banko paskola bustui

Banko paskola būstui yra vienas dažniausiai pasirenkamų variantų siekiant finansuoti nekilnojamo turto įsigijimą. Bankuose būsto pirkimui skolinasi beveik didžioji dalis klientų. Taip pat neretai yra pasirenkamos ir kredito unijos. Paskola būstui suteikiama tik sąžiningiems asmenims, turintiems pajamas. Dažnai reikalaujama, jog paskola būtų imama bendraskolių, o ne vieno asmens.

Ši paskola suteikiama su nekilnojamo turto įsigijimu. Pirmiausiai yra įvertinamas nekilnojamas turtas – nustatoma jo vertė. Bankas finansuoja būsto pirkimą tik pagal standartines sąlygas – reikia turėti pradinę įmoką, kuri būtų nemažesnė nei 30 procentų būsto vertės. Taip pat įkeičiamas ir pats nekilnojamas turtas, kuris yra perkamas už banko suteiktą būsto paskolą.

greita paskola is credit24 kreditai is smspinigai greita paskola is credit24 kreditai is provident bigbank paskola is privaciu skolintoju kredito unija