Kaip aš galiu atsikratyti paskolos skolos iki mokėjimo dienos?

Nėra gėda galvoti, „kaip man išbristi iš paskolos iki atlyginimo?“

Gyvenimas įvyksta. Stogas liejasi, automobiliui reikia naujų padangų arba netikėta liga kurį laiką atsiduria ligoninėje (ir be darbo). Šie dalykai gali atsitikti bet kam, o jei neturite skubios pagalbos fondo, galite sutaupyti paskolos, kad padengtumėte šias būtinas išlaidas. Ištikus krizei, jūs darote tai, ką turite padaryti, kad ją įveiktumėte. Tai tikrai gali jaustis dvigubai.

Tačiau dabar, kai jūs gavote paskolą iki atlyginimo (su vis didėjančiais palūkanų mokesčiais), kyla klausimas: kaip man atsikratyti paskolos iki atlyginimo?

Mes žinome, kad jūsų stresas yra didelis, o finansinės problemos kelia daug nerimo. Niekada nėra smagu, kai jūsų išlaidos viršija jūsų uždarbį ir jūs nuolat ieškote būdų, kaip susitvarkyti. Dabar, kai supratote, kad jums reikia naujo finansinio plano, galite pasidomėti, kaip išsivaduoti iš skolų.

Užuot jaudinęsis, svarbu gauti faktus ir priimti keletą konkrečių sprendimų. Patyręs advokatas gali padėti jums peržiūrėti savo galimybes ir išsirinkti jums tinkamiausią. Kreipkitės pagalbos į „Fesenmyer Cousino Weinzimmer“. Norėdami gauti nemokamą konsultaciją savo finansinei padėčiai įvertinti, paskambinkite mums telefonu 614-228-4435 (Kolumbas), 937-222-7472 (Deitonas) arba 877-654-5297 (Sinsinatis).

Kaip atsikratyti paskolos skolos mokėjimo dieną

Tai yra keli dalykai, kuriuos galite padaryti, kad pašalintumėte paskolos iki atlyginimo dieną:

1. Kaip bebūtų, iškirpkite kitas savaitės išlaidas, kad galėtumėte dvigubai sumokėti už paskolą, kurią mokate iki atlyginimo. Tai gali reikšti, kad važiuojate autobusu į darbą, o ne važiuojate, 3-6 mėnesius neliekate universalinių parduotuvių arba praleidžiate restoranus, norėdami gaminti maistą namuose ir pasiimti į darbą maišus su maišais.

2. Pažvelkite į visas savo skolas kartu ir nustatykite prioritetines skolas. Jei jūsų paskolos iki atlyginimo dienos ir kreditinės kortelės yra 28% balandis, pirmiausia norėsite jas sumokėti prieš suteikdami 5 ar 10% paskolą.

3. Paprašykite pratęsti kai kurių savo skolų mokėjimo planą, tokiu būdu kiekvieną mėnesį atlaisvindami daugiau pinigų srautų, kuriuos galėsite panaudoti mokėdami paskolą iki atlyginimo.

4. Refinansuokite naudodamiesi mažesnės palūkanos asmenine paskola iš savo banko arba gaukite alternatyvią kredito unijos darbo dienos paskolą. Abi šios yra linkusios siūlyti daug mažesnes palūkanas, nei paskolos, gaunančios dideles palūkanas paskolų parduotuvėse.

5. Paprašykite šeimos ar draugų suteikti trumpalaikę paskolą su mažomis palūkanomis arba be jų, tada panaudokite tuos pinigus, kad iš karto sumokėtumėte paskolą iki atlyginimo. Svarbu atsigriebti už savo žodį ir kuo greičiau grąžinti šeimos nariui ar draugui. Priešingu atveju santykiai gali komplikuotis ir sugadinti.

6. Išnagrinėkite paskolos paskolos iki atlyginimo dieną savo bendruomenėje. Tai gali būti savanoriai finansiniai konsultantai ir pagalba mokesčiams, nemokami finansinio mokymo užsiėmimai ar kitos finansinio mokymosi galimybės.

