Ar turėčiau gauti neįgalumo paskolą laukdamas sprendimo dėl išmokos?


Redakcinė pastaba: „Credit Karma“ gauna kompensaciją iš trečiųjų šalių reklamuotojų, tačiau tai neturi įtakos mūsų redaktorių nuomonei. Mūsų rinkodaros partneriai neperžiūri, nepatvirtina ir nepatvirtina mūsų redakcijos turinio. Paskelbus, jis yra tikslus, kiek mums žinoma.

Reklamuotojo atskleidimas

Manome, kad jums svarbu suprasti, kaip mes uždirbame pinigus. Iš tikrųjų tai gana paprasta. Mūsų platformoje matomus finansinių produktų pasiūlymus teikia įmonės, kurios moka mums. Uždirbti pinigai padeda mums pasiekti nemokamus kredito balus ir ataskaitas bei sukurti kitas puikias priemones ir mokomąją medžiagą.

Kompensacija gali atsižvelgti į tai, kaip ir kur produktai rodomi mūsų platformoje (ir kokia tvarka). Bet kadangi mes paprastai uždirbame pinigus, kai randi patinkantį ir gautą pasiūlymą, stengiamės parodyti pasiūlymus, kurie, mūsų manymu, jums tinka. Štai kodėl mes teikiame tokias funkcijas kaip jūsų patvirtinimo koeficientai ir taupymo sąmatos.

Žinoma, mūsų platformos pasiūlymai neatspindi visų finansinių produktų, tačiau mūsų tikslas yra parodyti jums kuo daugiau puikių galimybių.

Neįgaliųjų paskolą verta apsvarstyti, jei nebedirbate, laukiate vyriausybės sprendimo dėl neįgalumo išmokos ir tuo tarpu jums reikia pagalbos padengiant išlaidas.

Neįgaliųjų paskola – tai asmeninė paskola – gali padėti grynaisiais sumokėti už hipoteką, namų ūkio sąskaitas, maisto produktus ir kitas išlaidas.

Bet prieš eidami šiuo keliu, atidžiau panagrinėkime, kaip veikia neįgalumo išmokos, ir apie negalios paskolų privalumus ir trūkumus. Taip pat apžvelgsime keletą galimų alternatyvų, kurios galėtų padėti sumažinti jūsų finansinę spragą, kol vėl gausite pajamų. Galiausiai atminkite, kad nors ir vartojame šį terminą neįgalumo paskola, apie ką kalbame, yra asmeninė paskola.Kas yra negalia?

Socialinės apsaugos administracijos teigimu, jūs galite būti laikomas neįgaliu, jei atitiksite visus šiuos reikalavimus.

 • Jūs negalite atlikti anksčiau atlikto darbo
 • Jūsų sveikatos būklė neleis atlikti kitokio pobūdžio darbų
 • Jūsų negalia truko arba turėtų trukti mažiausiai vienerius metus arba sukels jūsų mirtį

Socialinės apsaugos administracija arba SSA naudoja penkių pakopų procesą, kad nustatytų, ar turite teisę gauti neįgalumo išmokas.

 1. Užimtumo statusas. 2019 m., Jei dirbate ir uždirbate mažiausiai 1220 USD per mėnesį neatskaičius mokesčių, paprastai negalite būti laikomi tinkamais gauti invalidumo išmokas.
 2. Būklės sunkumas. Jei SSA neatrodo, kad jūsų būklė jus mažiausiai apriboja (bent 12 mėnesių) nuo kasdienės veiklos, tokios kaip stovėjimas, vaikščiojimas, kėlimas, sėdėjimas ir atsiminimas, jūs negalėsite būti neįgalus. Jei tai nustatė jūsų būklę yra trukdydamas pagrindinei su darbu susijusiai veiklai, SSA pereina prie 3 žingsnio.
 3. Išvardytos sąlygos. Šiame etape SSA patikrina, ar jūsų būklė yra sveikatos būklių sąraše. Šis sąrašas yra išsamus ir išsamus. Jei jūsų būklė neįtraukta į sąrašą, SSA nuspręs, ar ji tokia pat sunki, kaip išvardyta sveikatos būklė. Jei taip, SSA vis tiek gali laikyti jus neįgaliu. Jei ne, procesas eina į 4 žingsnį.
 4. Gebėjimas atlikti savo darbą. Nors jūsų būklė gali būti neįtraukta į sąrašą ar laikoma tokia sunkia kaip išvardyta būklė, SSA turi nustatyti, ar jūsų būklė trukdo atlikti tą patį darbą, kurį darėte anksčiau. Jei taip, SSA pereina prie 5 veiksmo.
 5. Gebėjimas atlikti kitus darbus. Tada SSA nustato, ar galite atlikti kito tipo darbus. Vertindama tai, SSA atsižvelgia į tai, ar turite kokių nors įgūdžių, patirties ar išsilavinimo, kuriuos galėtumėte pritaikyti skirtingiems darbams, nepaisant sveikatos būklės. Jei pasirodys tu gali dirbti kitą darbą, SSA jums neleis gauti neįgalumo išmokų. Jei ne, galite būti laikomas neįgaliu.

