Pliusus ir minusus, kuriuos reikia apsvarstyti prieš pateikiant Providence bankroto bylą

Apvaizda, Rodo sala
Apvaizdos upė

Kada „Providence“ bankrotas pateikia teisingą sprendimą dėl skolų? Kiekvienam žmogui atsakymas yra skirtingas.

Kai kurie skolininkai yra taip apimti kreditinių kortelių skolų, kad tai daro įtaką jų sveikatai. Kiti patiria įtemptus santykius šeimoje arba sunku susikaupti darbovietėje.

Jie jaučiasi taip, tarsi blaškytųsi vandenyje viduryje didžiojo vandenyno; greitai skęsta nematant žemės.

Nors „Providence“ bankroto byla paprastai niekam nėra pirma, dauguma klientų priima sprendimą dėl bankroto pasibaigus galimybei. Jie negali pagerinti savo pajamų ar sumažinti gyvenimo išlaidų. Nėra jokių „papildomų pinigų“, kad padengtumėte viską, kas nėra pagrindai: pastogė, maistas, transportas, vaistai ir kt.

Agresyvus skolų išieškojimas ir ieškiniai dažnai verčia skolininką kviesti „Providence“ bankroto advokatą. Aš padėjau 100 klientų, turinčių problemų dėl skolų didesniame Providenso rajone, kurie buvo pavargę nuo telefono skambučių ir teisinių grėsmių.

Bankrotas tikrai gali pakeisti dalykus tiems, kurie nori pagerinti savo bendrą finansinę būklę. Tai pasiteisino Waltui Disney’ui, HJ Heinzui, Miltonui Hershey ir Henry Fordui. Kiekvienas leido bankrotas išspręsti savo finansines problemas ir kiekvienas vėliau pasiekė įspūdingos sėkmės.

Nustatydami geriausią būdą išspręsti savo skolų situaciją, apsvarstykite šiuos privalumus ir trūkumus teikdami prašymą atleisti nuo bankroto.

Galimi bankroto bylos iškėlimo trūkumai

1 – Jūs turite nustoti gyventi kreditinėmis kortelėmis

Daugelis žmonių nori turėti apsauginį tinklą, kai daro kažką pavojingo. O gyvenimas gali būti pavojingas arba bent jau pavojingai brangus. Idealiu atveju 6–8 mėnesiai mūsų fiksuotų pragyvenimo išlaidų turėtų būti atsisėdę į banko sąskaitą, pasirengusią veikti kaip apsauginis tinklas. Tačiau neturėdami tokių santaupų, žmonės dažnai pasikliauja brangia kreditine kortele kaip pakaitalu. Kaip jūs spėjote, visos kreditinės kortelės sąskaitos bus uždarytos, kai iškelsite bankrotą; net sąskaitos, kurių likutis lygus nuliui.

2 – vienas kąsnis prie obuolio. . . . Bent jau kol kas

Po „Providence“ bankroto bylos iškėlimo per 8 metus nuo biudžeto įvykdymo patvirtinimo negalėsite iškelti kitos 7 skyriaus bankroto bylos. Antroje 13 skyriaus bankroto byloje taip pat numatyti specialūs laukimo laikotarpiai. Kvalifikuotas bankroto teisininkas gali paaiškinti svarbius veiksnius, kurie padės jums nustatyti, ar geriau bankrotą iškelti dabar, ar laukti.

3 – Kas sužinos apie jūsų bankrotą

Jūsų 7 skyriaus bankroto byla bus jūsų kredito ataskaitoje net 10 metų. Tai taip pat tampa ieškoma federalinio teismo bylų registre. Vis dėlto plačioji visuomenė nežinos, kad jūs padavėte, nebent ieškanti šalis turi specialią prieigą ieškoti šių įrašų.

4 – ne visos skolos yra apmokestinamos

Dauguma vartotojų skolų, jei jos atsiranda sąžiningai, yra apmokestinamos Providence 7 skyriaus bankroto metu. Šios skolos problemos apima medicinines sąskaitas, neužtikrintas paskolas, kreditines korteles, paskolą iki atlyginimo, automobilių grąžinimą ir hipotekos grąžinimą. Primename, kad jei pasirinksite pasilikti savo namą ir automobilį, kreditorius turi turto suinteresuotumą, kol visos paskolos bus sumokėtos. Kitaip tariant, šiuos mokėjimus atliksite tol, kol norite pasilikti namą ir automobilį. Dauguma paskolų studentams, išlaikymas vaikams, alimentai, dauguma mokesčių ir skolos, susidariusios nesąžiningai, automobilis paprastai nėra apmokestinamas bankroto atveju.

