Koks yra minimalus paskolos automobiliui balas? (Australija)

Kaip ir naudojant kitas paskolų rūšis, jūsų kredito balas gali turėti įtakos jūsų galimybei gauti paskolą automobiliui. Kreditoriai patikrina jūsų kredito reitingą, kai kreipiatės dėl paskolos automobiliui, o žemas kredito balas gali turėti įtakos paskolos tipui, kurį galite gauti, lygiai taip pat, kaip geras gali padidinti jūsų galimybes.

Bet nesijaudinkite, programoje „Finder“ išspręstos jūsų problemos. Mūsų funkcija leidžia jums sužinoti, kurios asmeninės paskolos jums gali būti patvirtintos dar prieš kreipdamiesi. Paprasčiausiai atsisiųskite programą, susiekite savo kredito balą ir automatiškai sužinokite, kam galite būti patvirtinti.

Perskaitykite daugiau naudingos informacijos apie tai, kaip pagerinti savo galimybes gauti paskolą automobiliui ir kodėl jūsų kredito balas yra svarbus.

Patvirtinimo programoje „Finder“ galimybė

Programa „Finder“ naudoja jūsų kredito balą, kad padėtų nustatyti, kokia tikimybė gauti patvirtinimą gauti kai kurias asmenines paskolas. Išbandykite šiandien ir gaukite tą automobilį lengviau! Įveskite žemiau esantį telefono numerį, kad gautumėte atsisiuntimo nuorodą.

Kaip jūsų kreditas veikia jūsų galimybes gauti paskolą automobiliui?

Jūsų kredito reitingas tiesiogiai paveiks jūsų galimybes gauti daugumą paskolų, o paskolos automobiliui nesiskiria. Normalu, kad bankai ir skolintojai, prieš patvirtindami jus paskolai automobiliui, patikrina jūsų kredito bylą pateikdami paraišką. Jei faile turite blogą kredito bylą arba turite kokių nors neigiamų žymių, tai priskirs jus rizikingam skolininkui ir žymiai apribos jūsų galimybes gauti kreditą. Skolintojai norėtų žinoti, kad skolina pinigus tam, kuris gali grąžinti paskolą, taigi, jei jūsų byloje yra kokių nors žymių, rodančių, kad negalite to padaryti, tai apribos jūsų galimybes gauti paskolą automobiliui.

Automobilio paskolos galimybės su blogu kreditu

Jei turite blogą kreditą, vis dar yra keletas paskolų automobiliui, kurios gali padėti įsigyti automobilį:

 • Paskolos iki atlyginimo. Paskolos iki atlyginimo leidžia pasiskolinti nedidelę pinigų sumą per trumpą laiką. Paprastai galite pasiskolinti nuo 100 USD iki 2000 USD ir skolintis pinigus 16 dienų iki 1 metų. Blogas kreditas paprastai nėra šių paskolų rūšis. Tačiau jų palūkanos yra didesnės.
 • Blogų kreditų davėjai. Kai kurie skolintojai specialiai skolina pinigus blogų kreditų turintiems žmonėms, kad padėtų jiems įsigyti automobilį. Blogų kreditų teikėjai prisiima riziką, susijusią su jūsų blogais kreditais, nes jie specializuojasi šioje srityje. Tačiau tarifai ir mokesčiai vėl būna didesni.
 • Palaukite, kol blogi ženklai bus pašalinti iš jūsų kredito reitingo. Jūsų kredito reitingas ne visada lieka jūsų įraše. Jei galite palaukti, kol įsigysite automobilį, apsvarstykite galimybę palaukti, kol blogi ženklai bus pašalinti iš jūsų kredito reitingo, kad turėtumėte daugiau galimybių.
 • Kreditų taisymas. Kredito taisymas gali padėti rasti ir pašalinti bet kokias klaidas jūsų kredito byloje ir išplėsti automobilio paskolos galimybes.

Apie blogų kreditinių automobilių paskolas

Geresnės galimybės gauti asmeninę paskolą

Jei jūsų kredito reitingas yra prastas, yra keletas būdų, kaip pagerinti tikimybę gauti paskolą automobiliui.

