Paskolos iki atlyginimo dienos, teikiamos tiesioginių skolintojų (JK)

Ar paskolos iki atlyginimo siūlo visi tiesioginiai skolintojai?

JK pastaruoju metu išaugo trumpalaikių paskolų paklausa. Kadaise laikomi brangiais ir kažkuo kraštutiniais atvejais, nedidelės vertės greitieji kreditai dabar laikomi svarbia pinigų skolinimo pramonės dalimi. Šiuo metu rinkoje yra daugybė tiesioginių skolintojų paskolų iki atlyginimo. Siūlo platų įvairių paskolų spektrą, taip pat kitus, kurie specializuojasi konkrečių rūšių paskolose, pavyzdžiui, nėra laiduotojų paskolų. Dėl šios priežasties žmonės, norintys pasiskolinti pinigų, dabar turi didesnį pasirinkimą nei bet kada anksčiau ir dažnai gali būti patvirtinti, kad paskolą iš 15 minučių * gali gauti tiesioginis skolintojas.

Šiandien sumokėtos paskolos tą pačią dieną

Viena populiariausių trumpalaikių paskolų rūšių yra paskolos iki atlyginimo. Todėl paskolos iki atlyginimo yra suteikiamos praktiškai kiekvienam tiesioginiam skolintojui internetu, šiuo metu veikiančiam JK. Tai reiškia, kad dabar skolintojai siūlo daug paskolų, kurių darbo diena yra konkurencinga; suteikiant jums didesnį pasirinkimą nei bet kada anksčiau ir leidžiant išsirinkti jums tinkamiausią paskolą. Be abejo, kaip ir su bet kuria paskola, visada turi būti atsargus.

Būtina kuo daugiau sužinoti apie tiesioginius paskolų davėjus darbo užmokesčio dieną; įskaitant tai, ar jie ima paslėptus mokesčius, ar ne. Norėdami jums tai padėti, mes užtikriname, kad visi skolintojai, su kuriais bendradarbiaujame, būtų skaidrūs viskuo, ką jie daro, ir kad nebūtų jokių nemalonių staigmenų.

Tiesioginiai darbo dienos skolintojai, kodėl jie geriausi?

Tiesioginiai darbo dienos skolintojai pasirodė padėti tiems, kuriems staiga prireikė papildomų lėšų. Šios paskolos dažnai mokamos dalimis; paprastai tiesioginio debeto būdu. Naudodamas paskolą iki atlyginimo, tiesioginis skolintojas turi daug privalumų. Daugelis naujų darbo užmokesčio paskolų davėjų ne tik pašalina „vidutinio amžiaus“ mokesčius, bet ir gali suteikti jums sprendimą dėl paskolos per 15 minučių *. Todėl jie dažnai gali patvirtinti paskolą ir sumokėti pinigus į jūsų banko sąskaitą daug greičiau nei gali kitų tipų skolintojai. Jie teikia tiesiogines paskolų davėjų darbo dienos paskolas – puikų pasirinkimą žmonėms, kuriems staiga atsiranda beviltiškas lėšų poreikis.

Su tiesioginiu paskolos davėju iki atlyginimo dienos procesas bus ne tik daug greitesnis, bet ir patogesnis, nes bus mažiau užpildoma forma. Žinoma, būtina pasitikėti skolintoju, iš kurio skolinatės. Štai kodėl kiekvienas tiesioginis skolintojas, siūlantis paskolą iki atlyginimo, pagal įstatymą turi būti visiškai skaidrus kiekvienos paskolos detalės atžvilgiu.

Paskolos iki atlyginimo dienos gali suteikti jums greitą sprendimą dėl jūsų paraiškos. Jei jus priims, jie tą pačią dieną gali nusiųsti pinigus į jūsų banką.

Nauji horizontai

Kuo paskolos internetu paskolos davėjai skiriasi nuo kitų skolintojų?

Dauguma trumpalaikių paskolų yra panašios, kiek galite pasiskolinti, taip pat yra gana panašios pagal jų siūlomą MNP. Bene didžiausias skirtumas tarp šių paskolų yra jų siūlomo grąžinimo plano tipas. Paskolos iki atlyginimo yra tam tikra paskolos rūšis, skirta nedidelėms grynųjų pinigų sumoms per trumpą laikotarpį suteikti.

Paprastai šios paskolos svyruoja nuo 50 iki 2 000 svarų, o jose paprastai pateikiamas glaustas grąžinimo planas, dažnai apie tris mėnesius; todėl kodėl jie vadinami paskolomis iki atlyginimo. Kadangi paskolos iki atlyginimo yra trumpalaikės paskolos forma, joms būdinga aukštesnė MNP nei kitoms ilgesnės trukmės paskoloms. Paskolos iki atlyginimo yra naudojamos tik tuo atveju, jei esate tikri, kad galite grąžinti pinigus per tiesioginių skolintojų nurodytą laiką.

