Debbie Wasserman Schultz pasikeitė širdis, bet per mažai, per vėlai

(Nuotrauka: Danuta Otfinowski / „Fortune“ galingiausios moterys)DNC pirmininkė ir Floridos kongreso atstovė Debbie Wasserman Schultz pakeitė nuomonę svarbiu klausimu, tačiau ji ir kiti korporatyviniai demokratai ir toliau išduoda savo partijos palikimą. (Nuotrauka: Danuta Otfinowski / „Fortune“ galingiausios moterys)Dabar grįžkite prie Debbie Wassermano Schultzo sakmės ir Demokratų partijos sielos.

Pirma, trumpas apibendrinimas: atstovas Wassermanas Schultzas (D-FL), Demokratų nacionalinio komiteto pirmininkas, taip pat buvo darbo užmokesčio paskolų pramonės šalininkas. Tinklalapis Pagalvokite apie pažangą net apibūdino ją kaip „aukščiausią demokratinių sąjungininkę“ „grobuoniškų atlyginimų skolintojų“. Žinote – dugnu maitinantys varguolių kraujas. Taip, jie.

Svarbiausi darbo užmokesčio dienos skolintojų tikslai yra mažas pajamas gaunantys darbuotojai, gyvenantys nuo algos iki algos, ypač moterys ir mažumos – lengva rinktis, nes jie dažnai beviltiški. Pranešama, kad dvylika milijonų amerikiečių skolinasi beveik 50 milijardų dolerių per metus paskolomis, mokant palūkanas, kurių norma gali viršyti 300 proc., Kartais net viršyti 500 proc. Bethany McLean Atlantas neseniai pranešė, kad vyriausybės Vartotojų finansinės apsaugos biuras (CFPB) ištyrė milijonus paskolų iki atlyginimo ir nustatė, kad „67 proc. paskolų gavėjams atiteko septynis ar daugiau sandorių per metus ir kad dauguma tų skolininkų mokėjo daugiau mokesčių nei jų pradinė suma. paskola “.

Norėdami pamatyti daugiau tokių istorijų, apsilankykite „Moyers & Company“, „Truthout“.

Vis dėlto, kai CFPB rengė naujas taisykles, kad atlyginimo dienos plėšrūnams būtų sunkiau puotauti vargšams, atstovas Wassermanas Schultzas parėmė projektą, kuris dvejiems metams atidėtų tas naujas taisykles. Kaip jūs klausiate, kaip partijos nacionalinio komiteto vadovas galėtų priimti tokį pasibaisėtiną darbo žmonių išnaudojimą?

Tiesiog sekite pinigus. Praėjusiais metais darbo užmokesčio paskolų pramonė lobistams išleido 3,5 mln. ir kaip rašėme prieš dvi savaites, Wassermano Schultzo buveinės valstybėje nuo 2009 m. atlyginimo dienos skolintojai pirko apsaugą tiek iš demokratų, tiek iš respublikonų, įnešdami maždaug 2,5 mln. USD abiejų partijų kandidatams, įskaitant ir ją. Štai kaip „atstovas“ Wassermanas Schultzas, be kitų, baigė atstovauti plėšrūnams, o ne vargšams.

Ši pozicija šiais metais tapo pagrindine jos perrinkimo į Rūmus kampanijos problema – ji pirmą kartą po įstojimo į Kongresą turi pagrindinį oponentą ir netgi grasino perspektyva toliau eiti DNC pirmininko pareigas ir vadovauti Nacionalinei demokratų sueigai. kitą mėnesį Filadelfijoje. Daugiau nei 40 000 pasirašė peticiją, raginančią ją pašalinti iš šio posto.

Ji tapo demokratų elito nesugebėjimo suprasti, kad šalyje yra sukilimas, simboliu. Milijonai amerikiečių maištauja prieš abiejų šalių vadovavimą. Jiems atsibodo „Beltway“ viduje esantys politikai, kurie moka tik kalbėti apie gilius kasdienių žmonių ir šalies poreikius; atsibodo dabartiniai valdininkai, kurie prašo jų balsų, jiems geranoriškai suteikiami, o tada grįžta į Vašingtoną, kad padėtų aukotojų klasei ir jos lobistams.

Donaldas Trumpas tai supranta. Jis šurmuliavo, žemino ir užkariavo neliečiamą respublikonų įstaigą Vašingtone, kuri taip pat nepaisė populiaraus sukilimo prieš įmonių dominavimą ir niekingą kapitalizmą, o dabar ietis yra GOP titanams, tokiems kaip Senato daugumos lyderis Mitchas McConnellas ir Rūmų pirmininkas Paulas Ryanas. „Didelių pinigų“ nešiotojai yra traukiami aplink pokalbių šou D.Trumpo skiautelėje, valgant varną ir keiksmažodžiaudami misoginistiškam, didžiažodžiavusiam ir patologiškai meluojančiam žiauriam elgesiui, vedančiam jų partiją.

