Kaip gauti paskolą be banko sąskaitos

Neturint pinigų ar taupomosios sąskaitos, paskolos galimybės tampa gana ribotos. Alternatyvios paslaugos gali būti būdas jums pašalinti savo finansinę spragą nereikalaujant kreiptis į vietinį banką, kad atidarytumėte sąskaitą. Perskaitykite mūsų vadovą, kad sužinotumėte, kaip galite gauti paskolą neturėdami banko sąskaitos.

Ar tikrai galiu gauti paskolą be banko sąskaitos?

Taip. Tačiau paskolos paėmimas neturint banko sąskaitos greičiausiai jums kainuos daugiau pinigų palūkanoms nei vidutinė asmeninė paskola su banko sąskaita. Taip yra todėl, kad daugelis jūsų pasirinkimo galimybių priklauso paskolų su trumpalaikėmis paskolomis kategorijai. Šios paskolos vadinamos įvairiais pavadinimais, įskaitant atlyginimo dieną, automatinį pavadinimą, lombardą, debeto kortelę ir parašo paskolas. Šios paskolos yra brangios dėl mokesčių ir pernelyg didelių metinių palūkanų normų.

Turint banko sąskaitą, atsiveria durys daugiau kreditorių, kurie gali padėti jums gauti konkurencingas palūkanas, ypač jei turite gerą ar puikų kredito balą.

Kreditoriai, peržiūrėdami jūsų prašymą, nori sužinoti, kiek pinigų turite savo banko sąskaitoje, kad suprastumėte, kaip tvarkote savo asmeninius finansus. Banko išrašas gali lengvai pateikti šią informaciją. Be to, skolintojai gali paaiškinti, kad turite pajamų, o tai jiems pasakys, kad esate pajėgus grąžinti norimą skolintis sumą.

Banko sąskaitos taip pat leidžia skolintojams lengviau greitai pervesti jūsų prašomas lėšas. Šiais laikais dauguma skolintojų Kanadoje naudojasi elektroniniais lėšų pervedimais (ELP), kad suteiktų paskolą ir grąžintų pinigus. ELP veikia tik tarp banko sąskaitų.

Be to, banko sąskaita gali parodyti skolintojams, kad esate finansiškai sveikas ir nesate skolinimosi rizika. Kuo mažesnė rizika, tuo didesnė tikimybė gauti patvirtinimą ir konkurencingas palūkanų normas.

Galimybės gauti paskolą be banko sąskaitos?

Jei neturite banko sąskaitos, paprastai apsiribojate trumpalaikėmis galimybėmis. Auto nuosavybės ir lombardų paskoloms paprastai reikalingas užstatas, o kitoms galimybėms – ne.

4 klausimai, kuriuos reikia užduoti, norint rasti tinkamą paskolos variantą

Yra ne viena „geriausia“ paskola. Atsakykite į šiuos klausimus, kad susiaurintumėte paskolos galimybes ir geriau suprastumėte, kur galite pradėti ieškoti.

Ar turite automobilį, kurį norėtumėte naudoti kaip įkaitą?

 • Ne. Praleiskite vardines paskolas – jums nebus suteikta kvalifikacija.
Ar turite asmeninių vertingų daiktų, iš kurių norėtumėte išsiskirti – tokių kaip brangūs brangakmeniai, auksas ar brangi elektronika?

 • Taip. Paskolos lombardams gali būti kelias, nors prarasite tą daiktą, jei negalėsite jo grąžinti.

Ar turite bitkoiną?

 • Ne. Jūs vis tiek galite gauti paskolą bitkoinams be banko sąskaitos, pirkdami kriptovaliutą per „PayPal“ su iš anksto apmokėta debeto kortele. Tačiau tai gali užtrukti daugiau laiko nei kitos galimybės.

Ar esate pasirengęs atidaryti banko sąskaitą?