 • Reguliariai tikrinkite savo kredito bylą. Reguliariai tikrindami, ar jūsų kredito byloje nėra klaidų ar klaidų, galite pašalinti ar ištaisyti visus blogus jūsų failo ženklus, kurių neturėtų būti, ir pagerinti jūsų galimybes patvirtinti.
 • Mokėkite sąskaitas laiku. Pavėluoti sąskaitų mokėjimai rodomi jūsų kredito byloje. Užtikrindami, kad visada laiku sumokėtumėte sąskaitas, jūsų kredito reitinge nebebus jokių vėluojančių mokėjimų žymių ir padidinsite galimybę būti patvirtintiems.
 • Konsoliduoti skolą. Skolos sujungimas į vieną skolą gali padėti pagerinti jūsų kredito reitingą. Tai palengvins skolos grąžinimą, taip pat galite gauti mažesnę palūkanų normą. Kontroliuodami savo skolą galiausiai galėsite pagerinti savo galimybes gauti paskolą automobiliui.
 • Kreditinių kortelių ir išlaidų kontrolė. Kredito kortelių kontrolė ir atsakingos išlaidos naudojant kreditą yra vienas iš paprasčiausių būdų pagerinti galimybes būti patvirtintiems. Įsitikinkite, kad neišleisite daugiau nei galite, visada grąžinkite pinigus laiku ir toliau kontroliuokite savo kreditą.
 • Negalima kreiptis dėl paskolų per dažnai. Per dažnai kreipiantis dėl paskolų ir gaunant atmetimą, tai turi įtakos jūsų kredito reitingui. Kreipdamiesi mažiau arba kreipdamiesi tik dėl paskolų, kurias žinote, kad būsite patvirtinti, pagerės jūsų kredito reitingas ir jūsų patvirtinimo galimybės.

Automobilių paskolų rūšys

 • Užtikrinta automobilio paskola. Užtikrintai paskolai už automobilį reikia naudoti savo įsigytą transporto priemonę kaip paskolos užtikrinimą. Jei nepavyksta grąžinti paskolos automobiliui, paskolos davėjas turi teisę atsiimti jūsų automobilį. Tada jis gali parduoti automobilį, kad atgautų dalį prarastų lėšų skolindamas pinigus.
 • Paskola be užstato. Paskola be užstato yra tada, kai nenaudojate savo įsigytos transporto priemonės kaip saugumo. Kredito davėjas negali atsiimti jūsų automobilio, todėl jūs esate rizikingesnis skolininkas. Dėl šios priežasties normos paprastai būna didesnės.
 • Turto hipoteka. „Chattel“ hipoteka naudojama tiems, kurie dirba savarankiškai ir įsigyja automobilį verslo reikmėms. Jie dirba kaip asmeninės paskolos, tačiau jie skirti tik verslui. Jūsų perkamas automobilis vis dar naudojamas kaip apsauga ir jūs vis dar privalote reguliariai mokėti kas mėnesį. Tačiau galite pasirinkti atlikti paskutinį grąžinimą, vadinamą balioniniu mokėjimu, kuris yra didesnis už įprastus grąžinimus, tačiau padeda išlaikyti mokėjimus per paskolą.
 • Prekiautojo finansai. Prekiautojo finansavimas yra tada, kai jūs gaunate finansą savo transporto priemonei įsigyti tiesiogiai iš pardavėjo, o ne iš finansinio skolintojo. Pardavėjai gali pasiūlyti jums konkurencingas kainas, tačiau dažnai yra tam tikros sąlygos ir jūs galbūt galėsite gauti finansavimą tik tam tikrų tipų automobiliams, pavyzdžiui, naujiems automobiliams.
 • Asmeninė paskola be užstato. Asmeninė neužtikrinta paskola yra tada, kai skolintojas suteikia jums lėšų ir jums nereikia naudoti savo turto kaip užtikrinimo priemonės. Asmeninę paskolą galite naudoti automobiliui įsigyti, nors jie nėra skirti specialiai automobiliui įsigyti. Šios rūšies paskoloms taip pat būdinga didesnė palūkanų norma dėl susijusios rizikos. Jums reikės reguliariai mokėti kas mėnesį.

Jei ieškote paskolos automobiliui ir turite blogą kreditą, galite apsvarstyti alternatyvias šio puslapio galimybes. Norėdami padėti jūsų paraiškai, taip pat galite pradėti taisyti savo kreditą, kad kreditoriams atrodytumėte palankesni. Gero kredito balo pranašumai yra ne didesnės, o standartinės palūkanų normos gavimas ir galimybė gauti didesnę paskolos sumą, todėl verta pasidomėti kredito reitingo nustatymo būdais.

Kaip veikia paskolos automobiliui?

Paskola automobiliui veikia taip pat, kaip ir bet kuri kita paskola, išskyrus tai, kad ji sukurta specialiai tiems, kurie perka automobilį. Finansų davėjas paskolins jums tam tikrą pinigų sumą, kad įsigytumėte savo automobilį, ir jūs sutinkate grąžinti sumą su palūkanomis per nustatytą terminą.

Yra keletas skirtingų variantų, kaip norite struktūrizuoti paskolą automobiliui. Galite nustatyti, kiek jums reikia pasiskolinti, paskolos sąlygas, paskolos trukmę ir tai, kaip dažnai grąžinama. Jūsų automobilio paskolai taip pat bus taikoma palūkanų norma, kuri nurodys, kiek palūkanų turėsite sumokėti už automobilio paskolą.

