Maisto liūtų čekių grąžinimo politika (asmeniniai patikrinimai ir kt.) Išsami

Prekybos centrai nėra bankai, tačiau kai kurios parduotuvės klientams siūlo patogumą gryninti čekį apsilankymo parduotuvėje metu. „Food Lion“ yra viena iš daugelio nacionalinių maisto prekių parduotuvių, kurios klientams leidžia atlikti čekius grynaisiais. Parduotuvėje grąžinami asmeniniai ir darbo užmokesčio čekiai, taip pat vyriausybės, kelionių ir nuolaidų čekiai. Skaitykite daugiau informacijos, kaip sumokėti šiuos čekius „Food Lion“ …

Norint išgryninti čekį „Food Lion“, reikalinga asmens tapatybė

Panašiai kaip bankuose, „Food Lion“ reikalauja, kad parodytumėte priimtiną asmens tapatybės formą, kad galėtumėte gryninti čekį vienoje iš jo parduotuvių. Priimtinos asmens tapatybės dokumento formos yra:

  • JAV ar JAV teritorijos vairuotojo pažymėjimas arba valstybės išduotas asmens tapatybės dokumentas
  • JAV ar JAV teritorijos karinis asmens tapatybės dokumentas
  • Indėnų genties asmens tapatybės dokumentas su nuotrauka
  • JAV pasas (gali būti naudojamas gryninant atlyginimų čekius, bet ne asmeninius čekius)

Pastaba: norint nusipirkti čekius parduotuvėje, „Food Lion“ pirkimo kortelės nereikia.

Maisto liūto asmeninių čekių gryninimas

„Food Lion“ grynina asmeninius čekius, nesvarbu, ar juos jums parašė kita šalis, kad sumokėtumėte už maisto produktus. Turėkite omenyje, kad „Food Lion“ naudoja trečiosios šalies patikrinimų sistemą, todėl „Food Lion“ darbuotojai negali kontroliuoti, ar jūsų asmeninis čekis yra patikrintas, ar ne. Jei jūsų asmeninis čekis atmetamas, kasininkas arba parduotuvės klientų aptarnavimo atstovas pateiks jums trečiosios šalies paslaugos kontaktinę informaciją, kad galėtumėte aptarti čekio atmetimo priežastį.

Maisto liūto asmeninių čekių grąžinimas (parašytas maisto produktams)

„Food Lion“ galite parašyti asmeninį maisto produktų čekį, kurio suma viršija 50 USD už visas jūsų pirkinių kainas. Pvz., Jei jūsų bendra maisto prekių suma yra 37 USD, galite parašyti 87 USD čekį, jei norite. Jūsų čekis padengia jūsų maisto prekes, o kasininkė jums perduoda 50 USD grynaisiais. Jei jums reikia daugiau pinigų, turėsite grįžti į parduotuvę ir dar kartą patikrinti pirkimo procesą. Įsigykite čekį „Food Lion“.

Negalima mokėti už asmeninius čekius, naudojamus perkant maisto prekes. Be to, jūs negalite gauti grynųjų pinigų nepirkę maisto prekių.

Maisto liūto asmeninių čekių grąžinimas (parašyta jums)

„Food Lion“ negrynina asmeninių čekių, kuriuos jums parašė trečioji šalis. Galite naudoti tik asmeninius čekius, susietus su jūsų pačių einamąja sąskaita. Atminkite, kad jūsų asmeninis patikrinimas turi išvalyti trečiosios šalies elektroninės patikros sistemą. Ši duomenų bazė surenka sąskaitos, susijusios su čekiu, įrašą, o visi nesumokėti patikrinimai (atšaukti čekiai) ar mokesčiai sukelia automatinį atsisakymą. Jei jūsų atsiskaitomojoje sąskaitoje anksčiau kilo sunkumų, čekis gali būti atmestas.