 • Taip. Pažvelkite dar kartą į banko sąskaitų pasiūlymus. Net jei esate pensininkas, bedarbis, esate uždraustas naudotis dabartiniu banku ar neturite dokumentų, jums gali būti bankininkystės galimybių.
 • Ne. Jei esate tikras, kad negalite atidaryti banko sąskaitos – arba tiesiog neturite laiko ar nenorite – galite kreiptis tiesiai į paskolą, kuri užtikrinta įkeitimu.

Naršykite paskolos galimybes pagal paskolos tipą

Paskolos dėl nuosavybės teisių

Ši trumpalaikės paskolos galimybė žmonėms, kurie galbūt neatitinka asmeninių paskolų reikalavimų, leidžia skolintis už jų automobilių vertę. Dažnai galite imti paskolas iki 50% automobilio vertės, nors kartais galite rasti paskolų iki 90% jo perpardavimo kainos. Kai kuriems skolintojams nereikia banko sąskaitos, jei kreipiatės asmeniškai.

Naudodamiesi nuosavybės teise suteikiama automobilio nuosavybės teise, o ne pati transporto priemonė. Tai reiškia, kad grąžinant paskolą galėsite juo važiuoti. Tačiau jei negalėsite jo grąžinti, prarasite nuosavybės teisę į savo automobilį.

Užstatas sumažina riziką skolintojui, o tai dažnai reiškia geresnes palūkanų normas, nei rastumėte paskolos iki atlyginimo metu, tačiau nuosavybės teisės paskolos vis tiek yra brangios.

Apsvarstykite galimybę iš anksto paskambinti paslaugų teikėjui ir įsitikinti, kad galite gauti kvalifikaciją neturėdami banko sąskaitos.

 • Bendrasis tinkamumas. Turite būti Kanados pilietis arba nuolatinis gyventojas, kuris yra mažiausiai 18 metų arba yra pilnametis jūsų provincijoje ar teritorijoje. Taip pat turite turėti automobilio vardą savo vardu ir turėti nuolatinių pajamų įrodymą.
 • Didžiausia paskola. Paprastai iki 50% jūsų automobilio vertės.
 • Tipiškas balandis. Paprastai apie 50%.
 • Kaip taikyti. Paimkite skolintojo automobilio pavadinimą ir užpildykite greitą formą. Norėdami gauti paskolą grynaisiais pinigais, kaip čekį ar pavedimą, turėsite įvertinti automobilį. Kai kurie skolintojai netgi gali suteikti jums išankstinio apmokėjimo debeto kortelę.
 • Kiek laiko tai trunka. Net vieną darbo dieną.

Šios paskolos grąžinimas gali užtrukti ilgiau, nei jūs manote.

Didelė APR mokėjimo dieną arba paskolos už nuosavybę gali kainuoti nedaug, jei galėsite ją grąžinti laiku. Tačiau tai gali pabrangti, jei nuspręsite pakeisti savo paskolas arba imti naują paskolą, kad vėliau ją sumokėtumėte.

Prieš imdami paskolą, paklauskite savęs, kokia yra tikimybė, kad galėsite laiku grąžinti paskolą. Jei kovojate su savo finansais, prieš imdami paskolą apsvarstykite galimybę kreiptis į kredito konsultavimo agentūrą. Kredito patarėjas gali paaiškinti jūsų galimybes ir padėti parengti atkūrimo planą.

Lombardai

Užuot pardavus ir atpirkus asmeninius daiktus, kai kurios lombardai leidžia jums susidėti vertingus daiktus paskolos įkeitimui. Skolindami lombardą, jūs skolinatės procentinę dalį savo prekės perpardavimo vertės – paprastai nuo 25% iki 60% – grąžindami ją grynaisiais pinigais, o po to jūsų daiktai grąžinami jums.

Palūkanos paprastai būna aukštos, nors kartais jos yra apyvartinės, atsižvelgiant į skolintoją. Paprastai turėsite keletą mėnesių, kad jį sumokėtumėte.

