Kas yra paskolos grynaisiais pinigais skolintojas?

Paskolos grynaisiais pinigais skolintojas yra finansų įstaiga, fizinis asmuo, viešoji grupė arba privati ​​grupė, suteikianti paskolas kam nors, tikėdamasi, kad grąža bus grąžinta, be palūkanų ar rinkliavų. mėnesio hipotekos mokėjimą) arba kaip vienkartinę sumą. Skolintojai gali skirti lėšų dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, hipotekos, paskolos automobiliui ar smulkaus verslo paskolos. Paskolos sąlygose nurodoma, kaip turi būti tenkinama paskola, per kokį laikotarpį ir jos nevykdymo pasekmės. Kreipdamasis dėl paskolos, bankas įvertina kredito riziką pagal skolininko kredito / mokėjimų istoriją, pajamas ir bendrą finansinę būklę.

Su kokiomis problemomis susiduriama grynųjų pinigų skolintojams?

Jei įvyksta staiga sąskaita, avansas grynaisiais gali atrodyti puikus sprendimas. Paskolos iki atlyginimo gali kainuoti daug, todėl į jas reikia kreiptis atsargiai. Aukštos palūkanų normos nėra vienintelis paskolų iki atlyginimo trūkumas. Prieš susigundydami, turėtumėte suprasti paskolos iki atlyginimo dienos spąstus. Jei nesate atsargus, jūsų greitas ir lengvas „sprendimas“ kelyje sukels tik didesnes finansines problemas.

Žinok, ką gauni už paskolą Terminas „paskolos iki atlyginimo“ įgavo neigiamą atspalvį, o finansinės institucijos ta pačiai tvarkai apibūdinti naudoja daugybę žymenų. Vadinama darbo užmokesčio diena, atlyginimas, trumpalaikė, avansas grynaisiais, maža dolerio ar darbo užmokesčio paskola, bet kokia trumpalaikė paskola, siūloma per nepriklausomą skolintoją, turėtų paskatinti atidžiai analizuoti.

Tradicinei „paskolai iki atlyginimo“ reikia atlikti patikrinimą po datos, kad garantuotumėte mokėjimą per trumpą laiką. Mokėjimo dienos skolintojas proaktyviai nustato procentą nuo paskolos, kuri paprastai turi būti mokama per dvi savaites. Pasibaigus paskolos galiojimo laikui, paskolos gavėjas arba sumoka pradinę sumą, ir palūkanas grynaisiais, leidžia skolintojui įnešti pradinį čekį arba grąžina mokėjimą už papildomą mokestį.

Palūkanų normos akrobatika – Pagrindinė šių susitarimų problema kyla dėl to, kaip apskaičiuojamos palūkanos. Daugelis paskolų davėjų, mokančių darbo dieną, ima nustatytą procentinę visos paskolos sumos dalį. Palūkanos gali atrodyti nedaug, tačiau dėl paskolos trumpumo jos tampa varginančios.

„Didžiausias paskolos iki atlyginimo trūkumas yra palūkanų norma“, – sako Davidas Bakke’as iš MoneyCrashers.com. „Tai gali atrodyti ne taip blogai, kaip jums pateikiama, bet kai apskaičiuojamos palūkanos, tai toli gražu nėra tai, ką mokėtumėte kreditine kortele.“

Tradicinės paskolos ir kreditinės kortelės palūkanos apskaičiuojamos pagal metines procentines normas. Vidutinė kreditinės kortelės APR yra 12–14%, o tai reiškia, kad per metus palūkanų mokesčiai sudaro 12–14 procentų visos jūsų skolos. Naudojant paskolą iki atlyginimo, palūkanos kaupiasi daug greičiau. Apskaičiuojant kaip balandį, vidutinės paskolos iki atlyginimo dienos yra maždaug 400 proc.

Plėšrieji skolintojai – Antrą paskolų, gautų iki atlyginimo, spąstus lemia skolintojų veiklos praktika. Skirtingai nuo tradicinio banko, kuris siekia įgyti ilgalaikių klientų lojalumo, daugumai paskolų davėjų darbo dienos mažai rūpinasi asmeninėmis aplinkybėmis. Jei praleidote mokėjimą, nesitikėkite užuojautos.

