Gaukite greitą paskolą grynaisiais pinigais Indijoje

Ar norite gauti skubios paskolos grynaisiais pinigais sankcijas per trumpą 1-2 valandų laikotarpį internetu? Tada skaitykite toliau.

Daugelis iš mūsų susiduria su nepaprastąja situacija, kai tą pačią dieną mums reikia skubios paskolos grynaisiais. Tokia situacija gali susiklostyti skubios medicinos pagalbos, finansinių galimybių ar skubaus paskolos grąžinimo atveju. Paskolą gauti per trumpą laiką, per 24–48 valandas, yra labai sunku, ypač bankams, kuriems reikia kelių savaičių, kad būtų apdorotas jūsų asmeninis paskolos prašymas.

Esant tokiai situacijai, dauguma žmonių yra priversti neoficialioje rinkoje kreiptis į lombardą ar pinigų skolintoją, kuris teikia paskolas už labai dideles palūkanas – 3–4% per mėnesį. Be to, norint gauti tokio tipo paskolą, turite pateikti užstatą aukso papuošalų pavidalu, kuris gali pasirodyti žeminantis ir žeminantis potyris.

Reikia pinigų? – Pasirinkite skolinimą internetu

Pasibaigus interneto revoliucijai, visi produktai ir paslaugos yra prieinami internete. Galite nusipirkti bet kurį produktą internetu ir sumokėti už jį, kai jis pasiekia jūsų slenkstį, naudodamasis grynųjų pinigų pristatymo (COD) galimybe. Nėra kitaip ir paskolų grynaisiais internetu, reikia kreiptis internetu su visais nuskaitytais dokumentais, o paskolos suma bus pristatyta prie jūsų namų slenksčio arba pervesta į jūsų banko sąskaitą.

Tačiau jei esate bedarbis ir neturite kredito istorijos su tokiais kredito biurais kaip CIBIL, labai sunku gauti paskolą internetu, nes dauguma svetainių patikrina kreditą ir patvirtina jūsų paraišką pagal jūsų kredito balą. Jei turite daugiau nei 700 kredito balų CIBIL, labai lengva gauti trumpalaikę paskolą internetu.

Indijoje paskolos iki atlyginimo yra nauja sąvoka, ši paskolos rūšis taip pat žinoma kaip atlyginimo paskola arba išankstinė grynųjų pinigų paskola ir tai yra trumpalaikės neužtikrintos paskolos, paprastai suteikiamos grynaisiais pinigais, siekiant patenkinti trumpalaikius finansinius reikalavimus.

Gaukite skubių paskolų grynaisiais pinigais visą parą 7 dienas toliau nurodytose svetainėse

Gaukite greitą paskolą grynaisiais pinigais Indijoje

Rupijos paskolos

Ši įmonė yra įsikūrusi Delis NCR regione ir moka paskolas tik nacionalinio kapitalo regione. Taigi, jei esate Bangalore, Mumbajuje ar Čenajuje, negalėsite kreiptis. „Rupee Lend“ taiko labai didelę 1% palūkanų normą per dieną, tai reiškia, kad jei pirmadienį pasiskolinote 10 000 Rs ir pinigus naudojote 3 dienas, ketvirtadienį turėsite grąžinti 10 300 Rs, kad uždarytumėte paskolą. Maksimali jų suteikta paskolos suma yra 1 lakas, kurią turėsite grąžinti per mėnesį nuo skolinimosi. Jie yra viena iš nedaugelio internetinių kompanijų, kurios paskolas moka akimirksniu, ir ši galimybė yra patogi tiems, kuriems iškyla skubus pinigų reikalavimas.

Indijos paskolos

„India Lends“ palūkanų normos yra labiau prieinamos nei „Rupee Lend“ ir prasideda nuo vos 11,99% per metus, tačiau įmonei jūsų paskolos paraiškos apdorojimas trunka mažiausiai 2 dienas. Indija skolino paskolas daugiau nei 5500 asmenų per pastaruosius vienerius metus ir plečia savo filialų tinklą į naujus 1 ir 2 lygio Indijos miestus. Kreipimasis dėl momentinės asmeninės paskolos į jų svetainę trunka tik 2 minutes, o paraiškos patvirtinamos akimirksniu. Bendrovė neturi jokių paslėptų mokesčių ir galite pasirinkti skolintis iš kelių paskolų teikėjų.

Skolinimo dėžutė

Tai yra tarpusavio skolinimo platforma, jungianti skolininkus su būsimais investuotojais, kurie nori suteikti paskolas. Bet kuris vyresnis nei 21 metų indas gali užsiregistruoti internete savo svetainėje, o užsiregistravęs gali susisiekti su būsimais skolintojais ir derėtis dėl sumos ir palūkanų normų. Paskolų dėžutė suteikia skaidrią platformą, leidžiančią susieti skolininkus ir investuotojus. Grąžinimas atliekamas naudojant automatinį debetą, kai paskolos suma išskaičiuojama iš jūsų banko sąskaitų, taip pat galite pasirinkti grąžinti paskolas per banko čekius, NEFT ir IMPS lėšų pervedimus.

Faircentas

Ši įmonė kiekvieną mėnesį apdoroja daugiau nei 15 000 paskolos prašymų ir nustato tinkamumą gauti tos pačios dienos paskolą grynaisiais, įvertindama jūsų kredito balą. Jei esate samdomas darbuotojas, turintis gerą kredito istoriją, jums lengva gauti paskolą šiame portale. „Faircent“ įvertina jūsų tinkamumą remdamasis jūsų grąžinamomis išmokomis, negrąžintos skolos dydžiu, neseniai imtomis ar prašomomis paskolomis ir metų, kuriais sėkmingai aptarnavote skolą, skaičiumi. Bendrovė pernai išmokėjo daugiau nei 1,5 Crore asmeninių skolų ir tikisi, kad šiemet padidins savo išmokas. Norėdami skolintis „Faircent“, turite būti vyresni nei 25 metų ir turite turėti PAN numerį. Bendrovę finansavo Mohandas Pai iš „Infosys Technologies“.

„i-Lend“

Ši paskolų bendrovė veikia kaip tarpininkė, jungianti būsimus skolintojus ir skolininkus per automatinę internetinę platformą, vadinamą „i-skolinti“. Galite pasiskolinti iš šios turgavietės, jei esate čenajietis, gaila, kad šiaurės indėnai, ieškantys paskolos, negali kreiptis! Visos KYC normos vyksta internete ir jūs turite pateikti savo vairuotojo pažymėjimo, „Aadhaar“ kortelės, PAN numerio ir banko išrašų kopijas. Tai yra patikrinta ir, jei bus patvirtinta, jūsų paraiška bus išsiųsta keliems kreditoriams, kurie nuspręs, ar turite teisę gauti asmeninę paskolą.

Jei jums skubiai reikia pinigų ir bandote gauti greitą paskolą grynaisiais, galite kreiptis bet kurioje iš 5 aukščiau išvardytų svetainių. Atkreipkite dėmesį, kad negalime garantuoti, kad paskola bus patvirtinta per 24 valandas, nes kai kurioms iš jų paskolos apdorojimas gali užtrukti 2 ar daugiau dienų, prieš kreipdamiesi maloniai pasitarkite su paslaugų teikėju.

Ar žinote kokią nors kitą įmonę, kuri Indijoje teikia greitas paskolas be užstato?

Parašykite komentarą