Pigiausi prižiūrėti automobiliai finder.com

Kiek kainuoja išlaikymas?

Žinodami vidutines automobilio priežiūros išlaidas galite sutaupyti būsimam remontui. Remiantis 2017 m. AAA nuosavybės sąnaudų tyrimu, vidutinės naujo automobilio priežiūros išlaidos yra 1186 USD per metus.

Šis skaičius lemia rekomenduojamą jūsų automobilio techninę priežiūrą, įskaitant padangų keitimą ir išplėstines garantijos išlaidas. Pagal šį vidurkį, jūs turėtumėte planuoti maždaug 100 USD per mėnesį išlaikymui.

Bendras automobilio remontas ir išlaidos

Tepalų ir filtrų pakeitimai 20–100 USD Kas 5000–7000 mylių
Padangų sukimasis 20–50 USD Kas 3000–7000 mylių
Padangų keitimas 50–300 USD už padangą 4/32 colių protektoriuje apie 25 000–50 000 mylių
Stabdžių kaladėlių keitimas 100–350 USD Kas 30 000–50 000 mylių
Stabdžių skysčio praplovimas 70–100 USD Maždaug kas 3 metus arba 24 000 mylių

Pasiruoškite dažniausiai žiemos remontui

Automobiliai su mažiausiomis priežiūros išlaidomis

Sutaupykite ateityje atlikdami techninės priežiūros darbus palygindami automobilius, kuriuos yra pigiausia taisyti ir prižiūrėti.

 • „Chevrolet Spark“. Kompaktiškas dydis ir didelė dujų rida, sumažinant pagrindines kelionės išlaidas.
 • „Toyota Corolla iM“. Reikia mažai priežiūros, kad galėtumėte pridėti mylių dešimtimis tūkstančių, prieš patenkindami daugumą priežiūros poreikių.
 • „Hyundai Sonata“. Įtraukiamas nenuoseklus priežiūros grafikas. „Hyundai“ taip pat siūlo ekologiškus ir hibridinius modelius.
 • „Chevrolet Impala“. Funkcijos sustabdo ir paleidžia technologijas, kad sumažintų degalų sąnaudas. Taip pat yra V6 versija.
 • „Chevrolet Camaro“. Pateikiami V6 ir V8 modeliai su didelio našumo varikliais.
 • „Dodge Challenger SRT“. Apima keturių varančiųjų ratų ir V8 versijas. Viename modelyje taip pat įdiegta degalus taupanti technologija, kompensuojanti jo greitį.
 • „Acura ILX“. Maža lipdukų kaina, palyginti su kitais pradinio lygio prabangiais automobiliais. Turi lengvą variklį ir dvigubos sankabos transmisiją, užtikrinančią sklandesnį automatinį perjungimą. Taip pat yra pasirenkami atsarginiai jutikliai ir kelių navigacijos pagalba, siekiant sumažinti nelaimingų atsitikimų skaičių.
 • „Nissan LEAF“. Elektrinė transporto priemonė su maža įvažiavimo kaina, vidutiniu atstumu ir vairuotojo saugos pagalba. Savininkai taip pat gali gauti mokesčių mažinimą už naudojimąsi ekologiška transporto priemone.

Automobiliai su didžiausia išlaikymo kaina

Saugokitės šių automobilių ir jų didelių priežiūros ir remonto išlaidų.

 • „Chrysler Sebring“. Mažos degalų sąnaudos ir mažos galios variklis.
 • „Nissan Murano“. Trūksta matomumo gale ir valdomo vairavimo, kad būtų saugu.
 • „Mercedes-Benz E350“. Didelė bilieto kaina, maža degalų ekonomija ir žemas patikimumo įvertinimas. Šie įvertinimai gali reikšti daugiau remonto.
 • „Dodge Grand Caravan“. Kai kuriose kategorijose vidutinė degalų ekonomija ir žemesni nei vidutiniai avariniai bandymai. Šiam furgonui gali prireikti daugiau remonto dėl techninės priežiūros ir avarijų.
 • „Audi A4 Quattro“. Vidutinis patikimumas ir greitkelio dujų rida, brangesnis remontas.

