Kaip greitai pataisyti, atstatyti ir pagerinti kredito balą (Kanada)

Paskelbta: 2018 m. Spalio 24 d Paskutinį kartą atnaujinta: 2021 m. Balandžio 10 d., 8.59 val

2020 m. Balandžio 11 d., Šeštadienis, COVID-19 atnaujinimas

Praėjus mėnesiui po krizės COVID-19, daugelis kanadiečių jau daugelį metų buvo paveikti neigiamai.

Staigus darbo praradimas ar pajamų sumažėjimas privertė žmones teikti pirmenybę savo išlaidoms – nepakanka pinigų hipotekos ar nuomos mokesčiui sumokėti, turto mokesčiams ir sluoksnių mokesčiams, komunalinėms paslaugoms ir kitoms būtinoms reikmėms. Kreditas kortelės, paskolos ir kitos vartotojų skolos taip pat tikisi būti mokamos kiekvieną mėnesį.

Praleisti mokėjimai gali būti rodomi jūsų kredito ataskaitair pasilikite ten šešerius metus!

Visada geriausia bendrauti su bet kuria šalimi, kuriai esate skolingi, jei turite kokių nors planų, kaip praleisti ar praleisti mokėjimą. Užuot apėmęs nerimą, spręskite šias problemas ir paprašykite pagrindinių kreditorių sutikimo ar leidimo atidėti mokėjimus.

Jei paprasčiausiai nustosite mokėti, galų gale kai kurie dalykai bus neigiami jūsų asmeniui kredito istorija. Pavėluoti mokėjimai tikrai gali sumažinti jūsų rezultatą.

Svarbus mūsų patarimas yra nuolat registruoti visus jūsų vėluojančius ir atidėtus sprendimus. Įrašykite mokėjimo termino datą ir datą, kai susisiekėte su kreditoriumi. Su kuo kalbėjotės, kas buvo aptarta ir sutarta. Atkreipkite dėmesį į tai, kada tiksliai atlikote mokėjimus. Išsaugokite bet kokį el. Laišką ar rašytinę korespondenciją.

Tai svarbu, nes yra labai didelė tikimybė, kad kai yra abipusis susitarimas dėl mokėjimo atidėjimo, kredito biurai neskubės pranešti apie tokius mokėjimus kaip pavėluotus ar vėluojančius.

Jei vėliau patikrinsite savo kreditą ir pastebėsite, kad pranešama apie pavėluotus mokėjimus, turėdami raštišką įrašą, galite kreiptis į kredito biurą, kad pašalintų tokius įrašus.

susiję straipsniai

Kaip greitai padidinti savo kredito balą?

Kartais reikia skubiai padidinti kredito balą. Pavyzdžiui, galbūt jūs perkate namą ir savo Paskolų brokeris pasakė, kad jūsų rezultatas per mažas. Pateikiame keturis greitus patarimus, kurie suteiks postūmį praktiškai kiekvienam.

 1. Prisijunkite prie visų savo kreditinių kortelių ir kredito ataskaitų ir pažymėkite kiekvienos ataskaitos datą ir terminą. Įpraskite sumokėti visų atnaujinamų įrenginių likutį 3–5 darbo dienas PRIEŠ išrašo datą. Kitaip tariant, nelaukite, kol jūsų mėnesio ataskaita atliks mokėjimą.
 2. Dažnai mokėkite bet kokiomis kortelėmis, kurias aktyviai naudojate.
 3. Jei negalite padengti visų neapmokėtų likučių, paskirstykite savo kredito panaudojimą, išlaikydami kuo mažesnį vidutinį panaudojimą. Pavyzdžiui, neturite vienos kredito kortelės, kurios likutis yra 9 900 USD ir riba yra 10 000 USD, tuo pačiu metu turėdami tris kitas kreditines korteles, kurių likutis nulis.
 4. Jei per kelis mėnesius ar net metus nesinaudojote kai kuriomis kredito galimybėmis, nedelsdami atlikite nedidelę kortelės operaciją, palaukite kelias dienas, tada sumokėkite visą.
 5. Jei matote, kad jūsų kredito ataskaitoje yra klaidų, rašykite „Equifax“ ir nurodykite savo atvejį bei pateikite patvirtinamuosius dokumentus. Jie ištirs ir ištaisys klaidas.
 6. Nenaudokite paskolų iki atlyginimo, kad ir kokie viliojančiai jie atrodytų. Niekada nemačiau nieko gero atėjusio. Ir jei hipotekos davėjas juos pamatys jūsų kredito ataskaitoje, ji sumenkins savo nuomonę apie jus.

Čia yra straipsnis paskelbta „Credit Cards Canada“ interneto svetainėje tema paruošti kreditą hipotekos paraiškai. Šie patarimai gali lengvai pakeisti kvalifikaciją ar ne, kai ji artima. Žinoma, savaime suprantama, kad tuo tarpu jokiomis aplinkybėmis niekam neleidžiate naudotis jūsų kredito istorija. Užklausa gali sumažinti jūsų balą.