Yra du pagrindiniai federalinių neįgaliųjų programų tipai. Socialinės apsaugos invalidumo draudimas arba SSDI apima jus, jei dirbote tam tikrą laiką ir mokėjote į socialinę apsaugą. Papildomos saugumo pajamos arba SSI teikia mokėjimus pagal finansinius poreikius.

Kaip kreiptis dėl negalios

Neįgaliųjų išmokų programų apdorojimas paprastai trunka nuo trijų iki penkių mėnesių, todėl geriausia kreiptis iškart po to, kai tapsite neįgalus. Norėdami kreiptis, galite užpildyti paraišką internetu, telefonu arba asmeniškai šalia esančiame socialinės apsaugos biure. Dokumentai ir kita informacija, kurią tikriausiai turėsite pateikti:

 • Gimimo liudijimas
 • W-2 arba savarankiško darbo mokesčių deklaracijos už praėjusius metus
 • Medicinos dokumentuose ir suaugusiųjų negalios ataskaitoje, kurią galima atsisiųsti SSA svetainėje, pateikiama išsami informacija apie jūsų darbo istoriją ir būklę
 • Naujausias darbdavio vardas ir uždarbis
 • Data, kai nebegalėjote dirbti dėl savo būklės
 • Nesvarbu, ar tikitės gauti pensiją iš federalinės vyriausybės
 • Nesvarbu, ar kada nors tarnavote kariuomenėje

Kas yra neįgalumo paskola?

Jei negalite dirbti dėl negalios ir laukiate, kol išgirsite, ar turite teisę gauti neįgalumo išmokas, jums gali prireikti šiek tiek pinigų, kad jus apgautų. Tokiu atveju galite apsvarstyti neįgalumo paskolą, kuri iš esmės yra asmeninė paskola. Turėkite omenyje, kad kai kurios iš jų yra avansai grynaisiais ir darbo dienos tipo paskolos, kurios parduodamos žmonėms su negalia ir kurios gali kainuoti brangiai.

Socialinės apsaugos administracija gali padėti, jei pateksite į ekstremalią situaciją. Atsižvelgdami į sąlygos sunkumą ir tipą bei tikimybę, kad jūsų paraiška bus patvirtinta, galite gauti išankstinius mokėjimus iki šešių mėnesių, kol laukiate savo galutinio sprendimo. Tai vadinama numanomais neįgalumo ar apakimo mokėjimais – tai yra nulinės palūkanos nuo jūsų mokėjimų – ir jų nereikia grąžinti, net jei galiausiai negaunate patvirtinimo dėl išmokų, nebent yra permokėta.

Jums gali būti suteikta galimybė gauti skubų išankstinį mokėjimą per SSA, jei jau turite gauti papildomų pajamų už saugumą mokėjimus, bet jų dar negavote. Tačiau pateikdami paraišką turite įrodyti, kad kyla grėsmė sveikatai ar saugumui, pvz., Nepakanka pinigų maistui, drabužiams, pastogėms ar medicininei priežiūrai.

Be to, maksimalus išankstinis avansas, kurį gali gauti pareiškėjas, yra mažiausia iš SSI federalinių išmokų normos (pridėjus bet kokį federaliniu būdu administruojamą valstybės priedą), bendrą mokėtinų išmokų sumą arba prašomą finansinei ekstremaliajai situacijai sumą. Jums taip pat gali būti suteikta teisė vadinti „tiesioginį mokėjimą“, kuri atimama iš pirmo mokėtino įprasto mokėjimo, tačiau negali būti didesnė nei 999 USD.

Jei gausite išankstinį skubų mokėjimą, jis bus grąžintas atėmus avanso avansą sumą iš jau mokėtinų mokėjimų ir jums bus sumokėtas skirtumas arba atėmus avansinį mokėjimą iš einamųjų mėnesinių išmokų šešių mėnesių dalimis. jei nesate mokėję anksčiau.

