Ar galiu gauti tarpusavio paskolą turėdamas blogą kreditą?

Jei skaitote, tikriausiai jums reikia šiek tiek pinigų. Galbūt jūs radote nuostabų atostogų pasiūlymą ir jums reikia šiek tiek papildomų pinigų, kad jį užsisakytumėte, kol nevėlu. Galbūt norite patobulinti namus, nes praleidžiame daugiau laiko nei bet kada namuose! Nepaisant priežasties, jei nusprendėte, kad trumpalaikė paskola yra įperkamas sprendimas laikinam jūsų finansiniam trūkumui, nuolat didėjančios skolinimo galimybės gali būti kiek pribloškiančios, todėl leiskite mums padėti suprasti jūsų galimybes.

Kas yra tarpusavio skolinimas?

Tarpusavio paskolos yra trumpalaikių neužtikrintų paskolų rūšis, kai skolinatės pinigus iš kito asmens, kuris yra pasirengęs jums paskolinti. Norėdami kreiptis dėl šios rūšies paskolos, turite prisijungti prie „peer-to-peer“ svetainės ar platformos. Tokio tipo svetaines valdančios įmonės turėtų būti reguliuojamos ir įgaliotos Finansinio elgesio tarnybos (FCA) ir veikti kaip tarpininkės tarp skolininkų ir skolintojų.

Ar galiu gauti tarpusavio paskolą, jei turiu blogą kreditą?

Trumpai tariant, gal. Tačiau svarbu atsižvelgti į keletą dalykų:

 • Jei pateiksite paraišką, jūsų kredito įrašas bus patikrintas per kredito informacinę agentūrą, taip pat turėsite pereiti savo pačios „peer-to-peer“ įmonės patikrinimus.
 • Vargu ar jus priims viena iš pagrindinių tarpusavio skolinimo svetainių, jei turite blogų kreditų
 • Jie gali pasiūlyti mažesnes palūkanų normas nei kitos skolinimo svetainės, tačiau paprastai jūs turėsite teisę į gerus sandorius tik tada, jei turite gerą kredito reitingą
 • Mokama palūkanų norma greičiausiai bus tiesiogiai proporcinga jūsų kredito reitingui. Kuo žemesnis jūsų rezultatas, tuo didesnes palūkanas mokėsite

Ar „cashasap.co.uk“ teikia tarpusavio skolinimą?

Nors cashasap.co.uk nesiūlo tarpusavio skolinimo galimybių, mes siūlome blogų kreditų paskolas. Manome, kad jūsų praeitis neturėtų apibrėžti jūsų ateities ir kad jūsų finansinė padėtis dabar gali būti geresnė nei prieš kelerius metus, kur galite be problemų grąžinti paskolas.

Kas yra bloga kredito paskola?

Blogų kreditų paskolos yra frazė, naudojama apibūdinti neužtikrinto kredito rūšį, skirtą žmonėms, turintiems blogų kreditų bylų, nesvarbu, ar tai yra bloga, ar bloga kredito istorija. Tokio tipo paskolos žmonėms, turintiems blogą kredito reitingą, suteiktų galimybę įrodyti save ir po truputį atstatyti savo kredito balą grąžinant visas sumas ir laiku.

Cashasap.co.uk mes turime dviejų rūšių trumpalaikes paskolas, kurios siūlo įvairias grąžinimo galimybes, atsižvelgiant į jūsų situaciją:

Kelių mėnesių paskolos

Kelių mėnesių paskolos yra tos paskolų rūšys, kurias grąžinate dalimis. Tai reiškia, kad greičiausiai mokėsite daugiau, nei grąžinate per vieną vienkartinę sumą, nes skolinatės pinigus ilgesniam laikotarpiui, tačiau grąžinimai gali būti labiau prieinami, nes jie paskirstomi keliems mėnesiams.

Paskolos iki atlyginimo

Paskola iki atlyginimo yra paskola, kurią grąžinate konkrečią sutartą dieną. Paprastai tai bus kitą darbo dieną, tačiau tai gali būti bet kuri jums patogi diena.

Peer-to-Peer vs Bad Credit paskola

Taigi, jei nusprendėte, kad imti paskolą yra įperkama, kuri jums tinka labiau?

Pliusai bendraamžių

 • Galima kreiptis iš bet kur, nes tai yra internetinė paslauga
 • Jei turite gerą kredito reitingą, tarpusavio paskolos gali būti pigesnės nei bankai ar kitos skolinimo internetu galimybės
 • Kai kuriose svetainėse yra maža minimali paskolos suma, kuri gali būti geras pasirinkimas, jei jums reikia pasiskolinti nedidelę sumą
 • Galėtumėte pasiskolinti iki 35 000 svarų

Minusai apie bendraamžius

 • Jei jūsų kredito balas yra žemas, jis gali būti brangesnis nei kitos skolinimo internetu galimybės
 • Kai kurios platformos ima mokesčius už paskolos organizavimą, net jei ja nepadengiama visa reikalinga suma. Tai reiškia, kad gali tekti sumokėti kelis mokesčius, jei norėdami pasiekti norimą sumą turite kreiptis daugiau nei vieną kartą
 • Gali būti, kad pirmaujančios tarpusavio platformos jūsų nelaikys tinkama, jei turite žemą kredito reitingą

Privalumai dėl blogų kreditų

 • Galite kreiptis bet kur ir bet kada, nes dauguma šių paskolų teikėjų yra prisijungę
 • Daugumoje svetainių yra maža minimali paskolos suma, kuri gali būti patogu, jei jums reikia pasiskolinti 100 svarų
 • Galite būti priimtas, net jei turite blogą kreditą
 • Jūsų informacija paprastai nėra dalijamasi su trečiosiomis šalimis
 • Jei patvirtinama, lėšos paprastai pervedamos jums per dvi valandas
 • Visi moka vienodas palūkanas, nesvarbu, ar jūsų kredito balas yra žemas, ar ne
 • Jei pasikeis jūsų aplinkybės, galbūt galėsite susitarti su skolintoju dėl prieinamesnės grąžinimo galimybės

Blogų kreditų trūkumai

 • Jei turite gerą kredito balą, jis gali būti brangesnis už bankus ar tarpusavio platformas
 • Kai kurie skolintojai ims vėluojančio grąžinimo mokesčius
 • Didžiausia suma, kurią galite pasiskolinti, yra iki 1 000 svarų

Taigi, įvertinus visus šiuos faktus, akivaizdu, kad tarpusavio paskolos yra geras pasirinkimas, jei turite gerą kredito reitingą, nes galėtumėte gauti dideles paskolas su geresnėmis palūkanų normomis, nei siūlo bankai. Bet tai pasikeičia, kai turite blogą kredito balą, nes jums bus mokama didesnė palūkanų norma ir mažai tikėtina, kad jus priims viena iš pirmaujančių tarpusavio platformų. Jei taip yra jūsų atveju, galbūt norėsite pasirinkti blogo kredito paskolą, nes ji yra specialiai pritaikyta žmonėms, turintiems žemesnį kredito reitingą.

Tačiau nepamirškite, kad paskolos paėmimas turi būti pagrįstas ir atsakingas sprendimas, todėl turėtumėte kreiptis tik tuo atveju, jei jums to tikrai reikia ir žinote, kad galite grąžinti visas sumas laiku ir laiku, nes nesugebėsite grąžinti paskolos. gali sukelti rimtų pinigų problemų.

Parašykite komentarą