Paskolos internetu iki atlyginimo Kanadoje

Internetinės paskolos iki atlyginimo Kanadoje

Vyriausybės įsikišimo ir griežtesnių bei griežtesnių įstatymų ir kitų teisės aktų sukūrimo dėka, per pastarąjį dešimtmetį paskolos iki atlyginimo Kanadoje tapo mažiau paplitusios, tačiau tai nereiškia, kad jos vis dar nemenkina šimtų šalių finansinio stabilumo. tūkstančiai kanadiečių kiekvienais metais.

Jei nesate tikri dėl finansinių problemų, susijusių su darbo dienos paskola, arba šiuo metu ketinate ją išsiimti, raginame toliau skaityti, kad galėtumėte priimti kuo labiau informuotą sprendimą.

Gaukite informacijos apie Ontarijas ir Alberta darbo užmokesčio paskolų pramonė.

Kas yra mokėjimo diena paskola?

Paskola iki atlyginimo yra trumpalaikė paskola su itin didele palūkanų norma, kurią turi grąžinti kita paskolos gavėjo darbo diena, taigi ir pavadinimas. Paskolos iki atlyginimo yra skirtos tam tikrai gyventojų daliai, kurios nėra pakankamai stabilios, kad gautų patvirtinimą tradiciškesniam skolinimo sprendimui. Nors paskolos iki atlyginimo gali pasirodyti kaip puiki galimybė tiems, kuriems reikalinga greita grynųjų pinigų paskola, tačiau neturite kredito balo, reikalingo norint kreiptis į banką, iš tikrųjų šios paskolos yra naudingos tik plėšriems skolintojams.

Pastaraisiais metais Kanados vyriausybė atsisakė skolinimo iki atlyginimo, o tai reiškia, kad dabar daugumoje provincijų yra ribos, kiek skolintojas gali imti už trumpalaikę paskolą. Kadangi tokio tipo skolintojams nebėra pelninga turėti plytų ir skiedinių parduotuvių, daugelis paskolų, mokančių mokėjimo dieną, persikėlė į paskolų internetu pasaulį.

Paskolos internetu yra visos dienos (tiesiog atlikite greitą „Google“ paiešką), bet kas gali gauti tą pačią dieną teikiamą greitą paskolą grynaisiais pinigais, kuriam taikomi nedaug ir visai nereikia. Skamba puikiai, tiesa? Ypač jei neseniai atsirado netikėtų išlaidų.

Kokie reikalavimai norint gauti patvirtinimą paskolai iki atlyginimo?

Paskolų iki atlyginimo patvirtinimo lygis yra labai didelis, tai, žinoma, yra viena iš priežasčių, kodėl jos yra tokios patrauklios. Skirtingai nuo kitų paskolų ir finansinių produktų, norėdamas gauti paskolą iki atlyginimo, vartotojas turi pateikti tik:

 • Praėjusių 3 mėnesių pajamų įrodymas.
 • Adreso įrodymas (komunalinė sąskaita paprastai yra gera išeitis).
 • Užsakomosios sąskaitos automatinis paskolos ir mokėjimų pervedimas.

Jei atitiksite visus tris reikalavimus, būsite patvirtinti. Kalbant apie tai, kiek laiko užtruksite, kol gausite pinigus, jei kreipsitės internetu, gali tekti palaukti iki vienos dienos, kol gausite pinigus, tačiau jei kreipsitės į parduotuvę, greičiausiai gausite pinigus vietoje.

paskolos iki atlyginimo

Peržiūrėkite mūsų infografiką apie paskolos iki atlyginimo ciklą čia.

Mokėjimo dienos paskolos ciklas

Paskolos iki atlyginimo ciklas yra viena iš blogiausių skolų situacijų, į kurias galite patekti. Gali prireikti mėnesių, jei ne metų, kad atgautumėte savo finansų kontrolę ir sumokėtumėte skolą, susikaupusią iš paskolų iki atlyginimo. Šis skolų ciklas gali atsirasti atsidūrus bet kurioje iš šių dviejų situacijų.

Pirmoje situacijoje, skolininkas ima paskolą netikėtoms išlaidoms padengti arba sumokėti už tai, ko jiems reikia, bet neturi pinigų. Pasibaigus jų dviejų savaičių terminui (kitą atlyginimo dieną), jie vis tiek neturi pakankamai pinigų paskolai sumokėti dėl visų kitų būtinų gyvenimo išlaidų, kurias reikia padengti. Tuomet jų paskolos davėjas siūlo pasiimti dar vieną didesnę paskolą, kad padengtų pirmąją sumą ir liktų šiek tiek pinigų, kad padėtų sumokėti kitas galimas sąskaitas. Prasidėjus šiam ciklui gali būti labai sunku jį nutraukti, nes daugelis paskolos gavėjų kas dvi savaites ilgesnį laiką ima naują paskolą.

Laimei, tokia padėtis nepasitaiko taip, lyg būtų įprasta, nes vyriausybė skolintojams suteikė neteisėtą paskolų pratęsimą. Tai reiškia, kad jei kas nors negali sau leisti sumokėti savo pirmosios paskolos dienos, paskolos gavėjas negali suteikti kitos paskolos pirmajai padengti.

