Kokias skolas galiu įtraukti į skolų konsolidavimo paskolą?

Kokias skolas galiu įtraukti į skolų konsolidavimo paskolą?

Prieš apsisprendžiant skolinti skolą, reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių. Jei jūsų skola yra didžiulė ir jūs stengiatės atlikti tik minimalius mėnesinius mokėjimus, pati skolų konsolidavimo paskola gali būti ne sprendimas. Nors tai gali padėti, jūs taip pat turėtumėte būti pasirengę keisti savo biudžetą, kad galėtumėte gyventi tik iš savo pajamų, be kreditinių kortelių pagalbos.

Skolos konsolidavimo paskola gali padėti įveikti skolą, tačiau tik tuo atveju, jei ji naudojama atsakingai. Daugelis žmonių, kurie sėkmingai naudojasi skolų konsolidavimo paskolomis, turi paskolą su santykinai mažomis palūkanomis, o mėnesinius mokėjimus jie moka laiku per visą paskolos galiojimo laiką. Siekdami užtikrinti sėkmę, kai kurie moka daugiau nei minimali mėnesinė įmoka, kad galėtų grąžinti skolą prieš paskolos terminą, o tai taupo pinigus palūkanų mokesčiams.

Kas yra skolos konsolidavimo paskola?

Jei turite keletą skolų, skolų konsolidavimo paskola gali būti tinkama galimybė apsvarstyti. Tarp kelių kredito kortelių, medicininių sąskaitų ar kitų asmeninių paskolų ar paskolų grynaisiais pinigais kiekvieną mėnesį galite mokėti nemažai sąskaitų. Skolų konsolidavimo paskola leidžia sujungti tam tikras skolas į vieną, taigi jūs turite tik vieną mėnesio įmoką. Kai kurioms skolų konsolidavimo paskoloms yra skirtingi reikalavimai konsoliduojamoms sąskaitoms.

Kai kurie skolų konsolidavimo skolintojai gali pareikalauti uždaryti visas savo kredito kortelių sąskaitas ar kitas skolų sąskaitas, o tai gali neigiamai paveikti jūsų kredito balą. Kiti skolintojai gali leisti jums laikyti savo sąskaitas atidarytas, todėl svarbu žinoti, kokio tipo skolintojui ar kokios rūšies paskolos sutarčiai pasirašote. Kitas svarbus aspektas yra naudoti patikimą skolintoją, kad išvengtumėte papildomų pinigų.

Skolų konsolidavimo skolintojų internete yra įvairių, ir kiekvienam iš jų yra skirtinga informacija ir tinkamumo reikalavimai. Paprastai kuo žemesnis jūsų kredito balas, tuo aukštesnė bus jūsų metinė procentinė norma. Daugumai paskolų taip pat taikomas standartinis paskolos mokestis, pagrįstas tam tikra paskolos sumos procentine dalimi. Paskolos terminas taip pat gali skirtis.

Jei jūsų kredito balas jau yra žemas, turėtumėte būti labai atsargūs dėl palūkanų normos, kurią jums reikės sumokėti už paskolą, nes ji gali būti ne mažesnė nei jūsų kredito kortelių palūkanų norma.

Kokias skolas galima įtraukti į skolų konsolidavimo paskolą?

Kredito kortelės, medicinos sąskaitos, asmeninės paskolos, avansas grynaisiais arba paskolos iki atlyginimo dienos gali būti įtrauktos į skolų konsolidavimo paskolą. Federalinės studentų paskolos negali būti įtrauktos, nors dažniausiai gali būti įtrauktos ir privačios studentų paskolos. Kai kurios sąskaitos už komunalinius ar mobiliuosius telefonus taip pat gali būti įtrauktos į skolų konsolidavimo paskolą.

Jei mokate išlaikymą ar alimentus, daugeliu atvejų jie negali būti laikomi konsolidavimo paskolos skolomis. Jei esate skolingas vaiko išlaikymui arba nesate mokėjęs alimentų, galbūt norėsite kreiptis į kredito patarėją, kad surastumėte geriausią skolos konsolidavimo variantą jūsų konkrečiai situacijai.

Svarbu naudoti patikimą skolintoją, kad galėtumėte užduoti klausimus apie tai, kokių konkrečių skolų galite įtraukti į šios rūšies paskolą. Dauguma skolų konsolidavimo paskolų taikomos tik neužtikrintoms skoloms – tai yra skola, kurios neužtikrina joks turtas ar turtas kaip paskolos užtikrinimo priemonė. Užtikrintos skolos, tokios kaip automatinė paskola ar būsto paskola, naudoja turtą kaip užstatą, taigi, jei nesilaikysite paskolos, paskolos davėjas perims jūsų automobilio ar namo nuosavybės teisę.

