„GetPaidToday Payday“ paskolos apžvalga finder.com.au

Ar jūs stengiatės finansiškai?

Jei susiduriate su finansinėmis problemomis ir norėtumėte pasikalbėti su kuo nors nemokamai gauti finansinių patarimų, informacijos ir pagalbos, galite paskambinti finansinių patarėjų pagalbos telefonu 1800 007 007 (dirba nuo 9:30 iki 16:00, pirmadieniais – penktadieniais). Jei turite finansinių problemų, susijusių su koronaviruso pandemija, galite gauti papildomą paramą. Sužinokite daugiau čia: https://www.finder.com.au/coronavirus-financial-help

⚠️ Įspėjimas apie skolinimąsi

įspėjimas iki atlyginimo dienosAr jums tikrai reikia paskolos šiandien? *

Skolintis nedideles pinigų sumas gali būti brangu, o skolinimasis gali neišspręsti jūsų pinigų problemų.

Prieš skolindamiesi patikrinkite savo galimybes:

 • Norėdami gauti informacijos apie kitas sąskaitų ir skolų tvarkymo galimybes, skambinkite 1800 007 007 iš bet kurios Australijos vietos ir pasikalbėkite su nemokamu ir nepriklausomu finansų patarėju
 • Pasitarkite su savo elektros, dujų, telefono ar vandens tiekėju ir sužinokite, ar galite parengti mokėjimo planą
 • Jei mokate vyriausybės pašalpas, paklauskite, ar galite gauti avansą iš „Centrelink“: Telefonas: 13 17 94

Vyriausybės „MoneySmart“ svetainėje parodyta, kaip veikia nedidelės paskolos, ir siūlomos kitos galimybės, kurios jums gali padėti.

* Šis pareiškimas yra Australijos vyriausybės reikalavimas pagal 2009 m. Nacionalinį vartojimo kredito apsaugos įstatymą.

„GetPaidToday“ paskolų rūšys gali padėti šaltiniams

Dirbdami su „GetPaidToday“, galite rasti paskolas, kurios tenkina skirtingus poreikius, kaip galima pamatyti žemiau.

 • Namų pasidaryk pats. Būsto atnaujinimas kainuoja pinigus, o remonto darbai taip pat kainuoja. Jei ieškote paskolos, kuri padėtų padengti namo kiemo įrengimo, sūkurinės vonios įrengimo, vonios kambario remonto ar virtuvės remonto išlaidas, jums gali būti suteikta paskola.
 • Neatidėliotinos išlaidos. Neatidėliotinos išlaidos būna įvairios, ir nors taupyti lietingą dieną yra geriausia, tai ne visada. Jei nesusitaupėte lietingą dieną ir norite atostogauti, nusipirkti svarbią programėlę ar prietaisą ar turite susidoroti su medicininėmis sąskaitomis, gali padėti paskolos skubios pagalbos atveju.
 • Automobilių remontas. Nors turėjimas automobilyje yra gana būtinas, nuolatinės priežiūros išlaidos yra gana brangios, ypač jei jums tenka susidurti su netikėtu remontu.
 • Brangios sąskaitos. Kas kartą gali jus užklupti brangios sąskaitos už telefoną, elektrą ar dują, o jei šios sąskaitos nesumokamos laiku, turite apsieiti be būtiniausių paslaugų.

Kiti mokėjimo dienos paskolos variantai

Nors tiesiogiai nelyginame „GetPaidToday Payday“ paskolos, pateikiame keletą kitų panašių paskolų.

vardas

Produktas
Trumpalaikės paskolos „Sunshine“

2 000 USD

9–14 savaičių

30 minučių – galioja sąlygos

35 USD

20% paskolos sumos + 4% paskolos sumos kiekvieną mėnesį

396 USD

Maža paskola iki 2000 USD, kurią grąžinate per 9–14 savaičių. Paskolos patvirtintos ir finansuojamos vos per 30 minučių.

Brangi trumpalaikė paskola

2 000 USD

Nuo 62 dienų iki 9 mėnesių

1 valanda – taikomos sąlygos

15 USD

20% paskolos sumos + 4% paskolos sumos kiekvieną mėnesį

372 USD

Paskola iki 2000 USD su sąlygomis iki 62 dienų iki 9 mėnesių. „Centrelink“ negali būti jūsų pagrindinis pajamų šaltinis.

Saugi finansinė maža paskola

5000 USD

22 – 52 savaitės

Tą pačią dieną – galioja sąlygos

35 USD

Iki 2000 USD – 20% steigimo mokestis + 4% kas mėnesį.

Virš 2000 USD – 400 USD + paskolos valdymo mokestis iki 399 USD + nuo 8,7% iki 48% balandis

396 USD

Pasiskolinkite nuo 1 000 iki 5 000 USD, gaudami tos pačios dienos finansavimą ir be išankstinio grąžinimo mokesčių.

