„CamaPlan IRA“ apžvalga – sudėtingas investuotojas

„CamaPlan IRA“ apžvalga

„CamaPlan IRA“ apžvalga – pagal,
2011 m. Balandžio 1 d


4/
5žvaigždžių

ant

„CamaPlan IRA“ apžvalga

 • 0/5 Vid. Vartotojo reitingas
 • 0 Dar nėra atsiliepimų!
Apžvalgos santrauka:

„Camaplan“ užsiima verslu nuo 2004 m. Sužinokite, kodėl mes įvertinome vieną iš geriausių savarankiškų IRA kompanijų Amerikoje. Bendrovė didžiuojasi kurdama ir įgyvendindama patikimą švietimo rinkodaros strategiją, kuri puikiai tinka investuotojams. Nors bendrovė nesiūlo investuoti į kriptovaliutas ar čekių knygelę, yra daugybė kitų priežasčių, kodėl verta apsvarstyti „Camaplan“.

Argumentai už:

 • Puikūs švietimo ištekliai
 • Galima naudoti daug skirtingų tipų sąskaitų
 • Patikimi klientų atsiliepimai
 • Pasirinkite savo mokesčio struktūrą

Minusai:

 • Nėra jokių kriptovaliutų investavimo galimybių
 • Nėra LLC ar čekių knygos parinkčių

Ar įsigijote produktų iš „CamaPlan IRA Review“? Palikite atsiliepimą!

„CamaPlan“ reklamuoja save kaip „nepriklausomą savarankišką IRA administratorių, kurio šūkis yra„ investuotojams, investuotojams “. Įmonės biurai yra Ambler mieste, Pensilvanijoje. „CamaPlan“ siūlo keturių skirtingų tipų IRA sąskaitas, individualius (k) planus ir dvi skirtingas išlaidų sąskaitų rūšis. Jie taip pat siūlo vadinamus paveldėtus IRA. Apžvelgsime daugiau informacijos apie skirtingus sąskaitų tipus šios peržiūros metu.

Be šių skirtingų tipų sąskaitų, kurių kiti konkurentai nesiūlo, „CamaPlan“ taip pat siūlo penkis pagrindinius alternatyvių investavimo galimybių tipus. Tai apima auksą ir kitus tauriuosius metalus, investicijas į nekilnojamąjį turtą, hipotekos finansavimą, privačias akcijas, mokesčių sulaikymą ir kitas investicijas. Vėlgi, visa tai apimsime šioje išsamioje apžvalgoje.

Kai investuotojai baigs tai skaityti, jie sužinos apie visus planus ir mokesčius, susijusius su darbu su „CamaPlan“, ir supras, kodėl šis galimas variklis yra labai konkurencingas rinkoje. Tai ne tik kai kalbama apie kitus savarankiškai dirbančius IRA teikėjus, bet ir kalbant apie didesnes nuolaidų tarpininkavimo agentūras, tokias kaip „Fidelity“ investicijos, Charlesas Schwabas ar „Vanguard“.

Atėjo laikas sužinoti, kas yra „CamaPlan“.

„CamaPlan“ tikslas yra padėti investuotojams patiems priimti finansinius sprendimus ir išeiti į pensiją greičiau, kaip ir bet kurie kiti IRA pažadai. Žinoma, bendrovė leidžia investuotojams peržengti akcijų, obligacijų ir investicinių fondų ribas. Jie didžiuojasi siūlydami klientams žinias ir įvairovę, kurią teikia investuotojų įkurta bendrovė ir investuotojams.

Investavimas į „CamaPlan IRA“ yra susijęs su alternatyvių variantų, kaip ir bet kurio kito savarankiško IRA, tyrinėjimu. Pasirinkę „CamaPlan IRA“, jie reiškia, kad jie tvarko vyriausybės ataskaitas investuotojams, įsitikina, kad viskas yra teisėta ir kad investuotojas turi galimybę naudotis daugybe skirtingų ilgalaikio pensijų planavimo galimybių.

Apie „CamaPlan“ steigėjus ir valdymo grupę

Carlas Fischeris, „CamaPlan“ įkūrėjas

Carlas Fischeris yra „CamaPlan“ įkūrėjas. Jis kilęs iš nekilnojamojo turto vystytojų šeimos ir yra trečioji Fischerių šeimos karta, priklausanti šiai pramonei. Investuoti jis pradėjo 70-aisiais, dirbdamas raketų mokslininku Kenedžio kosminiame centre. Fischeris yra baigęs Kornelio universitetą ir asmeniškai valdė daugiau nei 20 mln. USD nekilnojamojo turto sandoriuose. Jis yra sertifikuotas IRA profesionalas.

Maggie Polisano, „CamaPlan“ įkūrėja

„Fischer“ kolega ir pagrindinis „CamaPlan“ savininkas yra Maggie Polisano. Ji yra baigusi Villanovos universitetą ir trečios kartos nekilnojamojo turto vystytoja. Ji padeda klientams įgyvendinti mokesčių vengimo strategijas, planuoti nekilnojamąjį turtą ir plačiau konsultuoti investuojant.

