„Big Picture“ paskolų apžvalga 2021 m. Gegužės mėn [Pros, cons]

„Big Picture“ paskolų kainos, mokesčiai ir sąlygos

„Big Picture“ paskolos iš anksto nustato savo normas – ir tai nėra pigu. Pirmą kartą besiskolinantys asmenys gali tikėtis, kad MPN bus nuo 350% iki 699%, o tai yra daug daugiau nei leidžia daugelis valstybių. Nors „Big Picture“ paskolos sumažina pakartotinių paskolų gavėjų palūkanas, ji niekada nesumažėja iki aukščiausių 35%.

Galite pasiskolinti nuo 200 iki 3500 USD 4-18 mėnesių laikotarpiui. Tikslus balandis, kurį gausite, ir grąžinimo grafikas priklausys nuo to, kaip dažnai jums mokama ir kiek galite sau leisti.

Kaip didelės paskolos palyginamos su kitais skolintojais

Norėdami naršyti skolintojus, esančius JAV, pasirinkite savo valstiją ir spustelėkite Parodykite man savo galimybes.

vardas

Produktas

Filtruoti vertybes

Paskolos suma

„OppLoans“ išsimokėtos paskolos

500–5000 USD

1 darbo diena

Tiesioginis indėlis, atitinka minimalių pajamų reikalavimus, gyvena reikalavimus atitinkančioje valstybėje

Pateikiama galimybė pakeisti terminą, kad neatsiliktumėte nuo grąžinimo.

Tvirtas

1 000–25 000 USD

Nuo 2 iki 3 darbo dienų

Būkite įdarbintas, turėkite JAV banko sąskaitą, gyvenkite valstijoje, kurioje veikia „Stilt“, turėkite vieną iš šių vizų: F-1 ir OPT, H-1B, H4, O-1, L-1, TN, J-1, DACA arba būti JAV piliečiu.

Nėra žaliosios kortos? Jūs vis tiek galėtumėte gauti asmeninę paskolą.

„Fast5kLoans“ trumpalaikių paskolų prijungimo paslauga

100–35 000 USD

Kai tik kitą darbo dieną

Reguliarus pajamų šaltinis, patikrinama banko sąskaita, JAV pilietis, nuo 18 metų

Užmegzkite ryšį su keliais skolintojais, su kuriais galėtumėte pretenduoti – net jei turite blogą kreditą.

„LendYou“ trumpalaikės paskolos

100–2 500 USD

Nuo tos pačios darbo dienos iki 1 darbo dienos

1000 USD + mėnesinės pajamos, tiesioginis indėlis, JAV pilietis arba nuolatinis gyventojas, 18 metų amžiaus

Per kelias minutes gaukite potencialių skolintojų pasiūlymus užpildydami tik vieną internetinę formą.

Kaip kvalifikuotis

Norėdami kreiptis dėl išsimokėtinos paskolos, turite atitikti kelis pagrindinius reikalavimus:

  • Minimalios mėnesio pajamos, viršijančios 700 USD
  • Operacinė banko sąskaita
  • JAV pilietis arba nuolatinis gyventojas
  • Mažiausiai 18 metų

„Big Picture Loans“ apžvalgos ir skundai

BBB akredituota Ne
BBB reitingas A +
BBB klientų atsiliepimai 1,38 iš 5 žvaigždžių, remiantis 65 klientų atsiliepimais
BBB klientų skundai 268
„Trustpilot“ rezultatas 4,6 iš 5, remiantis 10 757 klientų atsiliepimais
Klientų atsiliepimai patvirtinti nuo 2020 m. Spalio 16 d

Nors „Big Picture Loans“ sulaukia daug teigiamų atsiliepimų apie „Trustpilot“, klientai savo BBB puslapyje pranešė apie problemas, susijusias su mokėjimais ir didelėmis palūkanų normomis. Kadangi skundo informacijos nėra, sunku pasakyti, ar šioms problemoms būdinga tendencija. Prieš skolindamiesi įsitikinkite, kad suprantate visas išlaidas ir kad galėsite grąžinti paskolos lėšas.

Kaip veikia programa

„Big Picture“ paskolos priima tik internetines paraiškas. Turėsite pateikti pagrindinę informaciją apie save ir savo pajamas, įskaitant dabartinį darbdavį. Užpildymas turėtų trukti maždaug 15 minučių.

Ar turėčiau patvirtinti savo banko sąskaitą?

„Big Picture Loans“ prašo patvirtinti banko sąskaitą įvesdami savo vartotojo vardą ir slaptažodį. Daugelis skolintojų paprašys jūsų banko maršruto numerio ir sąskaitos numerio, bet ne prisijungimo informacijos. Nors jis teigia, kad procesas yra saugus, jis nenurodo, kad naudojasi tokia paslauga kaip „Plaid“, kad jūsų informacija būtų saugi. Ir kai aš atrinkau praleiskite ir tęskite, „Big Picture Loans“ prašymą atmetė, nepateikdama jokios konkrečios informacijos.

Tai gali būti raudona vėliava – tai gali pakenkti jūsų banko sąskaitai. Nors „Big Picture Loans“ yra teisėta paslauga, prieš prisijungdami prie savo paskyros per trečiąją šalį, palyginkite skolintojus su geriau apibrėžtais paraiškų teikimo procesais.

Kas tai išskiria

„Big Picture Loans“ yra trumpalaikis skolintojas, kurį visiškai valdo ir valdo Aukštųjų Čipevos ežero indėnų Lac Vieux dykumos grupė. Šis genties turimas skolintojas yra registruotas genties rezervacijai Watersmeet mieste, Mičigane. Nors tai reiškia, kad ji gali pasiūlyti paskolas daugelyje valstybių, trumpalaikis skolinimas gali būti neteisėtas, tačiau tai taip pat lemia nepaprastai aukštą MNP.

Jei „Big Picture Loans“ gaus visą reikiamą informaciją per jūsų paraišką iki pirmadienio iki penktadienio 17 val. CT, paskolą galėsite gauti iki kitos darbo dienos. Jei ne, gali prireikti kelių darbo dienų.

Ar „Big Picture“ paskolos yra teisėtos?

Taip. „Big Picture Loans“ turi saugią svetainę, o jos naudojimo priemonės ir privatumo politika pateikiama naudojimo sąlygų puslapyje. Jūsų asmeninę informaciją saugo standartinis saugos sertifikatas. Jei turite klausimų, su „Big Picture“ paskolomis lengva susisiekti paštu, el. Paštu ar telefonu.

„Big Picture“ paskolos yra brangus pasirinkimas. Jei jūsų valstybėje paskolos iki atlyginimo yra teisėtos, gali būti prasmingiau palyginti JAV pagrįstas galimybes, kad būtų išvengta itin didelių MNĮ.

Dažnai užduodami klausimai

Parašykite komentarą