Antroje situacijoje, skolininkas ima paskolą, kad padengtų kažkokio konkretaus mokesčio kainą, ir gali grąžinti visą paskolą kitą darbo dieną, kai pasibaigia dviejų savaičių terminas. Paskolos gavėjui siūloma paskola iki antros dienos. Paprastai ši antroji paskola yra didesnė, nes paskolos davėjas mato, kad jiems pavyko susitvarkyti su pirmąja. Tai dažnai gali tęstis tol, kol paskolos gavėjas ir toliau gali sau leisti vis brangesnes paskolas.

Norite sužinoti asmeninių, privačių ir darbo dienos paskolų skirtumus Kanadoje? Paspauskite čia.

Paskolų iki atlyginimo alternatyvos

Darbo užmokesčio dienos skolintojai grobia beviltiškus dalykus, jie daro savo paskolas labai prieinamas, laikydamiesi labai mažų reikalavimų. Nors paskolų iki atlyginimo dienos pasiteisinimas yra tas, kad jos užpildo tuštumą rinkoje ir padeda tiems, kurie negali skolintis iš kitų didesnių finansinių institucijų, realybė yra tokia, kad dauguma paskolų, mokančių darbo dieną, skolina tiems, kurie negali sau leisti mokėti paskolos. pasiskolinus pinigų paskolos iki atlyginimo.

Skolintis pinigų bet kokiomis priemonėmis, kai to negalite sau leisti, niekada nėra gera idėja. Bet, žinoma, niekada negalime numatyti, kas nutiks, ar kada ir kada reikės skolintis pinigų. Tai yra tiksli priežastis, kodėl paskolos iki atlyginimo yra tokios patrauklios. Gera žinia ta, kad yra daugybė kitų būdų, kaip pasiskolinti reikalingus pinigus be neigiamo paskolos iki atlyginimo poveikio.

Sužinokite, kaip tvarkyti skolas per sunkų gyvenimo laiką.

Asmeninės paskolos

Šios paskolos yra vienos geriausių ir prieinamesnių alternatyvų paskoloms iki atlyginimo. Galite kreiptis dėl asmeninės paskolos iš įvairių skolintojų – nuo bankų iki privačių skolintojų. Galimybių yra praktiškai begalės, o tai reiškia, kad galėsite rasti paskolą, geriausiai atitinkančią jūsų unikalius poreikius ir gyvenimo būdą.

Priklausomai nuo pasirinkto skolintojo ir jus dominančios paskolos dydžio, jūsų palūkanų norma ir mokėjimai skirsis. Tai, kas daro asmeninę išsimokėtiną paskolą kur kas labiau prieinamą už paskolą iki atlyginimo, yra būdas ją grąžinti. Išmokos dalimis reiškia, kad turėsite ilgesnį laikotarpį, kad galėtumėte sumokėti paskolą ir nereikės imti kitos paskolos, kad padengtumėte pirmosios išlaidos.

Kreditinės kortelės

Kreditinės kortelės yra puiki finansinė priemonė, jei naudojamos tinkamai ir atsakingai. Jie gali palengvinti didelius pirkimus ir gali būti naudojami kaip trumpalaikė skolinimosi forma. Štai kodėl jie yra gera alternatyva paskoloms iki atlyginimo. Kreditinės kortelės naudojimas norint įsigyti daiktą, už kurį negalite atsiskaityti grynaisiais, svarbu elgtis atsargiai, nes labai lengva išleisti ir susikaupti nemažai skolų.

Geriausias būdas naudoti kreditinę kortelę yra mokėti už tai, ką žinote, kad galite sau leisti, iškart arba per savo kredito kortelės atsiskaitymo laikotarpį.

Jus domina daugiau informacijos apie tai, kaip kreditinė kortelė gali padėti jūsų finansams? Paspauskite čia.

Kredito linijos

Kredito linija yra panaši į kreditinę kortelę, nes galite išnaudoti turimą limitą, grąžinti jį atgal ir vėl panaudoti (jei norite gauti daugiau informacijos, kaip naudoti kredito liniją, spustelėkite čia). Kredito linijoje taip pat yra minimalus mokėjimas, kuris turi būti atliktas kiekvieną mėnesį, tačiau, žinoma, bet kuriuo metu galite sumokėti visą likutį. Jei ketinate imti paskolą iki atlyginimo, kad padengtumėte konkrečių išlaidų, pavyzdžiui, automobilio remonto, išlaidas, rekomenduojame pirmiausia apsvarstyti galimybę pasikalbėti su savo banku ir sužinoti, ar turite teisę į kredito liniją.

Kreipdamiesi dėl kredito linijos, jums paprastai bus siūloma palūkanų norma, kuri yra ne tik gerokai mažesnė nei paskolos iki atlyginimo, bet ir mažesnė už vidutinę kredito kortelę. Tai daro kredito liniją vienu geriausių prieinamų būdų skolintis didesnes pinigų sumas.