 • Bendrasis tinkamumas. Turite būti ne jaunesnis kaip 18 metų arba pilnametis savo provincijoje ar teritorijoje ir turėti didelę perpardavimo vertę turintį daiktą, pvz., Papuošalus, auksą ar elektroniką.
 • Didžiausia paskola. Maždaug 60% jūsų prekės vertės.
 • Tipiškas balandis. Skiriasi labai įvairiai, nors tai dažnai yra pigesnė nei atlyginimo diena ar paskola.
 • Kaip taikyti. Gaukite daiktą internete ir nuneškite daiktą bei vertinimą į lombardą. Užpildykite greitą formą, kad gautumėte grynuosius pinigus, taip pat bilietą, kad susigrąžintumėte daiktą, grąžinę paskolą.
 • Kiek laiko tai trunka. Paprastai ne daugiau kaip vieną dieną.

Debeto kortelių paskolos

Pagal apibrėžimą šios paskolos nereiškia grynųjų pinigų siuntimo į banko sąskaitą. Vietoj to jūsų skolintojas įkelia jūsų lėšas į jūsų vardu iš anksto apmokėtą debeto kortelę, kurią galite pasiimti parduotuvėje arba gauti paštu. Kad galėtumėte gauti, jums reikės banko sąskaitos įrodymo. Čia patogu tai, kad jūs neturite turėti lėšų, kurias norite įnešti ar išimti iš savo banko sąskaitos, jei nenorite.

Šios kortelės gali skatinti pakartotinį skolinimąsi, nes tai yra paprastas būdas užsiregistruoti būsimoms paskoloms gauti. Kai kurie netgi leidžia jums užsidirbti atlygių, kaip ir su kredito kortele.

Dauguma skolintojų, siūlančių debeto kortelių paskolas, yra paskolų davėjai, tai reiškia, kad tokiu atveju bus taikomi tie patys darbo dienos apribojimai. Paskolos iki atlyginimo yra reguliuojamos provincijos / teritoriniu lygiu, todėl MPL ir mokesčiai skirsis.

 • Bendrasis tinkamumas. Turite būti Kanados pilietis arba nuolatinis gyventojas, kuris yra mažiausiai 18 metų arba yra pilnametis jūsų provincijoje ar teritorijoje. Taip pat turite turėti automobilio vardą savo vardu ir turėti nuolatinių pajamų įrodymą.
 • Didžiausia paskola. Skiriasi pagal skolintoją ir jūsų finansinę padėtį.
 • Tipiškas balandis. Gali būti 50% ar daugiau.
 • Kaip taikyti. Užpildykite paraišką internete arba parduotuvėje.
 • Kiek laiko tai trunka. Vos vieną dieną.

Bitcoin paskolos

Jei neturite banko sąskaitos, kita galimybė gali būti grąžinti terminuotą paskolą tik bitkoinais, nes tokios skolinimo platformos kaip BTCPOP. Čia investuotojai finansuoja jūsų paskolą ir renka už grąžinimus, o ne bankas ar skolintojas internetu.

Jei jau esate kriptovaliutos ekspertas, riziką suprasite geriau nei tas, kuris žaidime yra naujas. Priešingu atveju ši skolinimosi galimybė gali būti jums netinka.

Kodėl gi ne? Pirma, bitkoinas nėra stabili valiuta. Jo vertė kinta per minutę, o Kanados vyriausybė ją vertina kaip investicijų rūšį, pavyzdžiui, akcijas ar obligacijas. Neįmanoma numatyti, kiek tavo moneta bus verta rytoj, o ką jau kalbėti apie paskolos termino terminą.

