Kaip gauti paskolą be kredito


Redakcinė pastaba: „Credit Karma“ gauna kompensaciją iš trečiųjų šalių reklamuotojų, tačiau tai neturi įtakos mūsų redaktorių nuomonei. Mūsų rinkodaros partneriai neperžiūri, nepatvirtina ir nepatvirtina mūsų redakcijos turinio. Paskelbus, jis yra tikslus, kiek mums žinoma.

Reklamuotojo atskleidimas

Manome, kad jums svarbu suprasti, kaip mes uždirbame pinigus. Iš tikrųjų tai gana paprasta. Mūsų platformoje matomus finansinių produktų pasiūlymus teikia įmonės, kurios moka mums. Uždirbti pinigai padeda mums pasiekti nemokamus kredito balus ir ataskaitas bei sukurti kitas puikias priemones ir mokomąją medžiagą.

Kompensacija gali atsižvelgti į tai, kaip ir kur produktai rodomi mūsų platformoje (ir kokia tvarka). Bet kadangi mes paprastai uždirbame pinigus, kai randi patinkantį ir gautą pasiūlymą, stengiamės parodyti pasiūlymus, kurie, mūsų manymu, jums tinka. Štai kodėl mes teikiame tokias funkcijas kaip jūsų patvirtinimo koeficientai ir taupymo sąmatos.

Žinoma, mūsų platformos pasiūlymai neatspindi visų finansinių produktų, tačiau mūsų tikslas yra parodyti jums kuo daugiau puikių galimybių.

Jei neturite kredito, galbūt galėsite pasiimti paskolą, bet yra laimės. Tikriausiai turėsite mokėti didesnes palūkanas ar mokesčius.

Kreipimasis dėl didelės palūkanų paskolos ar kredito linijos vis dėlto nėra vienintelė galimybė skolintis. Taip pat galite apsvarstyti galimybę kreiptis dėl kredito formuotojo paskolos arba gauti bendrai pasirašiusį asmenį, kuris padėtų padidinti jūsų patvirtinimo galimybes ir gauti mažesnę palūkanų normą.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau skolinimosi galimybių – įskaitant kai kurias, kurios galėtų padėti jums gauti paskolą be kredito istorijos, ir kitas, kurios gali padėti sukurti kreditą.Ar įmanoma gauti paskolą be kredito?

Taip, paskolą įmanoma gauti be kredito ar blogo kredito, tačiau skolintojai greičiausiai ims jums didesnes palūkanas, nei jei būtumėte nustatę kredito istoriją.

Štai keletas variantų, kuriuos reikia ištirti, jei ieškote paskolos be kredito.

Paskolos be kredito tikrinimo

Kai kurie skolintojai gali pasiūlyti paskolas, netikrindami jūsų kredito.

Pavyzdžiui, norint gauti paskolą iki atlyginimo paprastai nereikia kredito istorijos; vietoj to turite parodyti, kad turite banko sąskaitą ir turite reguliarias pajamas. (Reikalavimai skirsis priklausomai nuo skolintojo.) Tačiau paskolos iki atlyginimo pateikimas turėtų būti paskutinė išeitis, nes paskolų davėjai dažnai ima mokesčius, prilygstančius metinėms procentinėms normoms arba APR, kurie yra maždaug 400% – ir kai kuriais atvejais didesni. Ir jei negalėsite grąžinti paskolos, kai ji bus mokama, gali tekti sumokėti mokestį už paskolos atnaujinimą.

Didelės šių trumpalaikių paskolų palūkanos ir mokesčiai bei tikimybė, kad paskolos iki atlyginimo bus atnaujintos pakartotinai, reiškia, kad galų gale mokėsite kur kas daugiau nei iš pradžių skolinote.

Kai kurie skolintojai internetu siūlo paskolos be kredito patikrinimo. Nors galbūt galėsite grąžinti tokio tipo trumpalaikes paskolas per kelis mėnesius, o ne iki kitos atlyginimo dienos, palūkanų normos vis tiek yra labai aukštos.