Neįgaliųjų paskolų privalumai ir trūkumai

Kaip ir visiems finansiniams produktams, yra ir neįgalumo paskolų privalumų ir trūkumų.

Neįgaliųjų paskolų pliusai

Greitą apyvartą suteikiančios paskolos dėl negalios gali padėti greitai gauti pinigų. Kai kuriais atvejais galite užpildyti trumpą paraišką ir sužinoti, ar esate patvirtintas, per kelias minutes.

Jei turite finansinių sunkumų ar turite nestabilią kredito istoriją, neįgalumo paskola – kuri yra asmeninė paskola – gali padėti, kol gausite sprendimą dėl išmokų, jei tik su sąlygomis ir sąnaudomis, kurias galite valdyti, ir esate tikri, kad esate gali ją grąžinti.

Neįgaliųjų paskolų minusai

Neįgaliųjų paskoloms yra keletas trūkumų, pradedant sąlygomis, kurios suteikiamos su daugeliu neįgaliųjų paskolų.

Jei nebeturite stabilių pajamų ir kreipiatės dėl neįgalumo paskolos, kai kurie kreditoriai gali sumažinti savo riziką siūlydami jums trumpas grąžinimo sąlygas. Nors galite gauti jums reikalingus grynuosius pinigus, gali tekti juos grąžinti kur kas greičiau nei tuo atveju, jei dirbdami paimtumėte neįgalumo paskolą.

Skolintojai gali pasiūlyti asmenines paskolas su didelėmis palūkanomis, kad apsisaugotų skolindami pinigus jums, kai esate bedarbis – ir jie gali imti brangius paskolos inicijavimo mokesčius ar kitus mokesčius. Brangūs mokesčiai kartu su didelėmis palūkanų normomis gali padėti greitai suskaičiuoti skolas – pavojingas scenarijus, kai nedirbate.

Neįgaliųjų paskolų alternatyvos

Prieš imdami neįgalumo paskolą, atlikite tyrimus ir apsvarstykite kitas galimybes.

 • Neįgalumo draudimas: Jei jūsų darbdavys siūlo trumpalaikį ar ilgalaikį neįgalumo draudimą, galite užsiregistruoti kaip prevencinė priemonė, jei tapsite neįgalus. Tiesiog nepamirškite, kad negalėsite gauti pretenzijų, susijusių su anksčiau egzistuojančia sąlyga, todėl būtinai peržiūrėkite konkrečios politikos sąlygas. Neįgalumo draudimą galite įsigyti ir privačiai.
 • Vyriausybės pagalba: Vyriausybės pagalbos programos, tokios kaip Papildoma mitybos pagalbos programa, subsidijuojamos ar valstybinės būsto programos, tariamos neįgalumo ir aklumo išmokos bei Laikina pagalba nepasiturinčioms šeimoms, gali padėti patenkinti pagrindinius jūsų poreikius.
 • Piniginiai avansai: Grynųjų pinigų avansas gali leisti jums gauti grynųjų, imant paskolą pagal kredito kortelės išlaidų limitą. Tačiau prieš gaudami grynųjų pinigų avansą, apsvarstykite visas su tuo susijusias išlaidas ir mokesčius bei palyginkite kredito kortelės grynųjų pinigų avanso ir galimų paskolų dėl negalios palūkanų normas, nes grynųjų pinigų avansai kartais gali būti dideli.
 • Trumpalaikės paskolos iš šeimos narių ar draugų: Jei kas nors iš jūsų artimųjų nori padėti jums, galbūt galėsite gauti paskolą iš šeimos nario ar draugo, kuriai siūlomos kur kas palankesnės sąlygos, nei paskolos davėjo neįgalumo paskola.

Apatinė eilutė

Gali būti sunku padengti išlaidas, kai nedirbate ir laukiate, kol Socialinės apsaugos administracija priims sprendimą dėl jūsų neįgalumo išmokų. Nors neįgalumo paskola gali būti gera idėja, būtinai pasverkite „už“ ir „prieš“ ir nuspręskite, ar jums geriau pasisemti alternatyvos.


Apie autorių: Anna Baluch yra laisvai samdoma asmeninių finansų rašytoja iš Klivlando (Ohajo valstija). Jos darbą galite rasti tokiose svetainėse kaip „The Balance“, „Freedom Debt Relief“, „LendingTree“ ir „RateGenius“. Anna turi MBA … Skaityti daugiau.

Parašykite komentarą