos skaičiuokle, kad pamatytumėte, ką tiksliai mokėtumėte kiekvieną mėnesį.

Tiesiog pasiskolinkite tai, ko jums reikia

Gyvenimas kartais patiria netikėtų išlaidų, nesvarbu, ar sutriuškintas telefono ekranas, ar MOT gedimas, ar skubus namo remontas. „Dot Dot“ 6 mėnesių paskola gali padėti jums išlaikyti reikalus, leidžiančius pasirinkti jūsų poreikius atitinkančią sumą – 100 svarų, 1000 svarų sterlingų ar kur nors tarp jų.

Kad ir ko jums prireiks pinigų, mes esame čia, kad padėtume.

Mes esame atsakingi skolintojai, todėl mūsų tikslas visada yra padėti savo klientams. Norėdami tai padaryti, mes atliekame visų savo pareiškėjų prieinamumo ir kreditų patikrinimus, o mes neimame delspinigių.

Mūsų kredito patikrinimai padeda mums nuspręsti, kiek kreditų galime jums suteikti. Peržiūrime jūsų ankstesnę kredito istoriją, kad sužinotume, kaip anksčiau valdėte kreditą. Norint kreiptis dėl „Dot Dot“ paskolos per 6 mėnesius, nereikia turėti puikių kredito įrašų

Įperkamumo patikrinimas padės mums įsitikinti, kad galite sau leisti vieną iš mūsų 6 mėnesių paskolų. Mes apžvelgsime jūsų pajamas ir išlaidas ir dar kartą patikrinsime, ar galite sau leisti grąžinti pinigus.

Nesvarbu, ar tai yra jūsų pirmoji 6 mėnesių paskola pas mus, ar esate esamas klientas, mes padarysime visą procesą kuo paprastesnį.

6 mėnesių paskolos DUK

Pažvelkite į mūsų paskolų skaičiuoklę, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų 6 mėnesių paskolas

Klausimas Atsakymas

Ar yra 6 mėnesių paskolos mokesčiai?

Mes neimame mokesčio už praleistus mokėjimus, bet „Dot Dot“ viskas paprasta.

Kas gali kreiptis dėl 6 mėnesių paskolos?

6 mėnesių paskolos teikiamos tiek naujiems, tiek esamiems klientams, o paskolos yra nuo 100 iki 1000 svarų.

Kokia yra palūkanų norma?

Mūsų palūkanų normos yra fiksuotos, tačiau jos priklauso nuo jūsų pasirinkto paskolos termino. Norėdami gauti daugiau informacijos, naudokite mūsų paskolos skaičiuoklę.

Kaip greitai gausiu savo lėšas?

Paskolos finansuojamos kas valandą nuo 9 iki 22 val., Septynias dienas per savaitę. Jei būsite patvirtintas po 22 val., Paskola bus finansuojama kitos dienos 9 val.

Kreipkitės dabar

Parašykite komentarą