„Fair Go Finance“ maža paskola

2 000 USD

3-12 mėn

24–48 val

35 USD

0% steigimo mokestis + mėnesinis mokestis 4%

354 USD

Nedidelė 500–2000 USD paskola, kurią galima finansuoti per 24 valandas. Pastaba: Sutaupykite iki 400 USD, kai kreipiatės dėl mažos paskolos nuo 500 USD iki 2 000 USD ir esate patvirtinti už 0% steigimo mokestį. Taikomi T & Cs.

„Jacaranda Finance“ asmeninė paskola

10 000 USD

9–24 mėn

Mažiau nei 1 valandą – galioja sąlygos

35 USD

0–1 000 USD, priklausomai nuo kredito

Pasiskolinkite iki 10 000 USD ir gaukite prieigą prie savo lėšų vos per 1 valandą.

Kodėl verta naudoti „GetPaidToday“?

 • Kreipimasis į „GetPaidToday“ gali būti naudingas tiems, kuriems reikalingos paskolos sumos nuo 100 iki 2000 USD.
 • Siekiama tvarkyti tik minimalius dokumentus.
 • Skolinimo procedūra apima paprastos paraiškos formos užpildymą ir užtrunka ne daugiau kaip kelias akimirkas, kol gausite sprendimą.
 • Paraiškos pildymas nemokamas.

Kaip veikia „GetPaidToday“?

Kaip skolininkas turite suprasti, kad „GetPaidToday“ nėra skolintojas ir dėl to ji nepriima paskolos ar kredito sprendimų. Paslauga bando suderinti paskolos paraiškas su skolintojais, kad paskolos gavėjai galėtų rasti geriausią situaciją.

Paraiškos forma yra paprasta ir reikalauja labai mažai informacijos. Užpildžius formą per kelias minutes, „GetPaidToday“ bandys rasti tinkamiausią skolintoją. Jei esate patenkintas tuo, kas siūloma, galite pasirašyti paskolos sutartį elektroniniu būdu ir gauti prieigą prie savo grynųjų.

Jei užpildysite savo paraišką iki pirmadienio iki penktadienio 15.00 val., Prieigą prie savo pinigų galėsite gauti tą pačią dieną, o užpildę paraišką savaitgalį ar valstybinę šventę, galite tikėtis gauti prieigą prie savo pinigų kitą darbo dieną. .

Skolininkai turėtų nepamiršti, kad paprasčiausiai užpildžius paraiškos formą nereiškia, kad paskolos patvirtinimas. Be to, paskolos suma skiriasi priklausomai nuo skolintojo, kuris priima jūsų paraišką, o ne visi klientai gali gauti 2000 USD. Galiausiai, grynųjų pinigų pervedimo laikotarpis taip pat gali skirtis.

Mokesčiai

Mokesčiai ir palūkanų mokesčiai, kuriuos turėsite sumokėti:

Paprastai jūsų paskolos mokestis bus 20% skolintos sumos + 4% skolintos sumos kiekvieną mėnesį. Paprastai 100 USD paskola, paimta vienam mėnesiui, papildomai pritraukia 24 USD. Dėl to, jei skolinatės 200 USD, grąžinate 248 USD, o jei skolinatės 1000 USD, grąžinate 1240 USD. Baudos taikomos už pavėluotus ir mokėjimus.

Mokesčiai, kurių nereikia mokėti:

 • Jokių paraiškų mokesčių
 • Nėra greito finansavimo mokesčių
 • Nr rinkimo mokesčiai
 • Pašto mokesčiai netaikomi

Paskolos tinkamumas per „GetPaidToday“

Beveik visi, kurie atitinka kelis kriterijus, gali kreiptis dėl paskolos per „GetPaidToday“, nors tam tikri tinkamumo kriterijai skirtingiems skolintojams gali skirtis. Galite kreiptis dėl paskolos per „GetPaidToday“, jei;

 • Jūs esate vyresnis nei 18 metų
 • Esate Australijos gyventojas
 • Turite aktyvią banko sąskaitą
 • Jūs turite nuolatinį pajamų šaltinį

Paraiškos teikimo procesas nereikalauja, kad „GetPaidToday“ atliktų kredito patikrinimus, nors kai kurie kreditoriai naudojasi kredito tikrinimo agentūromis ar priemonėmis, kad įsigilintų į skolininkų kredito grąžinimo istoriją.

Kaip kreiptis per „GetPaidToday“

Norėdami kreiptis dėl paskolos per „GetPaidToday“, turite užpildyti paprastą ir nesudėtingą prašymo formą, reikalaujančią ne daugiau kaip kelių minučių. Norėdami užpildyti formą, turite pasirinkti sumą, grąžinimo terminą ir priežastį.

Jūs turite pateikti savo;

 • Asmeninė informacija, kurią sudaro jūsų vardas, telefono numeris, adresas, vairuotojo pažymėjimo numeris ir „Medicare“ numeris.
 • Informacija apie užimtumą, kurią sudaro užimtumo tipas ir mėnesio pajamos.
 • Jūsų banko sąskaitos duomenys.

Parašykite komentarą