Paskolos tą pačią dieną, paskolos internetu tos pačios dienos JK, paskolos tą pačią dieną

Ar turite skubių išlaidų padengti? Nesvarbu, ar tai sugedęs katilas, ar skubios medicinos pagalbos sąskaita, kartais jūs negalite sau leisti laukti. Mūsų paprastos paskolos tą pačią dieną gali padėti įgyvendinti prioritetus ir sugrąžinti gyvenimą į savo vėžes.

Galite kreiptis internetu už 100–1 000 svarų sterlingų be garanto ar užstato. Jei pasakysime „taip“, tą pačią dieną pervesime jūsų paskolą. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte apie tos pačios dienos grynųjų pinigų paskolas ir trūkumus bei kaip kreiptis su „Dot Dot“ paskolomis.

Kas yra tos pačios dienos paskolos?

Mes kalbame apie bet kokią paskolą, kurią galėtumėte turėti savo banko sąskaitoje tą pačią dieną, kai bus patvirtinta jūsų paraiška. Paprastai jie pateikia trumpą ir paprastą paraiškos internetu procesą, greitą skolintojo atsakymą ir greitą išmokėjimą netrukus po to.

Paskolos tą pačią dieną yra skirtos padengti netikėtas išlaidas, kurių paprasčiausiai negalima laukti. Paprastai tai tampa trumpalaikio finansavimo galimybe, leidžiančia pasiskolinti nedidelę pinigų sumą, kad išspręstumėte laikiną problemą ir grąžintumėte tai, ką esate skolingi per kelias savaites ar mėnesius.

Kam gali būti naudojamos paskolos grynaisiais tą pačią dieną?

Kai įvyksta nelaimės ar atsiranda papildomų išlaidų, kartais tai nėra taip lengva, kaip pasinerti į savo santaupas. Anglijos banko statistika rodo, kad atidedame mažiau savo pajamų nei anksčiau.

Paskolos internetu su tos pačios dienos finansavimu gali padėti sumokėti išlaidas, kurias reikia kuo greičiau sumokėti. Tai gali apimti:

 • Namų priežiūros sąskaitos, pvz., Katilo ar skalbimo mašinos remontas
 • Transporto priemonės remonto išlaidos arba MOT
 • Medicinos ar veterinarijos sąskaitos
 • Draudimo atnaujinimas ar kitos neteisėtos išlaidos

Gyvenimas nenuspėjamas, tačiau norint sumažinti spaudimą gali pakakti žinojimo, kad paskolą galite gauti tą pačią dieną.

Kuo naudingos tos pačios dienos paskolos internetu?

Pinigų patarimų tarnyba praneša, kad vienas iš penkių JK suaugusiųjų kovoja su pinigų rūpesčiais. Bet greičiu, patogumasir prieinamumas paskolos tą pačią dieną daro jas idealias, kai yra sunkus laikas.

Jums nereikės patirti sudėtingo paraiškų teikimo proceso ar laukti savaičių, kol galėtumėte gauti atsakymą, kaip galėtumėte pasinaudoti kitomis asmeninių finansų rūšimis. Tą pačią dieną paskolų davėjai, tokie kaip „Dot Dot Loans“, suteiks jums greitą sprendimą ir greitai perves paskolą.

Kreipimasis internetu reiškia, kad jums nereikia keliauti į banką ar parduotuvę. Galite naudoti savo nešiojamąjį kompiuterį, kompiuterį ar išmanųjį telefoną, kad galėtumėte taikyti per kelias minutes, tada tęskite dieną.

Dauguma tos pačios dienos paskolų grynaisiais pinigais yra be garanto ar užstato. Kadangi tai dažniausiai yra mažesnės paskolos, jums gali būti lengviau gauti patvirtinimą, jei turite blogą kredito balą.

Kokios yra tos pačios dienos internetinių paskolų rūšys?

Du įprasti tos pačios dienos pinigų šaltiniai yra paskolos iki atlyginimo ir trumpalaikės paskolos. Abi gali būti naudojamos dėl tų pačių priežasčių, tačiau yra esminių jų darbo skirtumų.

Paskolos iki atlyginimo yra skirtos pragyventi iki kito jūsų atlyginimo čekio. Tada turėsite viską grąžinti vienu ypu. Paprastai jiems taikomos didelės palūkanų normos ir brangūs pavėluotų mokėjimų mokesčiai, jie pelnė blogą reputaciją, nes sukėlė daugiau problemų nei išsprendžia.

Trumpalaikė paskola galėtų būti lengviau valdoma alternatyva. Tokiu būdu paskirstysite skolinimosi išlaidas mažesnėmis mėnesio įmokomis. Mes siūlome paprastas trumpalaikes tos pačios dienos paskolas be jokių nemalonių pavėluotų mokėjimų.

Kas yra garantuojamos paskolos tą pačią dieną?

Galite susidurti su keletu skolintojų, siūlančių garantuotas paskolas tą pačią dieną grynaisiais pinigais. Tačiau šie teiginiai dažniausiai yra per geri, kad būtų teisingi.

Visi finansinio elgesio tarnybos (FCA) įgalioti kreditoriai turėtų siūlyti paskolas sąžiningu ir atsakingu būdu. Tai reiškia atlikti tam tikrus patikrinimus, kad apsaugotumėte jus nuo skolų prisiėmimo, kurių galbūt negalėsite sau leisti.

Nors atsakingi skolintojai vis tiek gali pažadėti, kad paskolą perves tą pačią dieną, jei patvirtins jūsų paraišką, jie negali garantuoti patvirtinimo.

