Figų paskolų apžvalga: skubi paskola


Redakcinė pastaba: „Credit Karma“ gauna kompensaciją iš trečiųjų šalių reklamuotojų, tačiau tai neturi įtakos mūsų redaktorių nuomonei. Mūsų rinkodaros partneriai neperžiūri, nepatvirtina ir nepatvirtina mūsų redakcijos turinio. Paskelbus, jis yra tikslus, kiek mums žinoma.

Reklamuotojo atskleidimas

Manome, kad jums svarbu suprasti, kaip mes uždirbame pinigus. Iš tikrųjų tai gana paprasta. Mūsų platformoje matomus finansinių produktų pasiūlymus teikia įmonės, kurios moka mums. Uždirbti pinigai padeda mums pasiekti nemokamus kredito balus ir ataskaitas bei sukurti kitas puikias priemones ir mokomąją medžiagą.

Kompensacija gali atsižvelgti į tai, kaip ir kur produktai rodomi mūsų platformoje (ir kokia tvarka). Bet kadangi mes paprastai uždirbame pinigus, kai randi patinkantį ir gautą pasiūlymą, stengiamės parodyti pasiūlymus, kurie, mūsų manymu, jums tinka. Štai kodėl mes teikiame tokias funkcijas kaip jūsų patvirtinimo koeficientai ir taupymo sąmatos.

Žinoma, mūsų platformos pasiūlymai neatspindi visų finansinių produktų, tačiau mūsų tikslas yra parodyti jums kuo daugiau puikių galimybių.

Argumentai “už” Minusai

Tai gali padėti sukurti kreditą

Aukštos palūkanų normos

Jokios išankstinio mokėjimo baudos

Gali būti imamas mokestis už atsiskaitymus debeto kortelėmis

Negalima daugumoje valstijų


Ką reikia žinoti apie figų paskolas

„Fig“ yra Hiustone įsikūrusi įmonė, pradėjusi bendradarbiauti su Hiustono „United Way“ filialu. Bendrovė teigia, kad siekia suteikti geresnę paskolų iki atlyginimo alternatyvą ir padėti žmonėms pagerinti savo kreditą.

Fig siūlo dvi vartojimo paskolų rūšis: asmeninę paskolą, kurią ji vadina „Fig Loan“, ir paskolą kreditoriams. Fig praneša abiem paskolų rūšims trims pagrindiniams vartojimo kreditų biurams, o tai gali padėti sukurti kreditą laikui bėgant, jei mokate pagal susitarimą.

Toliau pateikiama daugiau informacijos apie figų paskolas.

Paskolos kreditų formavimui

„Fig“ asmeninės paskolos, kurias ji rekomenduoja skubiems poreikiams, svyruoja nuo 300 iki 750 USD, o paskolos terminai yra nuo keturių iki šešių mėnesių. Figas sako, kad tai gali suteikti jums nuolaidą, jei anksčiau grąžinsite paskolą.

Kredito kūrimo paskolos, pavyzdžiui, užtikrintos kreditinės kortelės, gali padėti sukurti kreditą. Taigi, jei neturite kredito ar blogo kredito, paskolos formuotojas gali būti gera išeitis. Su „Fig“ kredito formuotojo paskola metus mokėsite į taupomąją sąskaitą. Metų pabaigoje susigrąžinsite visus į sąskaitą sumokėtus pinigus – dar vadinamus pagrindiniais. Kol mokėsite laiku, sukursite savo kredito istoriją.

Nors Figas sako, kad kreipdamasis nežiūrės į jūsų kredito balus, įmonė analizuos kitus veiksnius, tokius kaip pajamos ir esamos paskolos. Figų paskolos teikiamos tik šiose valstijose: Floridoje, Ilinojuje, Misūryje, Ohajas, Teksasas ir Juta.

Aukštos palūkanų normos

Jei imsite asmeninę paskolą iš „Fig“, turėsite atsiskaityti už aukštą trijų skaitmenų balandį. „Fig“ paskolos yra labai brangios – o tokia didelė MNP gali patekti į skolų ciklą, jei negalite sau leisti grąžinti pinigų. Jei nepavyks iš karto grąžinti pinigų, figos paskola gali pakenkti jūsų finansams.