Bankroto bylos iškėlimo nauda

1 – galite apsaugoti savo turtą nuo kreditorių

Rodo salos bankroto išimtys apsaugo net 500 000 USD nuosavą kapitalą name, kuris yra jūsų pagrindinė gyvenamoji vieta. Tai taip pat apsaugo didelę nuosavybės dalį automobiliuose, namų apyvokos reikmenyse ir namuose, senatvės sąskaitose, papuošaluose ir tt ir asmens sužalojimų sureguliavimo. Kadangi šie išimčių įstatymai yra tokie galingi, dauguma žmonių, kurie iškelia 7 skyriaus bankrotą, gali išlaikyti 100% savo turto.

2 – Galite panaikinti senas pajamų mokesčio skolas

Senos pelno mokesčio skolos gali būti neišmokėtinos bankroto atveju, jei jos turėjo būti sumokėtos daugiau nei prieš 3 metus, mokesčių deklaracijas pateikėte tiksliai ir laiku ir įvykdėte keletą papildomų reikalavimų. Nors „Providence“ bankroto bylos iškėlimas gali padėti taikant senus pajamų mokesčius, jis neapmokestina pardavimo mokesčių, darbo užmokesčio mokesčių ar naujausių pajamų mokesčių.

3 – jūsų kredito balas gali greitai atsigauti

Jūsų FICO kredito balas yra pagrįstas keliais veiksniais, įskaitant mokėjimo istoriją, kredito panaudojimo lygį, kredito sąskaitų amžių ir jūsų skolos ir pajamų santykį. Bankrotas padės greitai atsistoti ant kojų, nes uždarys pažeistas sąskaitas ir sustabdys vėluojančių mokėjimų bei įsipareigojimų neįvykdymo spiralę. Gavę bankroto patvirtinimą, teigiami žingsniai atkuriant kreditą gali padėti jums gauti 720 FICO balų per 12-18 mėnesių. Nors aš neskatinu per greitai prisiimti naujų skolų, mačiau, kad klientai per 3 mėnesius patvirtina naują kreditinę kortelę, per 6 mėnesius – paskolą automobiliui ir per 2 ½ metų – hipoteką.

4 – Jūs gaunate sąžiningą „naują startą“

Kai jūsų finansinis vaizdas atrodo lyg būtų nupieštas ant „Etch a Sketch“, padarytumėte viską, kad gautumėte naują pradžią ar perduotumėte. „Providence“ bankrotas gali tai padaryti. Iš tikrųjų galite pabusti iš finansinio košmaro ir pradėti planuoti naują kursą. Galite vėl sutelkti dėmesį į ateitį ir išsikelti finansinius tikslus, susijusius su vaiko mokymusi, namų pirkimu ar kaupimu pensijai. Tačiau pirmiausia turėtumėte sudaryti taupymo planą, kad sukurtumėte svarbų apsauginį tinklą, kad ateityje išvengtumėte skolų problemų.

5 – galite nustoti priekabiauti prie skolų išieškotojų, ieškinių ir atlyginimų

Ne visi skolų išieškotojai yra blogi. Vieni laikosi įstatymų, o kiti paprasčiausiai nesilaiko. Tie, kurie pažeidžia Sąžiningų skolų išieškojimo praktikos įstatymą, priekabiaus prie jūsų darbe ir namuose, kol pasieksite lūžio tašką. Štai keletas gerų naujienų. Kai pateiksite 7 skyriaus bankroto prašymą, visa inkasavimo veikla bus sustabdyta. Viskas tampa ramu.

Jei daugelį metų kovojote su skolomis ir jos negerėja, dabar gali būti laikas apsvarstyti „Providence“ bankroto bylos iškėlimą. Perskaitykite klientų, kurie patikėjo CFP® profesionalu advokatu Marku Buckley, išspręsti jų skolų problemas, atsiliepimus ir paskambinkite 467-6800 dėl nemokamos bankroto konsultacijos. Klientų aptarnavimas Providence, Pawtucket ir Warwick.

Parašykite komentarą