Ar supakuotos banko sąskaitos taupo jūsų pinigus?

Supakuotas banko sąskaitas naudoti reikia daug pinigų, todėl daugumai jų net neverta galvoti. Bet tinkamai supakuotos banko sąskaitos gali sutaupyti pinigų – kartais šimtus svarų. Paprastai jie apima draudimą nuo žalos, mobilųjį ir kelionių draudimą – visa tai už gana mažą mėnesinį mokestį.

Žinoma, reikia išsiaiškinti, ar išmokos iš tikrųjų yra ekonomiškos jūsų aplinkybėmis: pavyzdžiui, jei neatostogaujate, jums nereikia kelionių draudimo. Panašiai, jei jūs nevažiuojate, gedimo danga yra nereikalinga. Be to, prieš kreipiantis visada verta atlikti įprastus tyrimų ir palyginimo patikrinimus, jei kitur rasite pigesnį pasiūlymą.

Kur galiu rasti supakuotą banko sąskaitą?

Daugelis tradicinių bankų siūlo supakuotas banko sąskaitas, ir jūs galite apsilankyti jų svetainėje, norėdami sužinoti specifiką ir palyginti skirtingas galimybes. Kai kuriose sąskaitose reikalaujama turėti įprastą banko sąskaitą, o tada atnaujinti, o kitos leis iškart atidaryti supakuotą banko sąskaitą.

Jei norite su kuo nors pasikalbėti apie privalumus ir trūkumus ir apie tai, kaip tai gali būti konkrečiai jums naudinga, gali būti lengviau apsilankyti banko skyriuje ir aptarti galimybes su banko patarėju.

Kai kurie neo bankai taip pat gali padėti jums sutaupyti pinigų, tačiau paprastai tai nėra supakuota banko sąskaita. Paprastai jos apima papildomas taupymo priemones, kad galėtumėte automatiškai sutaupyti papildomų pinigų. Verta pasidomėti abiejų tipų banko sąskaitomis, jei nesate tikri, kad pasinaudosite privilegijomis, kurias galite gauti naudodamiesi supakuota banko sąskaita.

Kiek kainuoja supakuotos banko sąskaitos?

Daugelio įprastų supakuotų banko sąskaitų kaina svyruoja nuo 10 iki 20 svarų per mėnesį. Kai kurie bankai siūlys atlygį, todėl iš tikrųjų tai gali pasiteisinti pigiau. Pavyzdžiui, jei mėnesinis mokestis yra 15 svarų, bet galite uždirbti 5 svarus, tai iš tikrųjų jums kainuoja tik 10 svarų sterlingų per mėnesį už visas keliones, gedimus ir mobiliojo telefono dangtelį – greičiausiai pigiau, nei perkant visus atskirai. Kai kuriose sąskaitose reikalaujama minimalių pajamų į sąskaitą, taigi, jei jūsų pajamos yra nereguliarios, turėsite sužinoti, kokios baudos taikomos, jei kelis mėnesius nesumokėsite minimalios įmokos. Tai gali būti tik didesnis mokestis, tačiau gali būti, kad jūsų draudimas negalioja.

Dviejų žmonių, laikančių dideles pakuotes, nuotrauka

Ar supakuotos banko sąskaitos visada yra pigesnės nei perkant atskirą viršelį?

Norint tinkamai palyginti produktus, tai priklausys nuo jūsų konkrečių aplinkybių, tačiau atsižvelgiant į pagrindinį suskirstymą, didelių prekės ženklų teikėjai gali kainuoti apie 150 svarų sterlingų per metus, jei mokate 12,50 svaro sterlingų per mėnesį už savo supakuotą banko sąskaitą, tada jūs iš tikrųjų gaunate mobilųjį telefoną ir keliaujate draudimas nemokamai.

Tačiau visada turite perskaityti mažą raidę: kai kurioms politikoms vis tiek gali prireikti vienkartinių mokesčių. Tai šiek tiek panašu į automobilio draudimą, tačiau vis tiek reikia sumokėti 75 svarų perteklių, kad pakeistumėte priekinį stiklą. Jei gerai prižiūrėsite savo mobilųjį telefoną, tai gali būti ne problema, tačiau jei kiekvieną kartą pakeisdami ekraną (kaip pavyzdį) turėsite sumokėti 50 svarų sterlingų, tai kartu su mėnesio išlaidomis gali pabrangti. Be to, tokie dalykai, kaip suskirstymas į draudimą, dažnai gali būti įtraukti į jūsų draudimo pasiūlymą, todėl įsitikinkite, kad galų gale nemokate du kartus.

Ar galiu gauti nemokamą supakuotą banko sąskaitą?

Trumpas atsakymas yra „ne“: nebent turite kokių 100 000 svarų santaupų arba uždirbate daugiau nei 75 000 svarų per metus (vidutinis JK atlyginimas neatskaičius mokesčių yra maždaug 37 000 svarų). Dėl naudos, kurią gaunate iš supakuotos banko sąskaitos, bankas turi uždirbti šiek tiek pinigų, taigi, jei jūs tiesiogiai nemokate, kad padengtumėte mokesčius, jums reikės pakankamai didelio balanso, iš kurio jie galėtų užsidirbti kitaip.

Parašykite komentarą