Kaip priversti skolų konsolidavimo paskolą pasiteisinti

Taigi dabar jūs žinote, kokias skolas galite įtraukti į skolų konsolidavimo paskolą. Kitas žingsnis – nustatyti, kokią naudą galėtumėte gauti konsoliduodami savo skolas. Skolos konsolidavimo paskolos ne visada yra geriausias sprendimas jūsų skolai įveikti. Tiesą sakant, kai kuriems skolininkams padėtis yra blogesnė nei prieš imant skolų konsolidavimo paskolą.

Išanalizuokite savo išlaidas

Norėdami pradėti, turėtumėte sudaryti visų savo skolų ir išlaidų sąrašą. Organizuokite juos pagal palūkanų normą – nuo didžiausios iki mažiausios. Skolos su didžiausiomis palūkanų normomis (paprastai skolos kreditinėmis kortelėmis) bus jūsų sąrašo viršuje. Pažymėkite skolas, kurias galėtumėte konsoliduoti paskoloje, ir apskaičiuokite dabartinę sumą, kurią mokate toms skoloms kiekvieną mėnesį.

Vienintelis būdas skolų konsolidavimui jums pasiteisins, jei mėnesio įmokos bus mažesnės nei dabartinė suma, kurią mokate skoloms padengti. Paskolos palūkanų norma taip pat turi būti mažesnė už palūkanas, kurios šiuo metu yra jūsų skolos. Jei mėnesio įmokos yra didesnės, o palūkanų norma nėra žymiai mažesnė, galite sumokėti daugiau pinigų, nei esate skolingi ilgainiui.

Žinokite apie paskolos detales

Reikia apsvarstyti keletą skolų konsolidavimo paskolų variantų. Kai kurie kreditoriai gali pareikalauti, kad uždarytumėte visas sąskaitas, kai paskola juos grąžins. Tai gali pakenkti jūsų kredito balui. Kiti skolintojai gali leisti išlaikyti tas kredito linijas atviras, o tai iš tikrųjų gali padidinti jūsų kredito balą, nes turite atviras kredito linijas. Kai kuriems skolininkams tai gali atsiliepti, nes jie ir toliau naudojasi savo kreditinėmis kortelėmis, taip panaikindami savo skolų panaikinimo ar sumažinimo tikslą.

Be palūkanų normos, dauguma skolų konsolidavimo skolintojų taip pat ima paskolos mokestį, kuris paprastai yra tam tikras procentas nuo paskolos sumos. Taip pat turėtumėte apsvarstyti paskolos terminą ir tai, kiek laiko užtruksite, kol grąžinsite paskolą.

Atlikite mėnesinius mokėjimus laiku

Viena blogiausių situacijų, į kurią galite patekti, yra skolų konsolidavimo paskolos nevykdymas. Prieš pasirašydami paskolos sutartį, turėtumėte turėti iš anksto numatytą planą atlikti mėnesinius mokėjimus ir gyventi iš savo pajamų nenaudodami kreditinių kortelių ar kitų kredito linijų su aukštomis palūkanomis. Tik vienas pavėluotas mokėjimas gali sukelti paskolos neįvykdymą, išieškojimo agentūras ir teismo posėdžius.

Jei nuspręsite pasinaudoti skolų konsolidavimo paskola, turėtumėte būti pasirengę sumažinti papildomas išlaidas, kad išvengtumėte skolų ar nereikalingų išlaidų panaudojimo kreditinėmis kortelėmis.

Sukurti biudžetą

Jūs jau išdėstėte savo išlaidas ir skolas. Grįžkite atgal ir pažiūrėkite į išlaidas, kurias galbūt galėsite sumažinti, šiek tiek pakeisdami gyvenimo būdą. Pavyzdžiui, galite sutaupyti sąskaitą už maistą mažindami valgymą, atsisakydami kuponų ar pirkdami ne prekės ženklo produktus. Daugelyje valstijų galite perdirbti aliuminį ar stiklą ir gauti pinigų mainais.

Nedideli pakeitimai gali sudaryti didelę pinigų sumą. Taupydami pinigus dabar galite padėti susidurti su netikėtomis išlaidomis, todėl galite toliau mokėti skolų konsolidavimo paskolas, kad išvengtumėte įsipareigojimų nevykdymo. Galite apsvarstyti galimybę padidinti savo pajamas renkantis darbą ne visą darbo dieną arba suradę kitą pajamų šaltinį.

Padidinkite savo pajamas

Jei galėsite sumažinti savo išlaidas ir padidinti savo pajamas, galbūt galėsite susikurti taupomąjį ar skubios pagalbos fondą, be to, kad mokėsite daugiau nei minimalią mėnesinę paskolos įmoką. Kuo greičiau grąžinsite paskolą, tuo mažiau mokėsite palūkanų mokesčius laikui bėgant. Jei esate pasiryžęs įveikti savo skolas ir pragyventi tik iš savo pajamų, tuomet skolos konsolidavimo paskolą galite naudoti savo naudai.