Maždaug prieš metus skaitytojas Albertoje man išsiuntė pranešimą, kuriame apgailestavo dėl savo prasto kredito balo ir paklausė, ką jis ir jo sužadėtinė turės padaryti, kad gautų hipoteką. Jų noras buvo turėti namus per metus. Jis rašė taip:

„Sveiki, Rossai, man reikia jūsų pagalbos kuriant kreditus, manau, kad kiekvieno žmogaus padėtis yra unikali, mano atveju aš sumokėjau visas kolekcijas, bet vienai liko 2 000 USD, sukaupiau maždaug 8 000 USD santaupų, turėjau 16 naujausių mokėjimų su„ Capital One “. „MasterCard“ ir mano „Equifax“ balas yra 609. Bet „TransUnion“ (TUC) ką tik sumažėjo nuo 576 iki 549. Turiu tik vieną kreditinę kortelę, kurią naudoju kreditui kurti, ar to pakanka? Mes planuojame pirkti namą kitų metų pradžioje. “

Parašiau atgal su patarimais …

„Sveiki, Chrisai.

Ačiū, kad parašei man. Štai keletas atsiliepimų apie jūsų situaciją:

1) Patikrinkite, ar svarbūs dalykai TUC yra tokie patys kaip „Equifax“ – ty tik viena kolekcija, tiksli „Capital One“ būsena, jūsų asmeninė informacija ir pan. Jei taip, nesijaudinkite, kad balai bus skirtingi – abiejų biurų, taip pat to, kurį jūs gaunate, ir to, prie kurio prieinu, kai skiriu jūsų kreditą (tik su jūsų sutikimu), kad gautumėte hipotekos paraišką, balai dažnai skiriasi.

2) Neįvykusi 2000 USD kolekcija traukia jūsų rezultatą žemyn ir kenkia jūsų perspektyvoms – aš tai išspręsiu greičiau, o ne vėliau. Galite sumokėti visą sumą arba bandyti derėtis, jei manote, kad galite suteikti kreditoriui svarų pagrindą tai padaryti.

3) Jūs nesakote savo C1 kortelės limito – jei jis yra mažesnis nei 2500 USD, tikriausiai to nepakanka, nebent likusi jūsų paraiška yra labai stipri (užimtumas, pajamos ir pan.). Aš rekomenduočiau jums pasirūpinti antrąja kortele – padėtų Kanados padangų „MasterCard“ kortelė arba galbūt dabartinio banko kortelė (darant prielaidą, kad su jomis neturite neigiamos istorijos)

Aš nesikreipsiu dėl antros kortelės, kol nesutvarkysite savo kolekcijos, ir tai, kad ji susitvarkė, atsispindi jūsų „Equifax“ ataskaitoje. (Kitu atveju tikriausiai būsite atmestas)

4) Jūs nesuteikiate man jokio istorinio pagrindo – ty ar esate buvęs bankrotas ar vartotojas, koks yra jūsų pranešimas iš tikrųjų ir pan., Todėl kol nematau jūsų pranešimo ir nežinau daugiau informacijos, negaliu pasakyti, kokia didelė jūsų galimybė hipotekos bus naujaisiais metais – ji tampa kiekvienu atveju.

Supraskite, kad hipotekos tinkamumą lemia ne tik skaitinis jūsų kredito ataskaitos balas, bet ir tai, kas iš tikrųjų yra ataskaitoje, ir kodėl ji yra. Taigi, jei norite atsiųsti man savo dviejų ataskaitų kopijas, aš jums pateiksiu daugiau atsiliepimų “.

Kitus kelis mėnesius palaikėme ryšį. Chrisas man atsiuntė jų kredito ataskaitas, aš jas peržiūrėjau ir daviau konkrečių patarimų, pritaikytų jų aplinkybėms. Paaiškėjo, kad jo sužadėtinė Darlene taip pat turėjo problemų su savo kredito istorija, ir mes taip pat kreipėmės į jas.

Parašiau taip:

„Jūsų sužadėtinė artėja dvejų metų kredito istorijai – tai yra labai gerai. Du dalykai kenkia jos balui ir jūsų kolektyviniam gebėjimui gauti hipoteką.

1) Yra nesumokėta 260 USD kolekcija – tai turėtų būti atsiskaityta ir atnaujinta ataskaita, kad tai atspindėtų (tai yra priežastis, kodėl jos balas nėra 750+)

2) Ji neturi pakankamai kredito – ji turėtų paprašyti banko, kur ji įneša savo mokėjimą už kreditinę kortelę – paprastai jie iškart pasakytų „taip“ – jie gali nesutikti dėl nemokamo inkaso – jei aš būčiau ji, aš paimčiau kopiją šios ataskaitos į filialą, kreipkitės į filialo lygmenį ir parodykite / pasakykite patarėjui, kad kolekcija sumokėta, kad jie galėtų pridėti pastabą prie jai pateiktos paraiškos. Tai reiškia, kad pirmiausia susitvarkykite kolekciją “.

