Ką reiškia balandis? | Atlyginimo dienos ir trumpalaikių paskolų ekspertai

Tai reiškia metinį procentinį rodiklį. Tai yra suma, mokama už skolinimąsi, išreikšta procentais ir atspindi paskolos kainą per visus metus.

Pagal įstatymus mes turime pasakyti, kiek kainuotų jūsų paskola, jei pasiskolinote atitinkamą sumą visiems metams. Tačiau kadangi mūsų paskolos yra suteikiamos tik trumpam laikotarpiui (paprastai nuo 1 savaitės iki mėnesio) ir jų negalima skolintis ištisus metus, niekada nebūsite apmokestinti už visus metus. Taigi MNN nėra ypač naudingas būdas suprasti, kiek iš tikrųjų kainuos jūsų paskola.

Pavyzdžiui, jei apsistojote viešbutyje už 80 svarų sterlingų per dieną per metus, tai jums kainuotų 29 200 svarų, tačiau tai nėra naudinga nuoroda, kiek gali kainuoti jūsų vienos savaitės atostogos.


DAUGIAU KLAUSIMŲ APIE GRĄŽINIMĄ

Grįžti į DUK

Parašykite komentarą