Kreditai / atsiliepimai ir skundai

Kitas skolintojas, kuris siūlo greitus kreditus latviams, yra „Kreditai“. Ji priklauso gerai žinomai finansų bendrovei „IPF Digital Group“, valdančiai ir kitą populiarų nebankinį skolintoją – „Credit24“. Kokybiškos paslaugos, aukšti klientų aptarnavimo standartai ir draugiškos skolinimosi sąlygos daro „Creditus“ gera vieta kasdien ieškoti finansinės paramos.

Siūlomos tik vienos rūšies paskolos – greita arba trumpalaikė paskola. Dėka to, kad paskolos grąžinimo terminas gali būti lankstus, skolinimosi patirtis yra maloni ir draugiška skolininko mėnesio biudžetui ir finansinėms galimybėms.

Peržiūrėti pasiūlymą

Kreditai siūlomi šiomis kreditų rūšimis:

Greitas kreditas:

 • turima suma nuo 50 € iki 425 €;
 • grąžinimo terminas nuo
  iki
  .

Kreditai suteikiami Latvijos piliečiams ir asmenims, turintiems nuolatinio gyventojo statusą, nuo 18 iki 75 metų.

Kodėl verta rinktis kreditus?

Kreditai yra licencijuotas skolintojas, kuris veikia pagal Latvijos įstatymus ir gerbia skolininkų teises. Tai yra vienas iš svarbiausių veiksnių, į kurį reikia atsižvelgti renkantis kreditorių, nes teisinis sandorių statusas yra gyvybiškai svarbus finansinėse operacijose. „Creditus“ licencija suteikiama neribotam laikui, o tai reiškia, kad Vartotojų teisių apsaugos centras palankiai vertina „Creditus“ sąlygas ir klientų aptarnavimo standartus.

Kita svarbi priežastis, kodėl turėtumėte atkreipti dėmesį į „Creditus“ pasiūlymą, yra galimybė skolintis nepermokant už paskolos naudojimą. Ar sutiksite, kad palūkanų normos yra pats nepatogiausias ir nemaloniausias skolinimosi aspektas? Kreditai anuliuojami 30 dienų – jei paskola grąžinama per 30 dienų, bendra grąžinimo suma yra identiška paskolos pagrindinei daliai. Bet jei norite grąžinti paskolą palaipsniui, grąžinimo sumai bus taikoma individuali 0,20% palūkanų norma per dieną, GPL – 103,18%. Ir šis pasiūlymas galioja kiekvieną kartą, kai skolinatės, o ne tik naujus klientus!

Kodėl% norma yra individuali? Kadangi „Creditus“ kiekvieną paskolos paraišką vertina atskirai ir kiekvienam potencialiam klientui parengia individualų paskolos pasiūlymą, kuris atitinka skolininko mokumą ir kredito istoriją. Kuo geresnis ir patikimesnis jūsų skolininko profilis, tuo geresnį pasiūlymą gausite!

Papildomas „Kreditų“ privalumas yra galimybė labai greitai gauti paskolos sumą. Pinigų pervedimas tik užtrunka
, jei pervedimas atliekamas kreditoriaus darbo valandomis ir viename banke.

Kaip kreiptis dėl kreditų paskoloms?

Kreiptis dėl kreditų lengva. Štai ką reikia padaryti norint gauti greitą paskolą:

 • įeikite į „Credits“ svetainę ir slankiklyje pažymėkite, kiek ir kiek laiko norite skolintis;
 • paspauskite žalią mygtuką „prisijungti“;
 • pasirinkite skyrių naujiems ar registruotiems klientams (dėmesys! Galite prisijungti prie savo profilio naudodami savo „Credit24“ vartotojo vardą ir slaptažodį!);
 • jei esate naujas klientas, atlikite visus reikalaujamus veiksmus ir išsiųskite paraišką. Jei esate nuolatinis klientas, patvirtinkite paraiškos siuntimą;
 • palaukite atsakymo ir, jei atsakymas bus palankus, gaukite kreditą!

Parašykite komentarą