Galutinis paskolų be kredito tikrinimo vadovas

Kredito davėjai, kurie išduoda paskolas be kredito tikrinimo, paprastai nežiūri į jūsų tradicinę kredito istoriją ir gali būti tinkama tiems, kurie turi blogą kreditą arba neturi kredito.

Jei turite mažą kredito balą arba apskritai neturite kredito, paskolą rasti tradicinėje finansų įstaigoje, pavyzdžiui, banke, gali būti sunku. Kadangi tradicinėms paskoloms FICO kredito balas paprastai yra 600 arba didesnis, gali tekti apsvarstyti paskolą, kuriai nereikia tradicinio kredito patikrinimo.

Tačiau skolintojai, siūlantys paskolų be kredito tikrinimo gali turėti aukštos palūkanų normos, mokesčiai ir griežtos paskolos sąlygos. Prieš priimant paskolos pasiūlymą, svarbu iki galo suprasti sąlygas.

Kas yra paskolos be kredito patikrinimo?

Jokios kredito patikros paskolos negali būti naudojamos, jei jums reikia greito prieigos prie grynųjų pinigų skubiai, pavyzdžiui, automobilio remontui ar medicininėms procedūroms, neatsižvelgiant į jūsų kreditą. Skolintojai, turintys paskolą be kredito tikrinimo, neatlieka kietojo kredito užklausa savo kredito ataskaitos. Tačiau net jei paskolos davėjas neperžiūri jūsų kredito istorijos kaip paraiškos teikimo proceso dalį, jūs vis tiek negalite gauti paskolos.

Vietoj tradicinio kredito balo, pvz., Jūsų FICO balo, kurį sukuria „Equifax“, „Experian“ ar „Transunion“, skolintojai paprastai reikalauja asmeninės informacijos, kad įrodytų, jog esate finansiškai pajėgus grąžinti paskolą. Tai gali būti darbo užmokesčio nustatymas arba kitų pajamų įrodymas, banko išrašai ar skolinimosi istorijos įrašai, pvz., Automatinė paskola ar studentų paskola.

Paskolos be kredito patikrinimo galimybės

Čia pateikiamas sąrašas paskolų, kurioms paprastai nereikia tradicinio patikimo kredito patikrinimo pas pagrindinius kredito biurus. Tai apima įvairias galimybes, tokias kaip paskolos internetu, greitas grynųjų iš atlyginimo dienos skolintojų pasirinkimas ir daugiau neformalių galimybių, pavyzdžiui, skolintis pinigus iš šeimos ir draugų.

Kredito unijų paskolos

Jei priklausote kredito unijai, galite gauti paskolą su užstatu arba be jos, be kredito patikrinimo. Kai kurios kredito unijos suteiks paskolas geros būklės nariams. Kai kurios kredito unijos, peržiūrėdamos nario paskolos paraišką, atsižvelgs į finansinę informaciją ne tik į kredito balą. Paskolą lemiantys veiksniai skirsis atsižvelgiant į konkrečią kredito uniją.

Alternatyvios kredito unijos atlyginimo dienos paskolos (PAL)

Federalinės kredito unijos siūlo alternatyvias atlyginimo dienos paskolas (PAL) nariams, kuriems reikia trumpalaikių grynųjų. Šias paskolas paskolos gavėjas paprastai moka mėnesinėmis dalimis, o ne vienu mokėjimo laikotarpiu, o palūkanų norma yra 28%. PAL tikrina jūsų kredito balą, tačiau jie specializuojasi teikdami asmenines paskolas tiems, kurių kredito balai yra žemesni. Jie naudojasi skolininko pajamomis ir galimybe grąžinti pinigus, kad nustatytų, ar pareiškėjas atitinka reikalavimus.

Paskolos iki atlyginimo

Paskolos iki atlyginimo yra trumpalaikės neužtikrintos paskolos, kurioms nereikia kredito patikrinimo. Kredito gavėjui tai dažnai yra brangus pasirinkimas, nes jų metinė procentinė norma gali būti 400% ar daugiau. MNN yra bendra paskolos kaina, į kurią įeina jūsų palūkanų norma, mokesčiai ir laikas, per kurį reikia grąžinti paskolą. Jei jūsų kredito balas blogas, tikėkitės mokėti didesnę balandį.

Paskolos iki atlyginimo taip pat reikalauja, kad paskolos gavėjas grąžintų paskolą per porą savaičių, paprastai iki kitos mokėjimo dienos.

Paskolos už automobilio nuosavybę

Paskolos už automobilio nuosavybę yra užtikrintos paskolos, dėl kurių skolininkai privalo naudoti savo transporto priemonę kaip užstatą. Jei paskolos gavėjas negrąžins paskolos, paskolos davėjas gali atsiimti transporto priemonę. Gauta paskola bus lygi jūsų automobilio vertei. Šios paskolos gali imti didelius mokesčius (iki 25% skolinamos paskolos sumos) ir paprastai reikalaujama grąžinti paskolą per 30 dienų.

Paskolos internetu

Kai kurie skolintojai internetu suteikti asmenines išsimokėtinas paskolas neturintiems arba turintiems prastą kreditą.

Paskolos išsimokėtinai leidžia paskolos gavėjams grąžinti paskolą kas mėnesį. Kai kurie skolintojai, kurie išduoda blogų kreditų paskolas, patikrins kreditą; kiti naudos jūsų finansinę informaciją finansavimui nustatyti. Geriausia apsipirkti pas skirtingus skolintojus, kad būtų galima palyginti MPN.

Paskolos iš šeimos / draugų

Paprašius paskolos šeimos nariui ar artimam draugui nereikės patikimai tikrinti kredito istorijos.

Bendrai pasirašytos paskolos

Kitas būdas gauti paskolą, kai turite mažai kredito istorijos ar blogą kredito balą, yra surasti bendrai pasirašiusį asmenį. Šis asmuo kreipsis į paskolą su jumis ir bus atsakingas, jei neįvykdysite įsipareigojimų. Skolintojai yra labiau įsitikinę, kad duoda paskolos gavėjui be jokio kredito ar blogo kredito, jei jie turi bendrą pasirašytoją.

Žinokite savo kredito balą

Prieš kreipiantis dėl paskolos be kredito patikrinimo ar kitos rūšies paskolos, geriausia žinoti savo kredito balą. Tai gali padėti geriau suprasti jums galimas finansavimo rūšis.

FICO balų diapazonai

Išskirtinis kreditas 800 ar daugiau
Labai geras kreditas 740–799
Geras kreditas 670–739
Teisingas kreditas 580-669
Prastas kreditas Bet koks balas žemesnis nei 580

Įsigiję nemokamą kredito ataskaitos kopiją galite geriau suvokti savo galimybes gauti įvairias paskolas. Patikrinę kredito ataskaitą taip pat galite pateikti ginčus, kad pašalintumėte klaidingą informaciją.

Kai kurie skolintojai gali naudoti jūsų FICO kredito balą, kad nustatytų jūsų kreditingumas. Jei turite mažą kredito balą arba neturite pakankamai kredito istorijos, dauguma skolintojų jus vertins kaip rizikingą skolininką.

Jei turite laiko, apsvarstykite galimybę padidinti savo kredito balą ir kreiptis dėl tradicinės paskolos prieš imant paskolą be kredito patikrinimo. Kredito balo didinimas padės jums gauti geresnę balandį.

Parašykite komentarą