Kaip minėta įžangoje, „CamaPlan“ yra keturi pagrindiniai sąskaitų tipai:

 • Tradicinė IRA
 • Rothas IRA
 • Rugsėjo mėn. IRA
 • PAPRASTA IRA
 • Paveldėta IRA

Peržvelkime kiekvieną iš jų.

Tradicinė IRA

Tradicinė IRA, kurią organizuoja „CamaPlan“, leidžia investuotojams pasinaudoti mokesčių pranašumais taupant pensiją ir gaunant pajamų mokesčio nurašymą per visus jų įmokų metus. Tai yra paprasčiausias IRA, kurį siūlo „CamaPlan“. Tai siūlo ir dauguma konkurentų.

Rothas IRA

„Roth IRA“ leidžia darbuotojams įmokėti dolerius po mokesčių į pensijos planą. Pagrindinis skirtumas tarp tradicinės ir Roth IRA yra tas, kad Roth įmokos nėra atskaitomos iš mokesčių. „Roth“ įmokas galima atimti be mokesčių po 59 metų ½. Tai yra naudinga žmonėms, manantiems, kad jie išeis į pensiją.

Rugsėjo mėn. IRA

SEP reiškia supaprastintą darbuotojų pensiją. Vėlgi, daugelis IRA teikėjų tai siūlo, įskaitant „CamaPlan“. Tai leidžia įmonėms suderinti savo darbuotojų įnašus. Investuotojai turi paklausti darbdavio, kaip tai nustatyti.

PAPRASTA IRA

PAPRASTA IRA leidžia mažoms ir vidutinėms įmonėms darbuotojams pasiūlyti pensijų planavimo paslaugas. Daugelis darbdavių leidžia savo darbuotojams pasirinkti finansų įstaigą, kuri administruos planą. „CamaPlan“ pasirinkimas yra puikus pasirinkimas!

Paveldėta IRA

Paveldėta IRA yra tokia, kokia sakoma, kad ji yra, ji skirta žmonėms, pretenduojantiems į IRA kaip mylimojo paveldėjimą. Investuotojams, kurie yra tokios sąskaitos gavėjai, vis tiek reikia administratoriaus, kuris valdytų lėšas ir investicijas toje sąskaitoje. Tai daro šis paskyros tipas.

„CamaPlan“ investavimo galimybės

Pirmiau nurodyti sąskaitų tipai yra gana standartiniai tarp daugumos savarankiškai dirbančių IRA teikėjų. Investavimo galimybės ne visada yra vienodos. „CamaPlan“ laikosi savo požiūrio suteikdama investuotojams galimybę naudotis alternatyviu turtu, kuris padės jiems priartėti prie išėjimo į pensiją tikslų.

Čia yra „CamaPlan“ siūlomos investavimo galimybės:

 • Auksas ir kiti taurieji metalai
 • Nekilnojamasis turtas
 • Hipotekos
 • Privačios paskirties vietos
 • Mokesčių suvaržymai
 • Kitos investicijos

Auksas ir taurieji metalai paprastai laikomi saugiu prieglobsčiu nuo infliacijos ir platesnės ekonomikos rinkos nuosmukio. Investicijos į nekilnojamąjį turtą yra ilgalaikė scena, nes žmonėms visada reikia vietos gyventi. Tai taip pat yra priežastis, dėl kurios investuotojai taip pat nusprendžia skirti pinigus hipotekoms ir privačių paskolų sandoriams.

Mokesčių areštas yra tai, ką vyriausybė nustato asmeniui, kuris atsilieka nuo mokesčių. Vyriausybės nemėgsta atsilikti renkant pajamas. Jei jiems kyla problemų renkant tuos pinigus, jie gali parduoti „lean“ privačiam investuotojui, kuris uždirba savo investicijų palūkanų normą.

„CamaPlan“ leidžia lengvai peržengti akcijas, obligacijas, investicinius fondus ir kitas tradicines finansines priemones. Yra daug skirtingų sąskaitų tipų ir investavimo galimybių, kurias gali įsigyti tiek fiziniai asmenys, tiek mažos, vidutinės ir didelės įmonės.

„CamaPlan“ mokesčiai

„CamaPlan“ įmonės tinklalapyje turi skyrių, kuriame išsamiai aprašoma mokesčio filosofija. Vertinant „CamaPlan“ mokesčius, reikia atsižvelgti į keletą aspektų.

Jie žada, kad tik grynųjų sąskaitose nemoka jokių priežiūros ar metinių mokesčių. Investuotojai už sąskaitos tvarkymą moka tik įsigiję turtą. Tai leidžia investuotojui sutelkti dėmesį į kruopštų patikrinimą ir nesijaudinti, kiek kainuoja vien būti klientu. Tai reiškia, kad investuotojai moka tik už naudojamas paslaugas. Išlaidos visada proporcingos.

