Kaip uždirbti 1000 dolerių per savaitę

Norite uždirbti 20 USD dabar? Lengva. Uždirbkime 100 USD? Valdomas. Kaip apie tūkstantį dolerių? Hmmm … ar tu tiesiog pristabdei čia pat? Na, vis tiek tai nėra neįmanoma!

Nesvarbu, ar jums reikia pinigų, kad galėtumėte apmokėti sąskaitas, padengti nepaprastąją situaciją, o gal tiesiog norite skubėti dėl papildomų pinigų, yra keli būdai, kaip greitai uždirbti 1000 USD negavus paskolos iki atlyginimo, nesiskolinant iš draugų ar nepažeidžiant įstatymų. .

Jei laikas yra labai svarbus ir jūs labai norite žinoti, kaip greitai uždirbti 1 000 USD, galite ištirti keletą idėjų. Jums net nereikia išeiti iš namų, kad uždirbtumėte 1000 USD. Jei norite dirbti namuose, vis tiek galite greitai uždirbti 1 000 USD, turėdami kompiuterį ir interneto ryšį.

Jei ieškote būdų, kaip greitai sumokėti 1 000 USD, peržiūrėkite šiuos pasiūlymus, kuriuos galėtumėte išbandyti.

1. Surenkite internetinį garažų išpardavimą

Greičiausias būdas gauti 1000 USD į kišenę (arba banko sąskaitą) yra sutelkti dėmesį į didelės vertės daiktų, tokių kaip prabangos prekės, elektronika, dideli baldai ir prietaisai, pardavimą. Pardavę keturis elektroninius daiktus po 250 USD arba du didelius baldus po 500 USD, lengvai pasieksite tą bendrą 1000 USD sumą. Pradėkite paskelbdami savo daiktus asmeniniame „Facebook“ puslapyje ir prisijungdami prie „Facebook“ grupių savo vietovėje.

Ši idėja skirta žmonėms, kurie moka dirbti tą jėgos grąžtą ir atlieka pagrindinius medžio darbus. Visada yra rankų darbo baldų rinka ir tai gali duoti daug pelno. Pavyzdžiui, 2 000 USD valgomasis stalas gali būti pagamintas už mažiau nei 200 USD! Net jei jį parduodate už mažesnę kainą, galite gauti gražų pelną. Jei jūsų įgūdžiai nėra pakankamai pažengę, kad pagamintumėte didelį baldą, galite pagaminti mažus medžio gabalus, tokius kaip vyno lentynos ir vonios padėklai, kurių „Etsy“ parduodama už 50 USD ir daugiau.

3. Ieškokite pinigų grąžinimo pasiūlymų ir persiuntimo programų

Leiskite pinigus tik toms įmonėms, kurios jums grąžins šiek tiek pinigų. Peržiūrėkite „Cashback“ pasiūlymus ir persiuntimo programas, galimas programose, kreditinėse kortelėse, paslaugose ir kitose parduotuvėse. Tai yra paprastas būdas susigrąžinti nuo 5% iki 20% pirkinių arba gauti greitų pinigų, kai kreipiatės į kitą.

4. Būk rankos modelis

Turite gražių rankų? Už televizijos darbą gaukite 1 000 USD per dieną ir už spausdinimo kampanijas – iki 5 000 USD per dieną. Norėdami gauti šiuos koncertus, turėtumėte rasti modelių agentūrą, kuri atstovautų jūsų rankoms.

5. Parduok savo plaukus

Ar jūsų plaukai per ilgi, kad pasiektų juosmenį, tarkime, apie 30 cm? Priklausomai nuo to, koks jis sklandus ir gražus, tikriausiai galėtumėte jį parduoti už maždaug 1 000 USD! Tačiau nenutraukite viso to, kol rasite teisėtą pirkėją! Peržiūrėkite šio koncerto pirkimo ir pardavimo plaukus.

