Ką reikia žinoti prieš išbandant skolų konsolidavimo programą

Skolos konsolidavimas apima visų jūsų skolų sukūrimą į vieną mėnesio įmoką. Tai galite padaryti keliais skirtingais būdais:

skolų konsolidavimo programa;  kreditinės kortelės ir nesumokėtos sąskaitos

  • Likučio pervedimas: Norėdami konsoliduoti savo skolą balanso pervedimo kredito kortele, visus savo kredito kortelių likučius sujungsite į vieną balanso pervedimo kortelę, todėl individualios palūkanų normos nebus taikomos.
  • Skolos konsolidavimo paskola: Galite imti asmeninę paskolą, kad galėtumėte sumokėti visas skolas vienu metu, tokiu būdu konsoliduodami savo skolas į vieną mėnesinę įmoką už pačią konsolidavimo paskolą.
  • Skolų konsolidavimo programa, paprastai vadinama skolų valdymo programa: Bendradarbiaudamas su kreditų konsultavimo agentūra, kreditų patarėjas veda jus per programą, kad sumokėtumėte visą savo skolą per vieną mėnesinę įmoką agentūrai, užuot mokėję įvairiems kreditoriams.

Svarstomi ir balanso pervedimai, ir skolų konsolidavimo paskolos naujas finansavimas skolos konsolidavimo metodai. Tai reiškia, kad atidarote naują kredito liniją, kad konsoliduotumėte turimas sąskaitas.

Skolų konsolidavimo programa yra kitokia. Nėra naujos kredito linijos. Vietoj to, tai yra profesionaliai padengtas grąžinimo planas, į kurį įtraukiate per kredito konsultavimo agentūrą.

Jei negalite konsoliduoti patys, nes turite per daug skolų ar blogų kreditų, atsakymas gali būti konsolidavimo programa.

Skolos konsolidavimo programa ir balanso perkėlimas

Likučių pervedimai neveikia visiems. Kartais jūsų likutis yra tiesiog per didelis, kad jį būtų galima pervesti ir sumokėti, kol kortelės galiojimo laikas baigsis iki 0%. Galbūt nenorite susidoroti su mokesčiais, susijusiais su balanso pervedimu, kuris gali sudaryti iki 3% kiekvieno pervedamo balanso. O galbūt jūs tiesiog nepasitikite savimi, kad neišleistumėte dar daugiau ir nepablogintumėte skolos.

Skolos konsolidavimo programa ir konsolidavimo paskola

Konsolidavimo paskolos, kaip ir balanso pervedimai, geriausiai tinka tiems, kurie gali kontroliuoti savo per dideles išlaidas, atlikdami mėnesinius mokėjimus. Jei jūsų skolos suma yra per didelė arba jums reikia pagalbos sutvarkyti išlaidas, skolų konsolidavimo programa gali būti geresnis pasirinkimas jūsų situacijai.

Kuo skolų konsolidavimas skiriasi nuo skolų sureguliavimo?

Žmonės dažnai kalba apie konsolidaciją ir atsiskaitymą, tarsi jie būtų tas pats. Tačiau jie yra labai skirtingi ir turės labai skirtingą poveikį jūsų finansams. Konsolidavimo programa grąžina viską, ko esate skolingi, kad sumažintumėte galimą kredito žalą. Atsiskaitymo programa grąžina tik dalį to, ką esate skolingi, tačiau jūsų kreditas atitinka kiekvieną įvykdytą skolą.

Kokių rūšių skolas galiu atsikratyti vykdydama skolų konsolidavimo programą?

Skolų įtraukimas į skolų konsolidavimo programą visada priklauso nuo pirminio kreditoriaus, skolintojo ar inkasatoriaus, turinčio skolą, susitarimo. Įmonės, kurioms esate skolingi, turi sutikti leisti įtraukti savo sąskaitą į konsolidavimo programą. Tai yra skolų rūšys, kurias galite įtraukti:

Kreditinės kortelės skola

Kredito kortelių skola yra labiausiai paplitusi skolų rūšis, įtraukta į skolų konsolidavimo programą. Daugelis kreditinių kortelių bendrovių užmezgė santykius su kreditų konsultavimo agentūromis, todėl paprastai sutinka leisti jums įtraukti šias sąskaitas. Tokiu būdu galite sujungti kelias kredito kortelių sąskaitas, todėl nesistengiate kovoti su skirtingais draudimo tarifais.

Skolų išieškojimas

Taip pat galite atsikratyti kolekcijose esančių sąskaitų per skolų konsolidavimo programą. Nebereikės bendrauti su kolekcionieriais.

Medicinos sąskaitos

Jei turite negrąžintų medicininių skolų, taip pat galėsite jas sumokėti per skolų konsolidavimo programą.

