Bankroto skyrybų advokatai Barr, Jones & Associates LLP

Klivlando advokatai
IEŠKOJE DIRBTUVĖS Klivlande? Mūsų Klivlando advokatai gali jums padėti. Mūsų išskirtinė paslauga atsispindi tai, ką apie mus sako klientai.

Mūsų advokatai Klivlande didžiuojamės turėdami išskirtinį bendravimą su savo klientais. Galite pasamdyti bet kurį advokatą, kuris atstovautų jums. Būtinai pasirinkite tą, kuris siūlo ne tik minimalų.

Susisiekite su mūsų Klivlando advokatais

ADRESAS
6100 Ąžuolo g., Ste 200
Nepriklausomybė, OH 44131

TELEFONAS
(216) 586-5437

ELEKTRONINIO PAŠTO ADRESAS
[email protected]

VALANDOS
nuo pirmadienio iki penktadienio
9–17 val

MŪSŲ VARDAS, OHIO BIURAS buvo atidarytas 2011 m. ir yra Nepriklausomybėje, Ohajo valstijoje, prie Rockside Rd. Galite pasiekti Rockside Rd. iš Klivlando per tarpvalstybinį kelią – 77 į pietus. Aplink pastatą yra daugybė automobilių stovėjimo aikštelių. Mūsų Klivlando regiono biuras aptarnauja visas mūsų praktikos sritis ir paslaugas visame Ohio šiaurės rytuose.

PINIGŲ, KASŲ PATIKRINIMAS ARBA Kreditinė kortelė. Galimi mokėjimo planai. Skambinkite dėl išsamesnės informacijos.

mokėjimo sistema

Skyrybų ir globos advokatai Cleveland Ohio

Skyrybų ir globos advokatai Cleveland Ohio
RASTI SKIRTOS DIRBINĮ kuris yra agresyvus, rūpestingas ir kompetentingas, kad jūsų byla vyktų kuo sklandžiau. Mūsų Klivlando skyrybų advokatai yra kvalifikuoti visais šeimos teisės klausimais. Mes galime jums padėti skyrybų ar nutraukimo bylose.

IEŠKOTEI CLEVELAND, OHIO, GAMYBOS DALYVŲ? Mes taip pat galime jums padėti. Mūsų globos teisininkai derėsis dėl jūsų vaiko išlaikymo ir vizito sutarties.

Klivlando bankroto advokatai

SKOLA KAŽKAS, KURI PLAGUOJA dauguma žmonių vienaip ar kitaip. Milijonai amerikiečių griebėsi bankrotas kad pakeltų galvas virš vandens. Tai gali būti kreditinės kortelės (ypač tos universalinių parduotuvių kortelės), paskolos iki atlyginimo, studentų paskolos, paskolos automobiliams, būsto paskolos ir medicininės išlaidos, tik keletas jų.

Mūsų Klivlando bankroto advokatai atstovavo klientams, turintiems labai išskirtinę finansinę padėtį. Jie turi plataus masto patirtį, reikalingą kvalifikuotam advokatui. Pateikiame abu 7 skyrius ir 13 skyrius bankroto bylos. Mes dažnai galime padėti jums išsaugoti namus, išsaugoti automobilį ir išlaikyti jūsų turtą.

Nors nėra dviejų visiškai vienodų finansinių situacijų, neapibrėžtumo ir streso jausmai neabejotinai yra bendri daugumai klientų. Juk buvimas priekabiaujama nuo kreditorių reguliariai, nematant pabaigos, kam nors būtų sunku susidoroti. Mūsų advokatų kontora padėjo tūkstančiams žmonių, turinčių problemų dėl skolų, ir mes norime jums padėti.

Klivlando bankroto advokatai
Mes padedame jums iškelti savo bankrotą įvertindami savo finansinę padėtį. Gali būti, kad galėsite laikyti namus, automobilį ir sustabdyti atlyginimą. Gaukite naują finansinę pradžią apsauga nuo bankroto.

Mūsų bankroto advokatai Klivlande yra patyrę atsakydami į visus jūsų bankroto klausimus. Skambinkite mums šiandien, kad gautumėte nemokamą konsultaciją telefonu dėl jūsų finansinės padėties ir kaip mes galime padėti.

Ar turėčiau gauti advokatą?

Bankrotas Klivlande reiškia peticijos pateikimą Jungtinių Valstijų bankroto teismui dėl Ohajo šiaurinės apygardos, nes bankrotą reglamentuoja federaliniai įstatymai. Tada turėsite nuspręsti, ar kreiptis dėl 7 ar 13 skyriaus bankroto. Abiem atvejais jūsų bylai tvarkyti bus paskirtas patikėtinis.

Abi bankroto rūšys turi tą patį galutinį skolų panaikinimo rezultatą, tačiau skolų panaikinimo procesas bus kitoks. Advokatas gali padėti jums pranešti apie šį sprendimą ir padėti jums nuspręsti, kokia bankroto rūšis jums yra geriausia.

Norėdami iškelti bankrotą, jums nereikia naudoti advokato. Tačiau jei jūsų bankrotas nėra tinkamai tvarkomas, galite praleisti galimybes pašalinti tam tikras skolas arba jūsų byla gali būti visiškai atmesta. Kvalifikuotas Klivlando advokatas gali naudoti savo patirtį ir kompetenciją, kad procesas būtų kuo sklandesnis.