6. Būkite kūdikio mama (arba tėvelis)

Dovanodami kiaušinius ir spermą, galite uždirbti tvarkingą sumą. Moterys, turinčios sveiką reprodukcinę sistemą, kiaušinius gali paaukoti už pinigus. Pirmą kartą kiaušinių donorams paprastai mokama apie 10 000 USD. Vyrai, kita vertus, moka tik 70 USD už apsilankymą spermos banke, taigi prireiks maždaug 14 apsilankymų, kol gausite tą 1000 USD. Netoliese rasite vietinių kiaušinių ir spermos donorystės bankų.

7. Išsinuomokite veją kaip renginių erdvę

Jei jūsų namuose yra gražus sodas, didelė veja ar baseinas, apsvarstykite galimybę išsinuomoti savo vietą mažiems renginiams ir susibūrimams. Renginių vietos paprastai kainuoja apie 500 USD už 3 valandas, atsižvelgiant į tai, kokia yra jūsų erdvė. Per vieną savaitgalį vykstantys „back-to-back“ įvykiai gali greitai uždirbti tą 1000 USD. Padarykite keletą gražių nuotraukų ir surašykite savo nuosavybę „Facebook“ grupėse, kad ją reklamuotumėte.

8. Surenkite filmą savo namuose

Jei gyvenate filmams palankiame mieste, pavyzdžiui, Kalifornijoje, Niujorke ar Toronte, galite išsinuomoti visą namą, kad taptumėte kita populiariausių filmų žvaigžde. Per dieną galite uždirbti mažiausiai 1000 USD ir iki 4 000 USD. Jei gyvenate netoli Holivudo, perskaitykite šią informaciją, kaip surengti filmavimą.

9. Perparduokite riboto leidimo sportbačius

Sportinių batelių perpardavimas yra populiarus šoninis daugelio batų mėgėjų šurmulys. Jei esate kantrūs ir atkakliai ieškote riboto leidimo porų, galite užsidirbti pinigų. Labiausiai ieškomi sportbačiai paprastai kainuoja maždaug 200 USD ar mažiau, tačiau perpardavimo vertė paprastai padidėja daugiau kaip 1 000 USD dėl didelės paklausos ne tik JAV, bet ir pasaulinėje rinkoje.

10. „Instagram“ reklamuokite produktą

Jei „Instagram“ turite tūkstančius sekėjų, galite tai paversti tūkstančiu dolerių. Kreipkitės į įmones, norėdami reklamuoti savo produktus. Pranešama, kad socialinių tinklų įtakotojai, turintys 25 000–50 000 stebėtojų, už kiekvieną įrašą ima 800–1 500 USD. Jei turite daugiau stebėtojų, galite gauti daugiau pinigų!

11. Atlikite balso perdavimus

Ar turite gilų, skambų ar įsimintiną balsą? Pabandykite parduoti balso perdavimo paslaugas „Fiverr“, pradedant nuo 5 USD už 150 žodžių. Nors norint gauti 1000 USD reikia 200 užsakymų, tai vis dar greita, nes 150 žodžių kalbėjimo trukmė yra tik 1 minutė. Net jei atliksite tris veiksmus ir praktikuosite, failo įrašymas ir pristatymas turėtų užtrukti mažiau nei 15 minučių. Patarimas: mokėkite papildomai už ilgesnius scenarijus, valydami kvėpavimą ir įtraukdami fono muziką.

12. Mokykite mokyklos vaikus praktiškai

Virtualūs mokytojai gali uždirbti apie 30 USD per valandą už pagrindinius dalykus ir netgi padvigubinti šią sumą pažengusiems dalykams. Jei daugiau tėvų mokosi namuose, galite lengvai uždirbti 1 000 USD, jei per dieną auklėsite kelis vaikus. Galite apsilankyti „Thumbtack“ ir išvardyti, kokius dalykus galite mokyti!

13. Užmegzkite angliškus pokalbius su žmonėmis visame pasaulyje

Uždirbkite mažiausiai 10 USD per valandą, tiesiog kalbėdami su kitakalbiais anglais, norinčiais praktikuoti savo anglų kalbą. Jei tai dirbate 8 valandas per dieną, galite pasiekti tą 1000 USD per mažiau nei dvi savaites.