Paskolos iki atlyginimo

Ar ėmėtės trumpalaikių, didelių palūkanų paskolų, kurių negalėjote sau leisti? Galbūt galėsite stengtis juos visiškai apmokėti įtraukdami juos į savo skolų konsolidavimo programą.

Neužtikrinta skola – asmeninės paskolos

Užtikrinta paskola, tokia kaip būsto paskola, negali būti įtraukta į skolų konsolidavimo programą. Asmeninės paskolos be užstato dažnai gali.

Kreditinių kortelių skolų konsolidavimo paskolos

Kai kurie žmonės bando patys konsoliduoti savo kreditines korteles ar kitas skolas ir tai nėra gerai. Skolų konsolidavimo programos taip pat gali padėti išmokėti šias paskolas.

Skaitytojo klausimas: kaip veikia skolų konsolidavimo įmonės?

Klausimas: Aš turiu apie 9 000 USD, kuriuos turiu pusę tuzino kreditinių kortelių, ir nebežinau, ką daryti. Išbandžiau viską, pradedant skambučiais savo kreditinių kortelių įmonėms, prašant pertraukos, ir likučių perkėlimą į naujas korteles su mažesnėmis palūkanomis. Bet, atrodo, negaliu pasivyti. Tiesą sakant, viskas pamažu blogėja.

Aš galvoju eiti į vieną iš tų skolų konsolidavimo bendrovių, kurias mačiau reklamuojantis, bet aš nežinau, ar jos yra teisėtos, ar aš ruošiuosi sukčiauti. Taigi, kaip veikia skolų konsolidavimo įmonės? O kaip man pasakyti, ar jie mane išplėš?

– Anna Pietų Karolinoje

Howardas Dvorkinas atsako į CPA …

Prieš daugiau nei du dešimtmečius įkūriau vieną pirmųjų bendrovių, kuri pateikė vartotojų skolų konsolidavimo programą. Mano tikslas buvo padėti visiems žmonėms, su kuriais dirbau kaip buhalteris, kurie patys nesugebėjo įveikti iššūkių skolindami kreditines korteles. Remdamasis savo darbo metais šioje srityje, galiu jus patikinti – kai kurios įmonės nėra tokios patikimos, kaip kitos. Vėlgi, įvardykite vieną profesiją, kurioje nėra blogų personažų.skolų konsolidavimo programa;  ranka ištiesusi ranką iš skolų popierių

Laimei, dauguma skolų konsolidavimo bendrovių yra sąžiningos ir visi iš jų reguliuoja federalinė vyriausybė. Jei norite rasti patikimą, pateikite tris klausimus. Laimei, atsakymus rasti labai lengva …

  1. Kas tau pritaria? Mano įkurta įmonė pelnė geresnio verslo biuro „A-plus“ įvertinimą ir vietos „United Way“ patvirtinimo antspaudą. Tokių pritarimų ieškokite įmonės svetainėje arba paprašykite jų, kai paskambinate pasikalbėti su atstovu.
  2. Kas jus dengia? Kai vadovavau savo įmonei, mus apklausė CNN, „USA Today“, „Forbes“ ir kitos nacionalinės žiniasklaidos priemonės. Vėlgi, galėsite pastebėti tuos logotipus įmonės pagrindiniame puslapyje arba jų spaudos skyriuje.
  3. Kas jus priima? Mano įmonė buvo Nacionalinio kreditų konsultavimo fondo, kuris priima tik tas įmones, kurios laikosi griežtų jos standartų, narė. Taip pat yra Amerikos finansinių konsultacijų asociacija. Jei skolų konsolidavimo įmonė yra vienos iš šių organizacijų narė, galite būti ramūs, kad jie teisėti.

Dabar, kai žinote, kaip rasti gerą įmonę, leiskite man paaiškinti, kaip jie tiksliai veikia.

Skolų konsolidavimo įmonės ir skolintojai

Pirma, svarbu suprasti, kad įmonės, teikiančios skolų konsolidavimo programas, nėra skolintojai. Jie paprastai vadinami vartojimo kredito konsultavimo agentūromis. Šios įmonės neskolina pinigų. Taigi negaunate skolų konsolidavimo paskolos, kad galėtumėte sumokėti esamas skolas. Vietoj to, jie padeda įsitraukti į skolų konsolidavimo programą. Iš esmės tai yra profesionalus pagalbos grąžinimo planas. Jūs vis dar esate skolingi savo pradiniams kreditoriams. Skolų konsolidavimo įmonė paprasčiausiai padeda jums jas grąžinti greičiau ir ekonomiškiau.

Kreditų konsultavimo agentūros yra dviejų rūšių – pelno siekiančios ir ne pelno siekiančios. Pelno nesiekiančios agentūros yra geresnės dėl dviejų priežasčių:

  1. Reikalaujama, kad jie būtų nešališki. Kitaip tariant, jie negali pasakyti, kad jų programa yra geriausias pasirinkimas, nebent tai yra geriausias pasirinkimas jūsų finansinei padėčiai.
  2. Jie neims jokių išankstinių mokesčių. Tai leidžia jums gauti nešališką, profesionalų skolos įvertinimą be jokių eilučių.