7. Paprašykite papildomų valandų darbe (jei įmanoma) arba gaukite antrą darbą, pavyzdžiui, sezoninį mažmeninės prekybos darbą per Kalėdas. Panaudokite tuos papildomus grynuosius pinigus, kad sumokėtumėte paskolą iki atlyginimo ir kuo greičiau sumokėtumėte.

8. Jei paskolos iki atlyginimo buvo naudojamos lošimams, gali būti laikas paklausti savęs, ar turite problemų dėl lošimų. Jei taip, apsvarstykite galimybę kreiptis pagalbos. Yra daugybė visuomenės palaikymo grupių ir gydymo programų, skirtų priverstiniams lošimams.

9. Jei šis skaičius yra tiesiog per didelis ir jaučiate, kad vis labiau atsiliekate, gali būti laikas pažvelgti į bankrotą kaip į galimybę, kad galėtumėte nustatyti naują pradžią.

Kvalifikuotas advokatas gali padėti

Paskolos iki atlyginimo dienos spąstai yra dažna problema, kai atsiliekate mokėdami sąskaitas. Tai, kas iš pradžių atrodo geras sprendimas, virsta vis spiraliniu žemyn nusileidimu į didelių palūkanų skolą. Tai vyksta taip greitai. Kol dar nežinote, galite ne tik negrąžinti paskolos iki atlyginimo, bet ir kitų savo skolų.

Tai yra tada, kai skolos pradeda kauptis ir jūs nežinote, kur kreiptis toliau. Padėti gali kvalifikuotas advokatas. Mūsų darbo dienos paskolų teisininkai padėjo daugeliui klientų, kaip jūs, rūšiuodami jų skolas ir sąskaitas bei rinkdamiesi pagrįstą informaciją. Tu nesi vienas. Jei jus slegia paskolos iki atlyginimo diena, paskambinkite mums telefonu 614-228-4435 (Kolumbas), 937-222-7472 (Deitonas) arba 877-654-5297 (Sinsinatis).

Kartais to, ko jums labiausiai reikia gyvenime, yra nauja pradžia geresnei ateičiai. Jei išnaudojote visus kitus bandymus sumokėti paskolos, kurią sumokėjote iki atlyginimo, dieną ir pastebėjote, kad tuo tarpu jūsų kreditinė kortelė ir kitos skolos didėja ir didėja – gali būti laikas išnagrinėti bankrotą kaip galimą sprendimą. Bankrotą sukūrė federaliniai įstatymai, kad vartotojai galėtų atgauti kvapą, pertvarkyti savo finansus, pašalinti kai kurias neužtikrintas skolas ir gauti naują pradžią. Tai galimybė pradėti iš naujo be didelių skolų, kurios neapsunkintų jūsų pečių. Nesvarbu, ar tai 7, ar 13 skyrius, bankrotas gali padėti jums pradėti iš naujo ir susitvarkyti finansus.

Paskambink mums šiandien

Bendrovėje „Fesenmyer Cousino Weinzimmer“ kvalifikuotas advokatas, turintis patirties, padedantis klientams atsikratyti paskolos iki atlyginimo, gali pasikalbėti su jumis ir ištirti jūsų galimybes. Mes siūlome nemokamas pradines konsultacijas. Verčiau imkitės veiksmų, o ne dėl streso ar gėdos dėl savo situacijos. Žingsnis po žingsnio galite pereiti per savo finansinius sunkumus ir išeiti iš kitos pusės. Mūsų specialistai bus šalia jūsų. Turėdami savo įgūdžius ir patirtį bei jūsų norą ir įsipareigojimą galime sukurti šviesesnę ateitį jums ir jūsų šeimai. Norėdami gauti nemokamą konsultaciją savo finansinei padėčiai įvertinti, paskambinkite mums telefonu 614-228-4435 (Kolumbas), 937-222-7472 (Deitonas) arba 877-654-5297 (Sinsinatis).

Parašykite komentarą