14. Apverskite „Thrift Store“ prekes ir jas parduokite internetu

Medžiokite dizainerių etiketes, kolekcinius daiktus ir antikvarinius daiktus iš taupymo prekių parduotuvių, nufotografuokite nuostabią nuotrauką ir parduokite ją, kad gautumėte gražų pelną internete. Vėlgi, jums reikia sutelkti dėmesį į prabangos etiketes ir dalykus, kurie paprastai yra brangūs, kai parduodami visiškai nauji. Jei parduodate 20 prekių su 50 USD marža, gausite 1 000 USD. Geriausios šių prekių pardavimo vietos yra „Facebook“, „LetGo“ ir „Poshmark“.

15. Sukurkite svetainę netechnikos įmonėms

Jei turite tinkamų „drag and drop“ kompiuterinių įgūdžių, galėsite lengvai sužinoti, kaip iš šablono sukurti nemokamą „WordPress“ ar „Wix“ svetainę. Tačiau daugelis vyresnio amžiaus įmonių savininkų neturi jokių įgūdžių. Netoliese raskite penkias mažas įmones, kurių nėra internete. Paprastai tai yra mažos skalbimo įmonės, maisto prekių parduotuvės ir restoranai. Mokėkite 200 USD, kad jie taptų pagrindine svetaine ir papildomai domenų vardams bei prieglobai.

16. Padidinti internetinį seminarą

Jei esate kažkokio dalyko ekspertas, surinkite internetinį vienkartinį internetinį seminarą per „Zoom“. Tai gali būti jūsų karjeros patirtis, talentas, pomėgis ar net įkvepiantis gyvenimo instruktavimo užsiėmimas. Jei mokėsite 100 USD už lizdą, turėdami tik 10 dalyvių, gausite 1 000 USD. Raskite klientų „LinkedIn“ ir „Facebook“ grupėse.

17. Padarykite „Udemy“ vaizdo įrašų kursą

Kaip ir internetinio seminaro pavyzdys, „Udemy“ vaizdo kursų kūrimas naudojant tai, ką jau žinote, yra dar vienas būdas užsidirbti pinigų. Galite kainuoti kursą didesne kaina, pavyzdžiui, 250 USD, taigi, net jei pirks tik keturi žmonės, pasieksite savo tikslo sumą. Kita vertus, kainodama 20 USD reiškia, kad jums bus lengviau įtikinti 50 savo draugų ir šeimos narių pirkti!

18. Išbandykite svetaines ir programas.

Galite uždirbti 10 USD už 10–20 minučių seansų testavimo svetaines ir programas. Jei užsiregistruosite keliose bandymų svetainėse, tokiose kaip „TryMyUI“, „PingPong“ ir „UserTesting“, turėsite daugiau galimybių gauti darbo užklausų. Atlikę 10 bandymų per dieną, galite gauti tą 1000 USD per 10 dienų. Taip pat yra programa „Test IO“, kuri mokės už klaidą, kurią aptiksite jų programoje.

19. Dalyvauti fokus grupių tyrimuose

Jei jums patinka kalbėti ir dalytis savo nuomone, tai gali būti jūsų koncertas. Pabandykite užsiregistruoti adresu Respondent.io ir gaukite vidutiniškai 140 USD per valandą dalyvavimą fokusavimo grupės tyrimuose ir apklausose. Septyni užsiėmimai gali jums padėti tą 1000 USD.

20. Būkite virtualiu asistentu

Daugelis įmonių ieško laikinų virtualių padėjėjų, kurie galėtų jiems padėti, kai jiems tenka daug užduočių. Pažymėję „Remote.co“ ir „Ziprecruiter“, galite kreiptis dėl darbo ir uždirbti apie 15–30 USD per valandą dirbdami virtualiu asistentu. Jei jums jau sekasi atlikti administracinį darbą, imkite 30 USD ir uždirbkite tuos 1 000 USD per mažiau nei savaitę.

