„Ferratum“ trumpalaikių paskolų apžvalga 2021 m

Tarptautinė mobiliųjų vartojimo paskolų teikėja „Ferratum“ veikia 25 šalyse ir turi misiją iš esmės pakeisti bankininkystę ir teikti vartotojui patogias skolinimo paslaugas su individualizuotu klientų aptarnavimu.

„Ferratum“ klientus Naujojoje Zelandijoje aptarnauja nuo 2011 m., Didžiuodamasi skaidrumu ir patogumu naudotis naudodama automatinę paskolų sistemą. Tai licencijuotas Naujosios Zelandijos registruotas finansinių paslaugų teikėjas, teikiantis paskolas iki tos dienos. Galėdamas turėti pinigų savo sąskaitoje per vieną valandą, „Ferratum“ gali padėti jums, kai jums greitai reikia grynųjų.

 • Garanto ar užstato nereikia. Jei atitiksite tinkamumo kriterijus, jums nereikės pateikti „Ferratum“ paskolos garanto ar užstato.
 • Internetinė programa. Visos paskolos iki atlyginimo pildomos internetu, todėl nereikia lankytis skyriuje ar leisti laiką telefonu.
 • Paskolos limitas. Galite kreiptis dėl tarp ir. „Ferratum“ nustatys sumą, kurią galėsite pasiskolinti naudodamiesi savo automatine sistema.
 • Greitas patvirtinimas. Daugeliu atvejų sprendimas priimamas netrukus po to, kai užpildote paskolos paraišką.
 • Greitas indėlis į jūsų sąskaitą. Kai tik sutiksite su paskolos suma ir sąlygomis, „Ferratum“ perves lėšas į jūsų banko sąskaitą. Priklausomai nuo dienos laiko ir banko apdorojimo laiko, prieigą prie savo pinigų galėtumėte pasiekti vos per valandą.
 • Jokios baudos už išankstinį grąžinimą. Jei grąžinsite paskolą iki termino pabaigos, papildomi mokesčiai nebus taikomi.
 • Maksimalus paskolos terminas. Paskolas „Ferratum“ galima imti iki kelių dienų. Jei negrąžinsite paskolos per nurodytą laikotarpį, bus taikomi numatytieji mokėjimo mokesčiai.

Ferratum ima steigimo mokestį. Paskolos dėl blogų kreditų taip pat reikalauja sumokėti 10 USD fondo mokestį už išmokas tą pačią dieną ir 10 USD už tiesioginį debetą.

Jūsų paskolos likučiui taikoma metinė procentinė norma (APR), kuri gali svyruoti nuo 803%. Jie suskaidomi iki 0,14% -2,2% per dieną. Kai paskolos trukmė yra didžiausia dienų trukmė, būsite apmokestinti palūkanomis už kiekvieną paskolos dieną. Jei grąžinsite paskolą greičiau, mokėsite mažiau palūkanų.

Jei ketinate grąžinti paskolą anksčiau laiko, turėsite susisiekti su „Ferratum“ ir patvirtinti galutinę sumą, kad jie galėtų apskaičiuoti sukauptas nesumokėtas palūkanas ir mokesčius.

Naujiems klientams nebus mokamos palūkanos ar mokesčiai už pirmąją paskolą, jei jie bus tinkami ir laiku grąžins paskolą. Jei vėluojate grąžinti pinigus, turėsite sumokėti delspinigius ir mokesčius.

Be to, kad „Ferratum“ yra licencijuota Naujosios Zelandijos registruota finansinių paslaugų teikėja, ji taip pat yra Vartotojų kreditų prekybos asociacijos narė, ją įgaliojo ir reguliavo Finansinio elgesio tarnyba.

„Ferratum“ siekia būti atsakingas skolintojas ir naudoja kredito patikrinimus, kad priimtų sprendimus, kiek galite pasiskolinti. Atsižvelgiant į jūsų kredito balą ir finansinę situaciją, jums gali nebūti siūloma visa suma, kurią norite pasiskolinti. Ji taip pat naudoja banko čekius, kad sumažintų pinigų plovimą.

Prieš kreipdamiesi dėl „Ferratum“ paskolos, būtinai perskaitykite sąlygas ir nuostatas, kad suprastumėte, ką įsipareigojate pasirašydami paskolos sutartį. Kadangi visos paraiškos pateikiamos per „Ferratum“ svetainę, turėsite užpildyti formą internete, kuri užtruks vos kelias minutes.

Tinkamumo kriterijai

Norėdami gauti „Ferratum“ paskolą, turėsite:

 • Būkite mažiausiai metų amžiaus
 • Būkite Naujosios Zelandijos pilietis arba nuolatinis gyventojas
 • Turėkite galiojantį pasą arba Naujosios Zelandijos vairuotojo pažymėjimą
 • Turėkite Naujosios Zelandijos adresą ir telefono numerį
 • Turėkite galiojantį el. Pašto adresą

Reikalingi dokumentai

Internetinės programos pabaigoje turėsite susieti savo banko sąskaitą, kad „Ferratum“ galėtų patvirtinti jūsų tapatybę ir sąskaitos nuosavybę jūsų banke. Tai atliekama per programą, vadinamą „Credit Sense“, kurią naudoja daugelis nebankinių skolintojų, kad patikrintų išsamią informaciją ir patikrintų banko istoriją, nereikalaujant rankiniu būdu siųsti banko išrašų.

Nors jūsų internetinės bankininkystės informacija nėra užfiksuota, turėsite prisijungti prie internetinės bankininkystės sąskaitos ir atlikti nurodytus veiksmus.

Jei ši proceso dalis bus sėkminga, „Ferratum“ paprašys kredito patikrinimo, kad patvirtintų, kiek galite pasiskolinti. Jei kreipiatės darbo valandomis, netrukus po paraiškos pateikimo galėsite pamatyti savo sprendimą. Tais atvejais, kai reikia daugiau informacijos, „Ferratum“ susisieks su jumis ir aptars. Jei paskola bus patvirtinta, jums bus išsiųsta elektroninė paskolos sutartis, kurioje bus nurodyta paskolos suma ir sąlygos.

Kai sutiksite su elektroninės paskolos sutartimi, „Ferratum“ perves lėšas tiesiai į jūsų banko sąskaitą. Darbo valandomis prieigą galite gauti vos per valandą, tačiau tik kitą dieną, jei pasirašysite savo sutikimą ne įprastomis banko valandomis.

Jums bus išsiųsta sąskaita faktūra per savaitę nuo paskolos gavimo su data, kurią turite ją grąžinti.


„Ferratum New Zealand Limited“ yra registruota Finansinių paslaugų teikėjų registratoriuje. Jų registracijos numeris yra FSP 70021.


Parašykite komentarą