Paskola žemės pirkimui: kreipkitės ir mėgaukitės

Kaip matėte, prašymas gauti paskolą žemei gauti yra lėtas procesas, reikalaujantis įvykdyti daugybę labai specifinių sąlygų. Idealiausias būdas paspartinti procedūras yra sutaupyti lėšų ir paprašyti „Creditea“ gauti greitą kreditą internetu.

„Creditea“ savo veiklą grindžiame atsakingo skolinimo principais, todėl nustatome tris pagrindines sąlygas, kad galėtumėte suteikti jums kredito liniją internetu. Pirma, jūs turite būti pilnametis; antra, turite gauti įrodomas mėnesines pajamas; galiausiai jūsų vardas negali būti rodomas jokiame nusikalstamų veikų sąraše, pavyzdžiui, RAI ar ASNEF.

Jei atitiksite šias tris savybes, norėdami paprašyti kredito limito pas mus, turėsite patekti tik į mūsų svetainę ir užpildyti intuityvią internetinę formą.

Kad išvengtumėte dokumentų ir jums nereikėtų pridėti įrodymų apie gaunamas mėnesines pajamas, taip pat banko sąskaitos Ispanijoje, kurioje norite, kad mes pervestume pinigus, nuosavybę, mes įdiegėme naujausias technologijas fintech su pažangiu automatinio patvirtinimo įrankiu. Turėsite mums pateikti tik prieigos duomenis į įprastą banko sąskaitą, o sistema automatiškai patikrins informaciją. Mūsų apsaugos sistemos nuo bet kokių kibernetinių atakų, taip pat vidiniai protokolai, užtikrinantys duomenų apsaugą, visą laiką saugos jūsų informaciją.

Priėmę suasmenintą pasiūlymą, kurį jums parodysime, galite atpažinti save nufotografuodami savo asmens tapatybės dokumentą iš abiejų pusių ir sutelkdami dėmesį mobiliajame fotoaparate, kad galėtume patvirtinti, jog tai tas pats asmuo.

Proceso pabaigoje paprašysime jūsų debeto ar kredito kortelės, per kurią imsime mėnesio mokestį, kurį nustatėme sutartyje.

Labai svarbu, kad mobiliojo telefono numeris, kurį mums pateikiate inicijuodami užklausą, būtų teisingas, nes tai bus susisiekimo būdas, kurį naudosime patvirtindami procesą ir informuodami jus apie jūsų užklausos būseną.

Jei kada turite abejonių, rekomenduojame kreiptis į mūsų skyrių dažni klausimai, kur tikrai rasite atsakymą į daugelį jų. Taip pat galite parašyti mums [email protected].

Daugiau negalvok! Eik į Creditea.es ir sužinokite apie mūsų pritaikytą finansavimo sistemą, kad jūsų svajonių namai būtų įgyvendinti.

Parašykite komentarą