Kaip išlaikymo išlaidos veikia draudimo įkainius?

Kai kuriais atvejais jūsų automobilio priežiūros išlaidos gali turėti įtakos jūsų draudimo įmokai. Pavyzdžiui, jei turite standartinio modelio sedaną, jūsų draudimo tarifai greičiausiai bus pigesni nei prabangaus sportinio automobilio.

Draudimo bendrovės žino, kad prabangaus sportinio automobilio remontas kainuos daugiau dėl jo specializuotų, importuotų dalių, tuo tarpu standartiniuose sedanuose gali būti atliekamas paprastas remontas su visoje šalyje randamomis dalimis.

Raskite savo markės ir modelio draudimo tarifus

Gaukite pigiausias citatas

Palyginkite netoliese esančias automobilių draudimo bendroves.

Jūsų informacija yra saugi.

Paklauskite eksperto: kaip dažnai man reikia aptarnauti savo automobilį?

„Junk Car Medics“ logotipas

Feliksas Maksvelas
Nepageidaujamų automobilių medicinos įkūrėjas

Jūsų savininko vadove bus pateiktos alyvos keitimo intervalų gairės. Nors daugelis automobilių gali stebėti standartinį 7500 mylių ar didesnį intervalą, kai kurioms transporto priemonėms bus taikomas dažnesnis „sunkios techninės priežiūros“ alyvos keitimo intervalas. Dėl griežtos techninės priežiūros reikia keisti alyvą kas 3000 mylių.

Geras techninės priežiūros intervalas yra rekomenduojamas, jei daug trumpų kelionių vykdote šaltu oru, intensyviai važiuojate magistrale karštu oru, reguliariai važiuojate intensyviu eismu sustodami ir važiuodami, automobilį vairuojate dulkėtomis ar nešvariomis sąlygomis, reguliariai vilkiatės ar esate linkę. važiuoti kalnuota ar kalvota vietove. Jei tai skamba kaip jūsų naudojimo įpročiai, dažnesnis alyvos pakeitimas prailgins jūsų variklio tarnavimo laiką, sumažins jo nusidėvėjimą ir pagerins jo patikimumą.

Kokie veiksniai lemia priežiūros išlaidas?

Priežiūros išlaidos įvairiose transporto priemonėse skirsis dėl įvairių priežasčių. Pagrindiniai veiksniai, turintys įtakos kainai, yra remonto tipas, transporto priemonės markė ir modelis bei paslaugų teikėjas.

 • Remonto tipas. Kai kurie remonto darbai reikalauja daugiau darbo, reikalauja specialios įrangos arba turi didesnę reikšmę automobilio priežiūrai nei kiti.
 • Darbo kiekis. Dėl turimos kompetencijos lygio automobilių mechanikai taiko aukštą valandinį mokestį.
 • Transporto priemonės markė ir modelis. Automobilio rūšis gali turėti įtakos kur ir kaip atliekamas remontas. Mechanikui gali tekti nuimti dalis, kad galėtų patekti į kitą. Kitais atvejais automobiliui atlikti gali prireikti specialių dalių ar įrangos.
 • Paslaugų teikėjas. Vietinės mechanikų parduotuvės gali kainuoti pigiau nei didesnės, kurios turi daugiau verslo išlaidų. Specializuoti mechanikai paprastai ima didesnius mokesčius.
 • Pakeičiamos dalys. Kai kurios dalys kainuoja brangiau nei kitos dėl saugos funkcijų ar jos svarbos automobilio priežiūrai.

Koks geriausias būdas padengti priežiūros ir remonto išlaidas?

Yra ne vienas būdas padengti automobilio remontą. Turėsite pasverti galimybes atsižvelgdami į savo automobilį ir finansinę padėtį.