Paskolos iki atlyginimo paprastai reikalingos staiga, be perspėjimo šiuolaikiniai skolintojai stengsis kuo greičiau gauti jums reikalingų lėšų, daugelis teikia 15 min. * Paskolas. Siekdama dar labiau pagreitinti procesą, „New Horizons“ nustatys tinkamus tiesioginius atlyginimo dienos skolintojus jums ir jūsų situacijai. Kalbant apie pačius skolintojus, mes dirbame tik su tais, kurie yra visiškai sertifikuoti.

Mes užtikriname, kad su jumis visada bus elgiamasi sąžiningai ir kad jūs gausite visišką skaidrumą dėl visų paskolos aspektų. Kadangi Didžiojoje Britanijoje veikia labai daug paskolų davėjų, mokančių mokėjimo dieną, dabar galite rinktis tarp didelių, gerai žinomų tiesioginių skolintojų ar mažesnių, labiau specializuotų.

Ar yra paskolų skolintojų, kurie skolina blogą kreditą žmonėms?

Trumpas atsakymas yra „taip“. Daugelis naujų paskolų, mokančių mokėjimo dieną, dabar teikia paskolas, specialiai pritaikytas žmonėms, turintiems blogą kreditą. Skolintojai supranta, kad blogas kreditas nebėra tikras įrodymas apie asmens galimybes grąžinti paskolas, tokias kaip paskolos iki atlyginimo, o tai reiškia, kad vis daugiau tiesioginių skolintojų paskolas siūlo tik žmonėms, kurių kredito balai yra prasti. Nors tai reiškia, kad daugiau žmonių gauna trumpalaikes paskolas, vis tiek nėra garantuota, kad būsite priimami paskoloms iki atlyginimo. Nes visi tiesioginiai skolintojai yra „The Financial Conduct Authority“ įgalioti ir reguliuojami, todėl prieš patvirtindami paskolą jie privalo atlikti jūsų kredito patikrinimą.

Sukurta padėti žmonėms, turintiems blogų kreditų, gauti paskolą iki atlyginimo, kai to reikia, „New Horizons“ daro viską, kad atitiktų jums tinkamus tiesioginius skolintojus. Įskaitant tik rekomenduojamus tiesioginius skolintojus, kurie yra įgalioti; taip užtikrinant, kad visi skolintojai laikytųsi etiškos skolinimo praktikos. Net jei turite blogą kreditą, vis tiek galite būti pakankamai įsitikinę, kad jūsų paraiška bus patvirtinta.

Ar tiesioginiams paskolų davėjams reikia mokėti kreditą?

Trumpas atsakymas yra „taip“. Kai kurie paskolų davėjai, mokantys mokėjimo dieną, gali pretenduoti į „kredito patikrinimo be paskolų“ pasiūlymus, tačiau tikrovė yra tokia, kad Finansinio elgesio tarnyba reikalauja, kad visi tiesioginiai pinigų skolintojai, įskaitant tuos, kurie teigia siūlantys garantuotas paskolas, atliktų privalomus kredito patikrinimus kiekvienam besikreipiančiam dėl paskolos. . Tai reiškia, kad nepaisant to, ko reikalauja kai kurios bendrovės, jūsų paraiška visada apims tam tikrą kredito patikrą. Nors tai nereiškia, kad jums bus atsisakyta paskolos, jei turite blogą kredito balą, tai reiškia, kad rasti tinkamą skolintoją dažnai gali būti sunku ir daug laiko reikalaujanti.

„New Horizons“ supranta ir leidžia greitai ir lengvai rasti ir palyginti tik paskolų, mokamų iki atlyginimo, tiesioginius skolintojus; suteikdami galimybę pamatyti, kurie skolintojai greičiausiai priims jūsų kredito profilį, prieš kreipdamiesi.

Ar galiu garantuoti, kad gausiu paskolą iki atlyginimo?

Trumpas atsakymas yra ne, nes nėra tokio dalyko kaip garantuota paskola. Visoms paraiškoms pirmiausia reikia patikrinti kreditą. Turėtumėte vengti paskolų iki atlyginimo, kurioms netaikomas kreditinis patikrinimas. Galbūt tiesioginis skolintojas, siūlantis juos, nėra įgaliotas skolintojas. Tiesioginiai skolintojai negali garantuoti, kad jūsų paraiška bus sėkminga.

Norėdami padėti žmonėms įveikti šią problemą, daugelis tiesioginių paskolų davėjų, vertindami jūsų paraišką, dabar naudoja skirtingus kriterijus. Todėl dabar yra įvairių paskolų iki atlyginimo žmonėms, turintiems blogą kreditą, dabar daugelis tiesioginių skolintojų siūlo labai konkurencingas palūkanas.

Norėdami padėti žmonėms gauti kuo artimesnę garantuotai paskolai, mes nustatysime, kurie paskolų davėjai iki atlyginimo yra tinkamiausi jums. Mes taip pat nustatysime, kurie skolintojai gali pasakyti „taip“, prieš kreipdamiesi. Nors tai, žinoma, negarantuoja, kad jūsų paskolos paraiška bus sėkminga, tačiau tai reiškia, kad jūs turėsite kur kas geresnę idėją, kurie skolintojai atsakys taip.

Ar paskolų davėjai, mokantys darbo dieną, ima daugiau?