Namo kapitalo paskola arba kredito linija

Jei turite namą, paskolos ar kredito linijos užtikrinimas naudojant nuosavą kapitalą yra dar viena prieinamesnė alternatyva paskoloms iki atlyginimo. Būsto paskolos ar kredito linijos veikia taip pat, kaip ir jų neužtikrintos paskolos. Šiuo atveju jūs naudojate sukauptą kapitalą, sumokėdami dalį savo hipotekos, kad gautumėte papildomą finansavimą. Kadangi būsto paskolą ar kredito liniją garantuoja jūsų namas, paprastai galėsite gauti patvirtinimą didesnei paskolai gauti.

Svarbu pažymėti, kad jei jums reikia kuo greičiau gauti paskolą, tai tikriausiai nėra geriausias jūsų pasirinkimas, nes jums reikės atlikti banko, kuriame turite hipoteką, patvirtinimo procesą.

Jus domina jūsų, kaip paskolos paskolos gavėjo, dienos teisės? Perskaitykite šį straipsnį.

Pasiskolinkite iš draugo ar šeimos nario

Paprašyti pasiskolinti pinigus tam, kuo pasitikite, ne visada lengva, tačiau tai, be jokios abejonės, yra daug geresnė idėja nei imti paskolą iki atlyginimo. Jei ketinate paprašyti draugo ar šeimos nario pasiskolinti bet kokią pinigų sumą, visada gera praktika susitarti dėl visų detalių prieš keičiantis pinigais. Apsvarstykite šiuos dalykus:

 • Ar turite finansinių galimybių grąžinti pasiskolintus pinigus per protingą laiką?
 • Ar jums patinka mokėti palūkanų mokesčius?
 • Kaip dažnai ir kokia forma atliksite mokėjimus?
 • Kas atsitiks, jei negalėsite sumokėti laiku ar apskritai negalėsite?
 • Ar bus rašytinis susitarimas?

Mokėjimo diena prieš asmenines paskolas

Grobuoniško skolinimo praktika

Garsūs skolintojai atlieka tam tikrą vertinimą prieš patvirtindami arba atmesdami pareiškėją. Mokėjimo dienos skolintojai neatlieka jokio vertinimo, todėl dažnai skolina tiems, kurie realiai negali sau leisti paskolos.

Paskolos iki atlyginimo gali būti grobuoniško pobūdžio, tačiau jei pasirenkate paraišką dėl vienos ir visiškai suprantate savo sutarties sąlygas, vienintelis dalykas, kurį galite padaryti, kad atleistumėte save nuo skolos, yra jį sumokėti. Kita vertus, ar turėtumėte manyti, kad esate verčiami pasirašyti nesuprantamą sutartį, jums meluojama dėl paskolos sąlygų ar jaučiate, kad potencialus skolintojas bando jus apgauti (pavyzdžiui, paprašydamas išankstiniam mokėjimui) svarbu, kad nedelsdami susisiektumėte su atitinkamomis institucijomis.

Norėdami gauti daugiau informacijos, kaip susisiekti su provincijos ar teritoriniu vartotojų reikalų biuru, paspauskite čia.

Mokėjimo dienos paskolos DUK

Per kiek laiko reikia sumokėti paskolą iki atlyginimo?

Paskolos iki atlyginimo dienos turi būti grąžinamos kartu su palūkanomis ir taikomais mokesčiais kitą skolininko mokėjimo dieną.

Jei pateiksiu paskolą iki atlyginimo, kokia bus mano palūkanų norma?

Paskolos iki atlyginimo kaina skiriasi priklausomai nuo provincijos, kurioje gyvenate. Jei mokate dviejų savaičių 100 USD paskolą, mokėkite už kiekvieną provinciją.

 • Alberta 15 USD
 • Britų Kolumbija 23 USD
 • Saskačevanas 23 USD
 • Manitoba 17 USD
 • Ontarijas 18 USD
 • Kvebekas nėra
 • Naujasis Bransvikas nėra
 • Naujoji Škotija 25 USD
 • Princo Edvardo sala 25 USD

Ko reikia norint gauti paskolos iki atlyginimo dieną?

 • Praėjusių 3 mėnesių pajamų įrodymas.
 • Adreso įrodymas (komunalinė sąskaita paprastai yra gera išeitis).
 • Užsakomosios sąskaitos automatinis paskolos ir mokėjimų pervedimas.

Kur galiu gauti paskolą iki atlyginimo?

Mokėjimo dienos skolintojai veikia internete arba naudodamiesi parduotuvių vitrinomis.

Kai gausiu patvirtinimą, kaip gauti savo pinigus?

Priklausomai nuo to, kurį paskolos davėją pasirinksite, paskola bus automatiškai pervesta į jūsų išankstinę sąskaitą arba gausite pinigų perlaidą.

Ieškote daugiau atsakymų? Patikrinkite Šis straipsnis.

Atsakingas skolinimas ir skolinimasis

Nors gaila …

Parašykite komentarą