Kiek iš tikrųjų kainuoja paskolos iki atlyginimo?

Kiek iš tikrųjų kainuoja paskolos iki atlyginimo?

Kai jums sunkiai sekasi finansiškai ir neturite kitų galimybių, paskola iki atlyginimo gali atrodyti kaip nelaimė. Tačiau, nors juos lengva gauti, dažnai sunku išlipti iš apačios. Jūs galite atsidurti blogesnėje finansinėje padėtyje nei buvote prieš imdami paskolą.

Kas yra paskola iki atlyginimo?

Kaip ir bet kuris geras paskolų ryklys, įmonės, teikiančios paskolas iki atlyginimo, visada yra prieinamos ir laukia paskolinti pinigų jums prireikus. Nesvarbu, ar esate atsilikęs nuo nuomos, ar turite sumokėti komunalinių paslaugų sąskaitą, ar parduotuvės lange pamatėte ką nors, kas jums labai patiko, šie žmonės yra per daug pasirengę duoti jums dabar reikalingus pinigus.

Jums net nereikia tikrinti kredito. Jei norite paskolos iki atlyginimo, tiesiog turite būti bent 18 metų, turėti darbą ir turėti banko sąskaitą. Jei neturite darbo, kai kurie kreditoriai skolins jums, jei gausite socialinę paramą, nes tai garantuojamos pajamos. Jie grobia finansinės nevilties žmones.

Paprastai jie paskolins jums iki 60% kitos jūsų algos. Tačiau jūs turite jį grąžinti kitą atlyginimo dieną, paprastai per dvi savaites iki trisdešimt dienų, kartu su palūkanomis ir administravimo mokesčiais. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pateikti jiems datuotą čekį ar banko informaciją, kad jie galėtų surinkti savo pinigus, kai jūsų darbo diena rieda.

Su paskolų mokėjimo diena susijusios išlaidos

Pagrindinė paskolų iki atlyginimo problema yra ta, kad joms taikomos itin aukštos palūkanos, netgi didesnės nei susijusios su kreditinėmis kortelėmis. Priklausomai nuo to, kur jūs gyvenate ir su kokia kompanija turite reikalų, palūkanos paprastai yra nuo 15 iki 21 USD už kiekvieną pasiskolintą 100 USD. Be viso to, jūsų mokesčiai bus nuo 15 iki 35 procentų visos pasiskolintos sumos.

Tai yra nemažai pinigų, kuriuos reikia grąžinti papildomai, ką pasiskolinote tik per dvi savaites. Nors priskirti MPN vienai iš šių paskolų yra šiek tiek klaidinantis, nes tai yra trumpalaikės paskolos, jei tai padarytumėte, tai būtų gerokai daugiau nei 500%!

Sužinokite, ar turėtumėte naudoti asmeninę paskolą, privačią paskolą ar paskolą iki atlyginimo.

Suprasti realias paskolos iki atlyginimo išlaidas

Dabar, kai suprantate, kad paskolų iki atlyginimo dieną 100 USD iš tikrųjų nėra 100 USD, kai ateina laikas juos grąžinti, turite suprasti, kad yra tikimybė, jog niekada nesiskolinsite 100 USD. Galite pasiskolinti iki 60% kito atlyginimo, o kai jums pasiūlys daugiau, tikėtina, kad paimsite daugiau.

Taigi dabar žiūrite apie 200 arba 300 USD paskolą su atitinkamomis palūkanomis ir mokesčiais. Jūs esate laimingas, nes turite reikalingus pinigus. Problema ta, kad kai paskola grąžinama per dvi savaites iki trisdešimt dienų, turite ją grąžinti. Tačiau po to, kai grąžinsite jį atlyginimo dieną, vėl būsite palaužtas.

Dabar, kai vėl susilaužėte, turite jį pakeisti arba paimti kitą paskolą. Taigi procesas kartojasi iš naujo. Jei gyvenate provincijoje, kur negalite grąžinti paskolos, galite tiesiog pasiimti kitą paskolą. Jei jums reikia paskolos iki atlyginimo, kad galėtumėte sumokėti pradinę paskolą, jūs turite gauti paskolą pas kitą skolintoją.

Kol dar nežinai, kad esi įsivėlęs į nesibaigiantį ciklą, kuris tampa beveik kaip priklausomybė. Kaip greitai išmokate vieną paskolą, imate ir kitą. Galų gale, tapus atlyginimo paskolos ciklo auka, bus sukurta blogesnė finansinė našta nei ta, kurioje buvai prieš imdamas paskolą.

Kai visa tai jus pasivys ir nebegalėsite grąžinti paskolos ar paskolų, jūsų bankui bus taikomi overdrafto mokesčiai ir NSF mokesčiai. Galų gale skolintojas gali jus nuvesti į kolekcijas ar net teismą, kurie abu neigiamai paveiks jūsų kredito reitingą.

Kodėl išsimokėtos paskolos yra pigesnė ir geresnė alternatyva

Paskolos išsimokėtinai yra pigesnė ir realesnė alternatyva, kai jums reikia pinigų skubėti. Jie leidžia skolintis daugiau pinigų, tačiau jų palūkanos yra mažesnės ir mokėjimai mažesni nei paskolų, mokamų iki atlyginimo. Geriausia tai, kad galite juos grąžinti ilgesnį laiką, o ne vienkartinę išmoką.

Šios paskolos paprastai grąžinamos jūsų mokėjimo dienomis arba kas mėnesį tam tikrą laiką, kuris paprastai trunka nuo trijų mėnesių iki metų. Turėdami mažesnius mokėjimus ir ilgesnį terminą, jie yra daug prieinamesnė galimybė, nes galėsite atlikti mokėjimus ir vis tiek galėsite sau leisti visas kitas mėnesio išlaidas.

Kiekvieną mėnesį grąžinti išsimokėtiną paskolą yra daug lengviau nei grąžinti paskolą iki atlyginimo iš karto. Kol atliksite visus mėnesinius mokėjimus, pasibaigus paskolos terminui, būsite baigti ir galėsite nebeišlaikyti paskolos. Jei jūsų finansinė padėtis pasikeičia bet kuriuo paskolos termino metu, galite ją sumokėti be jokių baudų.

Kai jums nesiseka ir jums reikia pinigų skubėti, paskolos iki atlyginimo gali atrodyti kaip atsakymas į jūsų maldas. Tačiau prieš priimdami pinigus turėtumėte pagalvoti apie tikrąsias tos paskolos paėmimo išlaidas. Dažniausiai paskolos išsimokėtinai yra daug pigesnės ir kur kas geresnė alternatyva, kuri neleis patekti į nuolatinį skolų ciklą.

Ar ieškote asmeninės paskolos? Jei taip, kreipkitės čia.

Parašykite komentarą