Vartojimo kreditai ir namų remontas

Suplanavau atnaujinti butą – yra mažai žmonių, kuriems ši frazė neišvaro. Daugeliui remontas yra susijęs su nesibaigiančiu darbu ir vis didesnėmis išlaidomis, todėl remonto pradžia yra didvyriškas, bet beprotiškas veiksmas. Ar įmanoma patirti remontą, kuo mažiau pakenkiant psichikai ir banko sąskaitai? Taip, nes tai tarnauja šiam tikslui vartojimo kreditą buto remontas. Perskaitykite mūsų naują straipsnį apie tai, kaip planuoti išlaidas remontui ir skolintis atsakingai!

Kiek kainuoja remontas?

Šis klausimas sustabdo tiek tuos, kurie niekada neatliko remonto, tiek tuos, kurie remontuoja darbus. Pirmieji mano, kad paprasčiausiai neįmanoma apskaičiuoti visų išlaidų, antrieji žino, kad joks remontas nėra lygus kainai. Remontas – tai veikla, kuriai reikalingos skirtingos medžiagos ir skirtingo masto darbai, todėl remonto kainą galima apskaičiuoti tik pasitarus su specialistais.

Norėdami labai greitai nustatyti galimas išlaidas, pirmiausia apsvarstykite planuojamo remonto tipą:

  • kosmetikos restauravimas – remontas apima tapetų keitimą, paviršiaus dažymą ir kitus kosmetinius interjero patobulinimus;
  • vidutinis remontas – reikia visiškai pakeisti apdailą, pakeisti grindis ir komunikacijas, tačiau nereikia rekonstruoti ir keisti langų ir durų;
  • pilnas remontas – remontas, susijęs su išdėstymo pakeitimais, grindų išlyginimu, langų ir durų keitimu bei kosmetine apdaila.

Remonto kainą taip pat lemia tai, ar visus darbus užsisakote iš vieno paslaugų teikėjo, ar pas įvairius meistrus. Abi galimybės gali būti ekonomiškos, atsižvelgiant į atliekamo darbo kiekį. Jei norite suremontuoti vonios kambarį ir pakeisti svetainės ekrano užsklandą, individualūs skirtingų meistrų užsakymai gali kainuoti pigiau; jei reikalingas visas remontas, patogiau ir pigiau užsisakyti vienoje įmonėje. Atsižvelkite į tai, kad statybos ir remonto įmonės paprastai ima komisinius už remonto sąmatų rengimą. Ši suma paprastai nėra didelė, tačiau ją taip pat verta pridėti prie visų jūsų išlaidų.

Patikrinkite, ar galite sau leisti remontuoti?

Visiškas remontas gali būti nepigus, tačiau kosmetikos pakeitimai kartais kainuoja tūkstančius, tačiau ar tai reiškia, kad tik pasiturintys žmonės gali sau leisti gerą remontą? Ne, bet kuo mažesnės pajamos, tuo kruopščiau planuojamos išlaidos ir darbų kiekis. Vartojimo kreditas gali būti geras sprendimas finansuoti remontą, jei skolininkas turi reguliarias pajamas, stabilų darbą ir galimybę ilgainiui atlikti net mažas, bet reguliarias mėnesines įmokas.

Vartojimo kreditas remontui: keletas pasiūlymų

Vartojimo kreditą galima naudoti labai įvairiai, todėl dauguma skolintojų nereikalauja, kad paskolos paraiškoje nurodytumėte skolinimosi priežastį. Viena vertus, tai yra gerai, nes tai leidžia trečiosioms šalims neatskleisti savo privatumo duomenų, kita vertus, paskolos gavėjas turi įvertinti paskolos sumą ir terminą, nes kredito specialistai analizuoja tik bendrą skolininko mokumą. Mes jums pasakysime, kaip pritaikyti universalią vartojimo paskolą remonto poreikiams!

Bet koks vartojimo kreditas neišvengiamai susijęs su papildomomis išlaidomis dėl permokėtų palūkanų, todėl gerai, jei remontą galima finansuoti iš dalies iš santaupų, o iš dalies ir iš paskolos. Jei šis metodas netaikomas dėl didelių remonto išlaidų, rekomenduojame nustatyti ilgesnį grąžinimo laikotarpį. Tai padės išvengti nereikalingos skolos rizikos ir išsaugoti teisę atsiskaityti su kreditoriumi. iki termino pabaigos.

Svarbu laiku suplanuoti ne tik bendras remonto išlaidas, bet ir medžiagų pirkimo bei meistrų apmokėjimo laiką. Prisiminti, kad vartojimo kreditą yra visiškai pervedamas į paskolos gavėjo banko sąskaitą, o palūkanos už paskolos naudojimą yra išrašomos nuo paskolos pervedimo dienos. Jei skirtos lėšos paprasčiausiai saugomos jūsų banko sąskaitoje, tai nėra nei protinga, nei naudinga, todėl kreipkitės į paskolą, kai išlaidų sąrašas jau yra sudarytas. Siekiant tiksliai suderinti paskolos gavimo ir atsiskaitymo datas, bus atkreiptas dėmesys į nebankines vartojimo paskolas, kurias daugeliu atvejų galima gauti jau kreipimosi dieną.

Vartojimo kreditas Per 1 dieną

Tinkamos vartojimo paskolos galite ieškoti patys arba patikėti šią užduotį specialistams. Latvijoje dirba ne tik kredito įstaigos, bet ir kredito brokeriai, kurie bendradarbiauja su daugeliu skolintojų ir per valandą gali paruošti aktualų pasiūlymą klientui. Pavyzdžiui, brokeris „saugipaskola“ ieško tinkamų skolinimosi galimybių tiek bankuose, tiek nebankiniuose kreditoriuose, todėl potencialiam skolininkui nereikia pačiam leisti brangaus laiko.

Bet jei jums nereikia brokerio paslaugų, galite savarankiškai pasirinkti kreditorių pasiūlymus naudodamiesi mūsų palyginimo lentelėmis ir paskolų aprašymais. Bet kokiu atveju verta pradėti vartojimo paskolos paiešką gerokai prieš prasidedant planuojamam remontui – kreiptis dėl paskolos ir gauti pinigų ne bankų sektoriuje yra greita, tačiau skirtingų pasiūlymų palyginimas vis tiek reikalauja laiko ir detalių.

Vartojimo kreditas nėra būtina sąlyga sėkmingam remontui, tačiau tai gali padaryti viską lengviau ir greičiau. Jei jūsų pajamų lygis leidžia skolintis ilgainiui, apsvarstykite galimybę pritraukti bendrą finansavimą, kad įgyvendintumėte savo svajones. Peržiūrėkite vartojimo kreditų pasiūlymus mūsų platformoje ir išsirinkite tinkamiausią variantą!

Parašykite komentarą