Mokėjimo dienos paskolos skelbimų tyrimai – „Cashfloat“

Daugelis teigia, kad paskolų skelbimai iki atlyginimo yra neatsakingi ir valdžios institucijos turėtų juos uždrausti. „Cashfloat“ tyrinėja oficialaus tyrimo rezultatus.

darbo dienos paskolos skelbimai - cashfloat

Šiame straipsnyje jums pranešama apie:

  • Paskolos iki atlyginimo dienos skelbimai
  • Kaip BCAP tiria skelbimus?
  • Ką sužinojo BCAP?

„Cashfloat“, atsakingas paskolų davėjas iki atlyginimo, skolina sumas nuo 200 iki 1100 svarų sterlingų tiems, kurie vykdo įperkamumo patikrinimus ir kreipiasi dėl JK trumpalaikių paskolų. Pateikiame šį straipsnį apie paskolų iki atlyginimo skelbimus. Paskolos iki atlyginimo dienos dažnai sulaukia blogos reputacijos žiniasklaidoje. Arba bent jau sulaukite neigiamo sukimosi, pasirodydami spaudos istorijose. Kai kurie žmonės teigia, kad dėl blogų kreditų iki atlyginimo dienos žmonės patenka į skolas. Kiti mano, kad įmonės savininkai yra ne kas kita, o pinigų grobėjai. Daugelis žmonių mano, kad paskolos, gaunamos iki atlyginimo, kelia nerimą. Jie mano, kad pasipelno iš kito nelaimių. Ginčytina, ar kas nors iš jų yra tiesa. Visų pirma taikant naujus apribojimus. Bet dabar žmonės prieš paskolų įmones atkreipė dėmesį kitur.

Mokėjimo dienos paskolos skelbimo auditorija

Jie skundžiasi reklamos auditorija. Kai kurie mano, kad paskolos iki atlyginimo neturėtų turėti tokių pačių reklamos galimybių kaip ir kitos bendrovės. Visų pirma, daugelis susirūpino dėl paskolų, mokamų vaikams, reklamavimo dienos. Kai kuriems šis šauksmas nuskambės kaip per daug pažįstamas: „Ar kas nors nepamąstys apie vaikus?“ Bet ar reikia naujų apribojimų paskolų skelbimams iki atlyginimo?

darbo dienos paskolos skelbimai - cashfloat

Kaip paaiškėja, ne. Naujausia „Broadcast Committee of Advertising Practice“ ataskaita ištyrė šią problemą. Jie ištyrė įrodymus, kad reikia apriboti paskolų iki atlyginimo reklamą. Visų pirma, per transliaciją, skirtą vaikams. Ataskaitoje padaryta išvada, kad tokio pakeitimo daryti nereikia. Norint tai geriau suprasti, būtina pažvelgti į tai, ką padarė Transliacijos komitetas.

Tyrimas: Paskolų iki atlyginimo dienos skelbimai

Svarbu suvokti, kad komitetas žiūrėjo tik į paskolų skelbimus, kuriuos gali pamatyti vaikai, arba į orą per vaikų pertraukėles. Jie nenagrinėjo paskolų iki atlyginimo dienos klausimo per visą televizijos transliaciją.

BCAP nagrinėjo du klausimus. Jie ištyrė, ar paskolų iki atlyginimo dienos nepažeidė vaikų apsaugos BCAP taisyklių. Jie taip pat ištyrė, ar skelbimai nepažeidė BCAP taisyklių atskirai, bet galėjo turėti poveikį pakartotinai peržiūrėjus.

paskolos iki atlyginimo skelbimas - cashfloat

Čia aktualios dvi taisyklės. Pirmasis yra tas, kad žmonės turi sukurti paskolų iki atlyginimo skelbimus, atsakingus už plačiąją visuomenę. Antra, skelbimai neturi raginti vaikų, ragindami juos pirkti produktus arba raginami paprašyti savo tėvų konkretaus produkto. Nors pirmoji taisyklė galėjo būti verta ištirti antrąją, atrodo absurdiška. Ar yra reali galimybė, kad vaikai žino, kas yra paskolos iki atlyginimo, ir kaip jos yra susijusios su jų tėvų finansais? Kaip ir tikėtasi, BCAP nustatė, kad pastaroji taisyklė nebuvo pažeista.

Tyrimo metodas

BCAP išnagrinėjo paskolų iki atlyginimo skelbimų pavyzdį, įdėdamas juos į metaforinį mikroskopą. Jie nagrinėjo, ar skelbimai gali paskatinti vaikus imti paskolą iki atlyginimo. Akivaizdu, kad paskolos iki atlyginimo skelbimai tiesiogiai neskatintų vaikų klausti tėvų apie paskolą iki atlyginimo. Bet galbūt skelbimai buvo taikomi netiesiogiai ir buvo skirti vaikams. BCAP taip pat ištyrė, ar skelbimuose buvo produktų, kurie galėjo patikti vaikams, pavyzdžiui, žaislų, ar skelbimuose buvo vaikams skirta kalba. Komitetas taip pat nagrinėjo stilių ir charakterius.