„Dėl piktinančių mokesčių, palūkanų ir noro dirbti su skolininku trūkumo šios paskolos tampa baisios“, – sako finansų patarėjas ir 22 metų armijos veteranas Scottas Vance’as. „Kai buvau armijoje, šie plėšrieji skolintojai buvo vienas didžiausių galvos skausmų, su kuriuo susidūriau dirbdamas su jaunesniais kariais.“

Be to, atlyginimų dienos skolintojai žino, kad daugelis jų klientų neturi galimybės gauti kredito ar santaupų. Tai reiškia, kad pradėjus kaupti delspinigius, paskolos gavėjai neturi kito reikalavimo, o kitos paskolos.

Skolos ciklas – Šis susitarimas – pernelyg didelis susidomėjimas ir skolininkai, neturintys galimybės gauti tradicinio finansavimo – skatina pražūtingą įsiskolinimų ciklą.

„Paskolos iki atlyginimo paprastai yra grobuoniškos, siūlomos tiems, kurie turi prastą kredito riziką“, – sako Robas Drury, Krikščionių finansų patarėjų asociacijos vykdomasis direktorius. „Bene blogiausia tai, kad dėl beviltiškos situacijos, kai jų ieškoma, ir dėl aukštų palūkanų normų dažnai reikia paskesnių paskolų.“

Paskolos iki atlyginimo turi būti greitai grąžintos; bet jei beviltiškumas paskatino skolininką grobuoniško skolintojo link, jis gali kovoti su greitu pasikeitimu. Dėl to padidėja skola, kuri tampa mokama tik suteikiant papildomas paskolas. Taigi finansinės nepaprastosios padėties sprendimas gali sukurti savo skolą, kuri greitai viršija pradinį poreikį.

Kokie yra grynųjų pinigų skolintojų pranašumai ?

Svarstant jūsų paraišką, dauguma skolintojų neatsižvelgia į jūsų kredito istoriją.

Lengvas ir greitas patvirtinimas – Kaip minėta anksčiau, patvirtinimo procesas yra greitas ir lengvas. Kai pateiksite prašymą bankui, gali praeiti ilgas laikas, o jūs vis tiek negalėsite būti tikri, ar jūsų paskola bus patvirtinta, ar ne. Dėl šios priežasties įprastos paskolos netinka ekstremalioms finansinėms situacijoms ar skubiems grynųjų pinigų poreikiams. Kai jums reikia šiek tiek grynųjų, turėtumėte kreiptis dėl paskolos iki atlyginimo. Kreditoriai patvirtina jūsų paskolą per porą valandų. Kartais jūsų paskola gali būti patvirtinta net per kelias minutes. Todėl paskolos iki atlyginimo puikiai tinka žmonėms, kurie ieško greitų pinigų.

Paprastas ir patogus procesas – Skirtingai nuo finansų įstaigų, jums nereikia pateikti daug dokumentų su atlyginimų įmonėmis. Be to, jūsų paraiška nebus patvirtinta keliais lygmenimis, kol galų gale negausite pinigų ar darbo užmokesčio. Norėdami gauti paskolą iki atlyginimo, tiesiog turite pateikti pajamų ir asmens tapatybės patvirtinimo dokumentus.

Daugumoje darbo užmokesčio dienų organizacijų yra patvirtinamas vieno taško prašymas. Šios įmonės greitai patvirtina jūsų paraišką prieš ją patvirtindamos. Per trumpą laiką pinigai pervedami į jūsų sąskaitą.

Išskirtiniai metiniai procentiniai dydžiai (APR) – Priešingai nei manoma, darbo užmokesčio dienos organizacijos iš klientų neišskiria didelių procentų. Dėl didėjančios konkurencijos APR paprastai būna gana maža. Tačiau MNP gali priklausyti nuo laikotarpio, kuriam skolinote pinigus. MN padidės, jei nuspręsite pratęsti skolinimosi laikotarpį.

Jūsų duomenys yra konfidencialūs – Beveik kiekviena darbo diena organizacija palaiko stiprią duomenų apsaugos sistemą. Mokėjimo dienos organizacijos saugo jūsų asmeninę ir konfidencialią informaciją. Niekas niekada nežinos apie jūsų paraišką. Jūsų informacija nėra pažeista jokiu būdu. Iš tikrųjų visi skolintojai naudoja duomenų šifravimo sistemas. Tai apsaugo nuo neteisėtos prieigos prie jūsų asmeninės informacijos.

Paskolos internetu iki atlyginimo niekada neturėtų būti laikomos ilgalaikiu sprendimu. Svarbu suprasti, kad paskolų iki atlyginimo ir ilgalaikių paskolų palūkanų normos skiriasi daugeliu atžvilgių. Todėl visada geriau laiku sumokėti paskolą iki atlyginimo.

Parašykite komentarą