Kai kurios automobilių atstovybės taip pat siūlo paskolas be kredito tikrinimo, dar vadinamos paskolomis „pirkti čia, mokėk čia“. Palūkanų normos už šias paskolų rūšis gali būti žymiai didesnės nei kitų paskolų teikėjų. Parduotuvėje gali tekti skolintis daugiau nei automobilio vertė, todėl galite permokėti. Dėl aukštų palūkanų normų ir mokesčių paskolos, perkant čia, mokamos taip pat turėtų būti vertinamos tik kaip paskutinė priemonė.

Gali būti, kad neturite kredito, nes dar nesiskolinote pinigų arba skolinote iš skolintojų, kurie nepraneša kredito biurams apie mokėjimus.

Alternatyvios paskolos iki atlyginimo

Kai kurios federalinės kredito unijos siūlo atlyginimo dienos alternatyvias paskolas nuo 200 iki 2000 USD. Kai kurios kredito unijos siūlo šias paskolas neatlikdamos kredito patikrinimų. Alternatyvių paskolų, mokamų iki atlyginimo, mokesčiai neviršija 20 USD, taip pat ribojamos palūkanų normos.

Grąžinimo terminai gali būti nuo vieno mėnesio iki 12 mėnesių.

Keturi geriausi skolintojai, siūlantys be kreditų paskolas

Jei jums reikia pinigų kritinei situacijai, prieš pateikdami paskolą, galbūt neturėsite laiko susikurti kreditą. Štai keletas apsvarstomų skolinimo variantų.

  • Earnin Jei dirbate arba gaunate bedarbio pašalpą ir atitinkate kitus reikalavimus, „Earnin“ gali būti geras pasirinkimas už nedidelę sumą, kad jus pakvies iki kito patikrinimo. „Earnin“ programa naujiems skolininkams avansuoja iki 100 USD (o pakartotiniai klientai – iki 500 USD). Taip pat netaikomi privalomi mokesčiai ar palūkanos – vietoj to jūs siūlote tai, kas jūsų nuomone yra teisinga.
  • Oportunas Šis paskolos davėjas sako, kad jūs galite gauti be kredito istorijos, ir siūlo asmenines paskolas be užstato ir užstatą. Oportunas sako, kad patikrins jūsų kreditą, tačiau atsižvelgia ir į kitus veiksnius. Bendrovė praneša jūsų mokėjimo istoriją kredito biurams, todėl tai gali padėti jums sukurti kreditą mokant laiku ir laiku.
  • Tvirtas Šis skolintojas sutelkia dėmesį į paskolų teikimą imigrantams ir „nepakankamai aptarnautiems“. Galite kreiptis net jei dar neturite socialinio draudimo numerio. Bendrovė teigia analizuojanti tokią informaciją kaip jūsų darbo patirtis, pajamos ir finansiniai įpročiai.
  • Brigitas Jei neprieštaraujate mėnesiniam narystės mokesčiui, „Brigit“ sumokės jums iki 250 USD. Programa taip pat siūlo tokias funkcijas kaip išlaidų stebėjimo priemonė ir automatiniai išankstiniai mokėjimai, jei ji numato, kad jums gresia perviršis jūsų sąskaitoje ir jums reikia greitų pinigų.

Paskolų be kreditų alternatyvos

Prieš kreipdamiesi dėl asmeninės paskolos be kredito, apsvarstykite kitas galimybes. Tai gali būti prašymas ko nors pasirašyti paskolą arba veiksmai jūsų kreditui sukurti prieš pateikiant paskolą.

Gaukite bendrai pasirašiusį asmenį

Jei pats negalite gauti paskolos, galite apsvarstyti galimybę paprašyti ką nors pasirašyti už jus. Jei skolinatės su pasirašytoju, o paskui grąžinsite paskolą, kaip sutarta, jūsų mokėjimai padės jūsų kredito istorijai. Taip pat galite gauti palankesnę palūkanų normą kartu su pasirašytoju.