„Debt.com“ gali jus sujungti su akredituota vartojimo kreditų konsultavimo agentūra, kad galėtumėte pamatyti savo padėtį ir rasti geriausią sprendimą savo poreikiams patenkinti.

PradėtiRaginimo veikti nuoroda

Viena iš priežasčių, kodėl aš pradėjau „Debt.com“, buvo nukreipti žmones teisinga linkme sprendžiant skolų problemas. Konsultacijos dėl vartojimo kreditų dažnai yra gera vieta pradėti kalbant apie kredito kortelių skolas, ypač jei paskambinsite į vieną iš šių ne pelno organizacijų. Jei jų programa jums netinka, jie jums tai pasakys ir nurodys teisinga linkme. Jie netgi pasakys, ar skolų sureguliavimas būtų geresnis pasirinkimas.

Kaip programa veikia

Štai keli registracijos veiksmai:

Skambinkite kredito konsultavimo agentūrai.

Yra dviejų rūšių kreditų konsultavimo agentūros: pelno siekiančios ir ne pelno organizacijos. Abi gali padėti jums pasiekti tikslą ir panaikinti skolas, tačiau daugeliui žmonių patinka dirbti su ne pelno siekiančia kreditų konsultavimo agentūra, nes jie nepasitiki užregistruotais pinigais.

Gaukite pagalbos nuspręsdami, koks yra geriausias skolų sumažinimo sprendimas.

Paskambinę į kredito konsultavimo agentūrą, jūs kalbėsite su sertifikuotu kreditų patarėju, kuris padės jums ištirti įvairias skolų mažinimo galimybes. Galėtumėte aptarti viską, pradedant balanso pervedimais skolų sureguliavimas.

Skolų konsolidavimo programa, kurią jie greičiausiai vadins skolų valdymo programa, gali puikiai tikti jūsų situacijai. Jei taip, jie padės jums užsiregistruoti.

Užsiregistruokite į skolų konsolidavimo programą.

Registruodamiesi į skolų konsolidavimo programą, pirmiausia konsoliduosite skolų sąskaitas per kredito konsultavimo agentūrą, su kuria dirbate. Turėkite omenyje, kad kreditoriai per šį laiką įšaldys jūsų kreditines sąskaitas, užtikrindami, kad jums nereikėtų papildomų skolų greta to, ką mokate.

Atlikite mėnesinius mokėjimus kredito konsultavimo agentūrai.

Dabar jums tereikia nerimauti dėl mėnesinių mokėjimų kredito konsultavimo agentūrai.

Kaip skolų konsolidavimo programa veikia jūsų finansus

Prieš pradedant, svarbu suprasti finansines pasekmes.

Kredito balai

Konsolidavimo programa arba skolų valdymo programa iš tikrųjų gali būti naudinga jūsų kredito balui. Iš pradžių jūsų rezultatai gali sumažėti. Tačiau skolų konsolidavimas paprastai yra geriausias skolų sumažinimo būdas, jei norite išlaikyti ar padidinti savo kredito balus.

Kreditinės sąskaitos

Paprastai kredito sąskaitos, kurias jūs įtraukiate į skolų konsolidavimo programą, bus uždarytos, kai jos bus apmokėtos. Taip pat negalėsite kreiptis dėl naujų kredito sąskaitų, kol būsite užregistruotas. Tačiau vis tiek galite kreiptis dėl paskolų su garantijomis, pavyzdžiui, paskolų automobiliams.

Ar turėčiau naudoti skolų konsolidavimo programą, jei turiu…

Geras kreditas?

Jei turite gerą kreditą, skolų konsolidavimo programa gali būti idealus pasirinkimas. Tai neturi neigiamos įtakos jūsų kredito balams ir kredito ataskaitoms, kaip ir kiti skolų mažinimo būdai.

Blogas kreditas?

Jei jau turite blogą kreditą, esate skolingas didelę pinigų sumą, kurios, jūsų manymu, negalite grąžinti, ir esate pasirengęs, kad jūsų kredito balai dar labiau sumažėtų, jei tai reiškia skolos palengvinimą, darbas su skolų sureguliavimo įmonėmis gali būti geresnis variantas jums. Skolų konsolidavimo programa yra puiki tiems, kurie nori išsaugoti savo kredito balus ir sutaupyti pinigų. Tačiau, jei neturite kredito balo, kurį verta išsaugoti, skolos apmokėjimas pigiau gali būti geriausias pasirinkimas.

Paskutinės mintys

Vis dar stengiatės sumokėti skolą? Skolų konsolidavimo programoje, dar vadinamoje skolų valdymu …

Parašykite komentarą