Greita paskolų grynaisiais pinigais apžvalga Kreditinė karma


Redakcinė pastaba: „Credit Karma“ gauna kompensaciją iš trečiųjų šalių reklamuotojų, tačiau tai neturi įtakos mūsų redaktorių nuomonei. Mūsų rinkodaros partneriai neperžiūri, nepatvirtina ir nepatvirtina mūsų redakcijos turinio. Paskelbus, jis yra tikslus, kiek mums žinoma.

Reklamuotojo atskleidimas

Manome, kad jums svarbu suprasti, kaip mes uždirbame pinigus. Iš tikrųjų tai gana paprasta. Mūsų platformoje matomus finansinių produktų pasiūlymus teikia įmonės, kurios moka mums. Uždirbti pinigai padeda mums pasiekti nemokamus kredito balus ir ataskaitas bei sukurti kitas puikias priemones ir mokomąją medžiagą.

Kompensacija gali atsižvelgti į tai, kaip ir kur produktai rodomi mūsų platformoje (ir kokia tvarka). Bet kadangi mes paprastai uždirbame pinigus, kai randi patinkantį ir gautą pasiūlymą, stengiamės parodyti pasiūlymus, kurie, mūsų manymu, jums tinka. Štai kodėl mes teikiame tokias funkcijas kaip jūsų patvirtinimo koeficientai ir taupymo sąmatos.

Žinoma, mūsų platformos pasiūlymai neatspindi visų finansinių produktų, tačiau mūsų tikslas yra parodyti jums kuo daugiau puikių galimybių.

Argumentai “už” Minusai
Jokios išankstinio mokėjimo baudos Aukštos palūkanų normos
Potencialiai greitas finansavimas Kai kuriose valstijose gali būti taikomas pradinis mokestis
Keli taikymo būdai Ribotas prieinamumas

Ką reikia žinoti apie „Speedy Cash“ paskolą

Galite kreiptis dėl „Speedy Cash“ paskolos internetu, telefonu arba vienoje iš jos parduotuvių vietų visoje šalyje. „Speedy Cash“ siūlo paskolas iki atlyginimo, nuosavybės teises į paskolas, kredito linijas ir išsimokėtinas paskolas. Šioje apžvalgoje daugiausia dėmesio skirsime asmeninėms paskoloms, kurias „Speedy Cash“ vadina paskolomis dalimis.

Nors paskolos iki atlyginimo paprastai turi būti grąžintos iki kito atlyginimo, paskolos dalimis paprastai yra ilgesnės.

Aukštos palūkanų normos

Pasak Nacionalinio vartotojų teisės centro, turėtumėte ieškoti asmeninės paskolos, kurios palūkanos yra 36% ar mažesnės. Bet pastebėsite, kad net ir mažiausios „Speedy Cash“ APR gerokai viršija tai, kad kainos yra trigubos. Dėl šios priežasties turėtumėte apsvarstyti „Speedy Cash“ paskolą tik tuo atveju, jei tai tikra ekstremali situacija ir jūs išnaudojote visas kitas galimybes.

Gali būti taikomas pradinis mokestis

Kai kuriose valstybėse reikalaujama inicijavimo mokesčio – išankstinio mokesčio už jūsų paskolos paraiškos tvarkymą. „Speedy Cash“ inicijavimo mokesčiai gali skirtis priklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos.

Potencialiai greitas finansavimas

Jei asmeniškai patvirtinsite paskolą, paskolos lėšas galite įnešti tiesiai į savo banko sąskaitą iškart tą pačią darbo dieną. Tai gali būti naudinga, jei susidursite su avarinėmis išlaidomis, tokiomis kaip automobilio remontas.

Ribotas prieinamumas

„Speedy Cash“ neveikia daugelyje valstijų.

Paskolos internetu dalimis „Speedy Cash“ internetu siūlo tik Alabamoje, Kolorade, Ilinojuje, Misisipėje, Misūryje, Nevadoje, Naujojoje Meksikoje, Ohajuje, Oklahomoje, Pietų Karolinoje, Teksase ir Viskonsine.