Yra daugybė galimybių užsidirbti papildomų grynųjų, ir jūs galite rasti geriausiai tinkantį jūsų tvarkaraščiui. Galbūt galite pasiūlyti vaikų priežiūros ar šunų vedžiojimo, vejos priežiūros paslaugas, o gal norėtumėte dirbti internete tokiose svetainėse kaip „Upwork“ ar „Clickworker“. Jei atliksite šiek tiek tyrimų, turėtumėte sugebėti rasti tai, kas jums tinka ir patinka.

Laikykitės plano

Skolos įveikimas yra ilgas procesas. Reikės atsidavimo ir atkaklumo, bet tai galima padaryti. Tik jūs nuspręsite būti atsakingi už savo išlaidas. Turėdami biudžetą ar išlaidų planą, jo laikykitės. Kai neturėsite skolų, bus verta aukotis. Kartais gali nepavykti sutaupyti tiek, kiek planavote, arba patiriate netikėtų išlaidų, ir tai yra gerai. Jei laikysitės savo biudžeto ir toliau sutelksite dėmesį į finansus, galite priversti skolų konsolidavimo paskolą pašalinti savo neužtikrintą skolą.

Skolos konsolidavimo paskolos nevykdymas

Kadangi skolų konsolidavimo paskolos yra neužtikrintos paskolos, paskolos davėjas dės daug pastangų, kad gautų skolingus pinigus. Jei nevykdysite šios rūšies paskolos, tai labai pakenks jūsų finansams ateinantiems metams. Skolos konsolidavimo paskola neturėtų būti vertinama lengvabūdiškai. Jei nevykdysite įsipareigojimų, greta paskolos sumos ir pavėluotų mokesčių bei rinkliavų jums gali tekti atvykti į teismą ir sumokėti teismo išlaidas.

Jei teismas priims sprendimą prieš jus, jie gali susigrąžinti iki 25% jūsų darbo užmokesčio arba uždėti areštą jūsų namui, o tai reiškia, kad jei jį parduosite, būsite skolingi teismui visus pinigus, kuriuos uždirbote iš pardavimo. Štai kodėl prieš kreipiantis dėl paskolos labai svarbu suprasti mėnesio įmokų sumas.

Skolos valdymo planai

Skolos valdymo planas yra alternatyva skolos konsolidavimo paskolai. Kai kurie finansų ekspertai ir kreditų konsultantai teikia pirmenybę skolų valdymo planams, o ne skolų konsolidavimo paskoloms.

Daugelis skolų valdymo plano skolintojų yra ne pelno organizacijos, kurios taip pat siūlo kredito konsultavimo paslaugas. Kredito patarėjas padės jums išanalizuoti jūsų finansus ir nustatyti, ar skolų valdymo planas yra geriausias pasirinkimas. Daugeliu atvejų agentūra ar organizacija derasi su kreditoriais jūsų vardu, kad sumažintų palūkanų normą, sumažintų likutį ar atsisakytų delspinigių, kad jūsų mėnesiniai mokėjimai būtų prieinamesni.

Užuot mokėję tiesiogiai savo kreditoriams, jūs atliekate mokėjimus skolų valdymo agentūrai, o jie – į jūsų sąskaitas. Skolos valdymo planas gali neigiamai paveikti jūsų kredito balą, nors tai priklauso nuo konkrečios jūsų sąskaitos informacijos, pavyzdžiui, ar jos nevykdomos, ar yra surinktos.

Tinkamai pasirinkite savo finansus

Jei kiekvieną mėnesį susiduriate su keletu atsiskaitymų kreditine kortele arba esate paskendę medicininėse sąskaitose ar kitose skolose, nėra nieko blogo atlikti keletą tyrimų, kad surastumėte galimybių, leidžiančių jums šiek tiek kvėpuoti. Skolų konsolidavimo paskola nėra stebuklingas sprendimas, kuris automatiškai sutvarkys jūsų finansinę situaciją, tačiau jei bus naudojama atsakingai, tai gali padėti.

Nepaisant to, ar pasirinksite skolos konsolidavimo paskolą, skolų valdymą ar kitą skolos mažinimo ar panaikinimo variantą, tai užtruks. Daugumai skolų konsolidavimo paskolų atsipirkti reikia 3–5 metus, ir tas pats pasakytina apie skolų valdymo planus. Jūs neįsiskolinote per naktį, taip pat negalite iš jos išeiti per naktį. Norint įveikti savo skolas, reikės kantrybės ir atsidavimo, tačiau tai galima padaryti.

Prieš pasirašydami skolos konsolidavimo paskolą, būtinai supraskite išsamią paskolos informaciją. Turėtumėte žinoti palūkanų normą, paskolos mokestį, paskolos terminą ir mėnesio įmokų sumą. Be to, turėtumėte suprasti visus pavėluoto mokėjimo mokesčius ar lengvatinius laikotarpius. Skolos konsolidavimo paskola bus sėkminga tik tuo atveju, jei sutaupysite pinigų sumažindami mėnesinius mokėjimus ir palūkanų normas.

Kredito patarėjas gali …

Parašykite komentarą