Hipotekos su numatytu kredito failo gavimas

Pastaba: Šioje lentelėje pateikiama informacija yra tik apytikris įvertinimas. Kriterijai gali reguliariai keistis, todėl svarbu atlikti užklausą ir pasikalbėti su vienu iš ekspertų, kurie gali suteikti jums konkrečių, naujausių patarimų.

Suma, kurią galėtumėte pasiskolinti

Suma, kurią galite pasiskolinti, paprastai yra jūsų atlyginimo kartotinis (tiek vienišiems, tiek bendriems pareiškėjams su vienu blogo kredito prašytoju), tačiau ši suma priklausys nuo to, ar jūsų paraiška atitinka skolintojo įperkamumo kriterijus, ir jie gali būti labiau ribojantys, jei turite numatytasis nustatymas. Tačiau kai kurie skolintojai, prieš nuspręsdami, kiek jums paskolins, apdoros jūsų prašymą su draudiku.

Jei turite nepriekaištingą kreditą, tam tikromis aplinkybėmis galėtumėte pasiskolinti iki 5 kartų didesnes ar didesnes pajamas, nors skolininkams, turintiems įsipareigojimų neįvykdymą, to paprastai nėra. Jei jūsų įsipareigojimų nevykdymas yra daugiau nei trejų metų, galite skolintis maždaug 4 kartus didesnes pajamas. Paprastai kuo sunkesnis neigiamas, tuo didesnė rizika, todėl skolintojai, kurie tai priims, paskolą labiau apribos pajamomis.

Savarankiškai dirbantiems asmenims gali tekti įrodyti trejų metų uždarbį, o kiti mielai skolina, kad galėtų pasiūlyti hipoteką savarankiškai dirbantiems asmenims, turintiems 1 metų sąskaitas. Kai kurie reikalauja tų, kurie dirba tą patį vaidmenį 12 mėnesių, kiti – su tuo pačiu darbdaviu 12 mėnesių ir pan.

Be to, turėkite omenyje, kad ne visi skolintojai atsižvelgs į viršvalandžius, premijas ir kitas papildomas pajamas, nors hipotekos patarėjas gali padėti rasti skolintoją, kuris tai padarys.

Ką daryti, jei turiu ir kitų kredito problemų?

Hipotekos gavimas, jei turite ir kitų kredito problemų, taip pat neįvykdžius įsipareigojimų, gali apsunkinti paraiškos patvirtinimą ir greičiausiai turėsite mokėti didesnes palūkanas, mokesčius ir įdėti daugiau indėlių. Tačiau ekspertas, turintis blogų kreditų hipotekos brokerį, gali jums pasakyti, kaip pagerinti savo aplinkybes ir padidinti jūsų galimybes gauti geresnį sandorį, net jei jums, pvz., Reikia hipotekos su CCJ ir įsipareigojimų nevykdymu.

Parašykite komentarą