Paskolų iki mokėjimo dienos valstybinė duomenų bazė („Veritec“ ir „CoreLogic Teletrack System“)

Paskolų iki apmokėjimo dienos visos valstybės duomenų bazė (arba atidėtų pristatymo paslaugų duomenų bazė) yra oficiali duomenų bazė, kurioje yra licencijuotų teikėjų (paskolos davėjų) darbo dienos paskolų (atidėtų pristatymo operacijų) duomenys. Duomenų bazę sukūrė „Veritec“ ir palaiko ši kompanija šiandien.

Valstybinė duomenų bazė buvo įstatymus leido 13 valstybių (Alabama, Delaveras, Florida, Ilinojus, Indiana, Kentukis, Mičiganas, Šiaurės Dakota, Oklahoma, Pietų Karolina, Virdžinija, Vašingtonas, Viskonsinas).

Tik legalus paskolos davėjas turi prieigą prie visos valstybės duomenų bazės.

Duomenų bazės kūrimo tikslai:

 • Viena vertus, taip vyriausybė stengiasi apsaugoti skolintoją nuo nemokaus skolininko;
 • Iš kitos pusės, siekiant išgelbėti skolininką nuo skolos skylės. Kredito gavėjas negali suteikti antros paskolos, kai pirmoji vis dar negrąžinama, jei ši taisyklė yra priimta tam tikroje valstybėje. Tęsdamas paskolą, paskolos davėjas turi nurodyti, kad klientas patikrintas per duomenų bazę.

Kredito davėjo įsipareigojimai:

 • per valstybės duomenų bazę tikrinti asmenį, kuriam įmonė ketina suteikti paskolą iki atlyginimo;
 • duomenų apie paskolą iki atlyginimo įtraukimas į duomenų bazę (skolininko asmens duomenys, paskolos suma, paskolos terminas);
 • duomenų įtraukimas į duomenų bazę, jei grąžinama paskola;
 • mokėti mokesčius už kiekvieną įrašą (pratęsta paskola iki atlyginimo). Paprastai skolintojas moka vidutiniškai 0,9 USD. Šie pinigai paskirstomi duomenų bazę valdančiam teikėjui ir valstybės įstaigai, kontroliuojančiai veikiančią paskolų bendrovę.

Šiuo metu likusiose valstybėse diskutuojama apie tokios bazės plėtrą. Oficialios paskolų bendrovės iki atlyginimo priešinasi šiems pokyčiams. Pagrindinis rūpestis yra tai, kad tai gali sugriežtinti veikiančias oficialias įmones, o klientai persikels į nelegalias svetaines.

Yra duomenų, rodančių, kad po to, kai valstybėse buvo priimta centrinė duomenų bazė, paskolų, mokamų iki atlyginimo, skaičius sumažėjo bent 30%.

Remiantis mūsų informacija, pagrindinė priežastis, kodėl įmonės priešinasi šiam įstatymui, yra ta, kad skolintojai negalės nekontroliuojami suteikti daugybės paskolų tam pačiam asmeniui. Statistiškai 80% atvejų žmonės pratęsia tokių paskolų sąlygas arba gauna naują paskolą, kad grąžintų ankstesnę. Bet valstijos vyriausybė griežtai kontroliuoja negrąžintų paskolų, mokamų iki atlyginimo, skaičių.

Įmonės, kurios renka, tvarko ir saugo trumpalaikių paskolų duomenis:

„veritec“ sprendimai

Tai yra pagrindinė privati ​​įmonė, teikianti centrinę duomenų bazę ir bendradarbiauja su vyriausybe nuo 2001 m. Pirmoji valstija, gavusi prieigą prie duomenų bazės, buvo Florida.

„Veritec“ teigia, kad realiuoju laiku kasmet surenka daugiau nei 20 milijonų trumpalaikių finansinių operacijų, o duomenų bazė yra prieinama visą parą.

Visa informacija pateikiama kiekvienai valstybei atskirai. Pavyzdžiui:

Visos svetainės yra panašaus dizaino ir dalijasi tais pačiais duomenimis iš „Veritec.com“. Norint gauti prieigą, įmonė turi turėti tam tikros valstybės skolintojo licenciją ir prisijungimą su slaptažodžiu.

