Ar „QCash“ ir paskolos iki atlyginimo yra tas pats dalykas?

„QCash“ paskola arba „Payday“ paskolos

2018 m. Liepos 26 d

Gyvenime iškyla netikėtų dalykų. Panašu, kad blogiausiu metu pasirodo automobilio remontas, medicininė pagalba ir kitos išlaidos, kuriomis reikia pasirūpinti. Dauguma amerikiečių gyvena nuo algos iki algos. Nors kai kurie žmonės tikrai turi taupomąsias sąskaitas, gali būti, kad jiems nepakanka sutaupytų pinigų, kad galėtų pasirūpinti milžinišku mechaniko ar greitosios pagalbos numeriu. Daugelis žmonių ieškos trumpalaikės paskolos, nes galėjo sau leisti susimokėti už išlaidas, jei tai įvyko iškart po atlyginimo dienos. Jie kreipiasi į paskolos davėjus, norėdami gauti reikalingų pinigų. Dabar daugelis kredito unijų savo nariams siūlo du trumpalaikių paskolų produktus, kurie padėtų patenkinti jų poreikius: „QCash“ ir „QCash Plus“. Ar „QCash“ ir paskolos iki atlyginimo yra tas pats dalykas? Nors jie turi tam tikrų panašumų, jie iš tikrųjų yra labai skirtingi.

Abi skirtos neatidėliotinam grynųjų pinigų poreikiui patenkinti

Paskolos iki atlyginimo ir „QCash“ produktai yra skirti padėti žmonėms, turintiems labai svarbią problemą: turint pinigų, reikalingų sumokėti už tai, ko jiems reikia. Paprastai skolintojams, kurie mokės atlyginimą, nesvarbu, kaip jūs planuojate panaudoti pinigus. Jiems rūpi, ar galite jį grąžinti laiku. Naudojant „QCash“ ir „QCash Plus“, paraiškų teikimo procesas yra visiškai privatus. Nėra klausimo, kuris klausia kredito unijos narių, kodėl jiems reikia pinigų.

Nėra kredito patikrinimų

Kitas panašumas yra tas, kad nėra kredito patikrinimo. Nors yra tam tikrų kvalifikacijų, kurias reikia atitikti bet kuriam produktui, faktinio kredito patikrinimo nėra. Paprastai kvalifikacija apima pajamas, gaunamas namų ūkyje. Tai dažnai lyginama su dabartiniais įsipareigojimais. Skolos ir pajamų santykio, kaip jis vadinamas, peržiūros tikslas yra išanalizuoti, ar gavėjas turi galimybę grąžinti paskolą paskolos sąlygomis.

Nors paskolos iki atlyginimo ir „QCash“ turi tam tikrų panašumų, jos iš tikrųjų yra gana skirtingos. Štai ką jūs turite žinoti.

„Pay Day“ skolintojai yra pelno siekiančios įmonės

Pelno siekianti įmonė yra įmonė, užsiimanti uždarbiu. Pats pelnas nėra blogas dalykas. Tačiau daugelis atlyginimo dienos skolintojų patiria sunkumų dėl sąvokos, vadinamos „grobuonišku skolinimu“. Tai reiškia, kad suteikdami šias trumpalaikes paskolas žmonėms, jie tai daro gavėjams kenksmingomis sąlygomis. Kai žmonės negali sumokėti paskolų, daugelis paskolų davėjų gali pasiūlyti atnaujinti paskolą, tačiau tai taip pat kainuoja. Dėl šių papildomų mokesčių žmonės gali nebeįmanoma sumokėti to, ką turi. Dauguma šių bendrovių nepriims mokėjimo sutarties, leidžiančios žmonėms mokėti kiekvieną savaitę ar mėnesį, kad būtų sumokėta už skolą. Kai žmonės negali sumokėti, jiems gali paskambinti darbuotojai ar skolų išieškotojai, kurie grasina sulaikyti. Tokie grasinimai prieštarauja įstatymams, tačiau tai netrukdo jiems elgtis blogai.