Vasarą Chrisas man parašė ir atnaujino:

„Sveiki, Rossai, aš pasinaudojau jūsų patarimais, gavau antrą kortelę su CIBC ir buvau patvirtintas už 500 USD, aš sumokėjau kolekcijas ir bandžiau neatsilikti nuo dalykų. Tarp mano ir sužadėtinės turiu sutaupytą 20 000 USD. Tikiuosi, kad kažkas gali išsisukti. “

Ir pagaliau šiandien Chrisas parašė man pasakyti, kad jie nusipirko naują būstą ir jų hipoteka buvo lengvai patvirtinta. Darbas baigtas!

Taigi, matote, viskas, ko reikia, yra įsipareigojimas tobulėti ir atlikti būtinus veiksmus.

Prieš metus Chrisas ir Darlene’as neturėjo jokių galimybių įkeisti hipoteką dėl savo kredito istorijos ir dėl to, kad jie nepakankamai stengėsi taupyti pradiniam įnašui ir uždaryti išlaidas.

Po metų jie yra laimingi namų savininkai!

Justinas praeitą mėnesį atėjo pas mus ieškodamas refinansuoti savo namus mokėti už stambų renovacijos projektą, taip pat už dukters vidurinį išsilavinimą. Neretai pasitaiko (dvigubo smūgio) situacija.

Mažiau nei prieš metus Justinas paprašė mūsų padėti sumokėti jo vartotojo pasiūlymą keleriems metams anksčiau laiko. Susitvarkėme privačią antrąją hipoteką ir viską sutvarkėme. Mes taip pat pasiūlėme dvi kreditines korteles, kurioms jis bus patvirtintas ir kurias jis pareigingai paprašė, atsižvelgdamas į mūsų laišką.

Bet kai tikrinome jo „Equifax“ kredito balą kurdami dabartinę programą, visi buvome nusiminę, kad jo rezultatas buvo tik 497.

(Rezultatai svyruoja nuo 300 iki 900 – dauguma žmonių patenka į intervalą nuo 600 iki 750)

497 balai nužudė programą. Darant prielaidą, kad radome skolintoją, kuris dirbs su Justinu, galime būti tikri dėl trijų dalykų:

 • Didžiausia paskolos suma būtų tik 65% dabartinės jo namo vertės.
 • Palūkanų norma būtų labai aukšta, nes jo balas yra toks žemas – tikėtina nuo 5,19% iki 5,99%
 • Skolintojų, tarpininkavimo ir teisiniai mokesčiai būtų gana dideli.

Mažos paskolos sumos perspektyva priverstų ją mirti vandenyje ir neabejotinai nepadėtų Justinui padengti sąskaitos už jo atnaujinimą ar mokslą. Atėjo laikas užsiimti!

Peržiūrėjau jo kredito ataskaitą ir pastebėjau daugybę klaidų; dalykai, kurie buvo tiesiog neteisingi ir neatitiko faktų. Aš pasiūliau tai išvalyti surinkdamas „Equifax“ paketą ir pateikdamas jiems taip, kad jie lengvai sutiktų su mūsų analize ir atitinkamai atnaujintų jo ataskaitą.

Justino ataskaitos klaidų rūšys buvo šios:

 • Apie tai, kad 2016 m. Pabaigoje jis įvykdė savo pasiūlymą dėl vartotojo, nebuvo pranešta. (kažkoks didžiulis!)
 • Keletas kreditų, įtrauktų į jo pasiūlymą, vis dar pranešė apie mokėtinus likučius.
 • Kai kurios kredito sąlygos pranešė apie pavėluotus mokėjimus po to, kai jis pateikė savo pasiūlymą vartotojui. Tai tiesiog neįmanoma. Pateikę vartotojo pasiūlymą, jūs iš karto gausite savo kreditorių apsaugą ir jie gali nebetęsti surinkimo ir mokėjimo procesų.
 • Kai kuriuose objektuose buvo nurodyta „bloga skola, inkaso sąskaita arba nepavyksta rasti“. Vėlgi – netiesa – jį niekada nebuvo sunku rasti, o skola buvo įtraukta į vartotojo pasiūlymą.
 • Jis turėjo tris vieno banko kreditines korteles su užrašu „priskirtas trečiajai šaliai inkasuoti“. Tai buvo banko klaida – jie skyrė skolas išieškojimo agentūrai, kai buvo pateiktas pasiūlymas – ne-ne!

Mes turime tiesioginę ir greitą prieigą prie „Equifax“ žmonių, kurie labai gerai ir efektyviai ištaisė viską, ką nurodėme. Per tris dienas nuo paketo išsiuntimo mes galėjome parengti Justino kreditinę ataskaitą, o jo rezultatas buvo …

Parašykite komentarą