Taip pat galite pasirinkti paskolą su užstatu, kai transporto priemonė ar kitas turtas yra naudojamas kaip paskolos užtikrinimas, arba paskolą be užstato, kai užstatas nereikalingas, tačiau paprastai mokėsite didesnį tarifą. Skirtingos paskolos automobiliams taip pat gali turėti tam tikrus kriterijus, kuriuos turėsite atitikti. Pavyzdžiui, jei perkate naudotą automobilį, gali būti nustatytas transporto priemonės amžiaus apribojimas.

Skolintojai žino jūsų kredito balą, tad kodėl gi neturėtumėte?

Gaukite savo kredito balą ir išsamią ataskaitą dabar!

Paskolos automobiliui palyginimas

vardas

Produktas
Loans.com.au - naujų ir pardavėjų naudotų automobilių paskola

Nuo 4,67% (fiksuota)

5,22%

5000 USD

Nuo 3 iki 5 metų

400 USD

0 USD

Remdamiesi rizikos profiliu, gausite fiksuotą palūkanų normą nuo 4,67% per metus
Finansuokite naują automobilį ir pasinaudokite tokiomis funkcijomis kaip greitas patvirtinimas, be nuolatinių mokesčių ir pasirinktinis mokėjimas balionu. Paskolą sumokėkite iki 2021 m. Lapkričio 30 d. Ir dalyvaukite traukime, kad laimėtumėte 1000 USD vertės dovanų kuponą. Taikomi T & Cs.

IMB naujo automobilio paskola

4,99% (fiksuota)

5,34%

2 000 USD

Nuo 1 iki 7 metų

275,12 USD (250 USD paraiškos mokestis + 25,12 USD PPS registracijos mokestis)

0 USD

Gausite fiksuotą 4,99% per metus tarifą
Maža minimali 2 000 USD skolinimosi suma, kurią galite naudoti įsigydami naują automobilį arba automobilį, kuris yra iki dvejų metų.

NRMA naujo automobilio paskola

Nuo 4,99% (fiksuota)

5,69%

5000 USD

Nuo 1 iki 7 metų

499 USD

0 USD

Fiksuotą kainą gausite nuo 4,99% per metus
Įsigykite naują ar naudotą automobilį iki 3 metų ir naudokite fiksuotą tarifą ir be mėnesinių mokesčių. Išankstinis patvirtinimas galimas per 5 darbo valandas.

„Wisr“ užtikrinta automobilio paskola

Nuo 4,74% (fiksuota)

4,75%

5000 USD

Nuo 3 iki 7 metų

0 USD *

0 USD

Pagal savo rizikos profilį gausite asmeninę palūkanų normą nuo 4,74% iki 16,01% per metus
Lanksti automobilio paskola nuo 5 000 iki 63 000 USD su individualizuotomis palūkanomis ir atlygiais stipriems kredito klientams.

*Specialus pasiūlymas: Naujoms paskolų paraiškoms, patvirtintoms ir finansuojamoms per „Finder“, bus atsisakyta 595 USD įsteigimo mokesčio. Pasiūlymas galioja 2021 m. Birželio 30 d. Taikomi tinkamumo kriterijai, mokesčiai ir sąlygos.

Kredito konsjeržo automobilio paskola

Nuo 3,35% (fiksuota)

4,41%

10 000 USD

Nuo 1 iki 7 metų

350 USD

8,50 USD

Gausite fiksuotą 3,35% per metus tarifą ir 4,41% per metus
Gaukite prieigą prie daugiau nei 20 paslaugų teikėjų, kad galėtumėte finansuoti naują ar naudotą automobilį.

„OurMoneyMarket“ automobilio paskola

Nuo 5,35% (fiksuota)

5,65%

2 001 USD

Nuo 1 iki 7 metų

250 USD

0 USD

Pagal rizikos profilį gausite fiksuotą palūkanų normą nuo 5,35% iki 14,99% per metus.
Pasiskolinkite nuo 2 001 iki 75 000 USD, kad finansuotumėte naują ar naudotą automobilį iki 10 metų.

„Plenti“ automobilio paskola

Nuo 4,89% (fiksuota)

5,44%

2 000 USD

Nuo 3 iki 7 metų

nuo 249 iki 799 USD

0 USD

Fiksuotą palūkanų normą gausite nuo 4,89% per metus
Pasiskolinkite iki 100 000 USD naudodami „Plenti“ automobilio paskolą ir pasinaudokite išankstinio grąžinimo ar pasitraukimo mokesčiais.

RACV naujų automobilių paskolos

Nuo 4,99% (fiksuota) …

Parašykite komentarą