kreditas iki 4000 €

Išduodamos greitos paskolos

Greito kredito esmė ir užuomazgos

Greita ar trumpalaikė paskola – tai paskola, dėl kurios galima kreiptis internetu. Šios paskolos rūšys pirmą kartą atsirado Didžiojoje Britanijoje ir Jungtinėse Valstijose 1990-ųjų pradžioje, tačiau Latvijoje jas buvo galima įsigyti šiek tiek daugiau nei dešimtmetį. Trumpalaikių paskolų ar nebankinių paskolų sąlygos skiriasi nuo tradicinių komercinių bankų paskolų išdavimo ir grąžinimo sąlygų. Greita paskola Latvijoje yra viena populiariausių trumpalaikių paskolų rūšių, be to, nereikia nurodyti, kokiam tikslui bus panaudotos gautos lėšos.

Šias trumpalaikes paskolas fiziniams ir juridiniams asmenims dažniausiai išduoda ne bankinės ar alternatyvios finansinės kredito įstaigos, kurioms yra suteikta speciali Vartotojų teisių apsaugos centro (PTKC) licencija, leidžianti jiems teikti tokias skolinimo paslaugas. Greitųjų paskolų davėjai susivienijo į Latvijos alternatyvių finansinių paslaugų asociaciją (LAFPA), taip patvirtindami sąžiningų ir patikimų verslo santykių užmezgimą.

Kaip greitai galima gauti greitą paskolą?

Dažniausiai asmens prašymas gauti greitą paskolą išnagrinėjamas per 15 minučių. Tačiau apskritai yra keli veiksniai, turintys įtakos tam, kaip greitai galite gauti pinigų. Pažvelkime į juos. Visų pirma, kiekvienas naujas klientas, norintis pasiskolinti, turi užsiregistruoti „CreditOn.lv“ svetainėje. Būtina pateikti asmeninę informaciją apie save, įskaitant vardą, pavardę, asmens kodą, telefono numerį, el. Paštą, užsiėmimo tipą, taip pat mėnesines pajamas ir išlaidas. Norėdami užbaigti registraciją, 1 centas turi būti pervestas į nurodytą įmonės banko sąskaitą.

Užbaigus registracijos procesą, paskolos pareigūnas per 15 minučių peržiūrės jūsų paraišką ir pateiks atsakymą teksto pranešimu. Jei paskolai gauti reikalinga papildoma informacija, operatorius susisieks su asmeniu telefonu. Jei atsakymas į paskolą bus teigiamas, paskolos davėjas perves pinigus į banko sąskaitą, iš kurios buvo sumokėta 1 centro suma. Išskirtiniais atvejais prašomos sumos gavimo laikas gali būti ilgesnis, jei skiriasi kredito įstaigos ir asmeniniai bankai. Taip pat reikėtų atsižvelgti į banko darbo laiką ir internetinės bankininkystės veiklą, o tai gali turėti įtakos peržiūros spartai.

Nors galite kreiptis dėl paskolos bet kuriuo paros metu, Latvijos Respublikos įstatymai numato, kad trumpalaikės paskolos gali būti išduodamos nuo 7.00–23.00 val Tai reiškia, kad jei asmuo kreipiasi dėl paskolos tarp 23.00 vakare iki 7.00 ryto, paraiška bus nagrinėjama „CreditOn“ darbo valandomis, kitą rytą (darbo dienomis 8.00 – 22.00 ir savaitgaliais 10.00 – 20.00).

Ką daryti, jei kyla sunkumų grąžinant greitą paskolą?

Jei kyla sunkumų grąžinant paskolą, nedvejodami kreipkitės į „CreditOn“ klientų aptarnavimo tarnybą telefonu 27250001 arba skolų išieškojimo specialistus telefonu 27250002. Taip pat patarimų, kaip išspręsti situaciją galite gauti iš mūsų konsultantų ir Latvijos nebankinių skolintojų asociacijos.

Kiek pinigų ir skolintis ir kuriam laikui?

Viena iš „Crediton.lv“ siūlomų paskolų rūšių yra kredito linija. Pagal šią paskolą galima suma yra 50–2000 eurų. Kreipdamiesi dėl kredito linijos, siūlome 48 mėnesių mėnesio mokėjimo grafiką, per kurį galite pasirinkti patogesnę mokėjimo datą. Mokėjimo grafiką galite pamatyti naudodamiesi paskolos skaičiuokle. Su kiekvienu mokėjimu likusi paskolos suma sumažės.

Nors maksimalus šios paskolos grąžinimo laikotarpis yra ketveri metai, prireikus ją galima grąžinti ir anksčiau, sumokant didesnę sumą nei minimali mėnesio suma, taip sumažinant komisinį mokestį.