 • Bendrasis tinkamumas. Turite turėti asmens tapatybės dokumentą.
 • Didžiausia paskola. Skiriasi pagal skolintoją.
 • Tipiškas balandis. Skiriasi pagal skolintoją.
 • Kaip taikyti. Sukurkite BTCPOP profilį, paskelbkite finansavimo užklausą ir laukite investuotojų.
 • Kiek laiko tai trunka. Vos vieną dieną.

Paskolos iki atlyginimo

Paskolos iki atlyginimo yra skirtos žmonėms, kurie negali gauti asmeninės paskolos dėl blogo kredito ar trūksta tinkamumo reikalavimo, pvz., Banko sąskaitos.

Jei kreipsitės asmeniškai, kai kurie kreditoriai leis jums atsiimti ir grąžinti lėšas grynaisiais arba pervedant pinigus.

Žinojimas, į kurią paskolos dieną reikia kreiptis, priklauso nuo to, kiek pinigų jums reikia. Jei jums reikia daugiau nei 1500 USD, tradicinė paskola gali būti kelias į priekį – jūs ją grąžinsite visiškai kitą kartą, kai gausite mokėjimą, pridėjus fiksuotą mokestį. Štai kodėl ji yra žinoma kaip paskolos iki atlyginimo.

Paskolos iki atlyginimo yra prieinamos visose Kanados provincijose ir teritorijose, tačiau taisyklės skiriasi, todėl MNĮ, mokesčiai ir kitos sąlygos gali skirtis.

Sužinokite, kaip veikia paskolos iki atlyginimo

 • Bendrasis tinkamumas. Turite būti Kanados pilietis arba nuolatinis gyventojas, kuris yra mažiausiai 18 metų arba yra pilnametis jūsų provincijoje ar teritorijoje. Taip pat turite turėti automobilio vardą savo vardu ir turėti nuolatinių pajamų įrodymą. Priklausomai nuo skolintojo, jums gali prireikti ir banko sąskaitos.
 • Didžiausia paskola. Paprastai iki 1500 USD tradicinėms paskoloms iki atlyginimo, tačiau tai gali būti daug mažiau, o kartais ir daugiau.
 • Tipiškas balandis. Vidutiniškai 17 USD už pasiskolintą 100 USD.
 • Kaip taikyti. Eikite asmeniškai pas paskolos davėją, užpildykite greitą prašymo formą ir gaukite paskolą grynaisiais arba perveddami pinigus.
 • Kiek laiko tai trunka. Vos vieną dieną.

Kokios yra mano galimybės, jei noriu gauti banko sąskaitą?

Jei neturite teisės gauti išankstinės sąskaitos savo vietiniame banke – arba tiesiog nenorite mokėti jų mokesčių už atidarymą – turite alternatyvų.

 • Nemokama sąskaita

Kai kurie bankai siūlo mokamas sąskaitas be mėnesinių, bankomatų ar net overdrafto mokesčių. Net įmanoma rasti banką, kuris neimtų mokesčio už tarptautinius pinigų pervedimus. Kai kurie bankai siūlys nemokamas išankstines sąskaitas, jei turite kitų produktų, tokių kaip investicinė sąskaita, kreditinė kortelė ar taupomoji sąskaita.

Kiekvienas bankas turi savo reikalavimus, todėl patikrinkite, ar galite įvykdyti reikalavimus, susijusius su nemokama valiuta. Jums taip pat gali tekti patenkinti minimalias pajamas arba pradinį indėlį, nors tai dažnai gali siekti 5 USD.

Kai kurie kreditoriai yra pasirengę dirbti su skolininkais, kurie turi tik taupomąją sąskaitą, jei tik ji gali priimti jūsų lėšas. Norėdami atidaryti taupomąją sąskaitą banke, jums nereikės tenkinti tiek reikalavimų ar mokėti mėnesinių mokesčių. Tiesą sakant, jūs galite uždirbti nedidelę palūkanų sumą už ten laikomas lėšas.

Taupymo sąskaitos atidarymas atveria jūsų …

Parašykite komentarą