SMS kreditas nuo 18 metų

Latvija greitųjų kreditų pramonė vystosi labai greitai ir vis daugiau bendrovių siūlo savo skolinimo paslaugas vartotojams. Apie galimybę pasiskolinti greitą kreditą tiek jauni, tiek seni žmonės sužino iš įvairių skelbimų ar pažįstamų. Kaip žinote, gana lengva įtikinti jaunesnius žmones imti tokias paskolas ar kaip naudingos būtų greitos papildomos pajamos. Žinoma, pinigai gali būti naudingi bet kokioje situacijoje, tačiau kiek jų tiksliai reikia ir ar jaunimui iš tikrųjų reikia kredito? Atsakymai į šį klausimą yra skirtingi, nes kiekvieno gyvenimas, patirtis ir aplinkybės yra skirtingi. Todėl neįmanoma teisti visos žmonių grupės. SMS paskolos yra vienas iš būdų kreiptis dėl trumpalaikės paskolos. Prieš kelerius metus Suomijoje buvo įdiegta nauja technologija, leidžianti kredito įstaigos klientui kreiptis dėl paskolos išsiunčiant paprastą SMS su reikiama informacija. Ši technologija taip pat buvo įdiegta skolinančiose įmonėse kitose šalyse, įskaitant Latviją. Šiuo metu beveik visi Latvijos nebankiniai skolintojai siūlo SMS paslaugas.

Naudojimasis šia paslauga paprastai yra paprastas. Registruodamiesi įmonės tinklalapyje turite nurodyti savo telefono numerį. Vėliau šiuo numeriu bus išsiųstas patvirtinimo pranešimas. Užsiregistravę, įmonės nurodytu numeriu turite išsiųsti SMS žinutę su konkrečiu tekstu, paskolos suma ir grąžinimo terminu. Tokia paslauga patogu naudotis, jei greitai reikia paskolos, tačiau nėra interneto prieigos. Greitųjų paskolų klausimas taip pat buvo aptartas daugumos Latvijos nebankinių skolintojų. Praktiškai visi greitieji skolintojai sutiko, kad paskolos negali būti išduodamos žmonėms iki 20 ar 21 metų. Latvijoje yra tik vienas skolintojas – „Credit24“, siūlanti ir SMS kredito paslaugą, ir trumpalaikę paskolą nuo 18 metų. Tai iš esmės taip pat yra vienintelė galimybė 18-mečiui naudotis SMS kredito paslauga. Šis skolintojas, be minimalaus amžiaus, nustatė ir kitus kriterijus. Turite būti nuolatinis Latvijos gyventojas, turintis gerą kredito istoriją ir reguliarias pajamas. Oficialus darbas tikrai galės įtikinti skolintoją kliento mokumu. Taigi galime daryti išvadą, kad SMS kreditas 18 metų yra tikras dalykas, tačiau tikimybė gauti tokią paskolą yra labai minimali. Skolintojas yra tik vienas ir tai yra būtina, kad jis atitiktų visus kreditoriaus nustatytus kriterijus.

Parašykite komentarą