Maisto liūto darbo užmokesčio čekių gryninimas

„Food Lion“ kasos atlyginimų čekiai siekia iki 1 000 USD už čekį – ir ne centus daugiau. Tai gera žinia, jei planuojate po darbo užsukti į parduotuvę, kad atlyginimo dieną pasiimtumėte keletą dalykų. Yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti, atlikdami darbo užmokesčio čekį savo vietiniame maisto liūte:

  • Reikalingas tikras parašas. Darbo užmokesčio čekius turi pasirašyti įgaliotas įmonės atstovas. Šis parašas turi būti parašytas asmeniškai ranka, antspauduotas ranka parašytas parašas arba ranka parašytas parašas, nukopijuotas kompiuteriu ir atspausdintas ant čekio. Negalioja: kompiuterio šriftų sugeneruoti parašai.
  • Nėra ranka rašytų darbo užmokesčio čekių. Kai kurios mažos įmonės darbuotojams išrašo ranka rašomus darbo užmokesčio čekius. Šių čekių parduotuvėje negalėsite išgryninti, o sukčiavimo prevencija yra tikriausia priežastis. Laimei, yra daugybė variantų, kai galite grynaisiais pinigais atsiskaityti ranka.
  • Patikrinkite pinigų grąžinimo mokesčius. Už darbo užmokesčio čekių grąžinimą taikomi vardiniai mokesčiai, kurie priklauso nuo parduotuvės vietos. Norėdami sužinoti apie mokesčius už darbo užmokesčio čekių grąžinimą, galite kreiptis į vietinę parduotuvę.

Kiti čekių tipai Maistas Liūtas grynuos

Be asmeninių ir darbo užmokesčio čekių, „Food Lion“ grynuos šiuos čekius:

  • JAV vyriausybė ar valstija išdavė mokesčių grąžinimo čekius iki 1 000 USD (reikalingas tinkamas asmens tapatybės dokumentas)
  • JAV keliautojų čekiai iki 499,99 USD
  • Nuolaidų patikrinimai

Patikrina, ar maisto liūtas negrąžins

Per daugelį verslo metų „Food Lion“ turėjo daug patirties, kai klientai į savo parduotuves atveždavo įvairius čekius, tikėdamiesi, kad šie čekiai bus grąžinami. Todėl parduotuvėje dabar yra ilgas čekių sąrašas, kad jokiomis aplinkybėmis negrąžinama. Galbūt vienu metu jie priėmė keletą į šį sąrašą, tačiau dėl neigiamos patirties šie patikrinimai pateko į draudžiamų sąrašą.

Nepriimami čekiai:

Kitos čekių išgryninimo vietos

Jei „Food Lion“ dėl kokių nors priežasčių jums netinka, yra daugybė kitų vietų, kuriose galite išgryninti čekį. Dažniausiai žmonės eis į savo banką. Nuosavas bankas turės mažiausiai apribojimų ir paprastai bus nemokamas. Kitas būdas, kuriuo dažnai galite nemokamai išsigryninti čekį, yra nunešti jį į banką, kuriame jis buvo paėmęs. Jūsų draugas parašė, kad patikrinote jų atsiskaitomąją sąskaitą „Citibank“? Nuneškite į „Citibank“ – jie greičiausiai grynuos nemokamai. Jie turi sąskaitą, todėl žino, ar patikra yra gera.

Jei neturite banko sąskaitos arba negalite patekti į savo banką, yra daugybė kitų maisto prekių parduotuvių, kuriose atliekami grynųjų pinigų patikrinimai, paprastai už protingą mokestį. Jei dėl kokių nors priežasčių negalite rasti maisto prekių parduotuvės, kurioje bus grąžinami jūsų čekiai, yra keletas bankų, kurie už tam tikrą mokestį grynuos čekius ne klientams. Kraštutiniu atveju eikite į čekių grąžinimą ar greitųjų paskolų parduotuvę. Paprastai jie turi mažiausiai apribojimų grynųjų čekių tipui, tačiau jiems taip pat taikomi didžiausi mokesčiai.

Išsamų vietų čekiui gryninti sąrašą rasite mūsų straipsnyje „Check Cashing Place near Me“?

Apibendrinant

Ar maisto liūtas tikrina pinigus? Visiškai, bet ne visų tipų. Lankydamiesi vietiniame „Food Lion“ galėsite pasiimti maisto prekių ir išsigryninti asmeninį arba darbo užmokesčio čekį. Taip pat galite gryninti vyriausybės, kelionių ir nuolaidų čekius. Parduotuvėje galioja tam tikri čekių grąžinimo apribojimai, todėl prieš apsilankydami būtinai susipažinkite su jos čekių grąžinimo politika.

Parašykite komentarą