Kreditai365 / Apžvalgos ir skundai

Jei iki atlyginimo dienos jums reikia ne kelių dešimčių, bet bent 100 eurų, atkreipkite dėmesį į „Kredits365“ pasiūlymą. „Kredits365“ galite kreiptis dėl greitųjų ir ilgalaikių vartojimo paskolų. Privalumas yra ir galimybė naujiems klientams skolintis be apribojimų, jei skolininkai turi pakankamą mokumą.

Kaip ir visas greitas paskolas internetu, „Kredits365“ paskolą galima įsigyti be užstato ar užstato. Tiek trumpalaikes, tiek ilgalaikes paskolas galite gauti palyginti lengvai, nes kreipimasis dėl visų „Kredits365“ paskolų vyksta internetu. Jei atitiksite skolintojo reikalavimus, jums to tik reikės
norėdamas gauti pinigų į savo sąskaitą.

Gaukite pinigų iš „Kredits365“

Kredits365 siūlo šias paskolų rūšis:

Greitas kreditas:

 • turima suma nuo 100 € iki 425 €;
 • grąžinimo terminas nuo
  iki
  .

Ilgalaikis kreditas:

 • turima suma nuo 150 € iki 1500 €;
 • grąžinimo terminas nuo
  iki
  .

Pinigų pervedimai į „Swedbank“, SEB ir „Citadele“ bankų sąskaitas trunka maždaug
, Kredits365 darbo valandomis. Jei naudojatės kito banko paslaugomis, atsižvelkite į tai, kad paskolos suma bus pervesta per vieną darbo dieną.

Atkreipkite dėmesį, kad maksimali „Kredits365“ kredito suma gali būti nepasiekiama nepakankamo mokumo klientams. Kiekvieno naujo kliento kredito limitas nustatomas atskirai, todėl atsižvelkite į tai, kad prašoma suma negali būti suteikta, jei jau turite skolų kitur, yra mažos mėnesinės pajamos ir t. Esant tokiai situacijai, paskolos davėjas gali pasiūlyti mažesnę sumą, atitinkančią pajamų ir išlaidų lygį, arba atsisakyti paskolos.

Kodėl verta rinktis „Kredits365“?

Kredits365 paskolos pasiūlyme rasite paprastas paskolas su aiškiomis sąlygomis. Greitas kreditas ir vartojimo kreditas yra prieinami klientams, turintiems tinkamą mokumą. Atsižvelgdami į savo poreikius ir finansines galimybes, galite pasirinkti tinkamiausią ir naudingiausią paskolos variantą. Skolinantis iki 425 EUR, yra dvi grąžinimo galimybės –
ir
. Sumos, viršijančios 425 eurus, gali būti grąžintos ilguoju laikotarpiu, atliekant nedidelius mėnesinius mokėjimus.

Pasiskolinę iš „Kredits365“, galėsite būti tikri dėl sąžiningų ir atvirų kredito sutarties sąlygų. „Kredits365“ yra Latvijos alternatyvių finansinių paslaugų asociacijos narys, todėl yra gerbiamos skolininkų teisės ir teikiama klientų aptarnavimo pagalba. Sąžiningas vartotojų skolinimas yra „Kredits365“ prioritetas.

Nenumatytoje situacijoje „Kredits365“ klientai gali atidėti paskolos grąžinimo terminą. Nerekomenduojama šia paslauga naudotis be atitinkamo poreikio, tačiau pratęsus kreditą išvengiama įtraukimo į skolininkų registrus. Atidėjus grąžinimo terminą iki 30 dienų, galima gauti papildomo laiko situacijai išspręsti.

Kaip kreiptis dėl „Kredits365“ paskolų?

Visi „Kredits365“ kreditai yra prieinami internete. Jei norite naudotis „Kredits365“ paslaugomis, jums reikės interneto ryšio, mobiliojo telefono, internetinės bankininkystės ir kelių nemokamų minučių. Paraiškos teikimo procesą sudaro 3 dalys:

 1. pagrindinio puslapio slankiklio nuoroda, kiek ir kuriam laikui norite skolintis;
 2. registruotas skolintojo interneto svetainėje, nurodant visą reikalingą informaciją: asmens duomenis, informaciją apie darbovietę ir mėnesines pajamas;
 3. sumokėti 0,01 euro dydžio registracijos mokestį;
 4. per kelias minutes sužinosite skolintojo sprendimą.

Jei norite paskolos, viršijančios 450 eurų, paruoškite banko sąskaitos išrašą už paskutinius 6 mėnesius. Galite atsisiųsti PDF failą į savo vartotojo profilį arba nusiųsti skolintojui el. Paštu.

Parašykite komentarą