Paprastas vartotojas (klientas) internete negali sužinoti jokios informacijos apie save (pavyzdžiui, kiek turi negrąžintų paskolų), tačiau gali paskambinti nemokamu duomenų bazės teikėjo telefono numeriu.

koreloginis teletrackas

„CoreLogic Teletrack“ yra kredito ataskaitų agentūra. Ji renka informaciją iš įvairių išteklių – vadinamųjų finansininkų. Tai yra skirtingos kompanijos, tokios kaip paskolų užmokesčio įmonės ir kreditinių kortelių įmonės, taip pat bankai ir kredito unijos. Viešus teismo įrašus taip pat naudoja „CoreLogic Teletrack“, kad būtų sukurtas išsamus įrašo vaizdas.

Kitaip tariant, „CoreLogic Teletrack“ pateikia gana informatyvią ataskaitą, kurioje įvertinamas galimo skolininko balas.

Tai nėra „CoreLogic Teletrack“ užduotis paveikti skolintojo sprendimą patvirtinti paskolą arba atmesti skolininko paraišką.. Iš esmės „CoreLogic Teletrack“ įraše pateikiama informacija apie vartotojo kredito istoriją, susijusią su paskolomis – paskolomis iki atlyginimo, taip pat apsaugoma nuo sukčiavimo, taip pat padedama patikrinti skolininko informaciją.

Dažniausiai besikreipiantys klientai „CoreLogic Teletrack“ informacija yra įvairios paskolą teikiančios įmonės. Tai yra hipotekos bendrovės ir inkasavimo agentūros, taip pat įvairios internetinės skolinimo bendrovės ir panašios paskolas.

Svarbu žinoti, kas yra „CoreLogic Teletrack“ ir kaip tai gali paveikti skolininko galimybes gauti paskolą iki atlyginimo.

„CoreLogic Teletrack“ pateikia šią informaciją apie skolininką:

 • Taikytų ir išmokėtų paskolų iki atlyginimo skaičius;
 • Pavėluotų ar neįvykdytų grąžinimo atvejų, taip pat bet kokių apmokėjimų atvejais;
 • Visi įrašai apie skolininko bankroto bylos iškėlimą teisme taip pat atsispindi ataskaitoje.

Į šią informaciją atsižvelgia dauguma skolintojų, siūlančių paskolą iki atlyginimo. Geriausia tai, kad dauguma paskolų davėjų vis dar taiko labai švelnią politiką ir jie neatmeta klientų net ir tuo atveju, jei bankrotas jau yra buvęs ir grąžinami vėluojantys arba nevykdomi.

Kaip ir kredito ataskaitoje, taip pat rekomenduojama reguliariai peržiūrėti savo „Teletrack“ įrašą. Tai padeda išvengti klaidų ir prireikus jas ištaisyti bei įsitikinti, kad jos informacija nebus paskolos paraiškos atmetimo priežastis.

Skirtingai nuo „Veritec“ duomenų bazės, „CoreLogic Teletrack“ leidžia paprastam vartotojui gauti kredito ataskaitą, kurioje jis taip pat gali sužinoti savo trumpalaikių operacijų duomenis. Be to, vartotojas gali kreiptis dėl informacijos taisymo, jei paskolos davėjas atmetė prašymą suteikti kreditą, atsižvelgdamas į melagingą informaciją duomenų bazėje.

Kitos kredito ataskaitų agentūros

Visi klientai žino apie tris pagrindinius nacionalinius kredito biurus.
Šitie yra „Equifax“, „Experian“ ir „TransUnion“. Tačiau taip pat yra keletas mažesnių įmonių, teikiančių papildomus duomenis, kad būtų išvengta sukčiavimo.

Kreditoriai dažnai naudoja papildomus šaltinius, kad patikrintų galimų skolininkų kredito istoriją. Visos šios informacijos rinkimo agentūros vykdo savo veiklą pagal Sąžiningų kreditų ataskaitų teikimo įstatymą.

Žinomiausios agentūros yra „Certegy Check Services“, „ChexSystems“, „Innovis“, Labdaros paslaugos. Norėdami išvengti asmens tapatybės, stebėkite klientų veiklą naudodamiesi sąskaitomis, patikrinkite klientų patikrų galiojimą, parodykite išsamią informaciją apie paskolų mokėjimo dieną ir išsimokėtinai, auto paskolas, telekomunikacijų sąskaitas. Jie daugiausia apima mažas pajamas gaunančių vartotojų segmentą.

Sąrašas nėra išsamus, nes yra labai daug biurų, siūlančių kredito patikrinimo paslaugas. Išsamią informaciją galite rasti CFPB vartotojų ataskaitas teikiančių įmonių sąraše.

