Tikimasi, kad tėvai už UNI suteiks jums iki 6029 svarų sterlingų per metus

Galime atskleisti, kad studentams, kurie nesilaiko (arba negali) laikytis vyriausybės tėvų įmokų gairių, lieka iki 6 029 svarų svarų per metus iš kišenės.

pinigai voke

Kreditas: FotoDuets – Shutterstock

Kaip dauguma studentų puikiai žino, išlaikymo paskolos yra patikrintos pagal galimybes. Tai reiškia, kad vyriausybė apskaičiuoja, kiek studentai gauna paskolų, atsižvelgdama į tai, kiek uždirba jų tėvai.

Visą išlaikymo paskolą gauna tik studentai, kurių tėvai uždirba mažiau nei 25 000 svarų sterlingų per metus (taip pat stipendiją visiems studentams, kurie universitetą pradėjo iki 2016 m.) – visi kiti gaus mažiau.

daugiau uždirba tavo tėvai, tuo mažiau pinigų gauniir vyriausybė tikisi, kad tėvai padengs trūkumą (kad teoriškai visi mokiniai galų gale gautų vienodą sumą).

Bet, kadangi kiekvieno studento finansinė padėtis yra skirtinga, taip yra labai diskutuotina, ar tai teisingas ar tinkamas paskolų paskirstymo būdas.

Kaip apskaičiuojamos studentų paskolos?

asmuo, naudodamas skaičiuoklę, laikydamas rašiklį

Kreditas: „Atstock Productions“ – „Shutterstock“

Mes sukūrėme patogų skaičiuoklės įrankį, kuriame naudojama ta pati formulė, kurią vyriausybė naudoja vertindama paskolas, todėl galite drąsiai žinoti, kiek tikimasi įmokėti jūsų tėvų.

Išlaikymo paskolos apskaičiuojamos remiantis šia informacija:

  • Kiek pinigų tavo tėvai uždirba kiekvienais metais
  • Nesvarbu, ar gyvenate savo šeimos namuose per uni, ar išvykstate
  • Jūsų amžius (jei esate vyresnis nei 25 metų, tai priklauso nuo jūsų ir (arba) partnerio pajamų)
  • Kur JK pasirenkate studijas (skirtingi Londono tarifai)
  • Nesvarbu, ar jūsų tėvai turi kitus vaikus „uni“ tuo pačiu metu kaip jūs (tokiu atveju jie gali sumažinti namų ūkio pajamas nominalia 1130 svarų sterlingų už kiekvieną papildomą vaiką).

Anglų studentams maksimali išlaikymo paskola 2020/21 m. Yra 9203 svarai, jei mokaisi ne namuose, bet kur ne Londone, 12 010 svarų, jei persikeli į Londoną į universitetą, ir 7747 svarai, jei nusprendei apsistoti namai.

Tai yra skaičiai, kuriuos vyriausybė laikė pakankamais studentų pragyvenimo išlaidoms padengti per metus (tačiau, mūsų tyrimų duomenimis, tai nė iš tolo nėra pakankamai).

Mūsų naujausia nacionalinė studentų pinigų apklausa atskleidė, kad studentai vidutiniškai kiekvieną mėnesį patiria 223 svarų trūkumą, norėdami susitvarkyti, kreipiasi į sekso darbą ir komercines ar darbo dienos paskolas.

Tėvų įnašai į studentų pragyvenimo išlaidas

- pabrėžė studentas prie stalo

Mūsų skaičiuoklė atskleidžia, kad jei studento tėvai neprisideda tiek, kiek vyriausybė tikisi, studentas gali praleisti net 6 029 svarus per metus (tai yra, jei jie studijuoja Londone – tai yra 4914 svarai už šalies ribų) Londonas).

Tai ypač kelia nerimą, nes vyriausybė tai sako patys tėvai nėra teisiškai įpareigoti paskolą papildyti, bet jie yra tikėtasi sumokėti nedidelę dalį savo uždarbio, kad padengtų savo vaikų pragyvenimo išlaidas.

Šia prasme galite tai pavadinti neprivalomu „siųsti savo vaiką į vienetinį mokestį“, nes tikimasi, kad tėvai įneš tam tikrą savo pajamų dalį, priklausomai nuo to, kiek uždirba.

Priežiūros paskolos skaičiuoklė

Mūsų skaičiuoklės įrankis gali parodyti, kiek jūsų tėvai turėtų duoti jums universitete, jei esate iš Anglijos ar ES.

Tėvų įmokų skaičiuoklė

Išlaikymo paskolų skaičiavimo klausimai

pinigai piniginėje

Autorius: Jevgenas Kravčenko, kamui29, „Bell Photography 423“ – „Shutterstock“

Mes dažnai klausiame studentų, kaip jie elgiasi su išlaikymo paskolų vertinimu ir paskirstymu, o bendras sutarimas visada yra tas pats.

Daugelis iš jūsų mano, kad modelis yra pasenęs ir netinkamas šiuolaikinėms gyvenimo situacijoms. Konkretus pavyzdys yra tas, kad jei tėvai išsiskiria ir vėl susituokia, į namų ūkio pajamų vertinimą įtraukiamos ir naujo partnerio pajamos, nepaisant to, kad patėvis neturi finansinių įsipareigojimų. ir vaikas iš jų galbūt negauna pinigų.

Dažnai pabrėžiama, kad vyriausybei yra labai įžūlu manyti, kad net būdamas 24 metų studentas gali būti (ar net norėtų) būti finansiškai priklausomas nuo savo tėvų.

Taip pat buvo nustatyta minimali tėvų uždarbio riba – 25 000 svarų ilgai sustingęs. To rezultatas – laikui bėgant vis mažiau studentų gaus didžiausią paskolą iš vyriausybės, nes atlyginimai paprastai didėja atsižvelgiant į infliaciją.

Tačiau yra ir tokių geros naujienos – „Augar“ apžvalgoje buvo siūloma iš naujo skirti išlaikymo stipendijas (kurių nereikia grąžinti) studentams, turintiems mažas pajamas.

Nors nerimaujama dėl to, kad bendras siūlomas finansinis paketas nebus didesnis, tikimės, kad dotacijos gali palengvinti psichologinę kliūtį patekti į skolą labiausiai linkusių studentų, kuriems rūpi grąžinimas.

Vis dar neaišku, kiek (jei tokių yra) „Augar Review“ pasiūlymų bus įgyvendinta. Tai užsakė Theresa May, kuri, aišku, jau nėra ministrė pirmininkė, tačiau pats faktas, kad šias idėjas aptaria vyriausybės viršūnės artimieji, gali būti tik geras dalykas.

Kaip visada, stebėkite mūsų naujienų puslapį, kad gautumėte naujinių.

Vis dar stengiatės surinkti mįslę, kuri yra „Studentų finansai“? Peržiūrėkite išsamų mūsų vadovą, kuriame rasite viską, ką reikia žinoti.

Parašykite komentarą