Vartojimo paskola su paskolos suma nuo 100 iki 4000 eurų ir grąžinimo terminas nuo 3 iki 60 mėnesių. Kreipdamiesi dėl vartojimo paskolos, galite pasirinkti tinkamą grąžinimo datą, taip pat mėnesinių įmokų skaičių pagal savo mokumą. Vartojimo paskola taip pat gali būti grąžinta anksčiau laiko, tuo pačiu perskaičiuojant paskolos komisinius.

Kokie yra amžiaus apribojimai norint gauti greitą paskolą?

Norėdami gauti greitą paskolą „CreditOn“, asmuo turi būti nuo 20 iki 75 metų. Tokią skolinimo politiką nustatė dauguma skolintojų, atsižvelgdami į riziką, susijusią su skolinimu jauniems žmonėms, kurie dar nėra pakankamai atkaklūs prisiimti atsakomybę už savo veiksmus ir jų pasekmes. Prieš kreipdamiesi dėl paskolos, būtinai įsitikinkite, kad laikotės amžiaus apribojimų, kitaip paskolos gali būti atsisakyta.

Ko man reikia norint gauti greitą paskolą?

Norėdamas gauti greitą paskolą, asmuo, prašantis paskolos, turi atitikti šias sąlygas:

Turi būti Latvijos Respublikos gyventojas (pilietis ar nepilietis su savo asmens kodu);

Turi būti nuo 20 iki 74 metų;

Viename iš Latvijos bankų atidaryta aktyvi sąskaita;

Bet kuriame Latvijos mobiliojo ryšio operatoriaus tinkle yra aktyvus mobiliojo telefono ryšys;

Reikalingas el. Pašto adresas, kurį reikia naudoti norint gauti informaciją iš „CreditOn“;

Kad paskolą būtų galima grąžinti laiku, reikalingos pastovios mėnesinės pajamos.

Ar galiu greitai grąžinti greitąją paskolą?

Atsižvelgiant į kliento norus, „CreditOn“ siūlo grąžinti greitąją paskolą prieš jos terminą. Norėdami sužinoti tikslią paskolos komisiją ir galutinę grąžintiną sumą, naudokite vieną iš šių komunikacijos variantų:

Parašykite paraišką laisva forma ir pristatykite ją į „CreditOn“ biurą, išsiųsdami ją paštu adresu: Uriekstes gatvė 2a-24, Ryga, LV-1005, arba darbo valandomis susisiekite su „CreditOn“ klientų aptarnavimo specialistais paskambinę numeriu 27250001 arba

Parašytą paraišką nuskaityta forma atsiųskite „CreditOn“ el. Paštu: [email protected].

Kokie yra greitos paskolos tikslai?

Atsižvelgiant į tai, kad norint gauti greituosius kreditus nebūtina nurodyti jų panaudojimo tikslo, kiekvienas asmuo gali atskirai pasirinkti tikslus, kuriems turėtų būti nukreiptos lėšos. Tačiau yra didelių greitųjų kreditų išlaidų tendencijų. Jie dažniausiai naudojami kritiniais atvejais:

Medicinos priežiūros paslaugos – tais atvejais, kai staiga iškyla poreikis kreiptis į odontologą, atlikti operaciją, nusipirkti vaistų ar atlikti gydymą, tenka skaičiuoti dešimtis ir net šimtus ar tūkstančius eurų. Kadangi sveikatos problemos yra išskirtinis atvejis, kurį reikia kuo greičiau išspręsti, pagalbos dažnai kreipiamasi kreipiantis dėl greitos paskolos.

Automobilių ar namų remontas – apsemtas butas, pro stogą, sugadinta instaliacija, taip pat įvairios automobilio problemos yra priežastis ieškoti papildomų lėšų remontui.

Buitinės technikos pirkimas – labai sunku apsieiti be skalbimo mašinos, viryklės ar šaldytuvo, tad jei ankstesnis modelis nebegali atlikti savo funkcijų, iškart ieškoma naujo.

Komunalinių ar kitų skubių sąskaitų apmokėjimas – šaltaisiais metų mėnesiais komunaliniai mokesčiai yra gana dideli, todėl, norėdami išvengti problemų, žmonės kreipiasi dėl greitos paskolos, kad laiku sumokėtų sąskaitą. Žinoma, tai turėtų būti daroma tais atvejais, kai yra žinoma, kad paskola bus grąžinta.

Maisto pirkimas – situacijose, kai iki atlyginimo lieka labai nedaug, tačiau turite nusipirkti maisto, kaip naudinga alternatyva naudojama greita alternatyva.

Švietimui – tiek skirtingose ​​aukštosiose mokyklose, tiek kursuose studijų kaina gali būti gana didelė, todėl, norint ją nedelsiant padengti, pasirenkama kredito linija, kuri po to palaipsniui grąžinama per metus.

Prisiminkite – skolinkitės atsakingai, įvertindami paskolos grąžinimo poreikį ir galimybes!

Parašykite komentarą