Dėja taip. Kadangi paprastai reikia greitai grąžinti paskolas iki atlyginimo; dažnai per vieną mėnesį JK darbo užmokesčio dienos skolintojai dažnai taiko aukštą MNP. Tačiau didelė MNR dažnai gali būti klaidinanti. Nors tokios MPN dažnai yra labai didelės, palyginti su kitomis paskolų rūšimis, šis skaičius nėra tikras atspindys to, ką turėsite grąžinti, nes šių paskolų metinė suma apskaičiuojama visus metus, tačiau dauguma paskolų iki atlyginimo grąžinamos per vieną mėnesį. Norėdami padėti tai išsiaiškinti, dauguma skolintojų šiais laikais siūlo greitą internetinę skaičiuoklę, kuri tiksliai parodys, ką skolinatės ir ką turite grąžinti.

Paskolos iki atlyginimo gali būti greitas ir efektyvus būdas pasiskolinti nedidelę pinigų sumą per trumpą laikotarpį ir dažnai yra daug pigesnės, nei mano dauguma žmonių. Tačiau, kaip ir visoms paskoloms, turite įsitikinti, kad galite grąžinti pinigus sutartu laiku, nes to nepadarius gali atsirasti mokesčių, kurie padidins jūsų skolą. Kaip ir visoms paskoloms, rekomenduojame greitai pasakyti skolintojui, jei manote, kad negalėsite atlikti išankstinio mokėjimo. Suprasdami, kad taip gali nutikti dėl įvairių priežasčių, dauguma skolintojų kartu su jumis ieškos sprendimo.

Kas yra geriausias tiesioginio paskolos davėjo darbo užmokesčio diena?

Čia, „New Horizons“, mes tvirtai tikime, kad geriausias atlyginimo dienos skolintojas yra labiausiai tinkamas jūsų konkretiems poreikiams. Anksčiau žmonės, ieškantys paskolos iki atlyginimo, dažniau sakydavo „taip“ pirmajam paskolos davėjui, kuris patvirtino jų paskolą. Dėl sunkumų užtikrinant tokią paskolą, dauguma paskolų iki atlyginimo buvo brangios ir turėjo nepalankias grąžinimo sąlygas. Laimei, tai dabar keičiasi.

Kadangi Jungtinėje Karalystėje dabar dirba tiek paskolų davėjų, kurie moka paskolą, šie kreditoriai siūlo daug patrauklesnius sandorius. Naudodamiesi jūsų informacija, parodyta jūsų skolintojų, kurie laikomi geriausiai atitinkančiais jūsų konkrečius poreikius, sąrašas, o tai reiškia, kad dabar galite lengvai palyginti paskolos iki atlyginimo ir pasirinkti tą, kuri, jūsų manymu, siūlo tai, ko jums reikia. Galima rinktis paskolas iki atlyginimo, kurios grąžinamos nedelsiant arba ilgesniam laikotarpiui. Taip pat tiems, kuriems reikalingas garantas, ir tiems, kuriems nereikia. Tokiu būdu būsite daug geresnėje padėtyje užtikrindami, kad gausite pačią geriausią paskolą iki atlyginimo.

Ar visos paskolos iki atlyginimo turi būti grąžintos po mėnesio?

Tradiciškai paskolos iki atlyginimo turėjo būti grąžintos vos po mėnesio. Nors šiuo metu dar reikia grąžinti kai kurias paskolas iki atlyginimo, dabar yra galimybių. Suprasti, kad paskolos grąžinimas vos per mėnesį nėra perspektyvus pasirinkimas kai kuriems žmonėms, daugelis paskolų davėjų darbo dienos metu siūlo paskolas iki atlyginimo, kurias galima grąžinti per 1–36 mėnesius.

Jie leidžia jums grąžinti mažesnes sumas; leidžiantis paskirstyti paskolos kainą laikotarpiui, kuris geriau atitinka jūsų biudžetą ir reikalavimus. Žinoma, ne visi kreditoriai siūlo šią galimybę, todėl reikia apsipirkti, kad sužinotumėte, kurie iš jų daro. Norėdami padėti jums tai padaryti, mes galime greitai sudaryti sąrašą, kuris leidžia lengvai identifikuoti ir palyginti tokias paskolas.

Kaip rasti tiesioginį paskolos davėją paskolos dieną?

Yra daug būdų, kaip rasti tiesioginį paskolos davėją paskolos mokėjimo dieną. Tiesioginis skolinimas yra paprasčiausia pinigų skolinimo forma, kai skolintojai, įskaitant bankus, teikia paskolas ir tai daro nenaudodami tarpinių, tokių kaip brokeris ar privataus kapitalo įmonė. Viena tokių skolintojų problema yra ta, kad dažnai gali būti sunku palyginti, ką siūlo nauji paskolų davėjai.

„New Horizons“ leidžia greitai palyginti tiesioginius paskolų davėjus paskolų mokėjimo dieną; suteikdami jums tiesioginę prieigą prie geriausių darbo dienos skolintojų JK. Norėdami padėti gauti jums tinkamą paskolą, mes taip pat leidžiame …

Parašykite komentarą