Vis dėlto demokratiniai saviškiai, tokie kaip Wassermanas Schultzas, ir toliau švilpė pro kapines manydami, kad gerai finansuojamos ir gerai sujungtos Clinton mašinos – ir bendros D.Trumpo režimo baimės – pakanka, kad lapkričio mėnesį jie pasiektų pergalę, nepaisant žolės. šaknis pasibjaurėjimas partija, kuri trokšta puvimo iš viršaus. Kai žmonių, grįžusių iš darbo su triūsu ir prakaitu rankomis, čempionai, per daug įsitvirtinusių demokratų perėjo į tamsiąją pusę ir ėmėsi reikalavimo gerai išpuoselėtiems vadovams (galvokite: „Goldman Sachs“), kurie rašo čekius ir samdiniai, kurie juos pristato (žinoma, už didelę nuolaidą).

Plėšikų geismas, kuris dabar apibrėžia demokratinę santvarką, išryškėjo Billo Clintono metais, kai Klintonui palanki Demokratinės lyderystės taryba (DLC) atsisakė savo liberalių šaknų ir priėmė „rinkos principais pagrįstus sprendimus“, kurie paskatino reguliavimo panaikinimą, mokesčių lengvatas ir subsidijos 1 proc. Siekdami užpildyti kasą, ištuštėjusią dėl mažėjančio darbo judėjimo paramos, demokratai puolė į stambaus verslo ir žiaurių kapitalistų glėbį.

Kitas pavyzdys (ir, deja, jų yra daug): demokratinis Konektikuto gubernatorius Danas Malloy, kuris, panašu, su savo valstybės korporacijų gyventojais elgiasi kur kas geriau nei 1 iš 10 savo piliečių, gyvenančių ties skurdo riba ar žemiau jos.

At Tarptautinis verslo laikas praėjusią savaitę tyrimo žurnalistas Davidas Sirota išanalizavo siūlomą „Cigna“ ir „Anthem Blue Cross Blue Shield“ susijungimą – sandorį, kuris sukurtų didžiausią sveikatos draudimo bendrovę šalyje. „Cigna“ yra įsikūrusi Konektikuto valstijoje, o gubernatoriaus Malloy paskirta valstijos draudimo komisarė Katharine Wade yra buvusi „Cigna“ lobistė, turinti glaudžius šeimos ryšius su įmone.

Sirota pranešė:

„Malloy sprendimas jungimo išvakarėse paskirti Wade į tokį galingą reguliavimo postą nebuvo priimtas vakuume“, – pranešė Sirota. „Tai įvyko po to, kai„ Cigna “, lobistinės firmos„ Robinson & Cole and Anthem “darbuotojai perdavė daugiau nei 1,3 mln. USD su Malloy priklausančioms nacionalinėms ir valstybinėms politinėms grupėms, įskaitant Demokratiškas Konektikuto gubernatorių asociacija (DGA) Demokratiškas Partija, paties Malloy gubernatorinė kampanija ir Konektikutą palaikantis politinių veiksmų komitetas Demokratai [our italics].

Nuo pirmojo sėkmingo Malloy kandidato į valdytoją 2010 m. Rinkimų cikle aukos iš draudimo kompanijų ir lobistinės firmos skyrė daugiau nei 2 mln. USD su Malloy susietoms grupėms, rodo „PoliticalMoneyLine“ ir Nacionalinio pinigų politikos valstybinėje politikoje surinkti skaičiai. . Beveik pusė šių pinigų atsirado nuo 2015 m., Tais metais, kai buvo paskelbta apie susijungimą.

Sirota dabar praneša, kad nuo tada, kai jo tyrimas buvo paskelbtas, valstybė „oficialiai atmetė atvirus prašymus pateikti informaciją apie jų susitikimus su„ Cigna “ir„ Anthem “ir pareiškė, kad dar nėra jokių dokumentų apie siūlomą sveikatos draudimo bendrovių susijungimą. paviešinta, bus laikoma paslaptyje “. Jo FOIA prašymas buvo atmestas „vieną dieną po to, kai paprašė Himnas [state insurance commissioner] Wade patvirtino, kad vidutiniškai 26 procentais padidėjo sveikatos draudimo įmokos individualiems planams “. Tiek apie skaidrumą.

Kol esame Konektikute, apžvelkime ir tai, ką Malloy veikia dėl didžiausio pasaulyje rizikos draudimo fondo – „Bridgewater Associates“, įsikūrusio jo valstijoje, įvertinto 150 mlrd. USD vertės. Įmonės įkūrėjas Ray Dalio yra turtingiausias Konektikuto žmogus, pagal vieną vertinimą sveriantis 14,3 mlrd. USD.

