Momentinis kreditas: gaukite pinigų jau savo sąskaitoje

„Creditea“ mes žinome, koks svarbus yra lankstumas, kad jūsų momentinis mikrokreditas prisitaikytų prie finansinių pastangų, kurias galite padaryti visada. Todėl galite paprašyti iki 5000 eurų, o grąžinti turėsite laikotarpį nuo šešiasdešimt vienos dienos iki trisdešimt šešių mėnesių.

Per šį laikotarpį paskolą galite sumokėti patogiomis mėnesio įmokomis, kurias galite atlikti sutapdami, pavyzdžiui, su darbo užmokesčiu. Be to, jei bet kuriuo metu jūsų ekonominė padėtis pagerės ir norite iš anksto grąžinti tai, kas liko iš paskolos, mes jums už tai neimsime komisinių ir sutaupysite palūkanas, kurios jums būtų taikomos per likusį laiką iki jo atšaukimo.

Kita vertus, pritaikydami kiekvieną pasiūlymą pagal kliento finansinį profilį, jei mes patvirtinsime didesnę sumą, nei prašėte pradžioje, tačiau nenorite visko atsiimti, palūkanas mokėsite tik už naudojamus pinigus. . Tarsi to būtų negana, tuo atveju, jei grąžinsite paskolos dalį, kurią panaudojote anksčiau laiko, vėl gausite visą suteiktą sumą, kad galėtumėte ja pasinaudoti kada ir kada jums labiau patinka. Ir jei jau sumokėjote šešias įmokas, bet sumokėti kitą yra šiek tiek sunku, galite paprašyti mėnesio atokvėpio be jokių baudų.

Parašykite komentarą