 • Transporto priemonės garantija. Naujiems automobiliams suteikiama pagrindinė gamintojo garantija, paprastai galiojanti nuo trejų iki penkerių metų. Po to galite įsigyti išplėstinę garantiją iš gamintojo, o jos kaina paprastai pridedama prie jūsų automobilio paskolos. Pasirinkite garantiją, kuri taikoma jūsų automobiliui nuo buferio iki buferio, arba taikoma tik tam tikroms dalims, pavyzdžiui, varikliui.

Neigiama yra tai, kad jūsų garantija ilgainiui baigsis, o transporto priemonės garantijos paprastai nepadengia priežiūros ar susidėvėjimo išlaidų.

 • Suskirstymo aprėptis. Šią draudimą gauna atskira draudimo nuo avarijos draudimo bendrovė. Kartais tai gali būti pridėta prie jūsų automobilio draudimo, nors gedimų padengimas nėra tas pats, kas automobilio draudimas.

Draudimas veikia panašiai kaip garantija, apimantis tam tikrus remonto darbus. Gedimų aprėptis dažnai gali apimti daugiau remonto darbų, kuriems netaikoma garantija. Taip pat galite bet kada pasirinkti išplėsti ar pašalinti aprėptį.

 • Iš anksto apmokėta automobilio priežiūra. Kai kurie pardavėjai pasiūlys išankstinio apmokėjimo automobilių priežiūros planus naujiems automobiliams. Pasirinkę šią parinktį, iš anksto sumokėtumėte nustatytą sumą ir tada nuvežtumėte automobilį į reguliariai planuojamus techninės priežiūros vizitus.

Tačiau vienas trūkumas yra tas, kad automobilių pardavėjo techninės priežiūros grafikas gali neatitikti gamintojo rekomendacijų – o jums jau gali būti taikoma tam tikra techninė priežiūra su automobilio garantija.

 • Iš kišenės. Galite pasirinkti mokėti išlaikymo išlaidas iš savo kišenės. Ši parinktis geriausiai tinka tiems, kurie tvarko įprastą automobilio išlaidų taupymo sąskaitą ar pagalbos fondą.
 • Automobilių remonto paskola. Jei esate įsikibę į avarines automobilio išlaidas, kurių negalite sumokėti, paskolos dėl automobilio remonto gali padėti greitai gauti pinigų sumokėti mechanikui. Tai dažnai būna paskolos iki atlyginimo ar asmeninės paskolos forma, nors jūsų kredito kortelėje gali būti padaryta nedidelė taisymo priemonė.

Deja, turėsite sumokėti palūkanas už bet kokią paskolą ar kreditą, kuris gali būti brangus. Tai geras atsarginis planas, jei neturite jokio kito būdo padengti automobilio remontą.

Apatinė eilutė

Automobilių techninė priežiūra ir remontas neturi jus nustebinti. Žinodami vidutines išlaidas ir suprasdami automobilio techninės priežiūros tvarkaraštį, galite iš anksto pasiruošti, kad pasirinktumėte geriausią finansavimo variantą pagal savo biudžetą.

Palyginkite automobilio remonto finansavimą ir pigų automobilio draudimą, kad sutaupytumėte visas išlaidas.

Sutaupykite savo automobilio draudimo

vardas

Produktas
Allstate

Neprivaloma

13%

Visos 50 valstijų

Jūsų atsidavęs agentas gali padėti rasti geriausias santaupas naudodamas kelias nuolaidų ir premijų programas.

Hartfordo AARP automobilių draudimo programa

Neprivaloma

Taip

Visos 50 valstijų

Mėgaukitės žemais brandaus amžiaus vairuotojų tarifais, taip pat lengvatomis, tokiomis kaip naujo automobilio pakeitimas ir viso gyvenimo garantijos. Tik vairuotojams, vyresniems nei 50 metų.

JAV

Neprivaloma

Taip

Visos 50 valstijų

Įperkamas automobilio draudimas su labai vertinamu klientų aptarnavimu. Prieinama tik kariškiams, veteranams ir jų šeimos nariams.

Dažniausi klausimai apie automobilio priežiūros išlaidas


Parašykite komentarą