7 skyrius bankrotas Klivlande

bankrotas Klivlande
7 skyrius dažnai vadinamas „likvidaciniu bankrotu“, nes visas skolininko turtas yra likviduojamas arba parduodamas siekiant patenkinti skolą kreditoriams.

Šio tipo bankrotas dažnai vertinamas kaip greitas ir lengvas, nes jis gali būti užbaigtas per kelis mėnesius. Jei neturite daug pagrindinio turto, 7 skyrius gali būti geriausias būdas greitai pašalinti skolą.

Jei mokate namų hipoteką ir (arba) mokate automobilį, vis tiek galite pateikti 7 skyrių ir daugeliu atvejų laikyti turtą tol, kol laikotės tam tikrų rekomendacijų.

13 skyriaus bankrotas Klivlande

13 skyrius taip pat vadinamas „reorganizavimo bankrotu“. Tai leidžia jums parengti teismo patvirtintą grąžinimo planą, kuris truks maždaug nuo trejų iki penkerių metų. Šio tipo bankrotas užtrunka ilgiau, tačiau jis leidžia jums išsaugoti savo namus, automobilį ir kitą turtą, kai esate atsilieka nuo mokėjimų.

Pagrindinis veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti vykdant 13 skyriaus bankrotą, yra tai, kad jūsų grąžinimo planas iš dalies bus pagrįstas dabartinėmis jūsų pajamomis ir išlaidomis. Jei jūsų pajamos kaip nors pasikeis, gali tekti koreguoti grąžinimo planą. Taigi darbas su advokatu padės užtikrinti, kad jūs priimate sprendimus, atitinkančius jūsų finansinius interesus.

Bankroto bylos iškėlimas Klivlande

Bankrotas leido Klivlando piliečiams pašalinti skolas, kurios juos sekė daugelį metų, jei ne dešimtmečius. Suprantama, kad dažnai baiminamasi bankroto ir tai laikoma paskutine priemone panaikinant skolas.

Tačiau bankroto nereikia bijoti, o į ką reikia atsižvelgti, jei negalite valdyti dabartinės skolos. Toli gražu ne jūsų paskutinė išeitis, ji gali kuo labiau panaikinti jūsų skolą, kartu leisdama atkurti savo finansinę padėtį.

Mūsų Klivlando advokatai teikia klientams įrankius ir išteklius, kad kuo efektyviau užbaigtų bankroto procesą.

Padarykite paprastą padavimą

Mes žinome apie stresą, susijusį su finansiniais rūpesčiais. Mes stengiamės jūsų bankroto bylai skirti asmeninį dėmesį, kurio nusipelnėte.

Mūsų darbas yra atimti didelę naštą nuo jūsų pečių. Mes pradedame bendrauti su jūsų kreditoriais, kai tik tapsite mūsų bankroto klientu. Jūsų vardu susitvarkysime su priekabiais skambučiais ir sąskaitų išieškotojais.

Jūsų Klivlando advokatas bus prieinamas visoje byloje. Palaikydami ryšį su savo klientais galime greitai ir su mažiau klaidų perkelti bankroto bylas.

Visada tvarko advokatas

Kai atvyksite į mūsų Klivlando advokatų kontorą, susitiksite tiesiogiai su advokatu. Kai kurios įmonės susitiks su teisininku: ne su mumis. Mes žinome, kad jums svarbu tai padaryti pirmą kartą, todėl jūs tiesiogiai susitinkate su kvalifikuotiausiu asmeniu, kad galėtumėte išnagrinėti jūsų bylą.

Mūsų bankroto skyrių prižiūri advokatas, turintis patirties ir reputaciją. Mūsų teisininkai yra labai gerbiami teisininkų bendruomenėje ir mūsų klientų. Mes didžiuojamės šia reputacija ir tai rodo.

Mes turime puikių atsiliepimų iš klientų atsiliepimų. Prieš pateikdami bylą teismui, mes įsitikiname, kad mūsų klientai supranta skolų atleidimo galimybes, pvz., 7 ir 13 skyrius.

Daugeliui žmonių kyla klausimų prieš susitinkant su bankroto advokatu. Mūsų svetainėje yra informacijos, ir mes siūlome jums nemokamą konsultaciją telefonu su vienu iš mūsų advokatų.

Kriminalinės gynybos teisininkai Klivlande, Ohajas

Kriminalinės gynybos teisininkai Klivlande, Ohajas
NUSIKALSTAMŲJŲ GINČŲ PAGALBA gali būti lemiamas jūsų bylos baigčiai. Mūsų firmos kriminalinės gynybos skyrius gali padėti jums nusižengimų ir sunkių nusikaltimų atvejais Klivlande.

Jei susiduriate su atsakingu DUI / OVI ir galbūt prarandate licenciją, mūsų teisininkai gali jums padėti. Leiskite mums atstovauti jūsų baudžiamąją bylą.

„Google plus“ įvertinimas
Peržiūrėkite mūsų „Google“ apžvalgą Klivlande

Parašykite komentarą