Kaip veikia mūsų paskolos tą pačią dieną?

Tą pačią dieną galite gauti paskolą iš „Dot Dot Loans“ be vargo. Tiesiog naudokitės mūsų trumpalaikės paskolos skaičiuokle, kad pasirinktumėte, kiek norite pasiskolinti, sužinokite galimas grąžinimo sąlygas ir patikrinkite visas savo išlaidas prieš pateikdami paraišką.

Siūlome tą pačią dieną grynaisiais nuo 100 iki 1000 svarų, kuriuos reikia grąžinti per tris, šešis ar devynis mėnesius, priklausomai nuo skolinamos sumos. Galite kreiptis per kelias minutes ir greitai priimti sprendimą, kai jums to labiausiai reikia.

Kaip atsakingas skolintojas, mes atliksime kredito ir įperkamumo patikrinimus, kad padėtų mums pasiūlyti paskolą, kuria įsitikinę, kad galite sau leisti. Tačiau blogas kredito balas jūsų automatiškai neatmeta, nes mes taip pat vertiname jūsų pajamas ir išlaidas.

Jei sakysime „taip“, paskolą tą pačią dieną galite turėti savo banko sąskaitoje. Tada mes automatiškai surinksime jūsų grąžinimus.

Kodėl verta rinktis „Dot Dot“ paskolas kaip tos pačios dienos paskolos davėją?

FCA tyrimas rodo, kad mokėjimo dienos ir trumpalaikių paskolų vartotojai mažiau pasitiki pinigais nei kiti suaugusieji JK. Bet mes viską padarome greitai, lengvai ir paprastai.

Mes taip pat esame tiesioginiai skolintojai, todėl visada žinosite, su kuo turite reikalų. Štai šešios priežastys, dėl kurių galite jaustis užtikrintai teikdami paraišką vienai iš tos pačios dienos paskolų internetu:

 • Greita: Kreipkitės per kelias minutes, gaukite greitą sprendimą, gaukite paskolą tą pačią dieną
 • Nuoširdus: Iš anksto sutinkama suma yra suma, kurią grąžinsite
 • Lankstus: Pasiskolinkite nuo 100 iki 1000 svarų ir paskirstykite išlaidas per tris, šešis ar devynis mėnesius
 • Atsakingas: Mes esame FCA įgalioti ir sieksime pasiūlyti paskolą, kurią realiai galite sau leisti
 • Draugiškas: Mūsų JK įsikūrusi klientų aptarnavimo komanda mielai jums padeda
 • Rekomenduojamas: Mūsų klientai vertina mus „puikiai“ nepriklausomos apžvalgos svetainėje „Trustpilot“.

Ar man tinka tos pačios dienos paskola?

Imti paskolą tą pačią dieną ne visada yra geriausias pasirinkimas. Gerai pagalvokite, kiek prašote, kodėl jums to reikia ir ar galite sau leisti grąžinti pinigus.

Pavyzdžiui, jei jums reikia didesnės sumos, mes taip pat siūlome ilgalaikes paskolas nuo 1 500 iki 5 000 svarų. Jie grąžinami per 18–48 mėnesius ir idealiai tinka didesnėms investicijoms ar gyvenimo įvykiams.

Bet jei jau kovojate su skolomis, vargu ar kita paskola palengvins jūsų padėtį. Nemokamą ir nešališką skolų patarimą galite gauti iš „National Debtline“, „StepChange“ ir „Money Advice Service“.

Ar galiu gauti paskolą internetu tą pačią dieną iš „Dot Dot Loans“?

Galite kreiptis dėl tos pačios dienos paskolos grynaisiais iš „Dot Dot Loans“, jei:

 • Jūs esate 18 metų ar vyresnis
 • Turite JK adresą
 • Šiuo metu dirbate
 • Turite galiojantį el. Pašto adresą ir mobiliojo telefono numerį
 • Turite išsamią banko sąskaitos ir debeto kortelės informaciją

Kaip ir visi atsakingi skolintojai, mes taip pat turime savo kriterijus, kurie padės mums nuspręsti, ar galime suteikti jums paskolą. Tačiau nepamirškite, kad dėmesys skiriamas ne tik jūsų kredito balui – mes taip pat atsižvelgsime į jūsų pajamas ir išlaidas.

Kiek tos pačios dienos grynųjų galiu pasiskolinti?

Galite kreiptis dėl trumpalaikės paskolos nuo 100 iki 1000 svarų. Mes finansuojame visas trumpalaikes paskolas tą pačią dieną, kai jas patvirtiname.

Kaip grąžinimai atliekami su Dot Dot paskolomis tą pačią dieną JK?

Mūsų paskolų grynaisiais pinigais kainą galite paskirstyti fiksuotomis trijų, šešių ar devynių mėnesių dalimis. Norėdami sužinoti galimas grąžinimo sąlygas, naudokite mūsų paskolos skaičiuoklės slankiklį.

Kai patvirtinsite, mes automatiškai surinksime jūsų grąžinimus per tiesioginį debetą.

Jūsų grąžinimai kiekvieną mėnesį bus vienodi, tačiau mes žinome, kad viskas gali pasikeisti. Jei nerimaujate, kad galėtumėte atsilikti ar praleisti mokėjimą, kuo greičiau pasikalbėkite su mūsų draugiška komanda ir nustatykite naują planą.

Mes neimsime iš jūsų vėlavimo mokesčio, tačiau praleisti mokėjimai gali pakenkti jūsų …

Parašykite komentarą