Visi aukščiau paminėti biurai, gavę paraišką, nemokamai pateiks metinę ataskaitą. Kai kurios agentūros gali įšaldyti kliento ataskaitą, jei gauna tokį prašymą.


Klausimai / atsakymai

Kaip ilgai paskolos mokėjimo diena išlieka sistemoje?

Kredito istorija iš tikrųjų yra asmens finansinė reputacija. Pagrindinis tikslas yra nustatyti riziką išduodant paskolą.

Paskolos iki atlyginimo neveikia kaip įprastos paskolos.

Įrašai apie tradicinės paskolos gali būti laikomi 6–10 metų.

Mokėjimo dienos skolintojai paprastai nepraneša kredito biurams, net jei vėluoja grąžinti pinigus.

Tačiau paskolos iki atlyginimo dienos gali būti paduota, kai ji bus perduota kolekcininkams po to, kai skolintojas parduos skolas.

Kaip sužinoti, ar turite neįvykdytų paskolų iki mokėjimo dienos?

Turite 2 būdus:

Pirma: Jei gyvenate vienoje iš šių valstybių, galite susisiekti su „Veritec Solutions“ palaikoma duomenų bazės svetaine:

 • Alabama, aldpp.com :: tel: 1-877-238-2262
 • Delaveras, depdl.com :: tel: 1-855-337-3501
 • Florida, fladpp.com :: tel: 1 877 352 3771
 • Ilinojus, ilpdl.com :: tel: 1-877-457-3501
 • Indiana, indpp.com :: tel: 1-877-469-3771
 • Kentukis, kydpp.com :: tel: 1-904-421-7160
 • Mičiganas, midev.veritecs.com :: tel: 1-866-643-7701
 • Šiaurės Dakota, nddpp.com :: tel: 1-877-633-7756
 • Oklahoma, oksld.com :: tel: 1-877-655-6261
 • Pietų Karolina, scdpp.com :: tel: 1-888-723-7701
 • Virginija, vapdl.com :: tel: 1-877-827-3501
 • Vašingtonas :: wacheck.com, tel: 1-877-925-6269
 • Viskonsinas, wipdl.com :: tel: 1-877-943-7701

Antra: „CoreLogic Teletrack“ suteikia paprastam vartotojui galimybę gauti kredito ataskaitą, kurioje jis taip pat gali sužinoti duomenis apie savo trumpalaikes operacijas.

Ataskaitą galite gauti oficialioje svetainėje „CoreLogic Teletrade“.
Ją reikia atsispausdinti ir užpildyti. Klientas turėtų tinkamai pasirašytą formą tiesiogiai išsiųsti įmonei. Ir rezultatas bus paruoštas per 2-3 savaites. Jei vartotojas randa nereikšmingos ir netiesos informacijos, jis turėtų kreiptis į Narių aptarnavimo skyrių telefonu, nurodytu svetainėje.
Visos kredito ataskaitas teikiančios įmonės turėtų pateikti ataskaitą nemokamai bent kartą per 12 mėnesių.

Be to, vartotojas gali kreiptis dėl informacijos taisymo, jei paskolos davėjas atmetė prašymą suteikti kreditą, atsižvelgdamas į melagingą informaciją duomenų bazėje.

Kiekvienas klientas turėtų prisiminti, kad turi teisę ginčyti ataskaitoje nurodytą informaciją.

Kas nėra „Teletrack“ paskolos iki atlyginimo?

Paskola be „Teletrack“ paskolos yra paskola, išduodama be „Teletrack“ čekio. Kitaip tariant, paskolos davėjas patvirtins paskolą naudojant tik tradicinių reitingų agentūrų ataskaitą tokių kaip „Equifax“, „Experian“ ir „TransUnion“.

Šiuo atveju paskolos gavėjo praeities trumpalaikių paskolų istorija netikrinama. Paprastai jokios „Teletrack“ paskolos iki atlyginimo nėra mažos paskolos nuo 100 USD iki 1 000 USD. Jiems skiriama daugiausia 14 dienų.

Kai pareiškėjams reikia nedelsiant grynųjų, jie gali ieškoti paskolų davėjų, kurie iškart patvirtins paskolos prašymą. Tai daugiausia susiję su skolininkais, kurių FICO balai yra blogi, praeityje bankrotas ar sukčiavimo veikla. Atsižvelgdami į didelę riziką, skolintojai ima labai didelius komisinius.

Parašykite komentarą