Penki dalykai, kurių nežinojote apie atnaujinamuosius kreditus

Asmeninės paskolos, vartojimo paskolos, hipotekos, įkeistos paskolos … ir dabar taip pat atnaujinamos paskolos? Kokia yra šios kategorijos kreditai anglosaksų vardu? Ar kitos paskolos formulės mums tinka, ar jos geresnės? Toliau mes pasakysime jums penkis dalykus apie šią finansavimo galimybę, kad jums nekiltų abejonių dėl jo pobūdžio ir naudojimo.

1. Su atnaujinamuoju kreditu mokamos tik palūkanos už paimtą sumą

Besisukantis kreditas, nors ir parduodamas tokiu egzotišku pavadinimu, yra ne kas kita, kaip tokia kredito linija, kokią siūlome „Creditea“. Tai yra kredito politika, kurią klientas pasirašo su finansų įstaiga ir kuriai būdingas kintantis pobūdis: suteikiamas tam tikras kredito limitas, kurį klientas gali naudoti visiškai arba iš dalies ir, atkurus pradinę sumą, klientas vėl gauti pradinę sumą per tam tikrą laikotarpį.

Viena iš jo savybių yra ta, kad palūkanos mokamos tik už paimtą sumą, o ne už visą kredito sumą. Pavyzdžiui, jei mums buvo suteikta 3000 eurų atnaujinamoji paskola, tačiau per tam tikrą mėnesį mums reikės panaudoti tik 1200 eurų, kai grąžinsime 1200 eurų ir atitinkamas sukauptas palūkanas, turėsime iš pradžių suteiktus 3000 eurų, taigi kad mes galime juos panaudoti, jei turime kitą konkretų likvidumo poreikį.

Lygiai taip pat kitas skirtumas, skiriantis šiuos atnaujinamų kortelių kreditus nuo kreditinių kortelių, yra tas, kad pasiskolinti pinigai pervedami tiesiai į mūsų banko sąskaitą, užuot juos turėję per kortelę, kuria galime pirkti ar išsiimti atitinkamus grynuosius pinigus. Turėdami kortelę, jei turėtume atlikti tiesioginio debeto mokėjimą, turėtume atsiimti pinigus ir įvesti juos į savo banko sąskaitą, kad ten būtų apmokestintas kvitas, o su atnaujinamaisiais kreditais pinigai patenka tiesiai į mūsų sąskaitą, tai taupo mums galvos skausmą ir vargą šiuo klausimu.

2. Jie taip pat žinomi kaip atnaujinamieji kreditai arba atnaujinamieji kreditai

Nors jų anglosaksų vardas iš pradžių mums gali būti šiek tiek svetimas, finansų įstaigos juos taip pat prekiauja atnaujinamų ar atnaujinamų paskolų pavadinimais. Kaip sakėme ankstesniame punkte, jo pavadinimas kilęs dėl jo sukimosi ar atsinaujinimo. Grąžinus atsiimtą sumą, išieškoma pradinė suma, suteikta iš kredito linijos.

3. Atnaujinamasis kreditas pasižymi lankstumu grąžinant kreditus.

Besikeičiantys kreditai iš esmės skiriasi nuo vienos iš įprastų alternatyvų – įprastų kreditinių kortelių, nes nereikia atlikti fiksuoto mokėjimo, numatyto mėnesio pabaigoje, bet jie suteikia galimybę sumokėti skolintą sumą daug efektyviau. lanksčiai arba grąžinkite skolą iš anksto, jei norime.

4. Yra vadinamosios atnaujinamosios kortelės

Be pačių kreditų, kai kurie bankai siūlo atnaujinamas kreditines korteles, kurių ypatybes galima apibendrinti tuo, kad pirkimai ar grynųjų pinigų išėmimas atidedami iki kito mėnesio, taigi jūs galite mėgautis likvidumu, nors banke nėra pinigų. tą kartą. Todėl jo veikimas yra labai panašus į visą gyvenimą trunkančių kreditinių kortelių veikimą: kreditinės kortelės limitas sumažinamas dėl skirtingų pirkinių, atliekamų jūsų sąskaita, ir atkuriamas su mėnesio įmokomis.

Apskritai klientas gali pasirinkti du mokėjimo būdus šiomis kortelėmis:

į. Fiksuotas mokėjimas

Mokama fiksuota mėnesio suma, kuri priklausys nuo konkrečių sutarčių sąlygų (kai kurie subjektai, pavyzdžiui, BBVA, paprastai taiko nuo 20 iki 200 eurų).

b. Mokėkite pagal procentą

Kortelės savininkas kas mėnesį mokės procentą nuo panaudotos sumos. Šis procentas priklausys nuo minimalių ir maksimalių limitų, kurie bus nustatyti pagal banke pasirašytos kortelės sąlygas; įprastos ribos yra nuo 3% iki 25%.

5. Žinojimas apie mūsų finansinę padėtį yra raktas į tinkamą valdymą

Kaip atsitinka, kai prašome bet kokio kito tipo finansavimo, norint tinkamai valdyti tokio tipo paskolą būtina žinoti savo finansinę padėtį. Taigi, kadangi palūkanos linkusios didėti, tuo ilgesnis grąžinimo laikotarpis, nustatant mėnesio biudžetą, kuris leidžia tvarkyti asmeninius finansus ir paskirti paskolai kuo didesnę procentinę dalį, palūkanose galėsime sutaupyti nemažą sumą. Tačiau jo lankstumas taip pat gali būti labai naudingas, jei finansiškai susidursime su ypač sunkiu mėnesiu, todėl mokėsime mokestį bet kada pritaikyti savo aplinkybėms. Taip pat labai svarbu, kad būtume realistiški ir nesinaudotume kreditais pagal sistemas, verčiau naudokitės jais kaip galimybe, kuri bet kuriuo metu gali palengvinti mūsų gyvenimą.

Kita vertus, be protingo elgesio tvarkant savo finansus, labai svarbu, kad pasirinkdami šių savybių paskolą, pasitikėtume subjektais, kurie laikosi atsakingo skolinimo ar atsakingo skolinimo principų, kaip tai yra kredito atveju. . Šiuos principus galima apibendrinti trimis: etika, skaidrumas ir atsakomybė.

Visų pirma, šios įmonės nesuteikia paskolų tiems, kurie anksčiau turėjo problemų grąžinti paskolas (taip yra žmonių, įtrauktų į RAI ir ASNEF sąrašus). Atsakomybė reiškia, kad finansų įmonė klientui pasiūlys produktą, kuris geriausiai atitinka jo aplinkybes. Galiausiai, skaidrumas reiškia, kad mes tikrai žinosime, ką samdome, be neskaidrių sąlygų. Naudodami šį veiksnių derinį, mes galėsime maksimaliai išnaudoti suteiktą finansavimą ir išspręsti tą skubią situaciją arba suteikti sau tą troškimą, kurio taip norime, nesusidūrę su papildomais sunkumais.

Parašykite komentarą