Galimas debeto kortelės mokėjimo mokestis

Norėdami grąžinti figų paskolą, galite naudoti debeto kortelę. Bet jei eisite šiuo keliu, turėsite sumokėti apdorojimo mokestį. Kad išvengtumėte mokesčio, galite nustatyti automatinį pinigų išėmimą iš savo banko sąskaitos.

Iš arčiau pažvelgti į figų asmeninę paskolą

Štai keletas detalių, kurias reikia apsvarstyti prieš nusprendžiant, ar figų paskola jums yra tinkama galimybė.

  • Nėra pavėluotų mokesčių – „Fig“ neima pavėluotų mokesčių už savo kredito formuotojo paskolas. Bet jei turite mokėjimą, kurio terminas bus praleistas per 30 dienų, jis uždarys jūsų paskolą ir grąžins jau sumokėtą pagrindinę sumą, atėmus visas delspinigius už jūsų sumokėtą mokėjimą. Tai leidžia Figui pranešti apie paskolą kaip uždarytą, o ne su vėluojančia.
  • Kredito formuotojo paskolos mokestis – Jei imsitės kreditų kūrimo paskolą, turėsite sumokėti vienkartinį sąskaitos atidarymo mokestį.

Ar turėčiau gauti figų paskolą?

„Fig“ asmeninių paskolų metiniai procentiniai rodikliai yra aukšti arba jų metinė norma, todėl, jei įmanoma, turėtumėte ieškoti kitų galimybių. Taigi, jei sugedo jūsų automobilis ir tenka padengti remonto išlaidas, jums gali būti geriau naudoti kreditinę kortelę su mažesne balandžiu. Arba, jei turite sumokėti už gydymą, paklauskite, ar gydytojas siūlo mažų palūkanų mokėjimo planus.

Jei neturite kitos galimybės, figų paskola gali būti geresnis pasirinkimas nei paskolos iki atlyginimo ar nuosavybės teisės paskolos. Jūs mokėsite mažesnę balandį nei įprasta paskola iki atlyginimo, ir jūs nekelsite pavojaus savo transporto priemonei, kaip tai darytumėte su nuosavybės teise suteikta paskola.

Tačiau tokio tipo didelės paskolos paskolos vis tiek yra prasmingos tik kaip paskutinė priemonė.

Ir jei svarstote „Fig“ kreditų kūrimo paskolą, apsvarstykite, ar užtikrinta kredito kortelė gali būti prasmingesnė siekiant jūsų finansinių tikslų.

Kaip kreiptis su pav

Norėdami kreiptis dėl figos paskolos, turėsite gyventi vienoje iš šešių valstijų, kurias ji teikia, ir turėti banko sąskaitą su mažiausiai trijų mėnesių operacijų istorija, pajamų indėlius, mažiausiai 1400 USD per mėnesį, ir teigiamą sąskaitos likutį. paraiškos pateikimo metu. Jūs taip pat turite gauti savo darbo užmokestį per tiesioginį indėlį.

Kai pateiksite paraišką internetu, turėsite pateikti asmeninės informacijos.

  • vardas
  • Gimimo data
  • Telefono numeris
  • Adresas
  • Elektroninio pašto adresas

Prieš kreipdamiesi su figų paskolomis, atkreipkite dėmesį į kitus skolintojus, kurių MPR gali būti mažesnis, o tai gali padaryti jūsų paskolą labiau prieinamą.

Nežinote, ar Figas jums tinka? Apsvarstykite šias alternatyvas.

  • Deivas: Jei neprieštaraujate mažam mėnesiniam narystės mokesčiui, galite kreiptis į Deivą, norėdami gauti grynųjų pinigų be palūkanų iki 100 USD.
  • Oportunas: Galite apsvarstyti „Oportun“ asmeninę paskolą, jei norite pasiimti didesnę paskolą. Tačiau, kaip ir Fig, daugumoje valstijų „Oportun“ nėra.

Apie autorių: Anna Baluch yra laisvai samdoma asmeninių finansų rašytoja iš Klivlando (Ohajo valstija). Jos darbą galite rasti tokiose svetainėse kaip „The Balance“, „Freedom Debt Relief“, „LendingTree“ ir „RateGenius“. Anna turi MBA … Skaityti daugiau.

Parašykite komentarą