Kreipkitės dėl saugios kredito kortelės

Kitas būdas užsitikrinti kreditą yra kreiptis dėl saugios kredito kortelės. Įnešite šiek tiek pinigų, paprastai 300 USD ar mažiau – jei esate patvirtintas, emitentas suteikia jums kredito kortelę su limitu, kuris paprastai atitinka jūsų indėlio sumą. Per tam tikrą laikotarpį reguliariai mokėdami laiku, emitentas gali pasiūlyti jums neužtikrintą kredito kortelę – darant prielaidą, kad ji siūlo neužtikrintas korteles. Kai kurie emitentai praneša trims pagrindiniams kredito biurams apie mokėjimus užtikrintomis kortelėmis, o tai gali padėti nustatyti kredito istoriją.

Kreipkitės dėl paskolos kūrimo paskolos

Kai kurios finansinės institucijos padeda žmonėms įsiskolinti iš paskolų formavimo paskolų. Skirtingai nuo įprastų paskolų, iš anksto suteikiančių grynuosius pinigus (jei esate patvirtinti), šios paskolos skolinamą sumą – paprastai nuo 300 iki 1 000 USD – perkeliamos į ribotą kaupiamąją sąskaitą. Paskui sumokėsite paskolą dalimis (pvz., Mėnesio įmokomis), o paskolos davėjas praneša apie jūsų mokėjimus trims pagrindiniams kredito biurams, kad padėtų jums nustatyti kredito istoriją. Baigę mokėti paskolą, gausite visą grąžintą sumą.

Kreipkitės dėl paskolos su užstatu

Galite pateikti daugiau galimybių gauti paskolą arba gauti geresnę palūkanų normą, jei pateikiate užtikrintos paskolos įkaitą. Kai kurie skolintojai siūlo asmenines paskolas, jei pateikiate užstatą, pvz., Transporto priemonę ar taupomąją sąskaitą.

Tačiau atminkite, kad jei nevykdysite paskolos, galite prarasti savo turtą. Gerai pagalvokite prieš imdami nuosavybės paskolą. Šios trumpalaikės paskolos dažnai turi apie 300% MN, tačiau rizikuojate savo transporto priemone, jei negalite grąžinti pinigų.

Kodėl sunku gauti paskolą be kredito?

Žmonės gali neturėti kredito istorijos dėl to, kad nebuvo pranešę apie veiklą pagrindiniams vartojimo kreditų biurams – arba dėl to, kad biuruose yra tiek mažai informacijos, kad neįmanoma suteikti jiems kredito balo.

Skolintojai mėgsta tikrinti kredito balus, nes jie pateikia momentinę nuotrauką, kaip tikėtina, kad kas nors grąžins paskolą ar laiku atliks mokėjimus kredito kortele. Daugelis skolintojų prieš priimdami sprendimą dėl skolinimo peržiūri kredito ataskaitas, o tai reiškia, kad jums bus sunkiau skolintis pinigų, jei neturite kredito.


Kas toliau?

Paskolos žmonėms, neturintiems kredito, paprastai turi aukštas palūkanas ar mokesčius, todėl gerai pagalvokite, ar galite sau tai leisti. Apsvarstykite galimybę pasinaudoti santaupomis arba paprašyti šeimos nario pasirašyti kartu, užuot paėmę paskolą.

Kuriant kreditą, verta reguliariai tikrinti kredito ataskaitas. Ir jei radote klaidų savo naujai praneštoje veikloje, susisiekite su kredito biurais, kad užginčytumėte klaidą.


Išgirsti iš eksperto

Klausimas: Ką patartumėte tiems, kuriems reikia paskolos, bet neturite kredito?

A: Tokiu atveju jie turės pateikti savo pajamų šaltinius ir sumą bei kitą turtą, kurį galima naudoti kaip įkaitą. Namų vardas, automobilio pavadinimas gali būti naudojami vietoj jokio įskaitymo.

– dr. Mirenas Ivankovičius, Klemsono universiteto ekonomikos profesorius


Apie autorių: Sarah Brodsky yra laisvai samdoma rašytoja, kurianti asmeninius finansus ir ekonomiką. Ji yra įgijusi ekonomikos bakalauro laipsnį Čikagos universitete. Sarah rašė tokioms įmonėms … Skaityti daugiau.

Parašykite komentarą