21. Išnuomokite savo atsarginį kambarį

Nuomoti laisvą kambarį yra vienas iš paprasčiausių būdų, kaip greitai uždirbti 1 000 USD. Jei turite papildomų kambarių ar kambarių savo namuose, išvalykite juos ir leiskite jiems užsidirbti pinigų. Taikykite žmonėms, ieškantiems trumpalaikės nuomos „AirBnB“ ar „Zilok“, kad galėtumėte mokėti daugiau.

22. Kurkite ir pardavinėkite papuošalus

Rankų darbo papuošalai yra menas, todėl kol esate meniškas, galite užsidirbti pinigų pardavinėdami unikalius kūrinius „Etsy“ ir „Instagram“ naudodami karoliukus ir nebrangias medžiagas. Uždirbkite apie 20–50 USD pelno už unikalų kūrinį ir turėkite tikslą parduoti 20–50 vienetų.

23. Siūlykite muzikos pamokas

Gerai išnaudokite gitaros, fortepijono, smuiko ar dainavimo įgūdžius, siūlydami pagrindines muzikos pamokas vaikams. Už 30 minučių pamoką vienam studentui galite imti nuo 15 iki 30 USD. Per dieną turite turėti bent 3 studentus, kad uždirbtumėte 1000 USD per dvi savaites.

24. Mokykite vaikus šokti nuotoliniu būdu

Populiarėjant „TikTok“, vaikai vis labiau domisi šokiais. Kaip ir muzikos pamokos, taip pat galite siūlyti privačias šokių pamokas vaikams nuotoliniu būdu. Nuotolinio šokio pamokos, reklamuojamos „Thumbtack“, prasideda nuo 25 USD už sesiją, tačiau jei jūsų šokio įgūdžiai yra profesionalūs, galite sumokėti iki 00 USD.

25. Pasiūlykite „Premium Car Wash“

Kiekvienas vaikas gali pasiūlyti plauti automobilį, kad išsiskirtumėte siūlydamas aukščiausios kokybės mobiliojo plovimo paslaugą, apimančią išorės plovimą, poliravimą, padangų valymą, salono siurbimą ir valymą. Galite imti nuo 30 iki 40 USD už automobilį.

26. Laisvai samdomas kaip pristatymo vairuotojas

Galite būti laisvai samdomas kaip „Amazon“ ar „Postmates“ pristatymo tvarkyklė ir uždirbti 25 USD per valandą be patarimų. Galite uždirbti 1000 USD per vieną ar dvi savaites, priklausomai nuo to, kiek valandų dirbate.

27. Švarūs namai

Kaip nepriklausomas valytojas, jūs galite gauti 120–150 USD už apsilankymą valant namus. Išvalę 10 namų, galite greitai uždirbti tą 1000 USD. Galite pradėti nuo šeimos, draugų ir savo kaimynystės, bet taip pat galite išvardyti savo paslaugas vietos bendruomenės skelbimų lentose arba „Gentask“ ir „Thumbtack“.

28. Parduotuvė maisto prekių kitiems

Gaukite mokėjimą nuo 15 iki 25 USD per valandą pirkdami maisto produktus ir juos pristatydami. Galite užsiregistruoti naudodami „Instacart“ arba tai padaryti savarankiškai.

29. Ieškokite gerai apmokamų koncertų

Prisiregistruokite „Gigwalk“ ir ieškokite daug mokančių koncertų. Koncertai paprastai kainuoja nuo 5 iki 100 dolerių. Jei jums nesiseka su gerai mokamais koncertais, pabandykite per dieną užsisakyti koncertus kitose platformose, tokiose kaip „FieldAgent“, „Taskrabbit“ ir „EasyShift“.

30. Būkite šunų vedžiotojas

Jei turite šunį ir vaikštote juo kasdien, tą laiką taip pat galite panaudoti užsidirbdami pinigų vedžiodami kitus šunis savo kaimynystėje. 30 minučių pėsčiomis galite uždirbti nuo 15 iki 30 USD už šunį. Jei vedate 3 šunis ryte ir 3 šunis naktį, galite uždirbti tikslą greičiau nei per dvi savaites. Tai taip pat veikia, net jei to nedarote …

Parašykite komentarą