Sąlygos nenuoseklios

„Speedy Cash“ įmokos paskolos sąlygos skiriasi priklausomai nuo valstybės.

Atkreipkite dėmesį, kad jei gyvenate kai kuriose valstijose, gali tekti kas mėnesį mokėti už paskolą. Tai gali pakenkti jūsų biudžetui, jei ieškote paskolos, kurią galėtumėte grąžinti laikui bėgant atlikdami vieną mokėjimą kiekvieną mėnesį.

Atidžiau pažvelk į „Speedy Cash“ paskolas

Čia yra keletas kitų funkcijų, kurias reikia nepamiršti, jei ketinate išsimokėti „Speedy Cash“ paskolą.

 • Nėra išankstinio apmokėjimo baudos – Jei norite sumokėti paskolą anksčiau, „Speedy Cash“ neapmokestins išankstinio apmokėjimo baudos. Tai gali padėti sutaupyti palūkanų išlaidas.
 • Keli būdai gauti pinigų – Kartu su tiesioginiu indėliu „Speedy Cash“ leidžia pasiimti pinigus parduotuvės vietoje (jei yra šalia jūsų). Paskolos lėšas taip pat galite gauti vienoje iš trijų rūšių išankstinio mokėjimo debeto kortelių, vadinamų „Opt +“ kortelėmis. Tačiau nepamirškite, kad mokesčiai gali būti taikomi atsižvelgiant į tai, kaip nuspręsite gauti lėšų.
 • Leidžiami automatiniai mokėjimai – Galite nustatyti automatinius mokėjimus, kad mokėjimai būtų automatiškai išskaičiuojami iš jūsų atsiskaitomosios sąskaitos kiekvieną mėnesį.

Kam tinka „Speedy Cash“ paskola?

Atsižvelgiant į ribotą prieinamumą, „Speedy Cash“ paskola gali būti gera paskolos galimybė tik tuo atveju, jei jums tinka viena iš šių situacijų.

 • Jūs gyvenate vienoje iš valstijų, kur ji siūlo išsimokėtinas paskolas.
 • Norite pasiskolinti nedidelę sumą, tačiau atminkite, kad turima paskolos suma priklauso nuo jūsų valstybės.
 • Galite greitai tai sumokėti. Kadangi jo metinė norma gali būti labai didelė, turėtumėte apsvarstyti „Speedy Cash“ paskolą tik tuo atveju, jei neturite jokių kitų galimybių padengti skubias išlaidas.

Kaip kreiptis su „Speedy Cash“

„Speedy Cash“ paskolos prašymo pateikimo procesas yra gana paprastas. Štai asmeninė informacija, kurios jums reikės, kai kreipsitės.

 • Jūsų vardas ir pavardė bei gimimo data
 • Galiojantis ID
 • Namų adresas
 • Nuolatinis pajamų šaltinis
 • Atidarykite banko sąskaitą

Kai pateiksite paraišką, „Speedy Cash“ atliks kredito patikrą – tai gali neigiamai paveikti jūsų kredito balus keliais taškais.

Nežinote, ar „Speedy Cash“ jums tinka? Apsvarstykite šias alternatyvas.

 • „LendUp“: „LendUp“ paskola gali būti tinkama priemonė skubiosioms išlaidoms padengti, nes joje atsižvelgiama į įvairias kredito istorijas.
 • Raketų paskolos: Jei esate valstybėje, kuri nesiūlo „Speedy Cash“ išsimokėtinų paskolų arba jums reikia pasiskolinti daugiau pinigų, „Rocket Loans“ gali būti jums tinkamesnis pasirinkimas.

Apie autorių: Dori Zinn yra asmeninių finansų žurnalistė, įsikūrusi Fort Lauderdale, Floridoje. Jai patinka padėti žmonėms rasti būdus, kaip geriau valdyti savo pinigus. Jos darbą galima rasti daugelyje svetainių … Skaityti daugiau.

Parašykite komentarą