Čia pateikiama „Camaplan“ mokesčių santrauka:

Operacijos tipas Sąskaitos mokestis
Paskyros nustatymo mokestis 50 USD
Metinio plano dokumento mokestis 300 USD
Nekilnojamojo turto sandorių mokesčiai 150 USD
Kiti sandoriai 95 USD
Pervedimas į / iš 10 USD / 30
Tarptautinis pavedimas 95 USD
ACH perdavimas 5 USD
Globos sąskaitos patikrinimas 10 USD
Kasos čekis 40 USD
Dalinis perdavimas 75 USD
Ankstyvas platinimas 150 USD

Laisvos struktūros pasirinkimas

Investuotojai, dirbantys su „CamaPlan“, gali pasirinkti savo mokesčių struktūrą. Jie gali pasirinkti mokėti mokesčius pagal savo sąskaitoje esančio turto skaičių arba mokėti mokesčius pagal savo sąskaitos vertę. Metinis mokestis yra 275 USD už turtą tiems, kurie pasirenka turtu pagrįstą mokesčių struktūrą. Pasirinkimas mokėti mokesčius pagal sąskaitos vertę reiškia, kad esate maloningas dėl mokesčių tvarkaraščio.

Mokesčius galima sumokėti kredito kortelėmis, debeto kortelėmis ir banko sąskaitomis. Už visas kredito kortelių operacijas imamas 3,5% patogumo mokestis. Kaip papildomą premiją klientai gali sumažinti mokesčius, nukreipdami naujus klientus į „CamaPlan“.

„CamaPlan“ klientų aptarnavimas ir palaikymas

„CamaPlan“ biurai dirba 9–17 val. Penkias dienas per savaitę. Bendrovė siūlo nemokamą numerį ir, kaip ir daugelis savarankiškai dirbančių IRA kompanijų, jie neapmokestins už pagrindinius nustatymo patarimus. „CamaPlan“ ima mokesčius, atsižvelgdama į investuotojų sąskaitos vertę arba jų sąskaitoje esančio turto skaičių, kaip nurodyta aukščiau esančiuose skyriuose.

„CamaPlan“ klientų apžvalgos

„CamaPlan“ tinkle „Google“ apžvalgose užfiksuota 3,9 žvaigždutė iš penkių. Nors tai nėra idealus įvertinimas, svarbu nepamiršti, kad bendrovės „Google“ profilyje yra tik septyni atsiliepimai. Tai nėra labai daug. Dar svarbiau ir įspūdingiau yra tai, kad „CamaPlan“ turi „A +“ reitingą per Geresnio verslo biurą. Tai rodo, kad įmonė žino, kaip elgtis su klientų skundais ir kad jie į juos rimtai žiūri. Investuotojais iš pensijos pasirūpinama „CamaPlan“. Ramybė yra neįkainojama, kai reikia investuoti į IRA. „CamaPlan“ tai siūlo.

Dažniausiai užduodami klausimai apie „CamaPlan“

Kas yra „CamaPlan“?

„CamaPlan“ yra savarankiška IRA įmonė, siūlanti investuotojams galimybę paversti alternatyvų turtą savo pensijų planų dalimi.

Kur yra „CamaPlan“ būstinė?

Pagrindinė „CamaPlan“ buveinė yra Ambler mieste, Pensilvanijoje.

Kaip galiu atsiimti pinigus iš „CamaPlan“?

Pinigus išimti ir įnešti iš „CamaPlan“ plano ir į jį galima atlikti naudojant banko sąskaitą, debeto kortelę ar kreditinę kortelę. Turėkite omenyje, kad „CamaPlan“ už kredito kortelių operacijas ima 3,5% mokestį.

Kur galiu gryninti čekį iš „CamaPlan“?

Didžiausi bankai ir vietinės kredito unijos grynaisiais pinigais iš „CamaPlan“ atliks čekius. Taip pat galima kreiptis į paskolos iki atlyginimo dieną ir iš anksto gauti grynųjų pinigų mainais į čekį, tačiau šios įmonės paprastai ima nuo 1% iki 5% čekio vertės, kad investuotojams būtų galima nedelsiant suteikti grynųjų pinigų.

Ar yra „CamaPlan“ robo patarėjas?

„CamaPlan“ nesiūlo iš anksto sukurtų portfelių ar automatizuotų investavimo paslaugų.

Ar įmanoma perkelti „Roth“ sąskaitą į „Roth 401 (k)“?

Ne, neįmanoma užbaigti tokio perkėlimo.

Ar turėtumėte pasirinkti „CamaPlan“ savo vadovaujamai IRA?

Atsižvelgiant į tai, kad „CamaPlan“ turi geresnio verslo biuro A + reitingą ir du pagrindinius savininkus, kurie turi dešimtmečių patirtį investuojant į nekilnojamąjį turtą, „CamaPlan“ tikrai yra geras pasirinkimas atidarant savarankiškai valdomą IRA sąskaitą. „CamaPlan“ nėra toks didelis, kaip kai kurie kiti savarankiški IRA teikėjai, ir jie tiesiogiai nekonkuruos su nuolaidų tarpininkais, tokiais kaip „Vanguard“ ar Charlesas Schwabas. Tačiau jie investuotojams pasiūlys asmeninį …

Parašykite komentarą