banko paskolos skaičiuoklė

Norite gauti finansavimą be didelių reikalavimų ir palūkanų? Banko paskolos skaičiuoklė gali leisti pažvelgti kokių sąlygų turėtumėte tikėtis būtent jūs. Joje klientas turi nurodyti savo pajamas, išlaidas bei kitą informaciją. Tada skaičiuoklė pateikia preliminarius skaičius apie metinę palūkanų normą, grąžinimo laikotarpį, o taip pat nurodo ar bus reikalaujamos kažkokios standartinės garantijos, tokios kaip – turto įkeitimas, laiduotojas ir t.t.

Jeigu norite skolintis iš banko, pirmiausia turėtumėte apsižvalgyti po kiekvieną skaičiuoklę skirtinguose komerciniuose bankuose, nes neretai jie nustato skirtingus reikalavimus klientams. Viename banke paskolos gali būti pigesnės, o kitur gali būti taikomos gerokai didesnės palūkanos bei kiti reikalavimai.

greita paskola is credit24 kreditai is smspinigai greita paskola is credit24 kreditai is provident bigbank paskola is privaciu skolintoju kredito unija