Svarbūs dalykai, kuriuos reikia žinoti – haligonia.ca

Įsivaizduokite, kad neturite pakankamai pinigų, kad galėtumėte apmokėti svarbią sąskaitą. Reikalinga suma yra tik nedidelė – tarkime, 200 USD, tačiau iki kito jūsų atlyginimo liks viena savaitė, jūs jau pasiekėte savo kredito kortelės limitą ir negalite paprašyti šios grynųjų pinigų sumos iš savo draugų ir šeimos.

Kokios yra galimybės gauti reikalingus pinigus?

Žinoma, jums yra daugybė variantų. Bet jei norite gauti grynuosius pinigus per trumpą laiką ir be vargo, galite apsilankyti „Personal Money Network“ ir sugalvoti labai reikalingą sumą svarbiam pirkiniui.

Tačiau labai svarbu, kad prieš kreipdamiesi dėl jų žinotumėte, kaip neveikia jokios kredito patikrinimo paskolos. Šis tinklaraščio straipsnis gali padėti geriau suprasti šią paskolos galimybę. Taigi, skaitykite!

Kaip veikia ši paskolos galimybė?

Tiems, kuriems kyla klausimų, kodėl ši paskola vadinama „darbo dienos“ paskola, atsakymas yra jos grąžinimo terminas. Paskola iki atlyginimo yra trumpalaikis finansavimas, kuris gali trukti dvi savaites ar mėnesį.

Iš esmės jūsų darbo užmokestis naudojamas kaip užstatas skolinamų grynųjų pinigų sumai. Jei gausite patvirtinimą gauti paskolą internetu iki atlyginimo dienos, paskolos davėjas pareikalaus pateikti pasenusį čekį, kurį kitą darbo dieną galėsite konvertuoti į grynuosius pinigus.

Paskolos internetu šiandien yra populiarios, nes paskolos gavėjai reikiamą sumą gali gauti iškart po patvirtinimo. Paprastas paraiškų teikimo procesas ir elektroninio pervedimo naudojimas leidžia jums prieiti prie lėšų per paraiškos pateikimo dieną arba kitą darbo dieną. Taip pat galite kreiptis dėl šios paskolos bet kuriuo paros metu.

Be to, šios paskolos rūšies skolintojai nėra griežti, kai kalbama apie kredito balus. Jie atlieka vertinimus, pavyzdžiui, tikrina jūsų pajamas ar užimtumo būklę, tačiau neprašo jūsų kredito profilio iš pagrindinių kredito biurų. Taigi skolininkams, turintiems blogą kreditą arba neturintiems kreditų, turėtumėte apsvarstyti galimybę pasiimti paskolą internetu iki atlyginimo dienos.

Internetinių paskolų, teikiamų visą parą, 7–7 dienomis rizika

Nors yra naudos, kai internetu mokamos paskolos pasirenkamos staigioms išlaidoms apmokėti, vis tiek turėtumėte būti atsargūs dėl su šia paskolos rūšimi susijusios rizikos.

Trumpas grąžinimo terminas

Vienas paskolos internetu trūkumas yra jos trumpas grąžinimo laikotarpis. Kai kurie skolininkai gali tai laikyti pranašumu, nes ilgą laiką jie nebus susieti su paskola. Trumpas grąžinimo terminas gali būti žalingas, kai per tą trumpą laikotarpį atsiranda staigių išlaidų.

Pavyzdžiui, jūs negalite sumokėti paskolos pagal grafiką, todėl galite ją pratęsti. Tokiu atveju gali tekti mokėti papildomus mokesčius už paskolos termino pratęsimą. Tai yra priežastis, kodėl kai kurie paskolų gavėjai yra įsiskverbę į skolų ciklą.

Brangios palūkanų normos ir mokesčiai

Metinės paskolų iki atlyginimo dienos gali svyruoti nuo 300 iki 400 procentų. Pavyzdžiui, dauguma paskolų iki atlyginimo ima 15 USD už kiekvieną 100 USD, kurį pasiskolinote. Taip, šios paskolos prieinamumas yra veiksnys, kuriam dauguma skolininkų negalėjo atsispirti, nepaisant pernelyg didelių jos išlaidų. Bet jei negalite sau leisti mokėti tokios brangios palūkanų normos, geriau išbandykite kitas finansavimo galimybes.

Kai kuriems skolintojams reikės prieigos prie jūsų banko sąskaitos

Ne visi skolintojai, siūlantys paskolą iki atlyginimo, kreipsis į jus prašydami dažniausiai naudojamo po datos patikrinto čekio, nes mano, kad tai yra vargas.

Taigi vietoj patikrinimo po datos internetiniai skolintojai paprašys suteikti jiems prieigą prie jūsų banko sąskaitos, iš kurios jie gali paimti jūsų paskolos įmoką kiekvieną kartą, kai tik ateis jūsų atlyginimas. Tai yra didelis trūkumas, nes jūsų sąskaita gali būti apmokestinta overdrafto mokesčiais, ypač kai jūsų skolintojas bando pakartotinai išsiimti lėšas iš jūsų sąskaitos.

Kaip paskolos internetu daro įtaką jūsų kreditui?

Paskolos internetu iki atlyginimo rečiau paveiks jūsų kredito balą, palyginti su kitomis paskolos galimybėmis. Taip yra todėl, kad paskolos iki atlyginimo yra trumpalaikės ir nedidelės sumos paskolos. Be to, internetiniai skolintojai, teikiantys tokį finansavimą, paprastai nepraneša apie jūsų mokėjimus pagrindiniams kredito biurams. Taigi, net jei laiku mokėsite tai, ką esate skolingi, jūsų kredito balas nepadidės.

Kita vertus, nemokėdami paskolos galite sumažinti savo kredito balą. Pvz., Kai jūsų atsiskaitomojoje sąskaitoje nėra lėšų paskolos mokėjimui, ji atšoks ir jūsų bankas gali uždaryti sąskaitą ir pranešti apie šią situaciją pagrindiniams kredito biurams.

Kai kuriais atvejais jūsų paskolos davėjas gali laimėti teismo nesumokėtą paskolą. Tai, kad pralaimite teismo bylą, iš tiesų gali neigiamai paveikti jūsų kredito profilį.

Atimti

Paskolos internetu yra labai prieinama finansavimo rūšis, ir tai yra viena iš labiausiai pageidaujamų paskolų žmonėms, turintiems blogą arba neturintį kreditų. Tačiau yra keletas internetinių paskolų paskolų trūkumų. Taigi, prieš svarstydami galimybę kreiptis dėl vieno, perskaitykite šį tinklaraščio straipsnį, kad galėtumėte geriau suprasti, kaip veikia šis paskolos tipas.

Parašykite komentarą