„Casfloat“ - paskolų rūšys

BCAP tikrai nustatė, kad skelbimuose buvo naudojami simboliai, stiliai ir vaizdai, kurie gali patikti vaikams. Bet tik todėl, kad pristatymas buvo visuotinai patrauklus. Svarbu tai, kad vaikai negalėjo suprasti šių vaizdų ir stilių prasmės. Pavyzdžiui, daugelyje paskolų iki atlyginimo skelbimuose naudojami žodžiai, dainos ir net lėlės. Viskas būtų įdomu vaikams. Bet jie nesupras, kokia yra pristatymo prasmė, kad jie taptų tiksline auditorija. Buvo atvejis, kai skelbime buvo produktų, kurie būtų įdomūs vaikams. Bet vėlgi, jie nebuvo reklamos dėmesio centre. Paprasčiausiai dalyvaukite kampanijoje, skirtoje pakeisti gyvenimo būdą ir sumokėti už dovanas per Kalėdas.

Rezultatas

Įdomu tai, kad nė vienas komiteto narys nemanė, kad tokios reklamos patiks vaikams. Nė vienas iš jų nemanė, kad taip ir padarys. Komiteto nariai net nemanė, kad kalėdinių vaizdų skelbimai patiks vaikams. Kalėdinius vaizdus vaizduojantys vaizdai buvo trumpalaikiai.

Žmonės jaudinosi dėl skelbimų, parodančių vaikams, kad pinigų skolinimasis yra tipiškas būdas tvarkyti finansus. Tai darydami skelbimai galėtų padėti naujai kartai gyventi iš paskolų. Tačiau komitetas nerado įrodymų, kad tokia problema būtų. Konkrečiai kalbant, skelbimuose nebuvo rodomas skolinimasis kaip įprastas finansų valdymo būdas. Greičiau kažkas panašaus į skubų problemos sprendimą.

Skelbimai

Komitetas taip pat manė, kad buvo atvejų, kai skelbimai buvo atsitiktinai nukreipti į vaikus. Tačiau taip gali būti todėl, kad skelbimai kuriami taip, kad jie būtų kitokie nei įprastos paskolų bendrovės. Visų pirma, tokio tipo skelbimai turi būti linksmi ir draugiški. Jie negali būti tiesiog informaciniai kūriniai. Vėlgi, tai yra dar vienas plačių aptariamų skelbimų patrauklumo pavyzdys.

BCAP padarė išvadą, kad nereikia imtis jokių veiksmų prieš paskolų iki atlyginimo reklamuotojus. Jie rado mažai įrodymų, kad šios reklamos yra skirtos vaikams arba kad jos patinka vaikams. Tai pasakė, jie iškėlė lengvabūdiško reklamos klausimą. Kaip jau minėta, paskolų iki atlyginimo skelbimai yra beveik visuotinai patrauklūs dėl savo linksmo stiliaus. Todėl reklama neatitinka rimtos situacijos, kai reikia skolintis pinigų. Daugelis žmonių, pasiskolinusių paskolą iki atlyginimo, kenčia nuo tam tikros rūšies ar skolų. Jie netgi gali gyventi iš kredito. Akivaizdu, kad ši istorija dar nesibaigė. Diskusija apie tai, ar reikia apribojimų, siaučia.

Ar reikėtų uždrausti darbo dienos skelbimus?

Yra dar vienas klausimas, ar apskritai turėtų būti rodomi paskolų iki atlyginimo skelbimai. Galbūt jas, kaip ir alkoholio bei cigarečių reklamas, reikėtų visiškai uždrausti. Tai darant ar net apribojant vietas būtų pranešama, kad paskolos iki atlyginimo yra visuotinai neigiamos. Jie nėra. Dėl naujų apribojimų paskolos iki atlyginimo gali tapti finansine gyvenimo liemene, kurios reikia kai kuriems žmonėms. Bet jūs ribojate žmones, jei negalite jiems pasakyti apie gerų paskolų įmones, teikiančias pigias paskolas. Žmonės gali kreiptis į paskolos ryklius, norėdami pasiskolinti pinigų, arba į įmonę, kuri siūlo nereguliuojamas paskolas.

Galima teigti, kad tai, jog paskolos darbo užmokesčio skelbimų blokas sugedo, yra teigiamas faktas. Galų gale BCAP padarė išvadą, kad šios reklamos nėra skirtos vaikams ir jų neveikia. Tai buvo pagrindinis ginčų šaltinis. Be to, paskolos iki atlyginimo nebėra skolos suteikimo galimybės, kurios buvo anksčiau. Jie yra išsigelbėjimas žmonėms, skolingiems. Jie yra atsakymas tiems, kurie nori sau leisti daugiau.

Išvada

„Cashfloat“, teikianti mažas paskolas, paaiškina, kad tikėtina, kad artimiausiais mėnesiais bus daugiau diskusijų dėl paskolų darbo užmokesčio dienos apribojimų. Galų gale, BCAP paminėjo kai kurių skelbimų toną, kuris galėjo pažeisti vieną iš jų taisyklių. Tačiau kol kas atrodo, kad judėjimas dėl šių apribojimų sugedo ir tai gali būti neblogas dalykas.

„Cashfloat“ tyrinėkite dovanų kortelės privalumus ir trūkumus

Parašykite komentarą