Kredito unijos nėra pelno siekiančios įmonės

Kredito unijos nėra pelno siekiančios įmonės. Tai reiškia, kad mūsų uždirbti pinigai eina per pridėtines išlaidas. Į pridėtines išlaidas įeina tokie dalykai, kaip komunalinės paslaugos, technologijos, atlyginimai mūsų darbuotojams ir geresnių sąlygų mūsų nariams naudojimas. Ar kada susimąstėte, kodėl kredito unijos gali pasiūlyti tokias mažas palūkanas, palyginti su kitomis finansų ar skolinimo institucijomis? Taip yra todėl, kad mes nesiekiame pelno.

„Pay Day“ paskolos palūkanų normos yra labai aukštos

Ar priimtumėte paskolą automobiliui, jei vienintelė palūkanų norma būtų 400%? Ką apie 800%? Nors tai atrodo piktinantis klausimas, jis yra svarbus. Jei esate finansų krizės viduryje, gavę paskolą iki atlyginimo galite atsidurti panašioje situacijoje. Paskolų iki atlyginimo dienos yra nepaprastai aukštos palūkanų normos, kurios paprastai krinta tarp 400 ir 800%.

Nors beviltiški laikai gali padaryti jus atviresnius, kad bet kokia kaina gautumėte reikalingus pinigus, atlikite matematiką. Net jei atlyginimo dieną galėtumėte pasirūpinti netikėtomis išlaidomis, ar galėtumėte sau tai leisti, jei jos būtų 400% brangesnės? Pvz., Jei jums reikia 400 USD, tai gali būti padaryta atlyginimo dieną. Vis dėlto 400% 400 USD yra 1600 USD.

Jei jums reikia atnaujinti paskolą iki atlyginimo, tai turite sumokėti tam tikrą pinigų sumą. Palūkanos už pradinę paskolą ir toliau didėja.

„QCash“ produktai turi mažesnes palūkanų normas

Palyginti su paskolomis iki atlyginimo, „QCash“ produktų palūkanos yra daug mažesnės. Naudodamiesi „QCash“, mokate 12 USD už kiekvieną pasiskolintą 100 USD. Tai suskaidoma iki 12%. Naudojant „QCash Plus“ palūkanų norma yra 36%. Tačiau „QCash Plus“ teikia trumpalaikes paskolas nuo 701 iki 4 000 USD.

Paraiškų teikimo procesas su „Pay Day“ skolintojais

Norėdami pasiimti paskolą iki atlyginimo, aplankytumėte savo dienos skolintoją. Turėsite pasiimti gyvenamosios vietos, pajamų įrodymą ir asmens tapatybės dokumentą. Nors procesas neužtrunka itin ilgai, jis vis tiek gali užtrukti valandą ar dvi. Internetiniai atlyginimų skolintojai taip pat užima laiko, nors galite kreiptis bet kada. Tikroje ekstremalioje situacijoje jums gali netikti prabanga.

Apmokėjimo dienos skolintojai paprastai duoda jums grynųjų pinigų arba čekį, kai jūs patvirtinate. Jei jie duos jums čekį, turėsite apsvarstyti, ar galite jį išgryninti. Jei tai jums duodama grynaisiais, galite turėti mažiau problemų.

„QCash“ ir „QCash Plus“ taikymo procesas

Norėdami kreiptis dėl „QCash“ ar „QCash Plus“ trumpalaikės paskolos, kredito unijos nariai gali bet kada dienos ar nakties metu atlikti paraiškų teikimo procesą naudodamiesi „QCash“ nuoroda kredito unijos svetainėje. Baigę paraiškų teikimo procesą, dauguma žmonių per kelias sekundes gauna pranešimą apie patvirtinimą. Patvirtinus pinigus, jie automatiškai pervedami į jūsų kredito unijos sąskaitą. Nereikia laukti, kol išgryninsite čekį.

Papildoma literatūra

Jei norite daugiau sužinoti apie kredito unijas ir mažų dolerių paskolų programas, spustelėkite toliau pateiktas nuorodas. Arba, jei norite sužinoti, kaip galite padėti savo kredito unijoms, kai jums jų labiausiai reikia, atsisiųskite mūsų narių krizių vadovą.

Norėdami sužinoti daugiau apie „QCash“ ar „QCash Plus“, susisiekite su mumis.

Sužinokite daugiau – DEMO ir tinklaraštis

Parašykite komentarą