Remiantis duomenimis, vien 2015 m. Dalio uždirbo 1,4 mlrd Institucinio investuotojo alfa žurnalas. Tais pačiais metais du geriausi jo vadovai surinko po 250 milijonų dolerių. Vis dėlto, vykdydamas Konektikuto kampaniją, kad įmonės neišeitų iš valstybės, Malloy paima 22 milijonus JAV dolerių visuomenės pinigų ir atiduoda juos Dalio, kad liktų vietoje.

Galima pagalvoti, kad demokratų gubernatorius būtų numetęs pirštinę ir pasakęs „Bridgewater“ trejetukui: „Išeik čia! Jūs, vaikinai, uždirbote beveik 2 milijardus dolerių tarp savęs. Papurtykite savo taupyklę arba pažiūrėkite po sofos pagalvėlėmis, kad gautumėte 22 milijonus dolerių; mes nemelžiame už tai visuomenės “.

Bet ne, Malloy ir jo kolegos demokratai sulenkė. Pasilenkė dešimtadaliui dešimtosios šimto procentų turtingųjų. Paprasti mokesčių mokėtojai dabar sukurs.

Taigi, atsižvelgiant į visa tai, atspėkite, kas yra būsimos demokratų nacionalinės suvažiavimo platformos komiteto pirmininkas? Dešinėje: Danas Malloy, Konektikuto gubernatorius, milijardierių subsidiatorius. Spėkite, kas jį pavadino? Vėlgi teisingai: Wassermanas Schultzas, „grobuoniškų atlyginimų skolintojų“ „aukščiausias demokratų sąjungininkas“. Mes to negalvojame.

Malloy ne tik pirmininkaus demokratų platformos prioritetams kitą mėnesį vyksiančiame suvažiavime, bet, be abejo, dalyvaus Wassermano Schultzo ir kitų partijų elituose, nes jie neabejotinai atspindi korporatyvinius rėmėjus ir lobistus, kuriuos ji pakvietė sumokėti už gausius pinigus. linksmybės ir žaidimai, kurie apims karūnaciją. Daugelis tų įmonių rėmėjų ir lobistų aktyviai lobizavo progresyvią politiką, pvz., Sveikatos priežiūros reformą ir Volstryto valymą, ir netgi skyrė dideles sumas respublikonams. Taip, žinome, šokiruoja.

Taigi su druskos grūdeliu paimkite lentoje esančias lentas ir kalbose esančius platus bei pažadus. Viskas dėl pinigų.

Išskyrus atvejus, kai taip nėra. Išskyrus tuos momentus, kai paprasti žmonės pakyla ir pareiškia: „Ne šį kartą!“

Tai sugrąžina mus į grobuoniškus skolintojus ir jų bičiulį Debbie Wassermaną Schultzą.

Apsidairykite: atsiminkite, kad krašte sukilimas, ir jis niekur nedings po to, kai vainikuos Hillary Clinton, kuri dabar yra numanoma kandidatė. Šiais metais net Wassermanas Schultzas negalėjo ignoruoti sužadintos visuomenės decibelų lygio. Nepratusi prie iššūkio demokratiniame „turtų pirminiame etape“, kai pinigai dažniausiai palankūs dabartiniams valdantiesiems, dabar ji atsiduria pašauktoje oponentėje, kovojančioje už darbo žmones, Timą Canovą. Dešimtys tūkstančių vartotojų gynėjų ir dešimtys tūkstančių kitų progresyvių, pykstančių jos suvokiamą palankumą Hillary Clinton atžvilgiu, reikalavo, kad Wassermanas Schultzas atsistatydintų iš partijos pirmininko pareigų arba būtų išmestas dar prieš prasidedant konvencijai Filadelfijoje.

Taigi praėjusią savaitę buvęs kurčiasis Wassermanas Schultzas pasistūmėjo į priekį, apsižvalgė ir paskelbė, kad vis dėlto eis kartu su siūlomomis naujomis darbo dienos skolinimo taisyklėmis. Iš pradžių skaistalai, tai gerai; taisyklės yra žingsnis teisinga linkme. Bet visi tie lobistiniai pinigai turėjo turėti tam tikrą poveikį, nes naujos taisyklės eina tik taip toli. A Niujorko laikas redakcija juos vadina „šlubu atsakymu“ į grobuoniškas paskolas ir sako, kad galutinei naujųjų taisyklių redakcijai „reikės stipresnės, aiškesnės vartotojų apsaugos, kad naujoji reguliavimo sistema būtų veiksminga“.

„Pew Charitable Trust“ mažų dolerių paskolų direktorius Nickas Bourke’as yra žmogus, atidžiai sekantis šiuos dalykus ir įsigilinęs į šio klausimo esmę: siūlomos naujos taisyklės ne tik „neatitinka“, bet ir leis atlyginimo dienos skolintojams užkirsti kelią bandymams gauti pigesnes banko paskolas. Jo sprendimas yra griežtas:

Parengta CFPB taisyklė leistų skolintojams toliau teikti brangias paskolas, tokias kaip kredito linija su …

Parašykite komentarą